31662
CRYSIS
  • Skyline
    #23964
    No lepróbáltam a játékot miután végigtoltam xp alatt...
    Xp alatt veryhigh baxakodás + naturalmod 1680*1050-ben toltam végig,nagyon szép volt,most kezdtem előlről vista alatt dx10ként futtatva,azt kell hogy mondjam hogy ezekkel a natural modos izékkel már jobban előjön pár dolog amit xp alatt nem lehet előhozni (legalábbis nem láttam)...
    Sajnos az élményteli futtatáshoz vista alatt már lekellett szednem 1280*1024-re de minden veryhigh + natural mod és szerintem szebb mint xp vh+naturallal...
    A fények fákonáttörése/árnyékok vetődése jobb főleg akkor tünt az egész fel amikor az egyik kóreai paraszttal a kezemben átrohantam az erdőn,baromi jól mennek rajta a saját/fák bokrok árnyékai,stb..:)
  • grebber
    #23963
    Egy dologban 100%-ig biztos vagyok.A Crytek sem a grafengine-ük licenszeléseiból fog meggazdagodni :D
    Pedig nem lenne ezzel baj ha normálisan futna.
  • G18XM8
    #23962
    Nekem annyira bejött ez a peccs hogy most telepíthetem újra a játékot. Másnak is megbukott ez a peccs?
  • kifli
    #23961
    nem lehet hogy be van állítva neked hogy ne mutassa a teli szerókat?
    Ha n nincs és nem mutatja akkor csatlakozás ip-hez
    Meg ITT tudod nézni megy-e!!
  • mikrofonhead
    #23960
    az VICCES mert fennt játszottunk :D
  • Quki
    #23959
    kössz
  • gduck
    #23958
    Nagyon jók lesznek ezek a javítások ;)
  • gduck
    #23957
    Jaja, de pl. tegnap se ment :(
  • mikrofonhead
    #23956
    nah :D bithumenüen szoktunk játszani az IP pedig

    193.202.84.155:64087
  • Quki
    #23955
    hahó....válaszolna vki az előző kérdésemre? és melyik szerveren szoktatok általában játszani??...csak mert akkor én is mennék gémelni...
  • mikrofonhead
    #23954
    Valaki ma este 10-től egy kis Maximum Multiplayer?
  • mikrofonhead
    #23953
    Ez nagyon meleg Miskolc a király! :)

    Deajka én mit szóljak akkor a 7300GT-mmel? :D
  • Smithwarden
    #23952
    Ismét szerda, ismét új infók a közelgő javításról.

    AZ SDK
    A várva-várt SDK (Software Development Kit) az 1.2 patch megjelenése után néhány nappal várható. Az SDK már elér régóta fejlesztés alatt áll, az elmúlt hetekben komoly eredményeket sikerült elérniük a fejlesztőknek. Az Istaller, a Resource compiler, az FMOD designer (sound, polybump plugin/application) és természetesen a Max exporterek (3ds max 8, 9, 2008) már készen vannak. Így a modderek saját objektumaikat könnyűszerrel helyezhetik át a SandBox editorba. Jelenleg a példa assetek fejlesztése folyik és igazítása a különböző exporterekhez. (ezek referenciaként szolgálnak arra vonatkozóan, hogy a különböző objektumok /pl. járművek, karakterek / hogyan és milyen jellemzőkkel jelenhetnek meg a SandBox szerkesztőben) A SandBox szerkesztőben természetesen a bugfixek és kisebb új funkciók is helyet kapnak. Az SDK forráskódja jelenleg az 1.2 patch állapota alapján változik. Mihelyst ez készen van, megkezdődik az SDK végső tesztelése és vizsgálata a stabilitás szemszögéből, majd megtörténik a végső kiadás a modding közösség részére.

    PATCH 1.2
    Az 1.2 patch elkészült, az Installert továbbították az EA és a Crytek megfelelő részlegeibe, ahol jelenleg a tesztelés zajlik. A Crytek reményei szerint a patch 1-2 héten belül kiadásra kerülhet. Íme néhány új funkció és javítás, melyről most szót ejtünk:

    TÖBB INFORMÁCIÓ A KIJELZŐN (HUD)
    Új jármű vásárlása esetén egy kék színű, sarkára állított négyzet jelöli a jármű aktuális pozícióját. Így elkerülhető az, hogy másik garázsba fuss a járművedért és ezzel értékes másodperceket veszíts. (lásd a lenti képet)

    FEJLESZTETT ÁLLAPOT-VISSZAJELZÉS
    A Single Player missziókhoz hasonlóan fejlesztésre került a játékos sebesüléseire vonatkozó vizuális visszajelzés. A képernyő elvörösödik halálközeli és bezavarodik találat esetén. (kikapcsolható)

    ENERGIASZINT SZÁZALÉKOS KIJELZÉSE
    Az aktuális energiaszint immáron mindkét csapat számára százalékos formában is olvasható közvetlenül az energiaszintet jelző csík alatt. (lásd a lenti képet)

    ATOM-IKON ELTŰNÉSE CLOAK MÓD ESETÉN
    Ha a játékos kézi atomvetőt (TAC) cipel, egy nagy ikon jelenik meg a karaktere felett. Ha viszont cloak módba vált, az ikon is eltűnik. A végjáték ennélfogva rendkívül izgalmas és nem várt fordulatot is vehet.

    TÖLTÉNYHÜVELY DOBÁSA LÉGI JÁRMŰ ESETÉN
    A légi járművek kidobják a lövedékek hüvelyét. Így jól látható, ha a jármű egy ellenséges célpontra tüzel.

    ELLENSÉGES LÉGI JÁRMŰVEK HELYES KIJELZÉSE
    Az ellenséges járműveken nem lesz piros X ikon látható.

    JÓL HALLHATÓ GÉPÁGYÚ FELPÖRGÉS HANG VTOL ESETÉN
    Távolról is jól hallható, ha a VTOL a gépágyút készül használni.

    JAVÍTOTT GÉPÁGYÚ-TÚLMELEGEDÉS VTOL ESETÉN
    A VTOL gépágyúját már nem lehet szinte végtelenül használni, a túlhevülési idő jelentősen lerövidült.

    HATÉKONY LÉGELHÁRÍTÁS
    A légelhárító jármű ereje jelentősen megnövekedett VTOL és helikopterrel szemben, ugyanakkor csökkent földi járművek (pl.: tankok) és kézi rakétavető ellen.

    ÁLTALÁNOS HIBAJAVÍTÁSOK
    Potenciális rendszer-összeomlások kezelése és javított fizika a rombolható objektumok / növények esetében.

    REJTETTSÉG HANGTOMPÍTÓ HASZNÁLATA ESETÉN
    Ha a támadó játékos hangtompítót használ és 5 méternél távolabbról lő, nem tűnik fel a helyzete az ellenség számára.

    JAVÍTOTT RAKÉTAVETŐ ÉS ROBBANÁS-EFFEKTEK
    A rakéta nem halad át tárgyakon robbanás nélkül. Néhány fegyver esetén szintén javításra került ez az elmaradó robbanás-effekt.

    JAVÍTOTT PDA ÉS LOADOUT MENÜ
    Fegyvervásárlás, vagy a LOADOUT képernyő használata közben nem vált át a PDA magától egy másik oldalra ha csapatunk elfoglal valamit, vagy egyéb helyzetjelentés érkezik.

    SAJÁT 'OBJECTIVEX.XML' BEHÍVÁSA
    Az egyéni pálya mappájából immáron lehetőség van egy saját 'objectives.xml' fájl behívására.

    A fenti lista nem teljes, hamarosan újabb információkat adunk az újításokról és a javításról.

    Crysis.hu -rol masoltam be az infot
  • Miskolc88
    #23951
    most találtam ki
    ebből a versszakból:
    Első ének: 8. verszszak
  • Miskolc88
    #23950
    jaja,már mondtam is ezeket osztálytársaimnak xD :P
    igy mondanám a verset:
    Itt van immár Psycho nádor hada
    Itt kevély ruhával Nano Nomád hada
    Délcegen váltja át szürke nanoruháját
    Sok nehéz f74-es golyó terheli ruháját
    És utána Cifra,TAC fegyveres SS-ek
    Tombolnak alattük golyóálló dzsippek
    Nézi Nomád nézi,s dehogy veszi észre
    Hogy egy koreai rakja segbe és farkát benyomja,de egészbe
  • Smithwarden
    #23949
    / off
    (ez mondjuk erosen offos - pc vs konzol tema, ugyhogy nem is irok ennel ebben a teamaban tobbet ide..)

    konzol se jobb alternativa:

    +alapbol olcsobb
    +2-3 evig amig nem fut ki a konzol = tuti jol mennek a jatekok rajta

    -only jatek, pc-vel 10*!!! tobb dolgot lehet csinalni, futtatni rajta
    -internet
    -regi kedvenc gamekkel is tudsz jatsznai - visszafele kompatibilis
    -multiplayer (internet)
    -eger + bill!
    -ahogy van penze az embernek kulon is tudja fejleszteni alkatreszenkent
    -stb

    Tehat pc-re tobbet kell kolteni, de rengeteg dologban tobbet is ad. - sztem
    (+ nem kell a legdragabb videokartyat megvenni ahogy kijon, hanem egy jo ar / ertek aranyu kozep kategorias vga-t vasarolni kb evente [regit eladva!])

    / on
  • CUCLI
    #23948
    szarügy. vigyél egy kis színt a dologba és gondold azt, hogy nano ruhája van Toldinak. (és azért bírja el azt a baszottnagy póznát vagy mi a toszt) -.-
  • Miskolc88
    #23947
    Jó nektek,ti Crysis-eztek én meg most tanuljam azt a kibaszott köcsög Toldi versszakot :( xD
  • Quki
    #23946
    bithu szerver ip-jét meg tudja vki adni?
  • Smithwarden
    #23945
    ok
  • Deajka
    #23944
    Hali!
    OFF
    Hát vazze ezek a kártyagyártók tönkre fogják tenni a Pc-s piacot. Minden évben új kártyát venni? Tavaly vettem egy 7900 GT-t és lassan csak annyit ér mint egy mx400. Ha egyáltalán emlékszik még valaki erre a kártyára. Elképesztő ... 8600 GT 30 e alatt? Hát tényleg a konzol az alternatíva! (Bár nagyon rühellem)
    ON
  • kifli
    #23943
    Jó nem is azért de nekik csak kéne futnia very highon :)
    ez meg jóindulattal medium :P
    csak azért mondtam mert úgy szembetűnt de nem lényeg amúgy...
  • Smithwarden
    #23942
    Azokon a kepeken nem a szepseget kell nezni, ez a hir nem egy ujabb "ultra config"-rol szol.
    Azt mutatjak meg rajtuk, hogy miket fognak valtoztatni a kov patchben multiban.
  • kifli
    #23941
    hmm csak én látom úgy hogy elégé csúnyák azok a képek?
  • Smithwarden
    #23940
    Ki is raktak ahogy megigertek, eleg sok info megint:

    1.2 patch - 3. heti info
  • Ability
    #23939
  • Miskolc88
    #23938
    ok,thx
  • Smithwarden
    #23937
    Kb 15 perc mulva lesz patchrol ujabb info a Crymod.com -on.
    Szokasos beigert heti szerdai 18:00-as info.
    (Remelhetoleg idopontrol is hogy kb mikor jon ki...)
  • Miskolc88
    #23936
    Mikorrr jön már ki az 1.2-es paccs?
  • Paulie
    #23935
    shizzle jól megcsináltad a topikot :)
  • ZÓÓÓcsi
    #23934
    Gondolom hogy a játékon belül be van x-elve a feliratok fül, de ha így se megy, akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    töltsd le a razoros verziót, ez tuti működik!

    és nem lesz semmi probléma!
  • simonl #23933
    Akkor én rossz verziót kaptam?:)

    Köszi a választ ......beállítani nem lehet vhol??
    Telepítésnél természetesen a magyar nyelvet adtam meg.....
  • GazCamp3r
    #23932
    tök muri, h má 1 hónapja jöttek a a kamu képek, a crysis 2.ről xD és most olvasom, hogy az a Yerli gyerek nyilatkozott, hogy 2-3 év kell az uj résznek, szal kb 2010-ben jön a crysis 2, viszont ez az idő nagyban függ attol, hogy mikor kezdik el csinálni. :D szal még el sem kezdték -.-
  • ZÓÓÓcsi
    #23931
    Nem! A virágbolti verzióban is van felirat!
  • lokissrác
    #23930
    Azért nézem a videokarikat, mert új gépet veszek :D Core 2 rules ::)
  • simonl #23929
    Sziasztok,

    A játék bevezető és átvezető videói csak az eredeti verzióban vanak feliratozva?
    Esetleg letölthetőek valahonnan ezek a magyarítások?

    köszi
  • Skyline
    #23928
    teh...a 8600 gt áráért ha jobban utánnakoslatsz kaphatsz egy használt 7950 gt-t is ami igencsakdenagyonjócskán agybafőbeveri a 86-os szériát...:)
  • mikrofonhead
    #23927
    10 perc és GO Bithu-ra!!!
  • mikrofonhead
    #23926
    212.92.23.109:8767 A TS IP - CRYSIS MULTIPLAYER szoba
  • V43 1105
    #23925
    Akkor vehetsz új gépet is :D