CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gduck
#21566
Jah, persze! Ez már 1000x ki lett tárgyalva!

pl. G^zC^mp€r 3600Mhz-en járatja a Q6600-os prociját, vízhûtéses szörnyetege van, tuning ramokkal! 8800GTX SLI is "szarul" muzsikált, most a vacsi új GTS SLI is csak 20FPS-t produkál 1440x900 DX10 VERY HIGH alatt!

Szal HAGYJUK!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21565
szerintem is hagyjuk xD.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21564
Nagy01 nem akarok vitázni és itt le is zárom ezt a t-mát részemrõl de TE ezt hszelted:

Nem valami erõs gép ez...

Ami nagyon nem azt jelenti, hogy van annál erõsebb gép is.Nem ez a fõ mondandója...nah errõl ennyit.t-ma lezárva

jó8 all , holnap to be continue <#smile>

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21563
Jujdeviccesvagy.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

kifli
#21562
vegyetek q6600-as procit valami jó kis asus alaplapot 4gbddr2-es ramot rá két 8800gt-t sli-be 1gbmemoval (picit várni kell de msi-éknél má megvan csak nem tom milyen ram remélem gddr3) És láss csodát vista alatt dx10-ben kb 40-50 fps-el minden maxon csak úgy hasítani fog. Ha valaki vesz egy ilyen gépet akkor küldje el nekem tesztre és átnézm. Ha valami nemstimmel akkor marad és kiderítem mi az. Ha minden jó visszaküldöm.
#21561
Mondtam én hogy jobb???Csak bejelentettem hogy van ennél sokkal erõsebb gép is.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Narxis
#21560
<#nevetes1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#21559
kurva bugok:C

annyira felidegesítenek,meg ez az optimalizálatlanság is!:@
annyira SZAR!
(megutáltam...)

grebber
#21558
Hardverker!

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#21557
Tárgyaljátok ki azt is, ki milyen széken ül játék közben, kényelmes-e stb .. Az is fontos !<#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#21556
Jóvan jóvan abba hagytuk a hardware - ezést...de szerintem ide tartozik a nagy része a hardware-eknek is ... de mind1.

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Ability
#21555
Ez még most sem a HW fórum!
#21554

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

bertino
#21553
hol van annyiért ? 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#21552
A 3850 pedig csak 35 körüli...fullos, köcce az infókat.Nagy01 neked meg csak annyi ( ha komolyan írtad a hsz-t) h nem mindenkinek telik csak úgy fullos gépre és én már egy olyanért ami neked van, már egy olyanért is minden nap 1 órát köszönömöznék annak aki megvette nekem....amúgy meg az a konfig amit nyerni lehet nagyon is fullos.... 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

grebber
#21551
Tudásához képest drága akkor inkább Asus 8800GT 54.000Ft-ért!

Next PC upgrade: 2022

#21550
Azta!

SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 3870 512 MB PCI-Express 2.0


Ár : 53 569 Ft

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21549
najó.. majd ha ezek az adatok lesznek a nevem alá irva ,tudósitom hogy szalad rajta a crysis😄

wapolok

#21548
Hát a tied jobb nem? a GTS erösebb is tesztek is azt mutatják

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21547

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21546
Nem valami erõs gép ez...

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#21545
Jó kis konfig topik lett XD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21544
Valóban érdekesnek ígérkezik...de árat sehol nem találok 😞
radeon hd 3870 mennyi??
radeon hd 3850 256 mb mennyi?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21543
na ezt sasoljátok , rapidsharen lehet nyerni ha van accotok:


* Intel Core 2 Quad Extreme QX9650, 1333MHz, 12MB, 3.0 GHz
* nVidia GeForce 8800 Ultra, 768MB
* 4096MB Ram
* 300GB Harddisk (2x150GB Raid 0)
* 750GB Harddisk
* Windows Vista Ultimate
* 22" TFT, <5ms
* Cordless Lasermouse and Keyboard
* Gaming Headset


wapolok

Viktor9202
#21542
Tessék. Itt találsz egy pár tesztet, nagyn jó kari, 8600-ot otthagya lazán. Tom én is Geforce párti vok, de az Ati-nak ez a kártya nagyn jól sikerült, nézd meg a 2900 XT-t, szánalmas hogy 90 ezer forintot elkérnek azért a kariért

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21541
És az mit jelent?mennyibe kerül egy ati?de én geforce párti vok:/ ez a 7300GT ami nekem van, így felhúzva (+25%) majdnem megfelel egy alap 7600GT-nek .... szóval bevállt. Mit tud ez az Ati?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Viktor9202
#21540
Akkor vegyél egy Ati-t. Úgyhallom a 3850-es széria a kategóriájában nagyon odavág 😉

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21539
Jó hát csak az +40 ezer forint 😞( nah mind1...úgyis csak nyáron lesz meg a zsém rá ha vmikor meglesz.Akkor töltöm a 20-at is úgyh remélhetõleg õsök is beszállnak egy új gépbe.Bár nagyon nem értik h miért nekem egy új gép.Mindig azzal jönnek h ahelyett h kezdenék róla leszokni... pedig ez hülyeség.Mért kéne leszoknom róla?Ha eccer jóóó 😊))

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21538
Méghogy 1024 ben a 2900 xt vel, most esik csak le! No ez azért mókás volna.😊 1280x1024 ben mert az a nativom, 4s AA+8xAF high detail , és igy megy 60-65 fps közt.

kölcsönkért időből élek....

Viktor9202
#21537
Szerintem 8800-as szériát vegyél, azokon nagyon jól megy. Mondjuk min menne jól ha azokon nem 😄😄😄😄😄😄😄😄:

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21536
Tudom h az elõbb leírt kombó nem túl ütõs, sõt....de a mostani gépemnél tuti h 100x jobb...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21535
Félre értetted, nem igy játszom természetesen. Az elöttem lévö kérdésre irtam, viszonyitás képpen.

kölcsönkért időből élek....

#21534
Hát nemtudom...én most vmi ilyet terveznék:

gigabyte P35-DS3
C2D E4500
4GB Kinmax 800 Mhz DDR2
és pénztõl függõen - Inno3D 8600GT 256MB vagy egy Gainward 8800 GT 512 MB

mondjuk a 8600GT-vel h tudnám futtatni?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21533
Na azért annyira nem kell lehuzni ezt a vga-t ám. 😊 1024ben....Amuyg ott a gép az aláûirásban.
Jaffa: Nem hinném😊 Elég sok game van,ahol simán rátehetem a max AA-t. Bármilyen hihatatlen.😊

kölcsönkért időből élek....

NeBby
#21532
Hát igen , 2900XT vel nemsokat érsz crysisben , veryhighot se viszi , esetleg csak highot normálisan 1024 be...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Jaffa 2843
#21531
csak ugy megjegyzem hogy bármire ráteszed a 200000x-os élsimitást bármilyen hihetetlen de be fog szaggatni

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

bertino
#21530
a 2900XTvel 1600x1200ban ? esetleg 1024ben...talán... és milyen procid van hozzá ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#21529
Számolj. Az én vasamond 1600 x 1200 full, max AA+aAF = diavetités...

kölcsönkért időből élek....

Balumann
#21528
Pedig jobb ha elhiszed 😄

#21527
Hát azé nem hiszem h ha a körítés durva akkor egy 8800 ULTRA Bliss-el ne lehetne maxon nyomatni....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

FlyHigh
#21526
A maximum az az amit csak látványban ki lehet préselni egy játékbol, persze a felbontás is maximum és a látványjavítók is.

Thrash \'Till Death

#21525
Ez is csak felbontás kérdése. Mag , hogy mit vezel maxnak. Ha az összes képjavitó funkciot is fullra teszed, akkor valóban nincsen.

kölcsönkért időből élek....

Smithwarden
#21524
Hasalas + "maximum strength" - azt hiszem igy a legstabilabb a celzas.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

FlyHigh
#21523
Valahol azt olvastam, hogy nincs olyan egy vga-s megoldás ami megfelelõ fps szám mellett maxon vinné.

Thrash \'Till Death

FlyHigh
#21522
felhasaltam egy sziklára, nem sok javulás volt, nem lehet az embert bepálinkáztatni?😄😄

Thrash \'Till Death

gduck
#21521
+ALAPLAP 😉 (AGP-be nem fogsz csúcs VGA-t belepréselni 😉 )

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

FlyHigh
#21520
Inkább ilyen medium és high között viszi egy 8600GT, de nem mindegy, hogy mi van még mellette.

Thrash \'Till Death

gduck
#21519
Hasalni kell, akkor stabil!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

FlyHigh
#21517
Valahogy kiküszöbölhetõ az, hogy az ember kezében ne mozogjon annyira a távcsöves puska?
Próbáltam hasalni, kerestem az irányítások között levegõ visszatartást, de semmit nem találtam.

Thrash \'Till Death

#21516
Hm... 170-bõl kijönne egy olyan gép?Az nem is olyan húzós.Nekem csak egy TÁP egy VGA egy PROCI és MEMORY kell.200-ból akkor kijönne Brenyo? mert annál többet nem hiszem h a nyáron össze tudok tartalékolni....talán annyit....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED