CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ability
#21616
Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az elfogadható, élvezhetõ sebesség. Mellesleg van olyan, amikor az FPS nem olyan rossz, de a gép erölködik, és késnek a beviteli eszközök. Olyankor jobban érzed azt, hogy lassú, mégha a számok nem is azt mutatják.
#21615
én lowon örültem,ha 15fps...
(nyávogós vagy😞 )

#21614
Srácok milyen felbontásban nyomjátok 8800GT-vel VERYHIGH-on?? Érdekes nekem GTX-el 1280*1024-ben VERYHIGH-on átlag 27fps

Q9550 ,Gibabyte EP45 DS4,SAPPHIRE 5850, 4*1GB A-DATA Vitesta DDR800+,160GB*2 ,Casetek ház, 550W,ASUS 22\"

Viktor9202
#21613
Ennél a résznél hiába volt 30 FPS-em láttam rajta hogy akarozva mozdult meg az emberke olyan mindha 15 fps-em lett volt, holpedig máshol 30 fps-em van, ott gyönyõrûen fut.

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21612
LOL!
most elõre elnézést kérek,de ez enyhén szólva botrányos!
"nagyon belassul" és megy majdnem 30fps-sel??!!
neked mi a nem lassú? 60 fps felett,igaz? tejóég...
mégegyszer elnézést,de ez már szánalmas

Viktor9202
#21611
<#ravasz1>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21610
Nekem +oldotta a problémám egy másik crack töltése és úgy fut mint egy kisangyal vista 64bit-en!!
Köszönöm az öttletet

Q9550 ,Gibabyte EP45 DS4,SAPPHIRE 5850, 4*1GB A-DATA Vitesta DDR800+,160GB*2 ,Casetek ház, 550W,ASUS 22\"

grebber
#21609
Ezen a képen pont rettentõ jól látni milyen mocskosmod okádék a növényzet.
Már csak a Crysis 2 ben bizom hogy abban már nemcsak a víz lesz szép.

Next PC upgrade: 2022

Viktor9202
#21608
Igen VeryHigh aa nélkül

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Viktor9202
#21607
Jah értem

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#21606
Majd január 2.hetében érkezik!

Next PC upgrade: 2022

BaliBoy
#21605
LOL! Gondolom azt is elolvastad, hogy nincs raktáron. Majd ha valaki tényleg tud venni annyiért, majd akkor. Addig ez csak vetítés.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#21604
pl azért mert rengeteg dolog van ott lent amit megkell jelenitenie a vgadnak,😊

#21603
Ez Very-High graf?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Viktor9202
#21602
hát nekem is ez volt a baj, 64 bites krekkel próváld meg, de nekem azzal se lett jó:S

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21601
igen
"A program helyes müködése hiba miatt megszakadt. a windows bezárja a programot és értesíti önt ha talál rá megoldást"

Q9550 ,Gibabyte EP45 DS4,SAPPHIRE 5850, 4*1GB A-DATA Vitesta DDR800+,160GB*2 ,Casetek ház, 550W,ASUS 22\"

Viktor9202
#21600
Hibaüzenettel kidob?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21599
szevasztok!
segítség kellene,hogy miért nem indúl el a crysis Vista 64bit-en??
köszönöm

Q9550 ,Gibabyte EP45 DS4,SAPPHIRE 5850, 4*1GB A-DATA Vitesta DDR800+,160GB*2 ,Casetek ház, 550W,ASUS 22\"

Jaffa 2843
#21598
beszéltem ObiNet-es ürgével asszonta egy 12slotos szerver olyan 4-6k körül lesz, de nem tudja pontosan.. azt mondta hogy olyan árba lesz kb mint egy UT2004es szerver.. szoval jo sokan kellene összejönni hogy türhetö ára legyen fejenként (megbizhato emberek föleg)

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Viktor9202
#21597
Itt mindig nagyon lecsökken az fps, nemtudja valaki miért?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Jaffa 2843
#21596
csak egy hozzávetõleges ár kell hogy tudjuk mibe fáj egy ilyen szerver.. fejenként 500Ft-ba én maximalizálnám az erre szánt pénzemet havonta 😄 szoval sokan kellene lennünk.. gondolom itt sem számít az eredeti game. vagy nemtom itt hogy mûködik

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Viktor9202
#21595
Nem kell sehova csatlakoznod, csak belépsz addig hogy lásd a szervereket, majd vissza hálózatba. Ennyi

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Viktor9202
#21594
Jaja, én bennevok 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Jaffa 2843
#21593
hi!

valaki tudja hol lehet crysis servert bérelni? esetleg innen benne lenne valaki egy közös szerverben?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#21592
köszi és az az internetes bejelentkezés midegy hova? Nah ma du kipróbáljuk :-)
Viktor9202
#21591
Köszönöm, sikerült 😉 jaja Sony Ericsson-om van

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

berlinboy6329
#21590
Hát ha Sunyi Ericssonos van k750-tõl k310i ig akkor van használható téma...

Itt

Eredeti oldal

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

fsgh
#21589
hát jah nekem a vista lassítja:S ez van.

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

NeBby
#21588
Nekem maxon van és 30fps fölött...(igaz xp-n) De Vista dx10 és xp között egy szál különbség nincs !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21587
Hát nem az , de úgy nem lehet élvezni a játékot (fõleg , ha 22 az átlag , akkor a havason , meg elég sokszor lemehet 6-10 fps is akár)! Nézd meg 35+ fps el a játékot , sokkal jobb lesz , hiddel <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

mama2
#21586
Fiúk, itt nem a játékról kellene beszélni véletlen?😛

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

fsgh
#21585
szó-szó akinek nem sli rendszere van az nem tud maxon menni vele 30 FPS fölött...Nekem húzott ultrám van és Vista alatt dx10-ben minden very highon(3 db highon csak) 1280*1024-ben noAA átlag 30-35 FPS...yönyörû meg minden😊 de még ultrával se tom Vista alatt kihozni a maxot...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gduck
#21584
<#wink>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21583
akárhogy nézem 22-23 fps elég távol áll a diavetítéstõl <#wow1> az egy dolog, hogy magasabban helyeken ahonnan távolra ellátsz úgysincs tûzharc. ráadásul jobb procival és több memoriával még jobban futna. Viszont ez a vita tényleg értelmetlen. egyéni ízlés kérdése
gduck
#21582
Nem én mondtam a 25-öt, hanem akinek szintén GT-je van 😊 Részemrõl az értelmetlen hardvervita befejezve, mindenki hazudhat magának ha jól esik és nézheti a diavetítést forint százezreket kiszórva az ablakon!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21581
nah,kiakaszottam. az elején 20 fps, aztán egyre kevesebb,amikor aza böszme valami fölém szállt,akkkor 5 fps-sel lõttem ki...

Bence94
#21580
helo ti hányas hamachi-val szoktatok játszani? én is csatlakoznék csak elõbb még vga kell.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

XenHai
#21579
Ti Hamachin is eredetivel jacotok?
#21578
Én egy 8800GT-vel dx10-ben very highon játszok 2x élsimítással, igaz átlag 21 fps körül, de ez szerintem (nekem legalábbis 😊 ) simán elfogadható. Ezért ez az AA nélküli 25 fps erõs túlzásnak hangzik 8800GTX-el.
Jaffa 2843
#21577
hát ha nem eredeti a game akkor gáz van 😛

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

mama2
#21576
Sikerült😊. Vagyis nem teljesen. Csatlakoznék egy hatgalmi harc szerverhez, és azt írja ki: a szerver hitelesítése sikertelen. Ez miért van? Pedig nincs is tele a szeró😛:/.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Viktor9202
#21575
Nem tudja valaki hogy Crysis-es téma van e telefonra?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

lac coo
#21574
HW topik ? 😊)) A király játékról semmit enm tudtok beszélni, be kéne zárni ezt a topikot , esküszöm 😊)))
Nem kötekedés képpen, csak mert semmi értelme, átmennétek valami HW topikba és még profi embereket is találnátok ott , akik értenek hozzá .<#idiota><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gduck
#21573
E6600 2,4Ghz (FSB 1066)
E6750 2,66Ghz (FSB 1333)

Mindenképp az E6750 😉 Az E6600 már "régi" 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21572
Reggelt kukik 😊 Nah ki vett nekem elõ névnapi ajándék képp egy PC-t ? nem kell nekem semmi extra bele, csak az a 3 cucc amit tegnap leírtam 😊 (bár nem ide tartozik de itt kérdem h mi a különbség a E6600 és a E6750 között? - mert amíg az elsõ 55000 addig a második csak 36000 )

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#21571
Igen 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#21570
DX10 VERY HIGH, még AA nélkül sincs 25 kivéve ha nem történik semmi csak piknikezel 😊 De ezt már 1000x kitárgyaltuk ne menjünk már bele megint feleslegesen 😉

UI: ha most valaki Crysis miatt akar gépet venni, akkor DX9 very high hack+8800GT! A többi pénzkidobás! Jövõre meg lehet VGA-t cserélni ha mindenképpen maxon szeretné játszani 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

mama2
#21569
Ha multin akarok jáccani, akkor ugye kell egy gamespy account, és kérdésem: ingyenesen lehet csinálni?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#21568
Anti-alázinggal? 😛 Filterrel?
NeBby
#21567
bebaszna... enyém ad 25 öt... neki min 35 öt kéne!

Starcraft2 e-mail: [email protected]