31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #23884
    OKés....nekem pont olyan gépem van mint ami neked kell :DD vicces...
  • Prince of Máté
    #23883
    Ja minden full, kb 1024x768-as felbontáson, minden highon, 15-20 fps.
    Mindegy mennyi folyamatos a kép
  • BIZ0906
    #23882
  • D4nsz3r
    #23881
    Mit tudom én
    Minden fullon van és kész
  • JaSoN HuNTeR #23880
    dx 10?
  • D4nsz3r
    #23879
    Nekem simán megy döccenés nélkül full highon.
    config: amd phenom 9600, inno3d 8800gt 512mb, 4gb ram,
  • JaSoN HuNTeR #23878
    amugy azt az oldalt ellehet felejteni.Me a Timeshiftre azt irja hogy 2GBram kell neki[1,5GB-om van].És nekem 1024be 16x élsimitásba[Giga mega high] 50-60fps-el ment.Aztán még nekem se éri a recommended.
    -Ezen az oldalon csak igy sacolni lehet hogy kb hogy fogg menni...:D
  • kifli
    #23877
    a tiédbe mi nem elég?
  • Prince of Máté
    #23876
    Véletlenül a vinyód méretét látta :DD
  • V43 1105
    #23875
    Crysisnak SEMMI nem elég -.-' Még pakson is szaggatna :|
  • GazCamp3r
    #23874
    az aláirásomban szereplő gép nem elég a crysis recommendedhez -.-
  • gman906
    #23873
    véletlenül több memóriát raktak rá.
  • GazCamp3r
    #23872
    jobbat tudok

  • Jaffa 2843
    #23871
    lol ez durva :D
    jól elnézte ez a szerencsétlen xD
  • DarkSector
    #23870
    What is this?????????????????????????????

    LOL
  • bertino
    #23869
    teljesen normális azzal a VGA-val
  • brianmaste
    #23868
    Az nehezen hihető hogy nekem 1024x768 high-on 25FPS az átlag?.Ja az árnyékok kikapcsolva

    A konfig:

    Ati X1650PRO 512-es DDR-2
    Core 2 Duo E4500 2.2 az órajele
    2x1GB DDR-2 RAM

    Semmit nem tunigoltam
  • V43 1105
    #23867
    És most? O.O
  • GazCamp3r
    #23866
    multkor is eltünté ' :(

    pedig rád gyurtam :D
  • V43 1105
    #23865
    Mikor, hol?XD Menni akarok VTOLozni :$
  • GazCamp3r
    #23864
    akkó marad a bithu, meg a csíterek
  • Jaffa 2843
    #23863
    jah de az gülüföldi dvd :D
    meg ha megveszem akkor lehet hogy használják a kulcsot, szal nemnagyopn bizom én a használt cumókban...
  • GazCamp3r
    #23862
    hát... :S használtan csomóan árulják... keressél neten. Ebay-ről is lehet valszeg :S simán meglehet szerezni olcsóbban :)

    nem is tudom... olyan kutyánmajom
  • Jaffa 2843
    #23861
    visszamennyéééé paszki.. bocsánat :D
    ez a centrifuga... aaa nem, mijaz? XD
    nah szal ON kéne mán idejis :D

    mikor megyünk jáccódni?
    kéne valami csitmentes szerver :D
    jut eszembe... nem akar mostanába lejjebb menni a crysis ára? :D
  • GazCamp3r
    #23860
    VÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááá crysis büntitopik xD

    mennyé.. visszamennyé k.vaanyádat xD
  • Jaffa 2843
    #23859
    hálál xD
  • GazCamp3r
    #23858
    oké májkül
  • Jaffa 2843
    #23857
    jaja arra gondoltam :D
    majd ha hazaértem kipróbálom :) most már menek aluszizni xD
  • KILLER2
    #23856
    A prábeszédekre gondolsz, mint pl az elején, amikor megtalálják a fagyott hajót? Mert az nem vészes, csak kell hozzá némi sandboxos gyakorlat, ugyanis az ott van leanimálva, szóval azok valós időben vannak. Nem tudom, hogy hogyan lehet renderelni SBben, meg kéne tudnod és akkor azt úgy lerenderelned, hogy elindítod és felveszed vagy valami ilyesmi. Remélem erre gondoltál.
  • Jaffa 2843
    #23855
    valaki tudja hogyan lehet kiszedni a játékból az átvezető videókat? vagyishát azt szeretném lerenderelni
  • grebber
    #23854
    És ez az elszomítobb része a Cryengine 2 nek: Benchmark_CPU2

    Szintén->1280x1024 HIGH (Very HIGH moddal )+ natural moddal fűszereve.Árnyékok és képi hatások közepesen ésimítás ki:

  • grebber
    #23853
    1280x1024 HIGH (Very HIGH moddal )+ natural moddal fűszereve.Árnyékok és képi hatások közepesen ésimítás ki:

  • MaSzKa
    #23852
    high beállítás
    árnyékok medium
    v-sync on
    1280x1024


    régebbi tesztem hogy legyen mihez hasonlítani
  • MaSzKa
    #23851
    high beállítás
    árnyékok medium
    v-sync on
    1280x1024

    http://photohost.extra.hu/up/images/1202680330.jpg
  • MaSzKa
    #23850
    fasza várom én is FC2-őt
    C2-t is
  • grebber
    #23849
    Crysis - Már egymillió felett, folytatás és mozifilm

    Eddig sem volt kérdéses, hogy nanoruhás hősünk kalandja folytatódik, ám a jelek szerint akár film is készülhet a rendkívül látványos FPS-ből.

    A kotaku munkatársa egy rövidebb interjú keretében a Crytek terveiről faggatta Cevat Yerli-t. A Frankfurtban élő, török származású fiatalember testvéreivel még 1997-ben alapította meg cégét, s azóta a Far Cry, majd a Crysis révén az ország első számú fejlesztőcsapatává avanzsálódtak. Tavaly már terjeszkedésbe is kezdtek, s Kiev mellett legnagyobb örömünkre Budapestet szemelték ki. A Crysis mellett jelenleg három projekt fut, melyekről egyelőre még nem rántották le a leplet.
    Röviden "szólnék" az interjúról, melynek teljes szövege itt olvasható.
    A Crytek azon kevés, világszerte elismert stúdiók közé tartozik, mely máig örzi függetlenségét. C.Y. szerint ez egyre nehezebb a növekvő költségigény, a fogyasztói szokások, stb. miatt, ám új lehetőségek nyílnak az online terjesztés, az egyszerűbb alkalmi játékok, illetve a Wii, az Xbox Live és a Playstation Network révén.
    Arról, hogy egy nagyobb kiadó felvásárolja őket, csak akkor lehetne szó, ha a két cég vállalati kultúrája megegyezik, ellenkező esetben nem lehetne hatékonyan együttműködni. Ha valaha is sor kerülne erre, akkor csak szigorú feltételekkel egyeznének bele.
    A Cry Engine 2 lassan ledolgozza hátrányát más, népszerű grafikus motorokkal szemben, hiszen most már multiplatform fejlesztésekre is alkalmassá tették.
    C.Y. alig várja már, hogy kipróbálhassa a Ubisoft-nál házon belül készülő Far Cry 2-t, mivel az eddig látottak lenyűgözték.
    Szóba került még a Far Cry filmváltozata is, amellyel kapcsolatban optimistán nyilatkozott. S ha már a filmeknél tartunk, akkor büszkén közölte, hogy jelenleg is folynak a tárgyalások a Crysis megfilmesítéséről, s tervei szerint még ebben az évben tető alá hozzák a megállapodást.
    Ami pedig a rajongók által várt folytatást illeti, Yerli becslései szerint két-három éven belül már játszhatunk is vele.
    Úgy tűnik, okkal elégedettek a Yerli fivérek, hiszen az incrysis szerint megjelenése óta több, mint 1 millió példányt értékesítettek a kezdetben döcögős eladásokat produkáló játékból.

    info: Gamestar
  • Hogthar
    #23848
    üdv, nem tudja valaki hogy a mesterlövész puskának a célkeresztjét hol találom meg a játék könyvtárán belül? mert a roham távcsőnek megvan és a reflex távcsőnek is de a mesterlövésztávcsőnek valahol egészen máshol és engem idegesít a a mesterlövész távcsövé a roham távcsőnek a objects/weapons/attachment/assault_scope/textures és ott van sniper_scope is de abba a mappába nincs benne:S ha valaki tudja pls segítsen
  • Hogthar
    #23847
    Nincs sajna, ha játszani szeretnél vele multiba vagy keress klánt ott sokszor van játék vagy menj netre:)
  • Rainbow15
    #23846
    Van élet a hamachis szervereken?
  • kifli
    #23845
    nem is azért nem kezdtem el mert nagyon nehéznek gondoltam, hanem azért mert egyszer normálba mentem végig aztán realisztikusba és harmadjára már nem volt kedvem :)
    na de most megyek és tolom bithun 1 kicsit