CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21716
Hát nem tom nekem az ATi Radeon 9600pro-val 800x600ba alacsonyon még tûrhetõen megy XD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#21715
Milyen géped van mellé?(Am az adatokat ugy tod leirni hogy bemész a beállításokba és ott az aláirásokba beirod)Már csak azér kérdeztem mer nekem high grafon 1280*960-as felbontáson van ugy 25 fps-m de vlami lejebbmegy pl videoknál csak 20 fps.Ja és nincs semmi élsimitás benyomva...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21714
Amúgy meg nálam be van kapcsizva a 4x-es élsimítás és 1-2 fps a lassulás pedig csak 8800gt-m van, aminek már nem nagyon kéne bírnia, nem tom hogy!!? átlag 27-40fps

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

#21713
Naszóvalkéremszépen: ultra high mod, minden maxon játékon belül, r_SSAO_darkening=0.7(-----ez kiszedve a system.cfg-bõl. Rájöttem: ha kiszeded elmegy a legfontosabb effect, ami azt teszi, mintha dx10-ben lenne(remélem értitekXD). Ha bennhagyod akko meg olyan bu..zi lessz az árnyék amit egy páran mondtatok és az zavaró!! na akkó most erre kéne megoldást találni!

(Ha valaki elmondja, hogy tok képet betenni, mert még új vagyok forumba, akkor teszek összehasonlítás végett+ akko má áruljátok el, hogy tom a gépem adatait kiírni alulra XD Légyszi)

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

berczely
#21712
<#idiota>megnéztem volna hogy mutat simán a cucc

#21711
Szerintem ne is akard bekapcsolni xD.😊Hacsak nem valami szuperszónikus mega galaxikus ultra szuper szemed van ami még az 5fps-t folyamatosnak látja. xD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

NeBby
#21710
Nemtom , az már csak a többi beállításon múlik... Ha azt kiveszed belõle csak a sötétséget szedi ki , mást nem!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21709
Kiszedtem én is azt a valamit a system.cfg-bõl, és jobb is valamivel mert ezelõtt az ultra high moddal az árnyékok olyan lilások volttak(nagyábol amit ti írtatok). De most meg valamiért nincs minden effekt benne,mintha nem lenne modolva. Pedig van mod!! Valaki légyszi segítsen!!!

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

berczely
#21708
Miért nem tudok AA kapcsolni?mindíg peállítom aztán visszaáll alapra.

Viktor9202
#21707
Hát biztos nem mx 440-el próbálták😄 2 Ultra SLI-be sozt szvsz

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

xotyi
#21706
A bemutatógépek E3-on mik voltak? Milyen proci,videókártya stb.. azok full grafikán vígan futtaták?

Trance&Friends nothing more..

Viktor9202
#21705
Tudom 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Grove4
#21704
Csak vicceltem.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Viktor9202
#21703
<#zavart1> Ez igaz, de nem hinném hogy annyi lenne

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Grove4
#21702
Attól függ mikor jön,mert ha 2025 ben akkor nem hiszem hogy elég.<#wink><#vigyor3>

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

Viktor9202
#21701
Crysis 2-be is azt igérik hogy mégbrutálisabb grafikára kellene csinálni..........................................................:S:S:S

1. Elõszõr inkább az emberek eszén kéne változtatni, mer nagyon hülyék benne
2. Én szerintem az is elég lenne ha a növényzeten, és az ember arcán csiszolnának egy kicsit

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

XuChi
#21700
Hát kitoltam én is a crysis-t. Nem panaszkodom jól szórakoztam egy két napig, de kicsit sajnálom azt a 13000.- forintot amit kiadtam a collectorra.

Tömören amiért: RÖVID KURVA RÖVID.

Ez van majd 3 év mulva jön a 2 😄.

#21699
Akkor amikor az editor-ban repkedek . Egyszerüen meg se tudok nyomni semmit . El se tudom indítani egy új mappot mert anyira szaggat

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

Jaffa 2843
#21698
akkor szaggat amikor editorba "repkedsz" vagy akkor is mikor ctrl+g-vel belépsz és mászkálsz az emberrel?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#21697
Sziasztok . Megszeretném kérdezni hogy miért szaggat nagyon a SandBox 2 ? A Crysis Mediumon 1024 x 768-ban szaggatás nélkül fut . Az aláírásomban láthatjátok a konfigom .

Segitségeteket elõre is köszönöm !

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

xotyi
#21696
Jah, mostmárt rájöttem, 4x élsimításnál márt diavetítés 4 FPS-el.<#zavart1>

Trance&Friends nothing more..

Balumann
#21695
Nem, asszem a térfogati hatásokat high-ra kell lenni h be tudd kapcsolni, vagy valamelyik effektet.

NeBby
#21694
nem...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

xotyi
#21693
Sigel-ben az élsimítást csak Vista alatt lehet bekapcsolni?

Trance&Friends nothing more..

berczely
#21692
ok kössz!

NeBby
#21691
r_SSAO_darkening=0.7

Ezt kell kiszedni a sytem.cfg bõl!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21690
A system.cfg be van egy sötétítés (most fogom megnézni , hogy melyik az a file) , és az okozza!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#21689
Nálam is elég ocsmány a ház belülrõl!
Nem azért mert maszek very high cuccot használok?Esetleg valami nagyon átlett írva benne nemtom nem nagyon értek ehez.<#vigyor3>

#21688
8600 GTS very high 😄

wapolok

berczely
#21687

Ilyen a grafika nálam XP alatt very high fájlokkal.FPS nem egetrengetõ de vista után ez nekem megváltás<#idiota>

#21686
Mondjuk Mac pro? G92-es GTS-el? xDbu bu

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

berczely
#21685
Nekem se baj h nem fut normálisan!XP alatt elég elfogadhatóan fut!Kellemeset csalódtam benne!!

gduck
#21684
A Cryengine2-nek van DX9 és DX10-es "felülete" 😊 De mint kiderült a játék DX9 alatt is tudja ua. mint DX10 alatt 😉 Ergo a játékban nem látni semmi újdonságot DX10 alatt, ráadásul sokkal rosszabbul fut! Csak a MP módban van elõnye a DX10-nek, de jelenleg nincs olyan megfizethetõ hardver, amivel normálisan lehetne futtatni 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kifli
#21683
akkor cseréljünk gépent 😛 Me nekem nem baj ha nem fut normálisan.
berczely
#21682
Én visszatettem XP-t mert Vista 64Bit alatt katasztrófa.Mind1 milyen Vista van fent az én gépem nem bírja alatta normálisan futtatni.Ja és sztem sincs benne DX10 mert én is a Very High fájlokat beraktam u.a. mint Vista Very High csak sokkal jobban fut!

Balumann
#21681
XP alatt gyorsabb, és módosított fájlal a veryhighon vagy ultrahighon is játszható, DX10 ebbe a játékba vszínûleg nincs ^^

#21680
csakmert gondoltam felteszem valamelyik vinyomra a pistát hogy megprobáljam dx10 el. amugy e2160 as procim van, meg inno3d 8600gt (olcso ) 😄 szoval xp alat lene gyorsabb vagy vista alatt? vista csak azért érdekell mert dx10.

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#21679
amugy vista(64bit) allatt gyorsult valamit a játék? vagy még mindig gyengébB?

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

kifli
#21678
DX10 alatt? Vagy DX9? Ja és én gt-t hallottamnem gts. Úgy hallottam hogy GT DX10-alatt ezt produkálta. Te örülhetsz mert akkor a te karid nem csal 😊
berczely
#21677
Én átneveztem és semmi változás.

kifli
#21676
Valaki megnézte már 8800-al hogy mennyit csökken az fps-ha átnevezed a crysis-exe-t 1234.exe-nek. Állítólag több lesz az árnyék de kevesebb az fps :S mert az nvidia csal. hogy nagyobbnak tünjön a teljesítmény.
Viktor9202
#21675
Hát igen...........::S De ezekbõl azt is kinézem hogy butítanak a grafikán, hogy azthiggye a nép hogy javult a teljesítmény

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

gduck
#21674
Hát ja 😞

Kíváncsi leszek erre a javításra, az is lehet, hogy csak a "gyári beállításokat" variálják meg (ergo más értékeket rendelnek az elõre definiált beállításokhoz: low, medium,high, very high) így "tuningolva" az FPS-t 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Viktor9202
#21673
Szerintem ez a "teljesítményjavulás" kb 2-3 fps lesz:S

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Smithwarden
#21672

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Balumann
#21671
Azt nehezen tudom elképzelni, medium beállításoknál már HDR effekt is van, amit shadermodel 3 támogat csak.

gduck
#21670
Ha átmegy a teszten, akkor januárban lesz patch, ami - az ígéretek szerint - javítani fog a teljesítményen is 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Viktor9202
#21669
Nem tuom mi lehet a probléma, msn-en kiküszöböljük

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#21668
helo mindenki,van valami fejlemény,esetleg treljesitmény növelõ,vagy a patch kijött már ? vagy akármi,ami érdekelne ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#21667
19" crt-hez mi a javasolt felbontás? most 1280×1024 van

wapolok