31662
CRYSIS
  • csoola
    #23802
    jah ott én is sokat szittam a kubai kékerest, de az megnyugtathat h annál szarabb hely nincs a játékban :D elötte levő rész votl a legjobb de utána sem szar
  • V43 1105
    #23801
    Ide kattincsáááááá' .. xD
  • JaSoN HuNTeR #23800
    srácok!Mit kell csinálni amikor legelöször bejutunk az idegenekhez??NMert én valami nagy térbe értem de nincs semere se út...Ott volt 4DB ilyen érdekes átlátszó lény azokat levágtam de utána nem találom a tovább utat.?:S
  • grebber
    #23799
    Aki ezzel a progival csinál egy olyan configot amin minden csutka ultra highon van kérem jelezze!
  • mikrofonhead
    #23798
    Hi!

    Valaki aki szaki, nem szeretné elmondani h miaz a .NET Framework és mit csinálÉrdekelne ...
  • berczely
    #23797
    Készül a játékhoz vadászós mód?Szarvasokkal távcsöves puskával!Tök jó lenne ilyen szép környezetben űzni a vadat!
  • GazCamp3r
    #23796
    jobb mint credits-et nézni xD
  • csoola
    #23795
    mekkora lol, pont végigtoltam és kidobott az asztalra az outro végén :D
  • Rainbow15
    #23794
    Kösz
  • Balumann
    #23793
    Nem. De ha elolvasnád a leírást ott a mentés oldalon, át kell írni a mentés fájl nevében a profile nevet a sajátodra...
  • Rainbow15
    #23792
    Hello
    Az 1.1 es verzóhoz honnan szedjek mentést? Ami itt fent van linkelve, az nem jó. Bemásoltam, és nem történt semmi. (paradise lost, onnan szeretném folytatni, ahol abbahagytam.) Vagy az összes mentést bekell másolni addig a küldetésig?
  • G18XM8
    #23791
    Hát érdekes mert én nem találkoztam ilyennel, egyébként addig nem indultok a többiekkel amíg nem szálsz be a kocsiba a gépágyús részbe próféta fog vezetni.
  • bpeti72
    #23790
    szasztok. Valami gond lehet a játékkal, mert ahogy kijöttem a fagyos részből, utána van 1 ház ahol a többiek vannak, van egy nagy idegen ami repked meg több kisseb akit ki kell nyirni, meg is csinálom de valamiért nem enged tovább, olyan mintha lefagyna , az emberek mozognak de van két idegen akik nem akarnek felrobbani hanem ahogy kinyírod őket ott maradnak a levegőbe és bármit csinálok nem tűnnek el és a manusok egyfolytába lövik őket és smmi, már vagy 20X neki futottam. mi lehet a gond. köszi
  • grebber
    #23789
    Elég hasznos kis progi.Belehet állítani olyannak a gamet amilyennek tetszik.

    CryConf 1.0 - Custom Config Utility


  • Qwerty4
    #23788
    Amúgy a Far Cry is pont ilyen unalmas darab.A Crytek munkáit egyáltalán nem tudom kedvelni úgy tűnik. :)
  • Qwerty4
    #23787
    Hogy utálom az ilyen beszólásokat, hogy akkor ne jácc.De jáccok, mert tetszik a környezet, ennyi, de a játék maga nem hat meg.Ez van...
  • Balumann
    #23786
    sztem multiba még rosszabb
  • Dave0092
    #23785
    nálam is, kijátszom, mert annyit megérdemel, de nem valami nagy játék. Multija lehet jo. De single nem...
  • Balumann
    #23784
    Én nekem már az első pálya végétől unalmas volt, második végén feladtam.
  • zombeeka
    #23783
    Akkor tovább ne is játssz vele! Nekem is igazán addig tetszett amíg emberekre vadásztam a jungle-ben,de aztán az idegen ürhajós rész és utánna az már tényleg unalmas volt!
  • Hogthar
    #23782
    üdv, nem tudja valaki hogy a mesterlövész puskának a célkeresztjét hol találom meg a játék könyvtárán belül? mert a roham távcsőnek megvan és a reflex távcsőnek is de a mesterlövésztávcsőnek valahol egészen máshol és engem idegesít a a mesterlövész távcsövé a roham távcsőnek a objects/weapons/attachment/assault_scope/textures és ott van sniper_scope is de abba a mappába nincs benne:S ha valaki tudja pls segítsen
  • Qwerty4
    #23781
    Ez a Crysis csak kirándulgatni jó.Szép tájak, a szemnek jó, pedig nincs is maxon a graf, hogy is lehetne, ehhez tényleg atomerőmű kell. :D
    4 pályát vittem idáig végig, eddig bukta, hangulattalan és unalmas. :(
  • V43 1105
    #23780
    [email protected]
  • GazCamp3r
    #23779
    msn?
  • V43 1105
    #23778
    Thermaltake hm.. az egy gépház lesz ^^ , akkor holnap, ha esetleg mégis össze jönne a dolog, irj ide ;) vagy ha van Xfireöd .. gigant14 a nevem ;)
  • GazCamp3r
    #23777
    elmondom mi a gond :) nem ettem ma még :D aztán mostan ezt orvoslom, aztán fel kell adnom postán egy Thermaltake Tai-Chit... (google-be utána lehet nézni mi az) aztán megyek gyurni... aztán alszom, mert korán keltem, aztán meg Valszeg GoW-ozni fogok, de lehet, h megunom, és akkor crysis, szal mára nem igérek semmit :)
  • V43 1105
    #23776
    Kössz srácok :(


    Camper, akkor ma mehet? :o
  • wesker24
    #23775
    részvétem
  • tugyiti
    #23774
    maximum részvét
  • gduck
    #23773
    részvétem :(
  • GazCamp3r
    #23772
    részvétem
  • bertino
    #23771
    részvét
  • V43 1105
    #23770
    Ne haragudj, tegnap kedvem sem volt játszani, elhunyt sajnos nagymamám De, ha ma benne vagy felőlem mehet
  • grebber
    #23769
    Egy újabb mod

    Van kis video arról a csillagkapuról :D
  • G18XM8
    #23768
    igen lassabb, pláne ha dx10-es a vidkártyád, vistán dx10-el fut és rengeteg fps-t esik a grafika pedigg nem lesz sokkal jobb.
  • Mayday
    #23767
    Sziasztok, egy gyors kerdes:

    Ugyanazon hardverrel, ugyanazon verzioju driverekkel es beallitasokkal Vistan lassab a jatek, mint XP-n?
  • tonyo9
    #23766
    énmeg a natural mod-ot raktam fel és minden ellenörző pontnál kifagy a játék,hogy a mentésekröl ne is beszéljek.
  • G18XM8
    #23765
    Felraktam az 1.1-es patchet és teljesen megbolondult a játék. Új játékot kell kezdenem, akkor az jól mükszik , a régiek nem jól működnek az ellenség mozdulatlan, némely bajtárs is, tankban nincs lőszer. Tehát vagy a patch sz*r vagy valamit rosszul telepített fel. Ráadásul olvastam hogy job grafikát ígérnek a patchben, hát nekem nem tűnt fel.
  • GazCamp3r
    #23764
    én most voltam egy pár órát bithun... de nem vótá :S
  • V43 1105
    #23763
    Ma van kedved VTOL-ozni ? :)