31662
CRYSIS
  • grebber
    #23641
    Hát basszus már tényleg idegesítően sok modot jelentettek be.Itt van pár új:

    Lara Croft : Lost Dimensions
    Asthenos Break
  • bertino
    #23640
    jo, igaz nem írtam oda, de örök elégedetlenkedő én sem vagyok, nyilván bizonyos szinten díjazom, ami nagyon tetszik, de az EA-vel már évekkel ezelőtt betelt a pohár.
    (igen, akad egy pár eredeti játékom is, nem sok, max 10 de akad)
  • Ability
    #23639
    Persze, csak vannak ilyen örök elégedetlenkedők, akiknek soha semmi sem jó, de azért ha hirtelen eltűnnének a játékok a föld színéről, akkor ki lennének akadva. De ezt nem rád mondtam, csak sok ilyen típusú emberrel találkozok ...

    MOD: lehet hogy szánalmas. Mondtam: véleménye mindenkinek lehet. Csak én nem úgy adnám elő, hogy nyoma se maradjon az ilyen kiadónak. Be fogják látni, hogy ha tényleg rosszul csinálják a dolgokat. :)

    #23640: nem is feltételeztem, hogy Te közéjük tartozol. :)
  • bertino
    #23638
    az egy dolog, hogy egy nagy kiado nem megy csődbe... de olyan sose lesz, hogy mindegyik csődbe megy :)
    speciel nem azon volt a hangsuly mit kedvelek, hanem azon, hogy szánalmas, amit EA-ék csinálnak... ennyi.
  • Ability
    #23637
    Csak éppen értelmetlen álláspont. Ha rossz játékokat hoznak ki, akkor úgyis buknak ratjuk, majd belátják, hogy rosszul tervezek. Ha nem megy a szekér, akkor javítani fognak a dolgokon. Viszont ha totálisan eltűnnek, akkor szintén nem lesz jobb a helyzet, mert megint akadni fog egy jóformán egyeduralkodó kiadó, és nem lesz konkurencia, majd az is túlságosan leadja a mércét. Egyébként alapból nem értem az ilyen embereket, akik ilyen véleményt formánalnak. Át se gondoljátok, nektek semmivel sem lenne jobb, ha teljesülne az óhajotok. Arról nem beszélve, hogy minek kell mindig valamelyik oldalra állni? Fogadok, hogy Te egy másik kiadót meg nagyon is kedvelsz. De ennek semmi értelme, ha valami nem tetszik, akkor nem játszasz vele, de mi értelme "oldalt választani"? Persze lehet véleményed valamiről, csak annak nincs értelme, hogy egyiket éltetni kell, a másik meg tűnjön el a porban. Nem ismelek, utóbbi lehet csak félig igaz rád.

    ui.: ezt már nem neked írom, de azért megnézném pár ember arcát, amikor megtudja, hogy minden kiadó csődbe ment, és ez után még ilyen szar játékokkal sem játszhat. :D
  • GazCamp3r
    #23636
    tuti lesz változás... :) kezd el előlről a game-t, tök más minden :D de komolyan ;)
  • Smithwarden
    #23635
    Qtracker - szerverfigyelo - uj verzio - Crysis beepitve
  • Shep
    #23634
    Crytek\Crysis
  • G18XM8
    #23633
    Na megnéztem de a menü becsíkosodásán kívül nem történt semmi, ja de nem very highra hanem közepesre állította a grafikát. Próbáltam a főmappában, a game/config mappában, a bin32 mappában, a dokumentumokban lévő mappában sehol nem működött csak becsíkosodott. Hová kell név szerint másolni, mi a mappa neve?
  • G18XM8
    #23632
    thanx
  • Shep
    #23631
    Igen
  • G18XM8
    #23630
    Köszi szépen letöltöttem lett egy system.cfg fájlom. Már csak egy utolsó kérdésem van ezt hova másoljam a fő könyvtárba?
  • simonl #23629
    Köszi a válaszodat,

    Tehát lassabb nem lesz......szuper......azonban még egy kérdés, ha mediumon játszom akkor is fog látszani a mod által ígért " látványvilág" ???
  • Shep
    #23628
    Felül van a bannerban egy very high config file, töltsd le és kövesd a leírtakat.
  • G18XM8
    #23627
    Na de melyik .cfg-t írjam át mert találtam egy párat?
  • bertino
    #23626
    nalátod, ez már legalább tőled is egy értelmes válasz volt.
  • Shep
    #23625
    Na de hogy ne visszatérjün ka témához, a natural mod-ban nem sikerül előcsalnom a szépia effektet, van valakinek ötlete mi lehet ennek az oka?
  • Shep
    #23624
    Persze, csak én nem kívánok senkinek olyat amit magamnak nem kívánnék és ezért nem szeretem az ilyen megnyilvánulásokat.
  • Shep
    #23623
    Látod ez megint más így leírni valamit, némileg indokolva, mint odalökni, hogy bár tönkremennének. Amúgy nem hiszem, hogy tönkremennek.
  • bertino
    #23622
    yepp, de ez is egy álláspont.
  • G18XM8
    #23621
    Aaaha. Thanx. Meg is nézem mit tehetek...
  • Shep
    #23620
    A vélemény az egy dolog, de ez nem vélemény ez egy rosszindulatú óhaj volt a részedről, tehát ...
  • Balumann
    #23619
    Attól tartok, hogy jobb lenne. Régen sokkal jobb volt az EA, mostmár a grafikára (gépigényre?) és pénzre mennek ahogy látom a játékokon, és egyre csak rosszabbodik a helyzet.
  • Shep
    #23618
    a cfg. fileban át vannak állítva a dolgok a very high-nak megfelelő értékekre, és gyakorlatilag ugyanazt a képminőséget kapod xp-n mint vistán
  • GazCamp3r
    #23617
    az hogy xp-n is elő lehet hozni a very high-ot, egy két file átírásával. a bannerbe van egy magyar tippek trükkök leirás. Olvasd el, és érteni fogod :)
  • bertino
    #23616
    igen tudom, de nemtom mire verik az emberek magukat azzal, hogy kisebbnek nézik a másikat, semmi értelme
    az meg, hogy van az embernek egy véleménye és, hogy más nem bírja elfogadni, bazira nem tud érdekelni... vágod
  • Shep
    #23615
    Tudod akinek nem inge ... :)
  • G18XM8
    #23614
    Lehet hogy én vagyok tudatlan de mi az a twaekelve?
  • bertino
    #23613
    hüpp, most besértettél :'(
  • GazCamp3r
    #23612
    inkább egy ovodás felfogásu gyerek... igy érthető...
  • Shep
    #23611
    Ja, hogy te ilyen mindenkinek legyen szar ha már nekem az típusú ember vagy, így már érthető :(
  • GazCamp3r
    #23610
    very highra tweakelve:)
  • bertino
    #23609
    jaja, nekem sokkal jobb lesz
  • Shep
    #23608
    Miért akarod, hogy tönkremenjenek, neked attól jobb lesz?
  • G18XM8
    #23607
    XP-n nem csak highon lehet maximum játszani? Úgy tudom vistan lehet csak very highon.
  • bertino
    #23606
    remélem tönkremennek
  • GazCamp3r
    #23605
    nem megy az fps rovására abszolut sztem :) én xp very high-on játszom, és nem vettem észre lassulást :S
  • simonl #23604
    Sziasztok,

    Több kérdésem is lenne a lent említett Natural mod -al kapcsolatban:

    Ez annak lehet érdekes aki eddig is high vagy ultra high beállításokkal játszott?
    Mediumon fut nálam, XP alatt, édemes felraknom, nyilván szebb lesz de nem megy nagyon az FPS rovására?

    Köszi a válaszokat....
  • grebber
    #23603
    Engem az Obsidian Edge mod sokkal jobban érdekel mindennél!
  • gduck
    #23602
    Nem semmi :) Biztos rengeteg munka van vele, kíváncsi vagyok mikor lesz belőle vmi...