31662
CRYSIS
  • BIZ0906
    #23520
    Hát ezt én sem vágom :(
  • Tocika
    #23519
    a cod 4 ment rendesen csak a crysis kínlódik.
    amúgy azért raktam fel az új drivert mert a crysis a tankos pálya után olyan lassan ment az ellenörzöponotknál hogy borzasztó egy ellenörzőpont elmentése akár 5-10 perc, vagy csak megálls és nem csinál semmit
    vissza raktam a régi dirvert a de úgyan úgy kínlódik
    a ptach is fent van
    nem tom mi lehet a baja
  • BIZ0906
    #23518
    Mondjuk nekem a COD2 meg a COD4 simán megy. Radeon 9600pro :)
  • Tocika
    #23517
    Azzal működik.
    Nem értem
    Az újabb driverekkel jobban kéne mennie a dolgoknak mint a régiekkel de az új jelenesetben egy nagyrakás sz@r.
  • BIZ0906
    #23516
    8.1 catalyst drivert valószínű, hogy ez. Tedd vissza ami ez elött volt és nézd meg úgy, hogy megy.
  • Tocika
    #23515
    szevasztok!
    sapphire HD3850-em van felraktam a 8.1 catalyst drivert és azóta olyan tetü lasssu a játék, hogy már az elején az EA logónál hibázik meg szaggat
    mi lehet a probléma?
  • Shep
    #23514
    Nekem a demoban volt ilyen, de nekem ott csak fegyver lebegett.
  • lac coo
    #23513
    Spec én rálőttem sniperrel ,felemelkedett 50 méter magasra és onnan lőtt rám , alig tudtam leszedni onnan :))))))))))
  • Shep
    #23512
    Hát nem tudom a második pályán én körbementem, nem a hídon és tisztán emlékszem, hogy a gépágyús csókához odalopakodtam, beleütöttem (persze erőt elfelejtettem kapcsolni :)) és kiugrott majd lőni kezdett mint a hülye és egyből leadta a drótot a többieknek is.
  • Balumann
    #23511
    Nekem 2 pálya alatt (amit gyakorlatilag mondhatni legalább 2x átvittem, 1. pálya már a demoban is bennevolt az eleje) 1x nem szálltak ki gépágyuból. Volt h singleshot-ra állítottam a gépfegyvert, és rohamtávcsövel bokorból lőttem ki őket fentről, tompítóval. Volt h csak 6-7 lövésre halt meg aki a machinegun-nál volt, meg sem mozdult, megvárta míg meghal. Aztán odament a másik (8 katonát legalább kiszedtem). De annál a résznél volt, hogy odamentem mögé átlátszóba, beleütöttem és nem szállt ki a mg-ból. De lehet velem van a hiba...
  • Balumann
    #23510
    Én nem beszéltem bugokról és nem is hasonlítottam. Kereshetsz bugokat abban, engem általába nem zavarnak bugok (kivéve ebbe mikor 6 órát elcsesztem, mert bevolt omolva a barlang és még pálya újrakezdéssel se tudtam továbbmenni, csak csíttel). De én nem keresek bugokat, ha te úgy betudod bizonyítani magadnak egy játékról, hogy rossz akkor keress. Én általába a játékmenetet figyelem. Ha élvezem a játékot akkor jó, ha nem akkor nem, és általába nem is viszem végig. (És habár evvel a buggal összefutottam, nem ez a fő ok amiért nagyon nem szeretem e játékot)
  • Shep
    #23509
    Hát nem tudom, ha az orruk előtt vagyok álcázva akkor elkezdenek lőni, ha észrevesznek hirtelen álcázom magam akkor a legutolsó helyre ahol láttak elkezdenek lőni és/vagy gránátot dobni. A gépágyú állásból ha bekpatak pár lövést nekem kiszálltak, (a kocsis az más téma az tényleg gáz). Az ész nélküli letámadásra meg annyi, hogy azért nekem ez sem így volt, mert sokszor tényleg óvatosan közelítettek, valamint nem az volt mint sok játékban, hogy egyet lelőttél a többiek meg csak sétáltak tovább, hanem egyből ment a kommunikáció. Tényleg lehetne jobb az ai, de azért szerintem átlagtól jobb teljesítményt nyújt. Mert az nagy kaland, hogy belescriptelem, hogy ha 1m belül van egy gránát akkor azt a német katona visszadobja, de ezen kívül egyik medal/cod játékban sincs túl nagy ai, hacsak a balra jobbra táncolós mutatvány annak nem lehet nevezni.
  • mikrofonhead
    #23508
    Ha jól emléxem balu te nem vitted végig...de lehet h rosszul emléxem..mind1. Ha akarok az általad emlegetett moha-ban annyi bugot, hülyeséget, rossz dolgot találok amennyit csak akarok. De ez itt a Crysis fórum és szerintem akkor oltson le bárki bármien játékot ha Ő jobbat tud ennél...

    BordY :))) igazad van abszolút.
  • Balumann
    #23507
    Rejtőzködést én nem tapasztaltam, de még csak azt se, hogy bemennének valamilyen fedezékbe. Elkezdenek ordibálni (igen bő szókincsel, kb. 3-4 szót hallottam csak), és vagy lőnek, vagy felém rohannak. Ha van akkor gépágyuba beszállnak és akkor se szállnak ki ha mögöttük vagyok. Ha én megyek be egy ilyen épület szerűségbe akkor odarohannak az ajtóhoz. Ha átlátszóba vagyok akkor meg sétálnak arra fele amerre láttak, és még akkor is csak megijednek ha az orruk előtt vagyok.
    Gránát elől elmennek, hűde szuper MI ! Már a MoH Allied Assault -ba is elmentek gránát elől, sőt ott még vissza is dobták.

    Hát tényleg 10000 féle képpen el lehet jutni helyekre. Lehet a fa jobboldalán, baloldalán, pár méterrel arrébb is Na jó lehet a 2. pálya után már az ufos részeknél több lehetőség van :/
  • Shep
    #23506
    Milyen érdekes, a menekülős rész nekem is nagyon tetszett és egyből nekem is a filmes hatás ugrott be :) Majd Uwe apánk megfilmesíti :)
  • bordy
    #23505
    xbox már van otthon nekik :D
  • mikrofonhead
    #23504
    Állítólag a szar kezdés után nagyon meg ugrott a PS3 vásárlók száma.Hivatalos felmérések szerint a mostani arány 3:1 a PS3 javára.Tehát amíg 3 PS3-at megvesznek addig csak egy XBOX360-at ... érdekes fejlemény.Vélemény?
  • mikrofonhead
    #23503
    Szerintem igenis jó a sztorija, annyi jó kis fordulat van benne meg jó rész.Lehet oltani az MI-t de szerintem bőven jó mert rejtözködnek elfutnak a gránát elöl kommunikálnak, szerveződnek stb...biztos h mindannyian nagyot néztünk mikor az utolsó pillanatban berobbant a főnök akiről azt hittük h halott és megmentette a seggünket.Amikor azt az admirákist vagy kit ott hagytuk a csatában mi meg elrepültünk az milyen filmbe illő volt már?A repüléses rész, a tankos rész, a nagy rába szerű jármű, a hajó, a dzsipp....mind mind nagyon jól meg lett csinálva ... nem mondom van benne hiba, a hitbox valami rémes főleg a 2. felétől de ki lehet bírni és simán végig lehet tolni újra és újra és újra mert A-ból B pontba 10000 féleképp el lehet jutni...
  • VRSDM
    #23502
    készítik ps3-ra is azthiszem. épp a kevés eladás miatt, vagy lehet itt olvastam :$

    persze lehet nemis jól tudom :D
  • Shep
    #23501
    Mindenki azt mondja, hogy szar a történet, nem tudom nekem tetszik, ami nekem nem tetszet az a Core pálya, mert én alapból utálom az ilyen űrös, high tech szarokat, minden játékban ,a Duke 3D-ben is mennyire szar volt az űrös rész (nem tudom miért pont ez jutott eszembe) meg a végén mikor a nagy szart kell szétlőni a TAC-el és jönnek a kék tetvek, de a dzsungelharc az eddigi legjobb szerintem.
  • Balumann
    #23500
    Meg még sok mindenben :S Gépigény nem annyira, mert ha alapjában tényleg jó játék lenne, akkor sokkal többen fejlesztenének gépet rá.
  • Skyline
    #23499
    No meg a tankharc a völgyben:)
  • Balumann
    #23498
    Nagyjából egyet értek.
  • Skyline
    #23497
    Nem a crysis legnagyobb hibája a gépigényben rejlik ahogy írtad,valamint az agyonlaposodó sztoriban,rövid játékmenetben,és a buta MI-ben...
    Csak a grafika és a reklám adja ezt el semmi más...
  • koschwarz
    #23496
    tök egyszerű okai vannak, miért vették meg többen a cod4-et, és miért lett az év játéka sok helyen:

    1. minden platformra megjelent
    2. király multi
    3. reális gépigény szép grafika mellett
    4. teljesen meglepően király, persze nem agyonbonyolított sztori, aminek nagy erőssége a vége, amely ráadásul nem illik bele a kifejezett heppiendes vonulatba, de nem akarok spoilerkedni

    míg a crysis, elsimerve a grafika nagyszerűségét:
    1. csak pc-re jelent meg
    2. borzasztó gépigény, még akkor is ha alacsonyabb beállításokon is szép
    3. a multi többek között a gépigény miatt sem lett népszerű, hiszen ki akarná ezt a játékot végletekig butított graffal játszani. ezen kívül nem is olyan pörgős, mint pl. a cod4-é.
    4. pofátlan cliffhanger-es befejezés

    szóval szerintem a crysis legnagyobb hibája a legnagyobb erősségében rejlik: a grafikában.

    de személy szerint én a játékmenettel sem voltam kibékülve, de ez erősen szubjektív vélemény.
  • Doomista
    #23495
    most vettem meg angolul külfldön eredetiben a játékot, magyarosítást, hogyan tudok hozzá szerezni?
    (már bocsi, h nem olvasta ez ügyben vissza)
  • GazCamp3r
    #23494
    az is én voltam. Próbaként a Messát beraktuk, mert az az admin kedvence :D

    amugy nagyon jó fej emberke, és szerencsére mindenkinek tetszett a dolog, ugyhogy most keltem fel, mindjárt neki állok a többi pályának :P
  • Balumann
    #23493
    *CoD3 tudtommal nem lett sikeres rész
  • Balumann
    #23492
    Ez egyáltalán nem igaz. És ha megnézed máshol a hozzászólásokat (torrentnél, meg más forumokon) a CoD 4-et tartják jobb játéknak (Crysis vs CoD4), ahogy én is. Felesleges belemagyarázni azt, hogy azért mert az előtte lévő CoD -ok is híresek voltak, pl. a CoD 3 tudtommal sikeres rész.
    Crysis -t meg már talán a CoD 4 bejelentése előtt agyon reklámozták, ígérgették. Aki egy cseppet is körülnézett várható játékoknál az előbb találta a Cry -t mint a CoD 4-et. Szerintem a Crysis -t még többen is várták mint a cod 4-et. Aztán nyilván jött a demo és mindenki eldöntötte melyik stílus, melyik megvalósítás tetszik. CoD 4 multiba összesen most jelenleg 8926 szerver van (Xfire találatok), úgyhogy multit is felesleges az előző részek sikerére fogni (multit sztem ezerszer jobban is meglehetett volna csinálni 1-2 módosítással de mind1 most).
    Ha szart csinálták volna most, akkor bukás lett volna. Volt demo is.
  • Tomsteel
    #23491
    nem ez az oka annak, hogy nem veszik !
  • Jaffa 2843
    #23490
    találtál admin elérhetőséget?
    amugy már tegnap éjjel (ma) is day/night cycle volt ojan hajnali 1-2-3 körül :D
    csiterek ellen lehetne valami szankciot bevezetni? :D
  • tugyiti
    #23489
  • gduck
    #23487
    Jó hír, remélem menni is fog a szerver :)
  • GazCamp3r
    #23486
    na miva, mindneki alszik?

    holnaptol a bithu szerón éjjel-nappal váltakozás lesz, jól megemelt sunshaft-tel, és igazi sötétséggel, ahol éjjel az orrodig sem látsz

    thx for me :D
  • Peetboy
    #23485
    "COD4 7 millio eladott példány .....Valamit csak tudnak ott, de nagyon !"

    Azért adtak el ebből annyit,mert ismert játék. Az első COD is az év játéka lett. Azóta mindenki ismeri.
    Tök mindegy milyen szart csinálnának, akkor is megvennék.
    A Crysis viszont teljesen új név, új játék és még mindig sokan azt sem tudják mi az. Nem csoda ha nem veszik meg.
  • LackoMester
    #23484
    van olyn ajtó ami bevan ragadva,ha zölden világit mellette 1 lámpa akkor bekell ütni kézzel,tudod: maximum power
  • Szpisti
    #23483
    Srácok, miért van az, hogy csak 1024*960-at tudok max beállítani a Crysisban?
    1.1-es patch fent van, és a "Ultra High Quality Custom Config V1.3 FINAL" is...
  • JaSoN HuNTeR #23482
    ez mind kama.Én már rég nem hiszek nagyon az ilyen tesztekbe.
  • GazCamp3r
    #23481
    akkor ma már megérte felkelni
  • Laci82
    #23480
    Köszi:)
    Megmentettél egy idegösszeroppanástól:D