31662
CRYSIS
  • Miskolc88
    #23762
    ja majd meglássuk milyen lesz xD
  • gduck
    #23761
    Jövő szerdán hátha kiderül (akkor jön a weekly update 3) ;)
  • Miskolc88
    #23760
    oke :)
    az 1.1-as szar volt nagyon
    mentések is bugosak lettek xD meg minden
  • Jaffa 2843
    #23759
    watta logika :D
  • Shep
    #23758
    Ha elkészül és kiteszik a netre, hamarabb nem :)
  • Miskolc88
    #23757
    mikor lessz a 1.2 -es paccs letölthető?
  • gduck
    #23756
    Remélem az 1.2-es patch után újra le is lehet lőni a földről is :D

    "Patch 1.2 ...
    VTOL:

    * Increased VTOL vulnerability to being hit by other aircraft cannons.
    * Fixed issue with VTOL weapons not overheating correctly.
    ..."

    Forrás: [URL=http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=618]Weekly Update #2: Patch 1.2[/URL]
  • robert200611
    #23755
    hy
    felraktam a játékhoz az 1.1 es patchet,és mikor töltenék vissza eggy mentett álást akkor a fegyverem a levegőbe lóg.Vagy olyan mintha a földön feküdnék és meg se tudok mozdulni.Mi lehet a baj?
  • GazCamp3r
    #23754
    nem jól látod :D
  • ZÓÓÓcsi
    #23753
    Klafa!
    Ez a fickó tényleg nem akar meghalni...
    Jól látom te DX10-ban játszol multi-t is?
  • GazCamp3r
    #23752
    crymod-on csináltak fegyver balance modot. Keresd meg :)
  • Gfreiter
    #23751
    Nincs valami patch, vagy mod a tűzerő növelésére?
  • GazCamp3r
    #23750
  • BIZ0906
    #23749
    THX most már legalább mikor belépek nem kell mindíg átírni, most már alapbol az amit akartam :)
  • GazCamp3r
    #23748
    profil nevet megváltoztatod
  • BIZ0906
    #23747
    Hogy lehet multiban nevet adni magamnak hogy ne nomad 10ezer5száz 20legyek?
  • GazCamp3r
    #23746
    fasz kivah... core pályán vok, és mentés helyett kilépeget a játék, és nemtom miért :(
  • Balumann
    #23745
    Nálam is ez volt az egyik ok, ami miatt meguntam a játékot, de nekem sok más dolog sem tetszett.
  • GazCamp3r
    #23744
    ^^
  • V43 1105
    #23743
    xD Good job ^^
  • Gfreiter
    #23742
    Inkább csak táncraperdülnek egy sorozatos fejlövéstől, majd elkezdenek rohangászni. Ha jól célzok, akkor kb fél tár... Hogy lehet ilyennel elrontani egy játékot, halálomig nem fogom érteni. Uninstall... pedig rég szemeztem a gaméval :( Thx a válaszért :)
  • GazCamp3r
    #23741
    EZT LESSÉTEK!!!
  • GazCamp3r
    #23740
    ma má nem hiszem :) max nagyon éjszaka ;] amugy renderele ma kövi vidimet, aztán feltöltöm vhova, és belinkelem ide... nagyon jó lett xD
  • imuthesz
    #23739
    nah fasza, megy, egy sort nem kellett volna kihagynom, h baszná meg

  • V43 1105
    #23738
    Ho-Ho-Holnap va-va-vagy ma-ma-ma e-e-egykis V-v-tolozás? :O O
  • lac coo
    #23737
    Arra figyelj , ha pl. az easy cfg-ben írod át, akkor indíts egy játékot easy-n és ne delta modban próbáld ;)
  • GazCamp3r
    #23736
    Bazz.... :D:DD "oké májkül"
  • Jaffa 2843
    #23735
    beteszed a csiteket pl egy fileba (pl csit.cfg), bemásolod a fájlt ide \Crysis\Game\Config\
    játék közben beirod konzolba, hogy: exec csit.cfg
    és végrehajtja az abba beirt összes parancsot
  • imuthesz
    #23734


    jó csináltam?
    mert így nem működik
  • Miskolc88
    #23733
    Hello
    Lehet hogy volt már ez a kérdés de nem szeretnék visszaolvasni több oldalt.
    Tehát felraktam az 1.1-es patch-et a játékra és nagyon jól viszi high-on és 800x600-ason a gépem.
    "Csak" az a bajom,hogy az ellenfelek vagy teljesen hülyék vagy a mentések rosszak.
    Ha intelligensek az ellenfelek akkor minden OK benne,addig amig le nem lőnek vagy meg nem halok,
    Mert ha meghalok akkor vissza akarnám tölteni a mentést és a halál pillanatát hozza be vagy teljesen fekete képernyőt.
    Válaszotokat előre is köszönöm:Miskolc88
    VALAKI VÁLASZOLJON PLZ!
  • Jaffa 2843
    #23732
    pici google, pici ész,
    máris többre mész.
    xD
    Kitt, katt..
    oké májkül
  • imuthesz
    #23731
    végigtoltam a jáékot, és most végig szeretném játszani úgy is, h minden fegyverem alapból meg van és kifogyhatatlan töltény, tudjak kegyetlenül gyilkolni!!

    próbáltam ezt a fajta kódot:

    sten mód

    Keresd meg a játék nehézségéről szóló fájlokat a játék mappájában (pl: C:Program FilesElectronic ArtsCrytekCrysisGameConfig). A fájlok neve: diff_easy.cfg, diff_normal.cfg, diff_hard.cfg és diff_bauer.cfg. Nyisd meg azt a fájlt, amelyik nehézségi szinten játszol a játékkal (easy-könnyű; normal-normál; hard-nehéz; bauer-brutális :) ) és a szöveg végére írd be ezt a sort:

    g_godMode = 1

    Innentől kezdve a játékban ugyanúgy csökkeni fog az életed, mint eddig, de nem halhatsz meg. Az életed és a pajzsod automatikusan regenerálódik, amikor elérné a nullát.

    Végtelen töltény

    Ugyanazt a módszert használva, mint az előbb, írd be az alábbi sort a fájl végére:

    i_unlimitedammo = 1

    szépen megkerestem a fájlt, megnyitottam oda írtam a többi fájl alá a beírandó dolgokat, lementettem, de nem működnek a játék közben.

    tudna valaki nekem segíteni? nagyon hálás lennék !
    (a legújabb patch fent van a játékhoz!!!) lehet azért nem mükszik?

    vagy valaki próbálta már a csalást??

    köszönöm előre is, a segítséget
  • Shodan
    #23730
    És sebességre milyen?
  • GazCamp3r
    #23729
    nem bug sajna :S ez ilyen ha fejbe lövöd, akkor meg álltalában egy lövéstől meghal... de lehet, hogy csak 3-tol, vagy egy tártol :D változó xD
  • Gfreiter
    #23728
    Sziasztok! Valaki el tudná nekem árulni, hogy miért kell minimum egy fél tár közvetlen közelről a sima, armor nélküli katonák kilövéséhez (és még csak a legelején vagyok)? Ez valami bug...? Előre is kösz!
  • NeBby
    #23727
    Mind 2n!
  • Halfer
    #23726
    Persze csak Vista-n, vagy XP-n is műxik?
  • GazCamp3r
    #23725
    má linkeltem pár napja :) én használom, és nagyon tetszik
  • Miskolc88
    #23724
    vki választ plz
    THX előre is!
  • NeBby
    #23723
    Nemtom , hogy volt e már ez a mod [link] , de nekem nagyon bejön! Sokkal szebb így és valósághűbb , mint a sima veryhigh! Érdemes kipróbálni