CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NeBby
#21515
Persze <#hehe> örülhecc ha mediumon elviszi...
Kb 170k egy olyan gép , de az kompletten , házzal , mindennel...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21514
1024 medium....

Bence94
#21513
szerintem nem

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#21512
8600 gt-vel megy veri hájgon?

#21511
Milyen PC az, amin max grafon tudom nyomatni a Crysist?Kb. mennyibe kerül?mondjuk felbontásilag elég az 1024x768 is nem kell nagyobb...néha megakadhat kicsit 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21510
Nem , azt már leszedtem , csak véletlen bennhagytam 😊

Starcraft2 e-mail: [email protected]

fsgh
#21509
64 bites vistád van?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#21508
rem. ma énis tudok connectelni...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21507
Igazadvan , siettem <#buck> Szal ne ps t jáccunk ,hanem ia -t , mert sztem az sokkal jobb....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21506
XP-m van.Csak egy dolog zavarhat be,még amikor nem kezdtem el nyomni akkor vlami xp very high patchet föl akartam nyomni és a cfg fájlokat kellett bemásolni.Lhet az zavart be...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21505
NeBby össze kevered . IA ( Instant Action ) = Azonnali harc , PS ( Power Struggle ) = Hatlami Harc . Ha jól tudom akkor tegnap Hatalmi Harcot játszottunk . Ha nem így van akkor bocs. De én azt hiszen így van .

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

fsgh
#21504
na kis pályán hátha jobb lesz a pingem😄

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Jaffa 2843
#21503
az az igazság hogy annyira ellõttek má minden ötletet a játékokba hogy már nagyon nem is lehet ujitani... esetleg belecsempészni más játékelemeket, de akkor már nem beszélhetünk egyértelmüen FPSröl. ezért van az hogy a játékfejlesztõk a játékosokat kérdezgetik, hogy mi a rosseb legyen a játékba mer semmi ötletük nincs már... ha belegondolunk semmi ujat nem tudnak már csinálni.. ellõtték az összes történelni, jövõbeli, és aktuális eseményeket is.. most már csak a grafikával és a zenével (ami nagyon sokat számit) tudnak hangulatos játékokat gyártani.. lásd pl cod2.. abba milyen zenék/hangok voltak.. a lélegzete elállt az embernek egy egy pálya végi csatában hiába egy scripthalmaz

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21502
Ma este kéne tolni egy AZONNALI AKCIÓT , nem ia t , szerintem azzal van a gond , mert nekem pl csak az azonnali teccik , sokkal pörgõsebb úgy , mert nem olyan kibanagy a map... Ki kéne próbálni <#vigyor2>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21501
L0L.Abban viszont igazuk van hogy ,,labdába se rúghatna a piacon,ha nem lenne olyan brutális grafikája''

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Jaffa 2843
#21500
ez elég vegyes érzéseket váltott ki bennem 😄
Elõször elkezdtem rajta szakadni hogy ekkora fos cikket hogyan lehet irni már.. aztán látom hogy Blikk... az a lap aminek az elején mindig egy meztelen nõ van.. szoval az ilyen ujságot hol lehet komolyan venni? egyszerü ostobák gyülekezete lehet a szerkesztõség 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21499
Ha vista van akkor lehet , ha XP akkor meg vmit elb*sztál <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21498
Jah azt elfelejtettem mondani h high grafon

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21497
Gyerekek az lehet hogy a lenn látható konfiggal 1280*960-as felbontáson 20-25 fps-t produkál már az elsõ mapon?:S(semmi extra nincs beállítva)

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

mama2
#21496
Jó lesz ez a Jurassic Park mod😄. Mikor lesz kész kb?? 2012?😛

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

lac coo
#21495
Ugyanmár, kedvenc gameszar oldalatok akkor máér rég zárva lenne 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Viktor9202
#21494
Elõsször Interneten bekell jelentkeznetek, csinálni kell egy accauntot, és vissza a hálózatba

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

mama2
#21493
Azta qva eget<#csodalk><#csodalk><#csodalk><#csodalk>. Aszongya:"A Crysis hõse nem visel nanoruhát, amellyel gyorsabban fut mint bárki más, sõt teljesen láthatatlanná se tud válni pint a predator." Mi az hogy nem visel nanoruhát? Hát azon van a hagsúlí. Azon a ruhán kéremszépen😛. Amúgy nem tudom itt írtam-e már, hogy mennyire nem tetszik a game, hát most újra felraktam, és jobban kitapasztaltam a nanoruha képességeit, és most már belátom, akkor amikor én elsõre kitöröltem, bennem volt a hiba, mert ez egy akkora jó játék, hogy nagyon😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#21492
Sziasztok!

Miért van az hogy hamachival akarunk játszani és látja a szervert, de amikor csatlakoznék hozzá kapásból kiírja hogy "megszakadt a kapcsolat a szerverrel."
DarkSector
#21491
Ahogy mondod!
Ez már nem vicc.
Énszerintem ez a cikk egy jópár törvényt vagy jogot megsértett.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#21490
Hamachin melyik szobában és mikor lesz egy kis war?
#21489
A mindenit ez nem semmi.<#wow1><#ijedt><#wow1>

Viktor9202
#21488
Ja.... meghogy Windows Vistára felvértezett gép kell... 😄 Az a baj hogy a vista egy ralás szar, és még a 8800 Ultrán se megy maxon vistám 😄

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

fsgh
#21487
"A Crysis hõse nem visel nanoruhát, amellyel gyorsabban fut mint bárki más"???? mivan ha nem visel akkor hogy fut vele gyorsabban 😄Dd atyaég😄

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#21486
Háát sikerült vmit elérnem de még mindig nincs állandó 20 FPS-em...pedig az lenne az igazi.Ha vhogy el tudnám érni...nah majd mindjárt bele piszkálok kicsit jobban itt a dolgokba.MOndjuk most jóval szebb a graf és talán 1-2 FPS-el több is van.Az a baj h egy új hép amin jelentõs teljesítmény növekedés lenne az meg 200.000 ft-nál kezdõdik. 😞( és nekem most perpill van 20 ezrem 😞

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

ragobynara
#21485
A maiba.. és látnátok mit ír a Fifáról vagy az NFSrõl... (FIFA 8(!!) - focimenezser-szimulátor! 😄)

lac coo
#21484
Hát, az elsõ mondatot kivéve ( az tényleg valami nagy baromság 9 nem szánalmas , teljesen igazat ír !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21483
Nah én meg most megnéztem ezt a Leírás #1 (Magyar) - t és bemásoltam magamhoz, megnézem hááátha eltudok vele érni valamit...mert ez így nagyon rémes h LOW-ba 800x600-ba szaggat...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21482
istenem... annyira szánalmas:C
mindig felbasz a blikk,olyan SZAR!😄

NeBby
#21481
Ez nagyondurva <#nevetes1> Ez mikori blikkbe van? Megyek a boltba és megveszem... <#smile>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21479
Nahéénis végig nyomtam...hát nem mondom a vége elég nagy szop*s volt.Mire rájöttem, h h lehet leTAColni...wááá.De szerintem nagyon fullos game lehet.Hát még ha nemis max grafon de legalább egy medoiumon tolhattam volna végig akadásmentesen...3 perceket tölt és annyit swappel a game közbe is h vmi hihetetlen.SP3-al még várok szerintem egy kicsit....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

bulba
#21478
lehet a cikk íróján kifogott valamelyik logikai rész és így akart bosszút állni <#lama>
Ennyi hülyeséget nem lehet nem szándékosan publikálni. Szerintem egy ilyenért akár be is lehetne perelni az újságot...

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

lac coo
#21477
Szépséggel még nem lenne baj, de sokan arra számítottak (joggal), hogy régebbi gépükön ha nem is fullban, de valami értelmes kinézet mellett tudnak majd játszani . Õk hatalmasat csalódtak ,és hát õk a döntõ többség 😉

Én számítottam valami Far Cry-os kinéetre a gépemen, ezzel szemben majdhogy nem FC low-ban megy ,akadva mint az állat .....

Nem tudom, mibõl gondolták, hogy ez jó üzletpolitika .DDDD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21476
bazz... bájgli xD ezen beszartam 😄 én most végeztem vele 2.-jára, legközelebb csak peccs után viszem ujra végig, de akkor megprobálom ugy, hogy nem ölök meg senkit... csak akit muszáj.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21475
Hát úgy tûnik bukta lesz a Crysis, alig adnak el belõle. Átestek a szépséggel a ló túlsó oldalára szerintem.
grebber
#21474
lol "Maximum Bejgli!".

Ennek örömére harmadszorra is nekiugrok a gamenek!

Next PC upgrade: 2022

#21473
Az durva ... de érted, utána se néznek annak amirõl véleményt alkotnak... szánalmas...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

ragobynara
#21472
A blikk nevû szuper napilapunkban írtak pár okosságot a játékról, ezt muszáj volt bescannelnem...

#21471
REggelt mindenki 😊) BRENYO akkor lécci linkelsz egy magyar language-t ? 😊

A Crysis - ben ne tudok a bányából kijutni,hogyan kell ??? ezt kevésbé értem.Olyan rész van ahol le kell jutni a bányába, de olyan h kijutni...nem rémlik.Mondd meg a pálya nevét, kicsiviel több leírást és akkor tudok segíteni.

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

k3nGu
#21470
a nanosuit -200 fokot is szinte kibír, +-ba mennyit bírhat vajon?de prophet amikor a hordozóról visszament a gömbe, akkor már bekattant szegény vagy mi?😊

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

NeBby
#21469
Nem , ez a régi , ezt nemengedi föltenni...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Ny Papa
#21468
Ezt nem értem ugyanis kezdõ vagyok

#21467
Amugy emberek, sztem ez lesz a crysis vége. Mármint hogy majd a gömb g*ci alá robbantanak, hogy feljöjjön a láva, és akkor b/szhatják a privát antarktiszukat <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#21466
Strength módban át kell ásni a bolygó másik felére. Nano suit kibírja a földmag hõfokát is xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Ny Papa
#21465
A Crysis - ben ne tudok a bányából kijutni,hogyan kell