CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21766
Amúgy van valami különbség az sp3 és a régebbi között? teljesítményben?

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

#21765
Szépnek szép, de nálam nem javít a teljesítményen semmit<#pardon1>

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

NeBby
#21764
Nem, csak másold be a fõkönyvtárba a system.cfg-t!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21763
Hû de szép. Csak simán írjam felül a már felrakott ultra modot?????

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

NeBby
#21762
Ittvannak!
3 féle , ahogy leírtam: jó, közepes, gyenge árnyékkal !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21761
Na készvagyok!!! Nagyon zsír az eredmény , mindjárt töltöm is fel!
Csináltam 3 félét , csak az árnyékok minõsége más.
Legrészletesebb árnyékkal is ráver 8 fps-t az ultrára és még szebb is! (1280 , szal 1024 be van 10 is)
Legrosszabbal pedig 12-17fps el jobb!
Az értéket 1 ponton néztem , 30 volt a kiinduló.

Egy gyors kép 1280 ba:


Mindjárt töltöm fölfele 1 pill!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21760
Sztem rakd le 1024x768 ba. javít valamennyit.

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

#21759
nem tom sima high beállításon van? sokmindentõ függ.!

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

#21758
(am csalóka a kép mert átlagban 22-23-24 fps-t produkál... <#sir><#sir><#sir>

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21757

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21756

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21755
Bakker azon gondlokodom h lehet az h másnak majdnem ugyanolyan gépe van mint nekem és kb másfélszar annyi FSP... Mi lehet náalm a baki? Valki vlami ötlet?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#21754
pls

#21753
Egy DX10-es dolog van a Crysis-ban, a r_UseGSParticles paranccsal lehet elõhozni, ez jelenti a részecskeszimulálást robbanásoknál. Ha nincs aktiválva akkor minden robbanás bedrótozott modellel lesz kreálva. Látványban nem sok a különbség, így érdemes kikapcsolni.

#21752
Ha benn van az r_SSAO_darkening........... a system.cfg-ben akkor az árnyék----)ilyen, mintha egy aura lenne a karakterem körül, és nem szép😊

Ha benn van az r_SSAO_darkening........... , akkor a grafika-----)ilyen, ha nincs benne a system.cfg-ben, akkor meg ez lessz.

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

xotyi
#21751
vizimutymuty<#idiota>

Trance&Friends nothing more..

#21750
A Crysis hagyományos MSAA-t használ. Ez egy csomó eljárással nem kompatibilis, így amint érzékeli az AA jelenlétét a játék, egyes inkompatibilis funkciókat (Edge detect filter) és effekteket (post processz hatások) letilt.
Shader Based AA megoldás kellene ide is, de ott túl jók a HD Radeonok (mivel azoket erre tervezték), így a GF8 az AA fronton is elvesztené az elõnyt.

gduck
#21749
nanorucija van 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21748
Szegény él és megy a víz alatt

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

#21747
És hogy megy???


Figy poénos:LOL

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

gduck
#21746
Ott van az infó részen hogy: FSAA, ami azt jelenti hogy be van kapcsolva az AA 😉 Nekem is 4xAA van, de néha olyan egyeneseket látok, hogy a fûrészfogak elbújhatnak mögöttük 😞((

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21745
Ezeket a cumókat az ultra mod mappájában írja a valaki, aki csinálta. Nézzétek meg, egyébként nem tom nektek hogy van meg a mod?! nekem mappában van a CVarGroups, readme, meg egy system.cfg

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

berczely
#21744
Most akkor mivan?érdemes a konzolba beírni vagy nem?

#21743
és ott mit irjak, át hol,?

NeBby
#21742
Nézd meg az árnyékokat! Nagyon éles lesz tõle és elrontja!

Dave: regedit!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21741
errepls

#21740
Amikor felraktátok az ultra modot, akkor beírtátok ezt a consolba?--------)q_shadershadow=1
r_eyeadaptationbase=0,2

É az elején még nem írtam be és akkor szedte nekem le az fps-t, ha benyomtam az AA-t.
De ha beírod álítólag kijavul.Nálam akkor lett jó!!!!!

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

NeBby
#21739
Hmm... nemszóltam , AA t csak exe-s leszabályozással lehet csak letiltani , azt meg gondolom nemcsináltad <#vigyor> Akkor úgy , ahogy balu mondja <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#21738
Már írtam, az egyik effektet High-ra kell állítani, ahhoz hogy mennyen. A demoban angolul shader detail volt a neve, magyarba nem tudom melyik az.

berczely
#21737
én értem mirõl beszélsz majd dobd fel ide is!

NeBby
#21736
Most kezdtem el dolgozni egy jókis custom cfg-n , pl mgntövelem a textúrák (pl:föld) elõjövetelét , mármint h ha nemvagy 2m re tõle csak akkor lásd , mert sztem az nagyon elrontja , hogyha pl 10m rõl nemlátod szépen a sárnyomokat , hanem csak egy egyenes notextúrás valamit <#vigyor> Meg hogy a hegyek textúrája is láccon szépen , azzal is az a gond...
...szal igen , remélem értitek ....

Berczely: minnyár tolok egy képet!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#21735
én beállítom belépek a játékba megnéztem h bevan e állítva és azt írta h ki van kapcsolva

NeBby
#21734
Nekem pedig szedi lefele rendesen az AA az fpst...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#21733
nálam is ugyan ez a helyzet akár hova állítom semmi

berczely
#21732
hát itt nincs élsimítás sajna.

#21731
Na itt az alap nincs élsimításkép1, és direkt 8x-osra tettemkép2, a fákat nézzétek azon jobban látszik.

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

berczely
#21730
Hát gondoltam h nem nõni fog az fps<#vigyor>

NeBby
#21729
A tálcán jobboldalt a driver , jobbklikk és ott sztem megtalálod!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21728
Amúgy azt vágjátok , hogy ha highról veryhigra teszitek akkor majdnem fele annyi az fps?<#vigyor2>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21727
angolul tetem fel, hogy lehet magyarra váltani?

#21726
NEM!!! Elsõre kivettem, de most vissza és ezt átírva kisebb értékre (pl:r_SSAO_darkening=0,3) megváltozik a graf--------csináld meg és akko érteni fogod, de úgy, hogy benne hagyod.


Brenyo az írásod nem nagyon értem, rejtély miért megy így nálam<#pardon1>

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

NeBby
#21725
Ezen nincs aa az tuti<#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21724
<#vigyor1>
NeBby
#21723
Azért van , mert driverbe valsz letiltottad az élsimítást , így a játékba ha bevan kapcsolva , ha nem akkorse lesz AA <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#21722
de h átírása után?kivan véve az r_SSAO_darkening?

#21721
Na kössz a segítséget a képpfeltöltivel, meg az aláírással kapcsolatban.
Szval ilyen a system.cfg átírása után:

kép1
kép2
kép3

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax

berczely
#21720
Lenne persze én is Vista alatt tolam abba is hagytam mert nem met rendesen xpre váltottam.Most xp alatt veryhigh fájlokal játszom és egész tûrhetõen megy.sztem medium high beállításon neked menne 30fps felett is.

#21719
HI! 32bit-es Vistan játsztom és Medium-High beállítások ellet maximum 25 FPS-t vissz a játék , harc közben átlag 10-15 FPS-t....1024X768-as felbontás mellet , noAA-val.....egyedül a Víz van High-ra rakva és még a Physycs quality , a Postprocessing quality , meg a sound quality.....ha XP-re váltanék akkor lenne valamennyi teljesítmány javulás ?

ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb

#21717
Egy pill beírom a gépem az migyá kommentelekXD

Gigabyte M57SLI-S4,AMD Athlon 64X2 6000+,Gainward 8800GT Golden Sample,4GB 800Mhz Kingmax