CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

fsgh
#21868
nah kiprobáltam a very high-ot. Régen ha az összeset very highra álítottam gyakran lement 20 alá az fps de ezzel most tartotta a 25-30-at... de 1 dolog nagyon nem jön be...a fények szal olyan homályos az egész ahol pl süt a nap...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

NeBby
#21867
#21863 ittvan , egyet kellett volna visszaolvasnod 😄

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21866
Nem 4 en voltak a gépbe ? <#vigyor> +pilóta persze <#rolleyes>
Nah most megyek fél órát...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21865
BRENYO küttem mailt pls..csõõõ

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

k3nGu
#21864
az néger volt b+, azt ne mond h az fehér kölök volt😄DDDDDDDD a vér szétáztatta az arcát?😄

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

NeBby
#21863

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21862
Ottvolt fellógatva a fára , elis égették 😊
Nemkéne az átvezetõ animokat kinyomni <#ejnye1>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21861
Valaki mondon majd nekem egy helyet ahova fel tudom tenni azt a filet amivel télleg tudnak azok is játszani akiknek gyenge a gépük, mint az enyém is.Én most csináltam egyet magamnak, csak 1 file-t kell felül írni és már megy is minden okés de nemtudom hova feltölteni...szép a játék is és nem is szaggat...átlag 24 FPS megvan és 1024x768-ba.....akinek kell az mondjon helyet ahova feltudom tölteni...egy darab kis semmien méretû fájl...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

k3nGu
#21860
idegesítõ h az ember feje ien furcsány csillog, meg mintha rajta lenne egy kis piros "effekt"😊

mellesleg, az SP-ben amikor ugrunk ki a gépbõl, rajta van Psycho, Prophet, Aztec, Jester és a háttérbe volt egy fehér kölök, az ugrott ki elsõnek a gépbõl, na õ vele mi történt?😄

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

NeBby
#21859
"nekem pl. very high-on csili-vili 1-2 dolog"
tehát itt nem -> ebbõl gondoltam , hogy az kéne 😊)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

k3nGu
#21858
nem, nekem nem kell ez a csili-vili, és aki írt ezelõtt neki se:, de mindkettõnknek az😊

#21835:"Tényleg ütõs lett, egy dolgot zavar, de az nagyon, hogy túl sok benne (nekem) a ragyogás, na azt mivel tudom kisebbre venni?"

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

NeBby
#21857
Neked csili-vili kell ha jólértettem , neki pedig az nem 😊 Ugye?
Amúgy minden ilyet este , mindenkinek megcsinálom külön...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21856
De , de ha törlöd , akkor már nem 😉

Starcraft2 e-mail: [email protected]

k3nGu
#21855
nekem mûködik, csak más is írta h nekem pl. very high-on csili-vili 1-2 dolgo, pl.: a csatok, az ember feje is...vmit változtatni kéne a cfg-ben?!

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

#21854
Szal akkor nem módosít semmitse?

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

NeBby
#21853
Ha már nemkell , csak annyit kell tenned , ahogy törlöd az autoexecet , semmi mást nemkell csinálni!

7300 ra nem 2-t akartam írni , hanem 5 öt , 5ször gyorsabb , csak egyel lejjebb nyomtam (num)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21852
1 Kérdés

Ha elmentem a ...crysis/game/config mappát, beteszem az autoexec fájlt és mindent végicsinálok, eltávolítom a autoexec-et és visszaállítom a config mappát és minden visszaáll a régi kerékvágásba? Csak a config mappát módosítja e??? 😊

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#21851
BRENYO ezzel a géppel tudom majdnem high grafon futtatni a BioShockot (20-25 FPS) aminek szintén van azért gépigénye és szintén a 2007-es év játéka....szóval azért ez a 7300 GT nem olyan rossz vga...tudom h nem egy 8800 GT Bliss ULTRA vagy egy 2900 XT ... ewan sajna...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21850
Ez a 7300 gt dolog azért erös volt..Még ha nem is egy erömü ma már. A ddr3 változatok igen jok voltak.

kölcsönkért időből élek....

NeBby
#21849
7300Gt az kb 2×ese egy integrávt vga nak , nevárj tõle sokat!

De amúgy elég sok embernek nem dob semmit rajta , vagy csak rosszabb , valakinek meg a 2×ese...

MOD: Akylleusnak is mûködik!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21848
Hát ez sajna nekem nem vállt be mert még a VERY LOWon is volt HDR de olyan ocsmány volt h nem is mondom és ráadásul úgyis csak 12 FPS....ha pedig a gamebe nyomom LOWon akkor megvan a 20 kb...nah majd megcsinom azt ami valóban az ilyen gépekre van mint az enyém és feldobom...nem lesz benne HDR meg Sunshaft de menni fog és folyamatosan....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#21847
OK 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

NeBby
#21846
Hát 7300GT vel...
Nah télleg mentem , majd benézegetek!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21845
Fórumokból szedtem össze , amiket írtak , hogy dob fps en elég sokat , azt tettem egybe !
Valamelyen ccc nevû cucc volt az alap ,azt irogattam át az újabb fps szerzési lehetõségekkel!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21844
Hát mediumon megvan az "állandó" 10 FPS, már ha 10 FPS-re lehet azt mondani h állandó <#bee1> - most megpróbálom a LOW-ot....sokkal szebb lett tõle de sajna nekem már nagyon akad mediumon ... <#rinya>

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#21843
Ez kísértetiesen hasonlít arra, amit már bazirégen linkeltem be 😊 Volt neki valamilyen neve is (arról kapta, aki készítette)

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

berczely
#21842
Hát 8800GT....szépállat nekem csak GTS-em van.

NeBby
#21841
Vicmusznál se , de átküldte a mentésetit és ahol neki 23 volt , ott nekem nagyobb felbontáson 40 ! Most teszi újra (vagy lehet már újratette) sztem az megjavítja , mert túl sok filet cserélgetett.... , de nemtom mibaja!
Te sztem a HIGH ot tedd sok fps hez , vagy esetleg a Veryt és még akkoris jáccható lesz talán (25+ fps)

MOD: Még 1 embernek mûködik , neki is 40-45 körül mozog az fps (8800Gt vel veryhigh)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#21840
nálam nem nõtt az fps

Shep
#21839
OK, addig már kibírom, jó gurigatást. 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#21838
Hát most tesztelem!!!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

NeBby
#21837
Az sokmindentõl függ , most mennem kell , mert jött hozzám egy profi biliárdos faszi biliárdozni , úgyhogy csak 10-15p ként tudok felugrálni , ha van kérdés...
Este segítek rajtad 😉

JA ÉS AZ NEMBAJ , HA ÚJRAINDÍTÁS UTÁNA LOWRÓL EGYÉNIRE VÁLT!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21836
Ha a HIGH ot akarjátok betenni , akkor ahoz az alap CVarok kellenek , ugyanis a very felülírja....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Shep
#21835
Tényleg ütõs lett, egy dolgot zavar, de az nagyon, hogy túl sok benne (nekem) a ragyogás, na azt mivel tudom kisebbre venni?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

NeBby
#21834
Jajj bocsesz , nemírtam :

System.cfg t TÖRÖLNI KELL! (ha van csak akkor persze) 😊

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21833
Nah kész! Egy remekmû lett , kizárólag ezt használjátok sztem , iszonyat megdobja a teljesítményt!

ITT LETÖLTHETITEK

Leírás: (ottvan a rar ba is)

1. A kiválasztott autoexec filet (csak egyet) másold be ebbe a mappába:
C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis (vagy ahova telepítetted)

2. Índítsd el a játékot és menj az OPCIÓK > RENDSZERBEÁLLÍTÁSOK > SPECIÁLIS menübe

3. Tegyél MINDENT LOW ra!
*Nemszámít melyik configot választottad , akkoris mindent LOW ra tegyél , ez nagyon fontos!*

4. AZONNAL , miután mindent LOW ra beálítottál lépj a Crysisbõl !

*NE KEZDJ EL JÁTSZANI , MIELÕTT KI NEM LÉPTÉL A CRYSISBÕL! *

Ezt a kilépést csak most FONTOS megcsinálni , ezután simán menni fog minden , de LOW ról NE állítsd át a grafikát , felbontást állíthatod , az független ettõl!

Ha esetleg nemmûködne az csakis azért lehet , mert nem léptél ki azonnal! ( Ez a lépés a legfontosabb , semmiképp ne hagyd ki :] )

MOD: elírási hibákért elõreis elnézést 😊

Jah és Loading file info... nál ha végez , akkor tudjátok tölteni !

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21832
Csináltam magamnak Crysis-es Theme-et a telcsimre 😄 állat lett

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#21831
Nekem melyiket ajánlanád? Mia chef mai ajánlata??? 😊) Lehet lama kérdés de játkban melyik beállításra tegyem ha bent van a kívánt .cfg a helyén hogy mûködjön vele? <#idiota><#worship>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

gduck
#21830
A tegnapi cfg-det kipróbáltam, gyorsabb nem lett (mondjuk nekem 4xAA mindig rajta van) gond nem volt vele, minõséget nem tudom megitélni 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#21829
Én meg már nagyon várom, hajrá BRENYO!!! 😊)) a very low vagy a low essetleg a medium fog érdekelni engem 😊 a javulás mértékétõl függõen persze....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

berczely
#21828
hát kíváncsi leszek én arra a +10-15 fpsre

NeBby
#21827
nemnem, le lesz írva , nekem ahol 30 volt most 45fps , és átlagba meg 45-50 el a game! és kibaszép , mindjárt kész , csak minden géphez elkészítem !
Lesz Verylow (valaki kérte is) , Low , Medium , High , Veryhigh

MOD: igen , a régi system.cfg-t illetve ultrahighot törölni/felülírni kell majd, de le lesz írva , kb 15p és dobom fel!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#21826
ez mit jelent h nincs köze azokat majd külön kell törölni v esetleg ha azok fennvannak az uj már nem is megy?

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

NeBby
#21825
Nah hamarosan készleszek! Enyémet nézzétek majd meg , lesz 5 féle beállítás! Komplikáltabb lesz kicsit betenni , de semmi extra! NAGYON sok +fps-t kaptok vele és qurvaszép!
(Semmi köze az elõzõ cfgimhez!)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Jaffa 2843
#21824
csinálsz egy "név.cfg"-t a config mappába, és játékba beirod, hogy /exec név.cfg
természetesen az összes parancsot ami abban találhato azt végrehajtja

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#21823
Dehogy is!Jó játék ez csak ez a rész nem kellett volna bele ...a többi az faja volt!.......a Crysis cfg by Brenyo-t hova kell berakni hogy jó legyen?
#21822
Gyerekek az normális hogy játék közben a GPU-m 82 fokos?😮😮

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

DarkSector
#21821
Szerintem az egész játékot nem kellett volna betenni...hanem még finomítgatni...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#21820
Hali!Egy rész nem tetszett a crysisben....mikor profétát kell védeni...mert különben megfagy....ezt nem kellett volna beletenni!!!!
DarkSector
#21819
Kaki a géped, hogy mindenhol 1 FPS-ed van???<#whatever>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"