CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#21364
3 fps ? 😊))))
Az akár abból iy lehet, hogy kicsit hidegebb géppel nézted 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21363
Nem egyforma a két kép.. menteni kellett volna az állást, visszatölteni és úgy mérni hogy meg se mozdítod az egeret. Na mindegy.
#21362
Nekem az alsó kép vmié sötétebbnek tûnik..:/ Tán vmit átállítottál rajta?😄( cvar-ra gondolok😊
-Mi az istenért nem tok aludni....-

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21361
Nah itt a kis tesztem végre , nagyon sok bajom volt az SP3 telepítésével ( hosszútörténet , de nem saját hibámból <#whatever> )
Röviden : Nagyon megvagyok vele elégedve , gyors , stabil , nemfagyott ott , ahol sp2 már megadta magát , szal csúcs <#vigyor3>
Lássukcsak képekben:

ServicePack 2 :


...és ServicePack 3:

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#21360
Az is "igazi" árnyék, mivel a katonákon, mozgó objekteken is látszik ....
Amúgy életem legélvezetesebb FPS-e !!!! Soha nem bántam még , hogy végére értem egy játéknak , de itt igen ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

DarkSector
#21359
Viszont a Cod4 közel nem is eszik ennyit.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

KILLER2
#21358
Télleg, látom, hogy neked is olyanod van, meg 64 bites Vistád. Te is kerülöd a Punk Busteres szervereket?

Töltsük le az internetet!

w77d
#21357
viszont ha találsz egy jó kis e6600 tuning oldalt, szólhatnál nekem is, a fesz emeléssel én sem mertem eddig próbálkozni 😊

KILLER2
#21356
xD Jóvan, akkor kerítek topicot. Nyitni nem akarok, úgyis closedelban lenne a vége 😊

Töltsük le az internetet!

#21355
vegyen yorkfieldet 😛 az megy 5400mhz-t is xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21354
Add el, vegyél E4500-ös procit @ 2.2ghz alapon, ha mákod van megy 3.2ghz-en és még pénzed is marad;-D

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21353
nekem meg nincs kedvem egy számomra ismeretlen lapot tuningolni látatlanba 😊 xs forum, és ott tuti van topik, ami a P5B Deluxe-szal foglalkozik és még klifejezetten E6600-os procival... csak keresni kell... Google is a barátod, simán rá kereshetsz olyanokat, amik leirják konkrétan, hogy hova mit állíts be 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

KILLER2
#21352
Jó ötlet. Akkor viszont segíjjé, mert nagyon nem vágom a témát és nincs kedvem elégetni a procimat.

Töltsük le az internetet!

#21351
procit minek adod el? ha mellé rakod majd a ram árát, akkor tudsz venni egy ugyanilyet kb... semmi értelme... és vlaszeg nem antituning a cucc, mivel nincs olyan E6600, ami ne menjen legalább 3,4 ghz-t 😊 csak feszt is kell emelni... inkább a ram árábol egy jó proci hûtõt vegyél

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

KILLER2
#21350
Bocs a hardver kérdésért, de itt úgyis midenki nagoyn vágja a témát.
Szóval gondolkozom rajta, hogy eladom az E6600as procim 2 GB RAM-al együtt (tök flesleges, 32 biten úgyis csak 2-t lát, 64el meg csak szívok, amióta fent van) és kérdezném,h ogy szeritnetek akkor milyen kéne hogy vegyek? Esetleg egy ugyan ilyet vagy akkor már valami erõsebbet? Mindenképp olyan kéne, amit meg tudnék venni a 2 árából + max 10e Ft ráfizetéssel.
Köszi és még1x bocs a kérdésért.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#21349
Mielõtt akárki is beleköt, oylan szinten antituning a cucc, hogy 2.8-ron kiakad 10 perc alatt. 3 Ghz-n kb 2 percig bírta terhelve, alapon 5 percig. 3 Ghz-n a rekord az 10 perc vele, akkor 20 C volt a proci, 14-14 C a 2 mag.

Töltsük le az internetet!

#21348
nem, csak a crysis után elég értelmetlennek tûnik a CoD 😊 Mivel soha nem lesz olyan, hogy 2 sniperes csóka, amelyikbõl az egyik nem tud járni, megöl 150 katonát. És olyan sem lesz, hogyha álltok 3-an egymás mellett a társaiddal, és jön 3 kutya, akkor a társaidat le se szarja a kutya a te nyakadnak ugrik mind3... xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21347
hát az ész az azé nem süt le róla xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21346
Wazzeg killer E6600-os procid 2.4ghz-en van?---- rakd már fel 3.4-re istenem...😄

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21345
Én arra gondoltam,hogy balra 5-m,jobbra 5-m és kész!!!! semmi szabadság!! Isten mentsen nemakarok én senki munkáját fikázni föleg ugy,hogy nemismerem a cod4-et!!!! de játszottam az elözõ részekkel és azok nemjöttek annyira be... Ismétlem az nemjelenti azt,hogy nemlett jó a 4-ik rész!!! Holnap kipróbálokm!!! 😊 Csak sokszor találkozom fórumokon,játékot fikázó emberekkel akiknek semmi sem elég jó! Egyszerü a megoldás!! Ne játszanak vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😄 <#gun>

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

KILLER2
#21344
SAndbox 2ben 10 perc és emgvan egy ilyen 3000es rakás. Én is szórakoztam ilyenekkel mostanában. Csakhát enm túl FPS barát.

Töltsük le az internetet!

Balumann
#21343
De az miért baj, hogy nem törnek elõre? Még jó, hogy nem mennek elõre nélkülünk, hogyha éppen várni van kedvem 😄 Ha akarták volna simán megcsinálták volna, hogy mennyenek folyamatosan elõre nélkülünk, de valljuk be õszintén, mi vagyunk a játékosok 😄 ez szükségszerûen van így megcsinálva.

Balumann
#21342
egyet értek

#21341
Aki a cod4-rõl ilyet ír az elvakult crysis/egyéb fan vagy nemjátszott vele...
A scripteltség még rendben,de olyan hangulai elemek vannak a játékban hogy rendesen odabasz,az MI pedig még véletlenül sem nevezhetõ gagyinak,a társaink is rendesen osztják az ellent minden gond nélkül,még gránátot is hajítanak vissza,az egyetlen ami gond hogy nem szeretnek elõretörni...

De a crysis ugyanez a scripthalmaz,csak még emberszerü,de általában síkhülye mi-vel van párosítva...Szar sérülésmodellel..

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#21340
El kell keserítselek de úgynézki sok helyen az év fps-e pedig a cod4 lesz joggal😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#21339
szertneék én is játszani hamachin keresztül:S:S

de nekem egy szobába se enged be:S

mondanátok egyet meg jelszót?😄 az 1.0.2.1 verzió van fent vagy fel kell tenni mást is?
Balumann
#21338
Õ pont, hogy a CoD 4-et fikázza 😄

Crysis valakinek bejön, valakinek nem. De akinek a CoD 4 ennyire nem tetszik, annak nem tudom mit szeret számítógépes játékokba. :-)
Egyébként milyen stílusra gondolsz, mármint milyen stílusu játék nincs? Van még sok rambo stílusu játék (egyedül menni és kinyírni sok embert, történet van, és nem is úgy scriptelt.

#21337
Hát ha ezt a codra mondod akkor neked vmi agyi problémád van...😊
Vagy vmi nagyon fals crackel noymultál..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

w77d
#21336
ezt mivel csinálták? hogy lehet ilyeneket összeállítani?

#21335
Szerintem felesleges fikázni a játékot mert személy szerint én is többet vártam töle DE ha körbenézel akkor sem találsz más ilyen stilusú játékot perpillanat!!!! Megis kövezhettek de kategóriájában verhetetlen!!!!!!! Én se játszottam vele fullgrafon,és a végén kicsit csalódott voltam de akkoris király!!!!!!!!!!!!! Kinek mi jön be.... Gyakjátok az ellent akárholis henteltek!!!! Boldog Karácsonyt mijndenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!! <#violent>

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

xotyi
#21334
A multit eddig nem igazán kedveltem benne, de eggy jó csapattal eléggé élvezhetõ, föleg ha márt van annyi pontod h vehess jármûveket! 😊 csak tényleg túl nagyok a pályák.. 24 es szerveren 20an voltunk és eléggé kelett keresgélni a másikat h akciót is láss.. : D ami viszont nagyon tetszik az a napszak váltakozása hangulatos lessz töle a harc^^

Trance&Friends nothing more..

Narxis
#21333
Már te is ezt írod a Crysis-rõl?<#zavart2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#21332
én nem írok róla... én végig vittem full max grafon elég nagy felbontásban, és nehézségen, és igy elmondhatom hogy egy rakás szar... Grafban semmi különleges, MI egy fos, scriptes szar az egész 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21331
Nem írnék de: 1. Patchre várok ami javít a hülye mi-n a crysis-be
2. Nem írnék ha nem irogtanának egyes személyek egetrengetõ baromságokat a cod4-rõl..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

zombeeka
#21330
Mondjuk ne is játssz akkor tovább vele,mert tényleg halálra fogod unni magadat...
fÖleg az idegen gépben résznél,mert az aztán minden csak nem izgalmas-fordulatos!
De amúgy nem olyan vészes,bár kicsit tÖbbet vártam!<#wave>

Irgum-burgum :)

grebber
#21329
Hát sajnos igen.Bármennyire is szépnek mondjuk a Crysist a vízen kivül nem sok dolog van ami szép,na jó még a pálmafák ha felnézel rájuk.Ez a két kép bizonyitja is milyen ratyi a talaj a növényzet!

Mindegy talán majd az Alan Wake vagy a Crysis 2be már szép lesz minden más!

Next PC upgrade: 2022

#21328
Kép1
Kép2
Így néz ki nálam XP-n very high-ra felturbozva 1680x1050-ben. Fps ott van a képeken. Ugyanezek voltak Vistán, csak kb fele fps-sel... szal lesz0phat a Vista+déiksztíz

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21327
A magyar vindóz önmagában egy bûntetés, így jár aki mazohista. ~~

IBM T61 ND218HL *** Core2 Quad Q6600, Gigabyte 8800 GTX, 4 GB Kingmaxx, 1.6 TB SATA, TT Big Typhoon, SB X-Fi Fatal1ty Platinum Champion, CM Stacker, Dell 2007 WFP, Vista Ultimate BOX, Office 2007 BOX

NeBby
#21326
Februárba lesz magyar SP3 , csak feltolod és kész.... ( monnyuk szûz windowsra ajánlott föltenni , de visszajelzések szerint bármikor fel lehet tenni , nemcsinál semmi bajt! )

MOD: Hamarosan elkezdem felnyomni , csináltam egy képet egy helyrõl FPS el , ha fennvan az SP3 csinálok ugyanott még1et és összelehet hasonlítani <#whatever>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21325
<#mf2><#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Narxis
#21324
<#nevetes1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

NeBby
#21323
Nem mondta senki , hogy rakd föl...<#zavart2>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21322
eredeti magyar xp profom van... most töröljem le, és rakjam fel az angol törtet? xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21321
ez igaz... fõleg, hogyha már játszottál a CoD4-gyel, utána már a crysist azonnal unuinstall, mert dög unalom, meg cska menni kell, és írtani. Sokkal izgibb a kodnégy... abba persze ugyanezt kell csinálni, csak fordulat nincsen... Én is azt hittem, hogy a sniperes pálya annyibol fog állni, hogy lelõjük azt a csunyabácsit, és vége... senki nem gondolta, h utána még szaladgálni kell... akkora fordulat... xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

NeBby
#21320
Úgynézki <#nevetes1> A magyar és a teljes csak januárba jön , habár a magyar az inkább februárba , én most az RC t teszem föl (ami ugyanaz mint a teljes általába) , de ezt csak angol XP re lehet feltenni ...
10-20% teljesítményjavulás lesz kb (ha nem több) , mivel fõleg a teljesítményre és a stabilitásra koncentráltak <#wink> Tesztek szerint sp3 al már alig fagy (mint ahogy a vista se fagy) és gyorsabb is!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

xotyi
#21319
xp sp3? valamirõl csúnyán lemaradtam volna?<#kerdes>

Trance&Friends nothing more..

NeBby
#21318
Amúgy minnyár feltolom az xp sp3 at (3264 est) és majd írom mennyit javít! <#pias>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21317
Hát elsõ 2 mapból semmi se derül ki , kb a 4.-5. maptól lesz jó a game... És van benne fordulat bõven , nekem a történet is teccik , nemtom mi a baja néhány embernek vele , szerintem jól megvan csinálva <#wink> Eleje az uncsi télleg (azt ki is hagytam , mikor 2.szorra elkezdtem) ,ha addig jáccotok vele , akkor megértem , hogy ilyeneket írtok...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

KILLER2
#21316
Hát most azért ezzel a fordultos dologgal angy baromságot mondtál. Miért, a híres CoD4 elsõ 2 pályáján hány nagy fordualt van, amikor még ki sem derült, hogy igazából mirõl is szól a játék? Nem elsz teli fordulatokkal ezután sem, szóval ne is vidd végig, ide se írj, mert szar játék és nem méltó arra, hogy játssz vele. Minek kell neked annyi fordulat? Persze, kell történet, de sokkal jobb lesz, ha minden második lépésen fordulat van már? Jajj...
Kérdek, erre ne válaszolj, nem akarok megint vitába keveredni.

Töltsük le az internetet!

#21315
kösz, megvan