31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #23722
    reinstall esetleg? :S
  • Miskolc88
    #23721
    Hello
    Lehet hogy volt már ez a kérdés de nem szeretnék visszaolvasni több oldalt.
    Tehát felraktam az 1.1-es patch-et a játékra és nagyon jól viszi high-on és 800x600-ason a gépem.
    "Csak" az a bajom,hogy az ellenfelek vagy teljesen hülyék vagy a mentések rosszak.
    Ha intelligensek az ellenfelek akkor minden OK benne,addig amig le nem lőnek vagy meg nem halok,
    Mert ha meghalok akkor vissza akarnám tölteni a mentést és a halál pillanatát hozza be vagy teljesen fekete képernyőt.
    Válaszotokat előre is köszönöm:Miskolc88
  • kantorgabor
    #23720
    Csak ennél a játéknál csinálja. A kártya teljesen gyári, nem nyultam hozzá.
  • GazCamp3r
    #23719
    csak a crysis problémás? kártyához nem nyultál semmilyen modon? mármint fizikailag... mert ez mag hiba gyanus :S
  • kantorgabor
    #23718
    8800 gt a videokártyám és minden beállitás a maxon van kivéve az élsimitást, az 2x-esen van. És van egy olyan problémám, hogy játék közben ha ránézek pl. egy földön fekvő fegyverre egy pár másodperce és tovább nézek más irányba, "beleég" a képernyőbe a fegyver konturja, majd egy perc mulva eltünik. Van valakinek ötlete, hogy ez mitöl lehet? Amúgy ajátek ezekkel a beállitásokkal akadásmentesen megy.
  • fittyfene
    #23717
    Túl az 1 millión a Crysis
  • GazCamp3r
    #23716
    akkor inkább tedd fel az xp-t, és ugy nyomasd fel very high-ra. Sztem simán nyersz még 10 fps-t, mert a 15-25 az igenis szaggatás :S
  • BaLeeX
    #23715
    Újrakezdtem a gamét és kiderült, hogy a 2gb ram nem tetszett vista alatt a játéknak (swapelt elég sokat). Így az aláírásban lévő konfiggal very high beállítások mellett már egész játszható (15-25 átlag 20fps 1280x1024-ben, de nem akad).
    És azért élmény így játszani a régi medium beállítások helyett. :)
  • gyuri12
    #23714
    :D:D
  • Ability
    #23713
    -> SPAM topik
  • V43 1105
    #23711
    :D:D
  • Shep
    #23710
    Korrekt szerintem, csak hát attól tartok ebből a modból sem lesz semmi.
  • Kaszi46
    #23709
    http://predatormod.co.uk/forum/viewtopic.php?t=34
  • Shep
    #23708
    Hát nállam ezek a képek nem látszanak-.
  • Kaszi46
    #23707
    biztos a pötsénél kezdték a modell butítást
  • Kaszi46
    #23706
    ja és keresnek modellert, pályakészítőt stb stb, szóval aki ért hozzá, és van is hozzá ambiciója, esetleg ismer a témában érdekelt, hozzáértő embereket, akkor az nyugodtan felhívhatná rá a figyelmét, illetve jelntkezhetne, mert fejlesztőket keresnek. én sajnos max szurkolónak jelentkezhetnék:)

    pár info még, az eredeti '87-es film alapján képzelik el a játékot, szal no alien(bár az egyik topikban ezzel kapcsolatban emlegetnek vmi meglepetést is). swarci modellröl van pár kép ami elég durva, sztem van annyi poligon mint az előbb látható predator modellen, szal nemtom az hogy lehet jó nekik.


    ez az ő pred modelljük:


  • V43 1105
    #23705
    Nem azért, de a most 4 éves unoka öcsémnek nagyob pöpöse volt mikor megszületett XD
  • Kaszi46
    #23704
    ez nem a modbol van, hanem egy máshol, más célra készített 3d-modellről. Írták is rá a pred mod készítői, hogy nem tudják használni emrt túl sok poli-bol áll. de azé gyó lenne:) nem értek hozzá, olyan nehéz lenne kicsit lebutítani?

    amúgy a forumot átolvasva nem vagyok nagyon elragadtatva, elég amatörnek tűnnek. remélem tévedek. predator 3d modell állítólag 80%-ban van kész, és eddig 2db majdnem teljesen elkészül pálya.
  • grebber
    #23703
    Remélem ez elkészül majd!!
    Nagyon durva.
  • lac coo
    #23702
    Gyárilag van a játékban predator cloak...Szal valszeg nem hagyják ki .
    (Bár a legtöbb mod elbukik, nem tudják végigcsinálni , irdatlan nagy munka...)
  • V43 1105
    #23701
    FazER néven játszom Ha valahova felmennék ts-re akkor meg mondhatnád mikor tüzeljek :)
  • Kaszi46
    #23700
    én kérek elnézést..:)

    reméljük a legjobbakat
    http://www.predatormod.co.uk/
  • Kaszi46
    #23699
    Bejelntettek már egy rakat mod-ot, de hol vannak a Predátor fan-ok? Nem hiszem el hogy nem készítenek hozzá. Ez a játék, illetve engine sírva könyörög egy predator modifikációért. Az első videó után ami megjelent(dzsungeles faaprítás) az első mondat ami el bírta hagyni a számat, az ehez kapcsolódott.

    No mind1 remélem nem lesz kihagyva ez a ziccer, és amire nekem is megadatik hogy végre játszhassak ezzel a játékkal, már lesz hozzá.

  • GazCamp3r
    #23698
    Ki vagy a játékba? :S mert igy most hirtelen nemtom :$ :D

    amugy ha hívnak álltalában felveszem az embereket, márha ismerős, mert idegent azért nem szeretek, mert ha meglátok vkit, és le akarom szedni... pl egy enerdzsi szájtot foglaló vtolost, akkor odamegyek, és lelövöm, de ha az ágyus itten elkezdi lőni, akkor az meg észrevesz, azt elmegy... és buktam a meglepetés erejét :D
  • V43 1105
    #23697
    Legközelebb felvehetnél a VTOL-ba ha szólok :)))
  • Shep
    #23696
    Nincs valakinek valami jó kis turbós (gyorsabb mint az eredeti) very high cfg-je? Ez a bannerbe kirakott nem az igazi.
  • Killgore
    #23695
    Most fent vagyok a hamachin. de nincs ott senki.
  • dbdadi
    #23694
    felraktam az 1.1 patch-et és ha elindítok egy mentést a fegyverem csak lóg a levegőbe,mit csináljak?????
    please
  • grebber
    #23693
    Exodus mod

    MechWarrior: Living Legends - January Update! Van egy 58MB-os teaser movie is!
  • GazCamp3r
    #23692
    ennyi bőven elég volt belőled :)

  • BaliBoy
    #23691
    Milyen fasza, hogy te ilyen jó ember ismerő vagy... LOOOL
    Nyomozgassál még, a legjobb dolgokat még nem is tudod.
  • GazCamp3r
    #23690
    először megnéztem a korodat, abbol levontam a következtetést, hogy vagy kb 13 éves, csak kamubol nagyobbat jelöltél be. De sajnos lebuktál, mivel olvasni nem nagyon tudsz, szal inkább ne is rakd fel a sandboxot, mert tul jár az eszeden. Megnéztem az álltalad megnyitott topikokat, ott is nagyon értelmes hsz-eid vannak, szal sztem nem én vok a retardált ;)
  • GazCamp3r
    #23689
    megesik
  • gduck
    #23688
    Tegnap nem sikerült kilőnöm a VTOLt :) A patch óta a légvédelmi jármű nem sokat sebez rajta :( VTOL nélkül azonban sikerült elkapni :D Neked is jó párszor ;)
  • BaliBoy
    #23687
    Köszönöm. Úgy tudtam, hogy nincs rajta, de ezekszerint tévedtem :)

    Úgy tűnik vannak még olyanok akiknek nem okoz gondot leírni 5 értelmes szót úgy, hogy értelmes szöveget alkosson. Szegény retardáltak akik csak idióta smily-kal tudnak kommunikálni.....
  • mac83
    #23686
    nézz szét kicsit a dvd-n (:
  • GazCamp3r
    #23685
    dede.... pont olyat.... én vagyok a hülye -.-
  • BaliBoy
    #23684
    Jaj, boccs, csak nem olyat kérdeztem ami meghaladja az értelmi színvonaladat?
  • GazCamp3r
    #23683
    -.-
  • BaliBoy
    #23682
    És a sandboxot, lelehet vhonnan szedni külön? Vagy csak a demo feltelapítésével lehet hozzájutni?