31662
CRYSIS
  • BIZ0906
    #23439
    MIÉRT KELL NAGYBETÜVEL ÍRNI ? he?
  • Shep
    #23438
    Igen, bőven elég. akkor nézd még meg a kábelt amit grebber is írt, háta valami csoda folytán mégis elindul nélküle. Csak a Crysis fagy ki?
  • Pettyes
    #23437
    A HÁZTÁP ATX 450 CHIFTEC 12CM EZ MEGFELELŐ??
  • Shep
    #23436
    Ha 2.0-s a PCIX csatlokozója nem fontos, ha meg első generációs mint nekem akkor el se indul a gép.
  • Shep
    #23435
    Szerintem valami codegány, vagy vargáné és társa táppal próbálkozol és az a gond.
  • grebber
    #23434
    Rávan dugva a VGA-dra a tápcsatlakozó?
  • Pettyes
    #23433
    Sziasztok! Segítsetek légyszíves!!!!!!!!!!

    Ősszerakattam egy állitólag jó gépet: ASUS P5K S775, PENTIUM CORE2 DUO E670 2,6/133 BOX/4M,
    RAM DDR 4GB 800 GEIL KIT, VGA GEFORCE 8800GT 512MB GAINWARD GS 8941, VISTA BUISINESS 64BIT,

    FOLYAMATOSAN LEFAGY A JÁTÉK , VAN AMIKOR MÁR A BETÖLTÉS ELÖTT IS LEFAGY , 5 PERCNÉL TÖBBET MÉG NEM TUDTAM JÁTSZANI VELE , A JÁTÉK EREDETI

    ELÖRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET
  • norbi56
    #23432
    cs all amit alul láttok konfigomat azon megy a gém alacsony_közepes beállításokkal de apuméknál ahol core 2 duo 2.0 ghz proci msi 8600gtx-es kártya és 1gb ddr2 ram van és asus p5b vm alaplap ott is megy de minden átlátszó vagy korom fekete mi lehet a hiba?dx 9c fent van crysis patch fent van legfrissebb nvidia driver és persze xp sp2 PLS HELP MIÉRT ÁTLÁTSZÓ?
  • FlyHigh
    #23431
    Ecsém, mekkora már a játék a core rész után! Halo feelinge van, nagyon nagy. Idáig csak úgy nyomtam, most viszont már érdekel is.
  • gduck
    #23430
    ITT próbálkozzál ;)
  • Choni
    #23429
    Nasrácok:D van az a jármű amit csak akkorlehet unlockolni ha van egy kódod, hát az megvan de nemtudok vele mitkezdeni egyik oldalon sem tudom kiunlockolni azt a járművet előre is kösz:)
  • bordy
    #23428
    na ja, de a cod-nak hatalmas rajongó tábora van már, hisz ez a 4. része és plusz maga a cod cím is eladja magát már önmagában kb a játékot.

    szerintem
  • lac coo
    #23427
    Off.....

    Ez tényleg raltime fizika :))) ! Itt kezdődik az ötletesség ! [URL=http://www.youtube.com/watch?v=QsTqspnvAaI&eurl=http://www.kloonigames.com/crayon/]Link

    Valójában ez az "engine" ver mindent :))))....[/URL]
  • Shep
    #23426
    Tényleg nem, de a 7 millió az összes platformról jön össze.
  • lac coo
    #23425
    Csak Észak Amerika és csak kiskereskedelem ....

    De nem lényeg.
  • norbi56
    #23424
    lenne egy elég láma kérdésem:D hol vannak a játék mentései?(nem letölthető mentés hanem amit én mentek el _gynegébbek kedvéért_)
  • Shep
    #23423
    Tévedés

    Of the overall figure, North American sales of the Xbox 360 version accounted for 3.04 million. The PC version, meanwhile, only sold 383,000 units at North American retailers, though that number does not include sales made through digital distribution platforms such as Steam.
  • Balumann
    #23422
    Najó van olyan is amit vártam és hatalmasat csalódtam (főképp MoH A, BF2142).

    Portal meg szerintem kötelező darab ;)
  • lac coo
    #23421
    Főként , hogy pl. hurrikánban , real-time ,3 háztól beáll az egész engine :)))))
  • Balumann
    #23420
    Lehet igazad van, de én pl. csak a cod 4-et vártam reklámok miatt és az tetszett is. Ezt nem vártam, de a demo alapján meg első pályán még tetszett is a játék. De nemhiszem, hogy ez a játék nekem valahogy is tetszett volna. Far Cry még anno tetszett amutánsokig, de már az se tetszene (azt még kóddal vittem, és úgyis tetszett a szörnyekig :DD), de már régen volt.
  • lac coo
    #23419
    PC-re adtak el 7 milliót !!! Ha jól tévedek....

    Nem csak az lehet jó amiből sokat adnak el, de talán csak azok nem esnek e szabáélya alá amelyek valami nagyon speciális, kevesek által használt stílusban készülnek : rep, autó szimulátor stb ....

    De egy FPS-nél igenis korrektül jellemzi a játékosok véleményét az eladás !

    Bár ez a Yerli ( vagy hogy hívják a musztafát ..) simán és szemtelenül a játékosokban keresi a hibát :))))

    És nem , nem attól jó egy játék , hogy sok újítás van benne ! Nem mintha Crysis ebben valamit is mutatott volna :)))

    Van akinek ez jön be , tetszik neki , az egekbe dícséri ok, de ettől még igenis ócska a játékostársadalom szerint... Asszem egyedül ők döntik ezt el, nem a készítők :))))

    A nyakamat teszem rá, ha simán folytatják a Far Cry-t, annak a változatosságával, történetével stb bomba siker lett volna....
  • Shep
    #23418
    Lehet rosszul fogalmaztam, nem játszok minden szarral és nézek meg minden hülyeséget, csak azokat amik érdekelnek és többnyire jól választok, leginkább akkor van gond mikor ajánlanak egy filmet, hogy nézzem meg, na azok 70% általában nem tetszik :)
  • Shep
    #23417
    Na ezek pl. nekem is bejönnek kivéve a Tony-t, Portalt meg nem próbáltam, és ezek is tele vannak hibákkal, kötöttségekkel stb, mégis jók. Te meg ne hallgas többet a reklámokra és lehet jobban fogod élvezni a játékokat, én pl. nagyon ritkán várok filmtől, játéktól valamit ezért is tudom mindegyiket élvezni mind a mai napig, még ha az gyengébb is mint a többi, mert azért mindegyikben lehet találni valami olyat ami miatt érdemes vele játszani. Utolsó nagy tévedésem a Stalker volt ahl én is bedőltem a vezethető Lada Niva, óriási terület stb. dumának, aztán persze nem lett volna rossz így sem a játék, de mikor 3 AK lőszer kellett fjbe, hogy megfeküdjön valaki, a gránát semmit nem ért stb, akkor már csak a helyszínek miatt vittem végig.
  • gduck
    #23416
    Jah, múlt évben nálam a Portal volt az év játéka ;)
  • Balumann
    #23415
    Vagy még Americas Army -val szerettem volna és lehet fogok is, csak nem tudtam megcsinálni az elméleti kiképzést :D Már tom h van leírás.
    Nah jó nem szeretnék tovább offolni.
  • Balumann
    #23414
    Olyan, hogy legjobb nem nagyon van. Nagyon sok játékot szeretek vagy szerettem csak már meguntam, de pl. amiket szeretek: RS Vegas (főképp single, de multiban is előfordulok), SWAT4 (multi, single), CoD4 (főképp single 1x), Kane and Lynch, meg ARMA lesz remélem (multiban ha lesz időm és találok vkit). Amivel kicsit régebben játszottam; Battlefield (összes résszel), Sniper Elite, delta force bhd, Conflict desert storm 1-2 vagy. Még a Stranglehold is tetszett egy kicsit, de azért az se fogott meg annyira.
    Na meg én szeretem az ügyességi vagy arcade játékokat is. pl. Portal, TonyHawk részek. Illetve még másabb stílus, Worms WP-vel is szoktam játszani. Meg még van sok játék amit szeretek.
  • Narxis
    #23413
    Végre egy korrekt vélemény.
  • Ability
    #23412
    Én is találtam benne sok hibát, de ettől még szórakoztató volt számomra a játék, és nem várom el, hogy tökéletes legyen. Egyébként szerintem CoD4 is egyfajta rambó játék, és úgy emlékszek, hogy az tetszett neked. Legalábbis nekem nem segítettek sokat a társak, és nem is törtek előre, mindig nekem kellett menni, aztán kicsit megkésve, de ők is jöttek. Taktikázás kimerül abban, hogy fedezéket keresel, de ez a Crysisben is így volt. Mellegles csak úgy ömlenek az emberek, itt is darálni kell...

    #23349: Valóban keveset játszok, de azért a Cod4-et kipróbáltam. Nekem az is nagyon tetszett, de a Crysis sem marad el tőle szerintem.
  • mikrofonhead
    #23411
    Köszike hát igen az lenne az alap h ennél a gépnél sokkal jobbat újítsak de 150-nél többet nem nagyon tudok rááldozni meg nem is akarok.Ez meg talán majd egy kicsit jobb ki jön majd ekkora keretből.4 GB-nál nem érdemes többet venni, nem? Nem tudom h az alaplap mennyit bír el de én nem hiszem h kéne annál több, bár memóriából sose elég.
  • VRSDM
    #23410
    most ez a programozók faszasága hogy 5000kocsit fel lehet robbantani, a már kitárgyalt előre renderelt képkockás trükkel?!

    ilyen alapon a maya - max tervezői meg mégügyesebbek, ott mégszebbet lehet ... mennyi évvel ez előtt? mennyivel szebbet? mind1 is ... amit valós időbe számít azt lehet értékelni

    ebben a kocsisban az hogy jólnézki ennyi. de még ez sem teljesítmény ha előre rendereljük... -.-

    [apro][right]szerintem a half life széria a legjobb
  • Shep
    #23409
    De akkor ne a játkékot szidd. Na de mi az a játék ami szerinted a legjobb?
  • Balumann
    #23408
    Így is mondhatni. Ha nem reklámozzák akkor vszínűleg ki se próbálom.
  • berczely
    #23407
    Mire is jó ez a kép?
  • Shep
    #23406
    Jó akkor te igazából a reklámok áldozata lettél és a csalódottságodat próbálod ilyen módon ellensúlyozni. A játék cím azért érdekel.
  • Balumann
    #23405
    Mind1 hagyjuk inkább a vita témát, nekem úgysem fog tetszeni ez a játék.
  • Balumann
    #23404
    Ez is nagyon szép, nagyon jó. Videón nézni bőven elég :D
  • Shep
    #23403
    Amúgy neked mi a majdnem tökéletes játék, mármint melyik?

    A grebber által belinkelt oldalról az egyik képet megcsináltam mozgó panorámásra


  • VRSDM
    #23402
    ha fótóztok panorámához képeket, összerakom nektek ha van valakinek igénye rá...
  • Balumann
    #23401
    Hát, háztetőkön ugrálva meg dobálgatós módszer; Spiderman :DD meg esetlet HL, vagy másabb stílus Dark Messiah. Én egyébként most nem azt mondtam, hogy más játékba van (szabadság, sok lehetőség), hanem azt hogy ez a játék akkor lett volna számomra jó, ha több lehetőség van, és az ellenség is változatosabb dolgokat csinál (mint írtam pl. nekünkdobál valamit, fedezékbe vonul, stb.). SWAT 4 -et is szeretem és ott nem várnék el ilyet, és nem is mondom rá, hogy ilyen szempontból szabadság van. Remélem a Far Cry 2 majd megmutatja, hogy mi a szabadság.
  • gduck
    #23400
    Vmi ilyesmit ;)

    UI: Jól fog futni ;) AA-t ne kapcsoljad be, mert az nagyon eszi a memóriát! Az árnyékok részletessége és minősége beállításokat vedd lejjebb mint a többi beállítást!