CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21666
de elindul... nekem is x800am van, high grafon megy 1024x768ban, AA nélkül, 50FPSel 😊

#21665
hát ja! SM2ben olyan érzésem van mintha Back 2 Doom2 lenne xD

NeBby
#21664
Nemtudom , nekem nemjó , majd nézdmeg pls a recovery mapon , azt a házat belülrõl , ahol van a túsz!
Olyan árnyékok jönnek nekem elõ , hogy az vmi hihetlenül gusztustalan! Meg az összes hasonló sötét helyen...
Bocs , de véletlen másoltam printscreen után és elveszett a kép , amit csináltam , szal majd holnap , ma már nincs erõm hozzá <#vigyor3>

MOD:mégis..:]

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21663
Az lehet, #21653 hsz-ben belinkeltem egyet, ha kell szedd le 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

NeBby
#21662
Akkor én vmi más ultrahighot szdtem le , nekem ilyen recés volt a széle és egybeolvadt az egész <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21661
Lassítaná a " bámulatos, villámgyors, fürge DX 10 et "

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Balumann
#21660
Jah, de a Double Agent csak unreal 2.5 -ös engines 😄 valami unreal 3prebeta. Még az AA-t is támogatja DX10 nélkül, érdekes h az unreal3 engine nem képes ^^

Viktor9202
#21659
Pl: Splinter Cell Double Agent 😄 igaz e Balu? mennyit mérgelödtünk<#hehe>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

BaliBoy
#21658
Ezzel vitatkoznék. Én egy x700pro-s (SM2.0) vittem (majdnem) végig a játékot. A vízbül elõbúvó játék robotnál halt meg. Addig szépen elvitte a vidkari.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Balumann
#21657
Elindul Shadermodel 2-esen is a játék. Már többen is írták, hogy radeon 9600 pro -val játszanak. Az unreal 3 engines játékokat nem írták sm2-re eleinte,

grebber
#21656
Bárcsak valami növényzetszépítõ modot csinálnának már 😞

Next PC upgrade: 2022

Viktor9202
#21655

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Viktor9202
#21654
Nekem jobban tetszik ha sötétebb

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Viktor9202
#21653
fsgh
#21652
ultra high sötétebb és ezért kevesebb részlet jelenítõdik meg ezért töb az fps...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#21651
Ilyen:
Már felraktam egyszer de lehet hogy nem látta vki😛.
Very high 1440*900:

Ultra high felbontás u.a.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Viktor9202
#21650
itt a kép

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#21649
Valaki leirhatná ezt az "Ultra High" buherálásos dolgot,mert sokmindekit érdekel!

Next PC upgrade: 2022

Viktor9202
#21648
Hát elég szép, nagyon éles, minnyá kép

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

fsgh
#21647
hogy kell megbuherálni?😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

NeBby
#21646
Nézd meg az árnyékokat <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21645
Nekem vagy 7-8, de nem is ennek örülök, hanem hogy nemesik le 24-25 alá

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21644
pontosan 4fps.xDvagy mennyi nemtom már 4 v. 5 harc közben nem néztem .:pde ott se lehet több.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Viktor9202
#21643
Végül is ugyanaz, csak SOKKAL több FPS-t ad, próbáljátok meg<#vigyor2>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

fsgh
#21642
hogyhogy? hisz még jobbnak kéne lennie a grafnak mint very highon!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Jaffa 2843
#21641
a jobbak meg maguk rakják össze 😛

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21640
LoL!
Az a kari SM2.0 ás , el se indul vele <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21639
😄😄 loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool. Szerintem senkise vesz Tesco-ba gépet, mármint aki játékra használja, épeszû ember összerakatja a gépet

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21638
128*128 ban? XD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

lac coo
#21637
400 x 200 -ban ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#21636
Az UltraHigh csak fps-t ad veryhighoz képest ! Nemis keveset...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

kifli
#21635
3ghz 1,5gbram ati 9600-és simán elfut a beállítások pedig közepes és alcsony közé vannak állítva a konzolon keresztül asszem megy olyan 25-27 fps-t ha húzom karit. Szal azé nem annyira nagy az a gépigény. Csak nem szabad tescoba corába mediamarktba gépet venni. MErt azokban má akkor szar a videókari amikor megveszed. Kb fél éve láttam valahol 9250-el szerelt gépet annyiért amiböl azért má egy jó kis gépet össze lehetne rakni.

Hol van ma war? MElyik hamachi szobában?
Viktor9202
#21634
Min. FPS: 24
Átlag FPS: 30-35
Max FPS: 70

1024x768
UltraHigh
Nincs aa

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Jaffa 2843
#21633
C:\Documents and Settings\"név"\Dokumentumok\My Games\Crysis\

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#21632
Hali, tom hogy már nem aktuális a téma, de azért leírom az én észrevételemet is ezzel az egész crysis-al kapcsolatban: a játék nagyon szép, van jó története...stb. Nekem is nagyon tetszik szintúgy, mint sokatoknak.
De jöjjön a negatívum: Nagyon szép grafika--)hatalmas gépigény --)persze miért ne, de a játékosok nagy részének(legalábbis magyarországon)még mindig nincs hozzá megfelelõ gépe--)ha végre összejön a pénz egy újra, mire megveszed már szinte elevult lessz, mert mindig írnak egy új játékot, amit már csak diavetítõben nézhetsz meg rajta.

Végre sikerült vennem egy új gépet(szerintem nem is olyan szar),de a pofám elment mikor egy normálisnak mondható felbontáson már alig mozgott 20fps-el. Szóval nevetséges, ez egy ki..aszott összeesküvés a játék- és hardvergyártók között. Ha akarsz jáccani, vedd meg a legjobb és legdrágább cuccokat, annak tudatában hogy egy hónap és megin jön a mégjobb. Az annyukat--------- szerintem!!

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

David8
#21631
Sziasztok valaki légyszi mondja már el hova teszi a Crysis a mentést, mert ujra akarom tenni az XP-t és ki kéne mentenem. Nagyon fontos lenne. Köszi szépen

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

#21630
1800/12 slot/ho fgc.... OBINET = SZAR, tapasztalatbol mondom, fgcvel emg ideafraggla gond még nemvolt

DarkSector
#21629
Egyetértek!

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Jaffa 2843
#21628
ma nem tolunk egy hamachi partit?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Jaffa 2843
#21627
nem véletlenül obinetes a cod2 szerverem.. mert ott elég olcso és semmi problémám nemvolt még velük.. kevés helyen ennyire olcso a cod 1920Ft/ho/12slot <->ideafrag 2590Ft.... tényleg drága az obinet 😄

/ON

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#21626
Sehol nemtaláltam , hogy lehetne Crysis szervert bérelni ,de még obineten szincs fönn!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21625
igen van..., fgc-t vagy idefragot ajánlom erre a célra

Jaffa 2843
#21624
biztos sok tapasztalatod van.... de kösz 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#21623
obinet a legszarabb, nem szabad onnan

Jaffa 2843
#21622
csak tölük van a cod2 szerver és gondoltam rákérdezek ha már msnen is fent van 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

bertino
#21621
szabadulni akarnak a pénzüktõl mindenáron.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

fsgh
#21620
de miért is jó ha béreltek egy szervert?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

NeBby
#21619
Nem tõlük kell bérelni... Az a legdrágább!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21618
Én 1280×768 és nagy csata közbe is megvn a 30 fps , átlag az kb 36...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#21617
Jól mondja Grebber, a viz az nagyon brutális



Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer