31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #23681
    sandboxba berakodod a pálya elejére ami kell.
  • simonl #23680
    Sziasztok,

    Létezik olyan mod vagy cheat kód amivel már a játék elején elérhető az összes fegyver de legalábbis a jobb kiegészítők?

    Köszi
  • kzsolt4444
    #23679
    ááá ez megvan! a 4 és szobára csatlakoztam mert az még nem volt tele! csakhát ott most nincs senki.
    :(
  • kzsolt4444
    #23678
    Üdv mindenkinek! Lécci azt mongya el nekem vki hogy ezek: Szoba #1: -CRYSIS-
    Szoba #2: -CRYSIS- 2.szoba
    Szoba #3: -CRYSIS- 3.szoba

    Na most ezekből hamachi-ba a hálózat nevéhez mit kell beírni hogy el is fogadja? mert nekem mindig ezt írja ki : The network does not exist
    Szval gondolom hogy rosszul írtam be a evét a hálózatnak! na de most pontosan mit kell beírnom?
    Kérlek mongyátok meg!
  • Smithwarden
    #23677
    Akkor az eros szivas ha az ido vegtelenre van allitva Instant Action mapon es nincs admin.
  • GazCamp3r
    #23676
    a kickes működik, a másik nem :S
  • Smithwarden
    #23675
    Ja most olvasom hogy vote parancs kell, nem admin command.
    Ha jol tudom ez:

    startNextMapVoting
    (de nem biztos hogy mukodik is)

    A masik szavazos kirugashoz:
    startKickVoting
  • Smithwarden
    #23674
    (De amugy johettel volna feljebb par szobaval TS-en es elmondtuk volna szivesen)
  • Smithwarden
    #23673
    par fontosabb...

    g_nextlevel
    map
    sv_restart
    g_autoteambalanmapce
    sv_say
    kick

    (aki sajat szerveren akarja probalni, az persze autoexec.cfg -ot csinaljon a crysis dir-be es irja bele: con_restricted 0)
  • CheAteR88 #23672
    meglesem thx
  • GazCamp3r
    #23671
    tudja vki a vote parancsokat a crysis multiba? mert elvileg vannak, de senki nem tudja -.- igy a bithu nem állna egyfolytában a still millen
  • GazCamp3r
    #23670
    aláirásomban ott van :) FEARush-C4mp3r
  • gduck
    #23669
    Milyen néven szoktál fennt lenni?

    UI: pl. Jaffa-t láttam tegnap ;)
  • BaliBoy
    #23668
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=23634
  • CheAteR88 #23667
    vki segícsen már nekem pls
    leszedtem dx10-et meg társai is megvannak
    letöltöttem ezt a system.cfg-t is
    csak nemtom hogy mit kell vele csinálni
    felüliratni vmit?(a telepített mapábban kerestem de nem találtam ien nevü failt)
    vagy meik köünyvtárba,alkönyvtárba kell berakni?
  • Smithwarden
    #23666
    German PC charts for last week:

    1) Crysis
    2) CoD4
    3) WoW
    4) WoW: BC
    5) Hellgate: London
    6) CS: Source
    7) WoW Battlechest
    8) NfS Most Wanted
    9) Counter Strike 1 Anthology
    10) Pirates of the Burning Sea

    hm..

    (Persze ez egy heti stat csak, szoval nem fogja megrengetni a vilagot, de a par durvan fikazo es totalis bukast / "eltunik a sullyesztoben" irogato emberke miatt masoltam be, hogy van ilyen is.)
  • Smithwarden
    #23665
    Crymod-on irta egy fejleszto hogy csiterek ellen egy "crytek"-es pb config-ot erdemes a szerverekre rakni.
    Bar ha bithurol beszelunk ott pb sincs es tort szerver is ugye, szoval csiterekre extra eselyes.
    Neha ranezek es tenyleg instant actiont latok szinte folyamatosan 20+ emberrel...es az 1 oraig mondjuk jo porges, de utana eleg faraszto.
  • Jaffa 2843
    #23664

    csak dual socom
    és scar powaa xD
  • GazCamp3r
    #23663
    meg te csítelsz
  • GazCamp3r
    #23662
    jó az nem is nagyszám... de ez 10 perc alatt összehozza -.-
  • Jaffa 2843
    #23661
    jo nekem is hamar összejön egy 100/17es stat, de azért ez nemn gyenge XD
  • GazCamp3r
    #23660
    főleg, h msot fennt van egy NEMCSÍTER xD 2500 killje volt, és 23 halál.... aha :D
  • gduck
    #23659
    Én is unatkoztam :) A Bithu szerveren állandóan ugyanaz a "gyilokos" pálya volt :( 1,5 óra után kezdett uncsi lenni...

    UI: videó naon durva :D
  • GazCamp3r
    #23658
  • wesker24
    #23657
    Látom nagyon unatkozhattál igazi profi munka egy mestermű !
  • GazCamp3r
    #23656
    éjszaka csináltam :D unatkoztam xD
  • wesker24
    #23655
    Nagyon haláli ez a video !!
  • GazCamp3r
    #23654
    Koreai nano suitos, büntetés alatt!!!
  • BaliBoy
    #23653
    Mondtam Józsi ne igyál annyit. :)))

  • Shep
    #23652
    Néztem én is, csak amiatt az 1 pálya miatt nem szedtem le, majd a fullt.
  • grebber
    #23651
    The Delta Sector mod is nemsoká kész lesz béta demot adtak ki és az nagyon nagyon jó lett!

    The Delta Sector mod képek ezek még a 7600GT-mel készültek!
  • Shep
    #23650
    Egyébként az EA-nél sem hülyék ülnek az asztal mögött

    "Minőségi játékokat szeretne az EA

    Dixie Flatline, 17:29 - Játék: Biznisz -

    Teljes átszervezést és saját fejlesztésű bombasztikus játékok megjelenését irányozta elő John Riccitiello jelenlegi Electronic Arts vezér - immáron sokadjára. Az elmúlt időszakban nem volt egyetlen 90 százalékot elérő, általuk fejlesztett játékunk sem - fejtegette a cégnél halmozódó problémákat egy befektetői találkozón.

    A Need For Speed eladások évről-évre csökkennek (vajon miért) és a nagyobb játékaikat, mint a Battlefield: Bad Company vagy a Mercenaries 2 egyaránt elhalasztották. A külsős projekteket - The Orange Box, Crysis, és a Skate - viszont sikeresnek vélte a vezetőség."

    info: Hardwired
  • Shep
    #23649
    Az a baj, hogy a FarCryhoz is mennyit bejelentettek aztán gyakorlatilag egy valamire való alkotás született a Matto.
  • Shep
    #23648
    Ugye-ugye, csak nem olyan szar játék ez. :D
  • grebber
    #23647
    Kelendő a Crysis

    Barny, 20:46 - PC - Játék: FPS


    (Maxconsole) A kezdeti, bukásnak tűnő eladási statisztikák után (ellenére?) a Crysis felszívta magát, és bő két hónapja történt megjelenése óta több, mint egy millió példányban talált gazdára. A jelek szerint ezután már semmi sem áll a második rész útjában. (thx mgsfan)

    info: Hardwired
  • grebber
    #23646
    Vistás very high az nemnósokban tér el a buherált xp-s veryhigtól kinézetben!
  • saiyanjin
    #23645
    Akkor sorry, vhol olvastam hogy bizonyos dolgok átírásával a dx10es megjelenítés előhozható xp alatt is...
    Azért nemértem mert nálam a veryhigh menüből is választható, legalábbis a textúránál biztosan...
    Amúgy ehez biztos kell egy SLI sztem...főleg 20col fölötti tft-ken....

    Ez amúgy, közel a legjobb játék ami megjelent tavaly...
  • Balumann
    #23644
    Én csak a mostani játékokkal nem vagyok megelégedve, 1-2 kivétellel. Ezerszer jobb játékot tudnának csinálni szerintem, jobb történettel, összetett játékmenettel (igazi szabadsággal esetleg?) változatosabb helszínekkel, ha végre a játékkal törődnének, nem a grafikára menne el a gép teljesítménye se, és a játék fejlesztése se. A hardverek fejlődnek, a játékok nem, és úgy vagyok, hogy pár emberrel multiba sokkal inkább ellehet szórakozni még a 2D-s játékokkal, vagy régebbi FPS játékokkal, mint az újakkal... ahol még a játék élmény is cél volt.
    Nagyon remélem, hogy észhez ternek a veszteség hatására, és végre JÓ, maradandó játékot fognak csinálni
    /Igazad van egyébként, nem kívánom h csődbe mennyen az EA, az első játék amibe csalódtam az sem EA volt, úgyhogy lehet nem is ők indították el ebbe az irányba a játék készítést./
    Szép játékot nem csak nagy részletességgel és nagy gépigénnyel lehet létrehozni, ezt már több játék is bizonyította azthiszem. És azt is h nem ez a legfontosabb.
  • grebber
    #23643
    Hát ha a fákon átszűremlő fényt és a talajon kidudurodo kövek (paralax mapping) dx10-es effekt [ezek közel sem azok] akkor igen :D
  • saiyanjin
    #23642
    Sziasztok,

    Szerintetek a configomon érdemes kipróbálni ezt a veryhigh-ra tweakelt cfg-t ???Elvileg nem mert most is high-on épphogy élvezhető 1024ben...Ez akkor adja a dx10nek megfelelő látványvilágot ???

    Előre is thnx.