CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grove4
#21918
Nem tudjátok erre a megoldást(#21907)?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#21917
Már bocs de nálam nem ilyen szürke árnyalatos a kép 😊 pedig csk egy Radeon 9600 azért kicsit gáz nem egy új Nvidia 8800-tol hát mindegy én nem veszek Nvidiát de most kár ezen vitatkozni rájöttem, én a minõséget és persze az árat nézem 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

NeBby
#21916
Ittvan a veryhigh féle , nem annyira színes cfg! (veryhigh verzió)

fps kevesebb lesz , mint a színesnél....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

MaSzKa
#21915
már alakul

de jobban megnéztem a fák neked 2 árnyalattal el vannak térve és a viz is jobb/szebb-valósabb/ nekem

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#21914
De azért az Nvidi az olyan jó húú pfff rég lejárt az a korszak. Meg kiadnak Drivereket hogy jobban menjen a játék az ATinak miért nem kell kiadnia új drivert 160vagy 170.1235... drivereket, hogy menjen mert megoldják egy új százados lépésben a hibákat. Jó lehet hogy az Nvidia erõsebb de ha már szép képet akarunk picit lassabban inkább ATi 100*

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

berczely
#21913
Na most örülsz?És ez full közepes(medium) a víz van magason(high) beálltáson!

Viktor9202
#21912
Direkt ilyenek a szinek, nekem is ilyen, ha leveszem a grafikát ilyen ocsmány fosszinû zöld, igazából se rikít fa a zölt szintõl

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

MaSzKa
#21911
emléxem mikor a Far Cry felénél jártam Manli GF2 MX400-al és vettem meg életem elsõ ATI vga-ját újan Connect3D 9550@XT ég és föld a volt a különség, márt az windows asztalon is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21910
<#eljen>
ezért nem veszek én nvidiát

mindig szarabb volt a képminõség és a szinek is

Samsung No1

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21909
de most nézem neked mitha wide moncsid lenne

talán barakott a Monitor drivere valami rossz profilt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#21908
Hát még a 9600-on is szebbek a szinek már bocs

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Grove4
#21907
Köszi,az nem baj,hogy nekem azt ajálnja a demo,hogy mediumot rakjak be?Meg még az lenne a problémám,hogy mikor megyek a játékban,látom,hogy hogy rajzolja meg a játék a sziklákat,szóval megjelennek elõttem olyan 200m re.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#21906
Nvidiára fejlesztett játék az alig rohangál pár fps-el ugyan már akkora átszás itt hülyitik a népet már megint (ONLY ATi)

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

MaSzKa
#21905
ilyen lenne nekem el se kezdtem volna a játékot

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

berczely
#21904
én semmit. ez alap!

berczely
#21903
XP alatt High tûrhetõ.

MaSzKa
#21902
nagyon fakó ez ember

szürke de nagyon

nem állítottál el valami az nvidia driverébe?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

berczely
#21901
És ez very high

Grove4
#21900
Egy ilyen konfiggal ami nekem van,milyen beállításokkal futna elfogadhatóan a game?

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

berczely
#21899
A te grafod néz ki úgy mitha low medium lenne!

Nálam ilyen.

Smithwarden
#21898
"ATI-nak teltebbek a színei ahogy elnézem"

..digital vibrance.. (only nvidia) <#heureka>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

MaSzKa
#21897
már régebben is tiszteletemet tettem ebbe a topicba!<#taps>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21896
"médium low beállításokon ilyem élénkek a színek"

pont hogy fakók a színek! vagy te nem látod?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21895
Leadtek 8800GTS 320MB evvel Low-on játszani? vitz

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

fsgh
#21894
ez az már ide is betévedt maszka akitõl mostantol olvashatjuk elszorva hogy az ati az istencsászár...de unalmas már

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

berczely
#21893
Túl alacsonyra van véve a grafika.médium low beállításokon ilyem élénkek a színek.High-Very High sokkal életszerûbb.

MaSzKa
#21892
de akkor neki 8800GTS320MB miért nem úgy nézki mint nekem?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

grebber
#21891
LOL már nem 1 oldalon voltak összehasonlító képek ahol semmi különbség nem volt szóval nem kell itt fényezni az atidat!

Next PC upgrade: 2022

MaSzKa
#21890
azt nézted ha kivan lõve a nagy teherkocsi kereke és hátra akarszmenni akkor elõre megy

nekem mindig ez van :-(

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21889
ATI-nak teltebbek a színei ahogy elnézem
még szerencse hogy nem jött meg a 8800GT
inkább lassabb legyen de szebb

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

NeBby
#21888
A fákról szedjem le azt a sötétebb színt? (amitõl úgy csillog)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21887
Jah mert csak highon van.... Az még nem rakja be ezeket a szépiás színeket...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#21886
Hehe a képen látható a jármûbõl soha el nem mozdulo utas is!

Next PC upgrade: 2022

MaSzKa
#21885
nekem full gyári

nem kínlodók én minõségromlással járó cuccal

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

NeBby
#21884
Ez az a cfg amit én tettem föl nem?
Mert a másik csak egy átírt veryhigh...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#21883
dx10 be semmi effekt nincs ! (legalábbis a játékba tuti nincs) ugyanaz mintha dx9 be tolnád , csak dx9 több fps!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

MaSzKa
#21882
nekem így néz ki

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

NeBby
#21881
Lassabb? Nekem 2×olyan gyors és nemis sokkal csúnyább , sõt valami szebb is benne (pl:hegyek)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

MaSzKa
#21880
nagyon fakók a színek neked

nekem sokkal szebbek, teltebbek

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#21879
nah elkezdtem tolni
high grafikán medium árnyékkal
elég jó a játék és elfut 30-60fps között ezekkel a beállításokkal 1280x1024-be

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#21878
na lowal valami nagyol elvan baszva mert nekem nagy feketeség az egész és csak a repkedõ golyók látszanak meg ha célzok akkor a piros pont 😄
Saccard
#21877
Sziasztok. Újabb kérdésem lenne sorry. Nekem nem tul szép de legalább teljesen akadásmentes a game (Intel 3ghz 2 mb cache- proci, 3gb 667 mhz- RAM, Nvidia 8600GT Twin turbo-videókártya, asus alaplap stb...). Mindent közepesre raktam illetve a felbontást maxra(1280X1024) (kipróbáltam úgy h magasra raktam a dolgokat és 1024X760-de elõbbi beállításokkal szebben futott így ugy hagytam). Namost azt szeretném kérdezni, hogy használ itt valaki directx10-et? Az szépítene valamit rajta az én esetemben? Vagy az csak a plusz effektek miatt kel tehát ugyis mind1 kategória? NEm nagyon értek hozzá mint látjátok ezért is kérem segítségeteket. Elõre is köszönöm!

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

czky
#21876
Hihetetlen jó lett!<#worship><#worship>
Nekem is kicsit ellenszenves a very high a túlzott fényesség miatt, de a sima high + élsimítás nagyon jó és szuperül megy. Nagy kár, hogy délelõtt vittem végig a gamét...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#21875
Haho.Ha felküldted a fájlt,amit gyártottál,lökjél már egy linket róla,légyszi!

Jaffa 2843
#21874
hát ez a very high az messze van a very high-tol.. és miez a sok csillogás?? csunyább és lassabb is mint a sima very high

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

kifli
#21873
verry big thx!!!
k3nGu
#21872
r_displayinfo 1 asszem

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

kifli
#21871
tudom má 100000000x le lett írva de az fps számot mivel tudom elõhozni?
fsgh
#21870
sztem emiatt is kapunk több FPS-t...elhomályosít mindent...

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

grebber
#21869
Fényekkel mindenki elvan szédülve amiket le lehet tölteni pályákat abban is alig látni a kurva fénytõl csak a sárgaság.Mindenki napbuzi lett 😄

Next PC upgrade: 2022