31662
CRYSIS
  • bertino
    #23601
    a raptor igen kemény benne, este 11kor megcsapna a hátam mögött lehet beszarnék a hangjától az 5.1 közepén ülve
  • grebber
    #23600
    Jurassic Park Mod: Huge Content Update!
  • kryst
    #23599
    Sziasztok!

    Feltettem az 1.1-es patch-et. És így a játék közepe tájékán kb.1percbe tellik, hogy mentsen. Szerintetek mi lehet az oka? Azután kezdte, amikor a barlangból kijöttem.
  • Jaffa 2843
    #23598
    PM ment
  • GazCamp3r
    #23597
    nemtom mi, de kiszedtem belőle xD msn? átküldjem? :D
  • berczely
    #23596
    Én a képek alapján színesebnek látom a játékot mint amikor a FarCryban paradicsom módba tettük szép színes lett minden!
  • berczely
    #23595
    Nem vok jó angolból valaki leírná miket javítottak benne?képek alapján szép és jó de FPS az nő avgy csökken pl?
  • gduck
    #23594
    ITT vannak összehasonlító képek ;
  • berczely
    #23593
    A zene többet ér mint a videó!
  • Jaffa 2843
    #23592
    én nem vettem észre semmi érdemleges változást de a video megy már 24perce folyamatosan mer állat alatta a zene
  • berczely
    #23591
    Miis akar lenni ez a natural mod?Grafikán javít vagy mi?
  • Jaffa 2843
    #23590
    mi ennek a számnak a címe ami a videóba van? :D
    tök zsír :D
  • Smithwarden
    #23589
    Ugyan hagyd mar szegenyket....biztos komolyan vette.
    Talan mert igaz is!?
  • gduck
    #23588
    Poénnak szántam :D
  • lac coo
    #23587
    "...Cevat yerli, a három amigó egyike, több interjúban is hangsúlyozta, hogy a Crysis igenis jól megy átlag konfigurációjú gépeken, igaz a "very high" beállításokat inkább Ultra jelzővel kellett volna ellátniuk..."


    Hardwired.


    Jujjj.... Ezt a pofátlan köcsögöt :DDDDDD
  • lac coo
    #23586
    Ha lenne agyad, hogy értelmezz egy viszonylag egyszerű magyar szöveget, rájönnél, hogy ez meg már "túl jó " nekem :)))))
    De sajna nincs ....

    Amúgy jó a versed, büszke lehetsz rá :DDDDDDDDDDDD
  • V43 1105
    #23585
    Sajnos nem .. :( Uff, ez warez téma :$ valaki dobjon meg egy pmes üzivel, mit hogyan :D
  • bertino
    #23584
    eredeti játék ? :P
  • V43 1105
    #23583
    Sziasztok!

    Most tettem fel a gamet, kérdés.. szeretném multiban kipróbálni , mi kell hozzá ? : )
  • GazCamp3r
    #23582
    szubjektiv :)

    ennek is van very high-ja, csak vist alatt...

    amugy mindenki irja, hogy kurvakönnyen elő lehet hozni a grafot xp alatt... ami egyébként rohadtul ninsc igy :D a vista very high azért egészen más mint az xp.. hiába rakod xp-n very high-ra, pl mikor fegyót váltasz, akkor vistán alulrol is elmosva ugrik fel a fegyó. Ezt sehogy sem lehet előcsalni xp-n
  • Shep
    #23581
    Ha jól olvastam akkor sebesség javulás nem várható, ellenben a sokak által kritizált géppuskás AI javítva lesz, hát meglátjuk.
  • Shep
    #23580
    Nem tudom, nekem sok helyen jobban tetszik a very high és az gyorsabb is pár fps-el :)
  • grebber
    #23579
    1.2 patch infok
    Vistára Crysis Dreamscrene
  • GazCamp3r
    #23578
    Én már felraktam, mielőtt belinkeltem :DD

    csináltam pár képet, sztem gyönyörű lett tőle a játék

    Képek :)
  • GazCamp3r
    #23577
    tudom... irtam én eegyfolytában msn-en az adminnak, de nem volt ma elérhető :(
  • gduck
    #23576
    Nem rossz, innen lehet tölteni
  • gduck
    #23575
    Ma este xar volt a Bithu :( FIX Steel Mill pálya, ráadásul "turbós", repkedő cheaterekkel volt tele :(((
  • gduck
    #23574
    ÉÉÉÉÉÉS IIIIGGEEEEN!

    Ha lát valamit egyből leszólja,
    Nem elég jó neki a grafója.
    Ha nem tudnád kiről van szó,
    Nem más Ő mint: Lac coo!

  • GazCamp3r
    #23573
    OMG OMG OMG OMG !!!!!!!!!!4444négy
  • bordy
    #23572
    hja, ilyen részletességgel szerintem bőven túl van 20000 polyn is és az a tető kb manapság. és hát kell belőlük 1-2 db hogy legyen is harc a mezőn vagy akárhol...
  • lac coo
    #23571
    Ez a lépegetős mod szvsz kamu, van náhány modellük aztán vége....
    A képeken a gépek 10X olyan részletesek mint egy tank a játékban, szal az nem igen fog menni , hacsak nem redukálják le egy egyszerű normál mapra a részleteket, de akkor illene azzal villogni ....Mert az meg fele ilyen szép sem lesz .
  • Extraneous
    #23569
    Ha már ennyire kell, akkor válaszolok: Sztem jobb, nekem is az van, meg a hűtés is jobb a Gainward karin. Bár ezt tesztekben kellene megnézned.
  • Quki
    #23568
    nem jön vki gémelni hamachin? a szoba #1 ben?
  • Ability
    #23567
    Mellékelve van a játékhoz, keresd meg a DVD-n.

    #23565 Madmano: Ne vedd magadra, mindenki offol. Ésbár ez nem egy forgalmas téma újabban, azért mégis zavaró az ilyen. Illetve Ti sem jártok jól ezzel, hogy nem a megfelelő helyen kérdeztek. Egyáltalán nem lehettek biztosak abban, hogy szakszerű véleményt kaptok...
  • Narxis
    #23566
    Kiírhatnád a bannerbe.
  • Madmano
    #23565
    Ok.Bocsi.
  • Ability
    #23564
    Menjetek már innen a HW kérdésekkel! Van rá külön hely, ide nem is járnak szakértők. Legalábbis kevesebb, mint az erre kijelölt helyen. Az olyan kérdések, amiknek köze van kicsit a játékhoz az maradhat, de az ilyenek nem kellenek...
  • Madmano
    #23563
    Szasztok.Picit OFF:Gainward 8800GT jobb mint a Leadtek 8800GT-je?Az aláírásokban emlegetett 700/2000-es órajelek a Gainwardnál a Golden Sample verzióra értendőek,igaz?És egy utolsó kérdés:a Gainward 8800GT-k hűtése milyennek számít?Bocs az offolásért!ON
  • tonyr #23562
    honan tudom letölteni a sandbox-ot a crysis-hoz ?
  • GazCamp3r
    #23561
    tudom :( kiadják még kávéfőzőre, meg tamagochira is, de pc-re bezzeg nem... :S

    engem nem érint, mert van box-om, de azért jobb lenne pc-n :(