CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Smithwarden
#21464
Ez lenne a magyar SP3-hoz a pack?

hunmuipack

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

NeBby
#21463
Én nCORE ról szedtem a hunmui-t , a SP3 pedig ittvan

Nemtom , nekem meg vmiért minden játékba 200 körüli a pingem , pedig megy rendesen a le és feltöltés windowsba , de cod4 be és crysisbe 200 körüli a pingem ! (más game nincs is fönn :] )
Vírus nincs , nem a tûzfal a baja , router sincs már, XP 1 napos (azóta csinálja mióta SP3 fennvan ,de ilyet még nemvolvastam és másnál is elõjött mostanában ez a nagy ping , ha lejjebb olvastok írta is valaki... + 1-2 haveromnak sztintén!
PLS ha valakinek van vmi ötlete segítsen !!! <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21462
BRENYO nem tudsz vmit mondani arra h miért nem tudtam felmenni? 😞(( pedig nagyon akartam :*( de eccerûen nem engedett fel.

SP3-at honnan lehet leszedni?és a magyarítást hozzá? 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21461
OFF:

Van SP3 hoz hunmui pack , tehát már SP3 is magyar!!!!!!!!!! <#vigyor><#rolleyes>

Sry az offért , de sztem pár embert érdekel <#vigyor2>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21460
Jól tolod , gratulálok <#nevetes2><#ticking>
<#integet2>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#21459
<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21458
A FAR CRY nem nagy szám sokkal jobb CRYSIS ez a játék élethübb,és a fegyverek komolyabbak! szerintem de bocs,hogy bele szolok

PEGASO ez a legjobb spanyol gyártmányu kamion de az a baj hogy sehol nincs ilyen ahol lelehet tölteni a pttm-be!ja DAF,SCANIA ezek elismert haszongépjármüvek..!

lac coo
#21457
Talán ez tovább jut mint a Far Cry X-Isle 😄DDD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21456
láthatlanság lol XD gauss-sal neten, szeretem a ,,rejtõzködöket kinyírbálni 😄"

Viktor9202
#21455
Majd benyomom a dinónak a láthatatlanságot és megzavarodik szegényke <#bee1>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Balumann
#21454
<#wow1>

w77d
#21453
na ezt várom!

bulba
#21452
Lesz még második ás harmadik rész is.
Szóval ez még nem is a vége lényegében.
gondolom afõ ûrlény terjeszkedését akarja megállítani és azért ment vissza <#idiota>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

NeBby
#21451
Te föltetted az SP3 at ?😄 Nekem mióta feltettem minden játékba 200 körüli pingem van , pedig a netem megy rendesen és azelõtt sose volt ilyen! Vírusra gyanakszok , most kerestetem noddal <#vigyor>

Ez a mod nagyondurva , de hogy csinálták megy azt a sok új objectet? :] Biztos nem egy ember csinálja...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#21450
#21449
Hát ennek a játéknak a vége pontosan mi akarna lenni,mert sok értelme nincs.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a hordozónak is annyi,és Próféta visszament a Gömbbe vmi miatt,de marha jól szórakozik.Most ennek mi értelme?Ilyen fura befejezért még nem láttam.Hógolyózni ment vissza a Gömbbe?

#21448
sziasztok!!!

próbálnék beszállni a játékba, beírtam a nevet és a jelszót( #21421) de azt írja, hogy a hálózat nem létezik.
szerintetek mit csinálok rosszul?

Narxis
#21447
Nagy az esély rá.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

fsgh
#21446
mitöl van olyan sok pingen? állandoan megáll a gém... t-com-os netem van és csak 1 megás... ez lehet a baj?!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Balumann
#21445
Én meg nem tudom milyen map pack kell ^^

Balumann
#21444
Elõször be kell lépni az internetre, mármint play internet vagy mi, létrekell hozni ott accountot és belépni mindig mielõtt játszani szeretnél, utána VISSZA és Helyi hálózat, és utána fogsz tudni csatlakozni a szerverre.

#21443
Dejó, nemtudok felmenni game mert router mögül netezek....valaki nem tudja h tudnám megoldani? Aki okos pls segítsen már...köszi

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21442
ááá vmi nem jóóó 😞((

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21441
nah ez az IP : 5.89.231.60
kezdünk!!!!
MAP PACK KELL!!!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21440
Éééén??? 😄DD hát nézd már meg a gépem 😄 inkább add ide a géped 😉

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21439
2 perc és megy aliennél!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21438
mindjárt kezdünk!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Jaffa 2843
#21437
van mar valakinel szerver?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21436
lol 😊 semi kockázat nincs ebbe... (am 3 ember is jön most akinek megvan eredetibe)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

gduck
#21435
Attól nem mert megfelelõen védett a gépem, inkább a programban elrejthetõ "kiskaputól" 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

fsgh
#21434
nem szimpi😄 vagyis félsz hogy bekapsz vmi vírust?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gduck
#21433
Nekem nem szimpi ez a virtuális hálózatos progi 😞 Szal inkább kihagyom és maradok a hivatalos szervereken!

Sorry 😞(

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

NeBby
#21432
Neked nincskedved? Eddig vagyunk 14 en...
gduck?

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21431
Vegyél nekünk.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21430
#21429
töltsd le akkor alább van egy link vagy az elõzõ oldalon....keresd meg...

nem szép dolog a reklám de ezt MINDENKINEK AJÁNLOM FIGYELMÉBE:

Nvidia 9800 GX2

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#21428
nicsenhamacsim 😞

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

NeBby
#21427
Jönnek még haverjaim nyugi 😄
Én rosszabb helyzetbe vagyok , nagyon meghalt a netem SP3 al , vagy nemtom miért... rendesen tölt le 500+ al ,de viszont cod4 be mindenhol 200 fölöti pingem van , de nemtok rájönni miért.... SP2 vel nemvolt ilyen , remélem crysisel jólesz...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21426
Ha jól látom eddig 5-en vagyunk .... kéne még emberke.Az a baj h a gépem nem épp h is mondjam... szóval szar 😄 és a netem se egy hûdenagyon :/ 2 Mb /1 Mb - menni fog sztetek?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

fsgh
#21425
nah akkor melyik pályán nyomultok?😄

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

NeBby
#21424
Van egy rakat új map , szerintem azokat kéne betenni <#wink> jah télleg , elkezdem nekik linkelgetni....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21423
Sokan legyünk má, és lehetõleg valami kisebb mappon, ne olyan nagy baszottnagyon 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21422
Én ott leszek 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21421
Nincs kedved multizni? Asszem még nemláttalak 😊

Nah itt a szoba (meginúj , de ez már végleges 😄 )
Aki ma este jönne , ide lépjen be :
Valsz elég sokan leszünk!


Szoba: CRYSIS-SG
Jelszó: crysis


Lécci gyertek minnél többen!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21420
Azaz, igaz bocs csak elírtam 😊)) .... hát az volt a lényege h no grafon is élvezem mert JÓ a game.... 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21419
nah én beléptem a hamachin a 2. szobába de nem multiztam még soha úgyh vki leírhatná h mi lesz most majd meg hogy 😄 nem eredetivel játszok... és a full alap van fennt semmien patch meg javítás nicns fennt

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21418
végre vki aki ugy alkot véleményt, h játszott is vele 😊

<#worship> amugy prófétát kell megmenteni, nem a pscyhot 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21417
Az a baj h így 3-4 óra folyamatos game után kicsit össze kavarodott a belem a sok forgástól és a csoki zabálástól közbe 😄 úgyh most kicsit pihentetem asszem

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21416
Ma 8 kor leszünk sokan valószínüleg multizni , aki szeretne jönni az lépjen ba a -CRYSIS- 2.szoba nevû szobába (jelszó: crysis) és innen majd átrakjuk abba ahol lesz , mert az televan és nemtudjuk hányan leszünk... Szal oda lépjen be , aki akar jönni ! Vagy aki esetleg még nem multizott és ki szeretné próbálni , annak is elmondom , hogy hogykell kapcsolódni!
Jah és pls 7 elõtt ne nagyon írjatok , mert nemvagyok <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21415
Nah most tartok ott az anyahajón h vmi reaktort kell lekapcsolnom.Nekem a game csak 800x600-ba minden OFF és LOW-on is sokat akad de legalább elindul.Nah de nem ezt akartam írni.Lejjebb olvastam h vki mondta h kevés a fordulat.Hát szerintem pedig nagyon pöpec a story-ja.Akciót akcióra halmoz és van benne bõven fordulat ( Psycho pl. ).A repülõs rész is nagyon atom meg amikor meg kell mentened Psychot a megfagyástól.A tankor részrõl nem is beszélve....szerintem qrva jó lett és ahogy nézegetem itt a képeket amit BRENYO tesz ki...hát nem mondom mien színt öltött az arcom mikor megláttam h a game h néz ki max grafon. 😊 De hát ez van, a grafikája méég minimumon is megfelel a követelményeknek és hát a story ... eccerûen jó ez a játék.Így 20 fps-en kicsit nehézkes még easy-n is eltalálni az enemyt de hát ez van 😞

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED