31662
CRYSIS
  • Shep
    #23560
    Na ja csak sztárt várszos játék nem lesz PC-re.
  • grebber
    #23559
    Mod of the Year Award 2007
  • strebacom
    #23558
  • bertino
    #23557
    az mekkora jo lenne ha nem offolnál minden topikba vele
  • strebacom
    #23556
    Húú de jó hamarosan itt a TUROK...
  • R0zs0máK
    #23555
    oké, tárgytalan, hülye vagyok...:)))
  • R0zs0máK
    #23554
    Tyűű bakker :D honnan szedek én most krekket a 64 bites verzióhoz? :DD

    Ki sem tudom próbálni, hogy milyen az új gépen :DDD
  • GazCamp3r
    #23553
    Tudom, h nem idevág, de most ujranéztem az Euphoria engine bemutató vidijeit, és nem nehéz rájönni, h fizikábol odabassza a cryengine 2-t :)

    Itt egy jó példa :D
  • grebber
    #23552
    Cryengine 2 konzolokra is
    A Crytek az idei GDC-n tervezi bemutatni a Cryengine 2 konzolos változatát, és a jelek szerint már fejlesztenek is alá.

    A jelenleg talán legszebb grafikus motor hamarosan konzolos játékok alá is elérhető lesz, ugyanis a Crytek a közelgő Games Developers Conference egyik programjaként már futás közben mutatja be az X360-as és PS3-as verziót a kiválasztott keveseknek. További érdekesség, hogy a más fejlesztőknek licenszelés mellett a stúdió - a honlapjukon található álláshirdetések alapján - saját játékot is fejleszt a módosított engine-re.

    info: Gamestar

    Ez a saját game modosított engine tetszik remélem valami hasonló brutál lesz!
  • bordy
    #23551
    ha crysis nem is cryengine alapú biztos.
    könnyen eltudom képzelni amúgy.
  • grebber
    #23550
    Frankfurt, Germany, Jan 29 - Crytek GmbH will demonstrate their multi award winning CryENGINE® 2 game development middleware and their Sandbox 2TM game editor again at this year's Game Developer Conference on February 18 - 22 in San Francisco. First publicly shown at last year's conference, and recently released as the technology underlying their critically acclaimed PC game, Crysis, this year's engine will be shown for the first time running on multiple hardware platforms such as the PS3 and Xbox 360, to a select audience. In addition, there will be a public demonstration showing how well the fully optimized engine can perform on a budget PC which can be put together for around 600 dollars complete, including keyboard and mouse. Visitors will be able to see for themselves the extremely high quality that can be achieved on relatively inexpensive consumer hardware today using the CryENGINE® 2.

    Hm akkor lehet lesz ps3 és xbox360-as verzió is.
  • daf xf
    #23549
    Akko 1.1 mittudom én.
    Belevagyok már hüylülve.
    a Colin Dirtnél van 1.2 bocs.:D
  • GazCamp3r
    #23548
    van már 1.2-es patch? O.o
  • daf xf
    #23547
    Segítsetek már pls.
    Feltettem az 1.2-es patchet és nemhogy javul volna a gamma hanem mér szarabb lett.
    az elelnség mozdulatlan, meg a fegyverek a levegőben vannak.:D
    Ja és a save gamet nemakarja betölteni ill. betölti csak egy fekete kéeprnyő van.
  • bordy
    #23546
    ...\Crytek\Crysis\Game\Localized-ben a default.lng-ben írd át a dolgokat.
    English
    english
  • Tocika
    #23545
    Szevasztok!
    nem tudja valaki hogy miért van az hogy az eredeti játék egyik piilanatrol a másikra olyan tetü lassan tölti be az ellenörzőpontokat meg a quick save is betart kb 2-3 percig?
    először azt hittem driver de nem.
    a ptach is vent van
    már ujra raktam a játékot is de nem használt.
    valaki tud megoldást?
    előre is köszi
  • xmacx
    #23544
    Hali!

    Át lehet állítani a nyelvet magyarról angolra? (feltettem mindkettőt, de a magyart választottam..

    Köszi
  • BIZ0906
    #23543
    Csütörtökig Radeon 9600pro de csütörtöktől HD 2600 XT :)
  • Shep
    #23542
    Most mid van?
  • BIZ0906
    #23541
    Ez is egyvélemény de még csak most jött ki driver még szinte elég tré hozzá. Én a nyáron lehet, hogy beújítok egyet.
  • daf xf
    #23540
    Hali futna.
    Nekem ugyan ez a konfigom majdnem csak a proci 4200+ amd és a cryis medium meg highon megy stabil 25 fps-el..
  • NeBby
    #23539
    Akkor inkább GT vagy új GTS , ugyanis GT is veri nagyon sok helyen (crysisbe is nemkicsit) GTS meg főleg és az egyik 55 el , a másik meg 10-15k val olcsóbb is!
    Szal elég xar választás az X2!
  • Shep
    #23538
    Hát nem tudom nézegettem tesztet arról a kártyáról és ahoz képest, hogy mennyibe kerül annyira nem jó, ráadásul piszok sokat eszik, és melegszik is mint a dög.
  • bordy
    #23537
    na jó, most nézem van 97-ért is, és sapphiros :P
  • Dave00
    #23536
    meg még azt szeretném megkérdezni hogy ezt a karit fogja bírni a gépem?
  • bordy
    #23535
    lehet már kapni az idegeneknél pl, 113 ropié., dö csak msi...

    én november óta várok XD
  • Dave00
    #23534
    és az a kari mikorra várható?és kb mennyibe fog majd kerülni:)
  • BIZ0906
    #23533
    Hát ilyen a tech csak ugye a legrosszabb várni várni aztán ugyis megunja az ember azt vesz és nem szenved többet :)
  • Jaffa 2843
    #23532
    csakhát mindig igy van... "azt ne vedd meg, tegyél még hozzá és jobban jársz.." :D
    amugy sztem is radeon 3870 X2 jó választás lehet
  • BIZ0906
    #23531
    Ha jót akarsz magadnak megvárod a HD Radeon 3870 X2-őt, magyarországi debütálását ,egy picit még hozzá csapsz a lóvéhoz vagy eladod a 8500GT-d és máris lesz egy qrwa jó karid :)
  • Dave00
    #23530
    ahham! köszönöm a válaszokat!úgy is már újjítani akartam a videokarit de akkor már egy 8800GT re gondoltam:)vagy sztetek milyet vegyek 100ezer ft körül?
  • Jaffa 2843
    #23529
    sokkal jobban járnál egy 8600gt 256mb-al, azzal mediumon lazán el lehet játszogatni
  • BIZ0906
    #23528
    8500gt hát ez elég gázos akkor már inkább egy 8600gt vagy HD 2600XT, Én inkább a proci árán sooróltam volna egy jobb vidi kariért.
  • Dave00
    #23527
    szevasztok!egy ilyen gépen mennyire futna a gém?:AMD athlon 64 x2 dual core processor 5000+ 2Gb ram nvidia 8500gt 512ram a segítséget előre is köszönöm
  • Jaffa 2843
    #23526
    -.-'
  • GazCamp3r
    #23525
    látom nem érted ... -.-
  • Hogthar
    #23524
    hát figy akkor azt javaslom hogy csinálj te mappot és ahoz válaszd meg te a texturákat és ott már mindenki a mappod szerint játszik és mindenkinek sötét lesz
  • bordy
    #23523
    hát ja, ez nem cs
  • GazCamp3r
    #23522
    mert vhogy este felé nem tudtam olyan jól kommunikálni az emberkével :S

    én megcsináltam a dolgokat, de nemtudtam elérni :(

    szal lesz az, csak picit később, amugy messan, beachen, refinery-n már volt ma is ;)

    csak az a baj, hogyha alapbol lemegy a nap, nincs elég sötét. Szal én, meg az admin is azt szerette volna, hogyha sötét vna, akkor tényleg olyan sötét, hogy keljen az éjjellátó. Namost ezt én megtom csinálni, de ahoz hogy mindenkinek ilyen legyen, le kéne tölteni mindenkinek egy filet, és berakni magához. Ez meg elég körülményes :(
  • gduck
    #23521
    Hát csak kint van setét, a bithu szerveren nincs napszakváltás :(