CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#22069
biztos van erre a problémára is megfelelõ topik 😄
Banano007
#22068
Félek!
Paranormálisan.Mert az elõbb beleolvastam a paranormális jelenségek topikba és azóta félek.Mit tegyek?Most pl nem kezdenék el doom ozni vagy ilyesmi xD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

#22067
Bocs hogy nincs szórni való pénzem ebben a tetves országban XD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Viktor9202
#22066
Remélem igazad lesz

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

NeBby
#22065
ÁÁ nemhiszem , ennyiidõ alatt biztos sikerül vmi normálisat összedobniuk , hogy végre vegyék is a játékot!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#22064
Dede!
A következõ patch viszont mégnagyobb lesz ! Azokat a cuccokat fogja tartalmazni , amit hiányoltak illetve észrevettek a játékosok a gameben!! (tehát új cuccok / bugok javítása , talán kis szépítés is)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#22063
Részben az is, de az a nagy csodának nevezett teljesítményjavulás 2-3 fps lesz, ami ebben a játékban lószart se ér

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

xotyi
#22062
Köszöntem! A januári patch nem errõl fog szólni? Márminthogy több FPS-t ígérnek vele,vagy rosszul tudom.

Trance&Friends nothing more..

Viktor9202
#22061
Az a célunk, hogy veryhigh beállításon minnél több fps-t kapjunk, és szépítsünk a graff-on

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

xotyi
#22060
Ha megkérnék vkit összefoglalná az eddig leírtak tartalmát?,nincs nagy humorom visszaolvasni 200+ hsz-t! Köszönet!<#zavart1>

Trance&Friends nothing more..

#22059
ez mikor fog kijönni?és a crysishez jön majd ki vagy mi?

Viktor9202
#22058
Megnézném a tiéden hogy megy XD

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

xotyi
#22057
Hogy a fenébe van neked 8xAA-val 20 felett az FPS? Pedig a konfigunk majdnem ugyan az, csak az én procim E6600 és az alaplap P6N-SLI, nekem márt 4xAA-val is diavetítés..<#duma><#fejvakaras>

Trance&Friends nothing more..

#22056
Na ez már valami 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

NeBby
#22055
Nekem nemilyen fényes egyáltalán... De ha leveszed a fényességet(vele együtt a színességet) , akkor az elvesz 5 fps-t! De amúgy ha visszaolvasnátok , látnátok , hogy feltettem egy nemfényes verziót is!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#22054
Brenyo féle "Very High":





Nemtom hirtelen melyik kommentbe ágyazott linkröl szdtem le de eléggé dúrva benne a fényeeség vissza kéne venni belöle bõven.Homokos talajra rásem mertem nézni mert elvakitott.

Next PC upgrade: 2022

#22053
Tisztában vagyok ezzel én is 😊 A variálásod nélkül mediumon toltam úgy rendesen megy nem is volt vele semmi gond de ez a látvány azért magáért beszél 😊 És így is nyertem egy ugrást felfelé mediumrol highra. Az azért szeréntem nem rossz eredmény! Majd ha veszek egy 3870-et tuti a very high-t fogom használni 😊 de azért az ultrát is meglesem ha meglesz. A jelenlegi kártyámmal szeréntem nem sok értelme lenne kipróbálni 😄DD

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#22052
De azért meglátásom szerint szebb a képe ennek is mint a 8800nak szerintem!

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

NeBby
#22051
Még mindig aztmondom , ilyen géppel , ez csoda , hogy így megy!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22050
Az elõzõleg kimaradt az 5. kép ezért most bepótolom gyorsan



Brenyo Very High 1024 x 768 élsimítás nélkül 5. kép.
Ezen a bizonyos ponton kívül még talán a havas táj fogja meg ennyire meg talán ha rengeteg a repkedõ polip akkor is belassul úgy 15-16-ig egyébként meg 20-22fps Brenyo very highon.
Ha feldobom a sima High-t gondolom az jobb eredményt csinál de ez akkor is jóval szebb szeréntem. 😊

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Col Andrew
#22049
ez teljesen egészséges versenyszellem! Mi a baj vele?

|c2d:E6750|RadeonHD3870|Kingston:2x1Gb(1066)|GA-P35C-DS3R|CorsairVX550|

lac coo
#22048
Ti most komolyan azon versenyeztek, hogy ki tud kicsivel több FPS-t kisajtolni a gépébõl, egy picivel szebb árnyékot, vagy légypiszkot valahol ??? 😄DDD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#22047
Vagy talám módosított cfg <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#22046
Tessék maszka, nekem nem szürke, talán driver,

VeryHigh-on van

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

DarkSector
#22045
Biztos igazad van....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Viktor9202
#22044
Nállam pl nem mükszik 😞 sõt még lassult 4 fps-el . Nem tudja valaki miért van ez?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

berczely
#22043
<#vigyor0>

NeBby
#22042
Jaja , valakinél müxik , valakinél nem , akinél nemmüxik annál ugyanolyan fps , akinél igen , ott megdobja 15-20 al (szal jelentõsen)
Nem jöttem még rá miért...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#22041
Deltán pl nincs célkereszt.Meg jobban sebzödsz!

Next PC upgrade: 2022

berczely
#22040
Igaz!

Ability: ok az jó lesz sztem nagyon jók azok a fájlok szebb lesz a game fps tologban nem veszek észre javulást de jó az.

NeBby
#22039
Mármint max grafikán <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Ability
#22038
Igen, minden kommentet elolvasok, ha mást nem, akkor nap végére biztos frissítem.
NeBby
#22037
Ott a leírás benne (rar ba)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#22036
Készíthetnél egy kis ízeltõt leírást a cfg fájlaidhoz h mindenki ércse mirõl is van szó!

PrisonMan
#22035
Mármint Delta nehézségi szinten? <#kacsint> Tényleg mi a külömbség a szintek között? P. kevesebb fegyver, jobban sebzõdsz?

Amúgy mire jó ez a konfigok brenyotól. Letöltöttem, de ezmiez? <#wink>

NeBby
#22034
OFF.

Ha esetleg jár itt vmi okos emberke pls nézzen be egy kicsit ide , mert elég nagy gondom van , és nemtok rájönni mi okozza!
Respect! Sry az offért , de fontos lenne a megoldás <#szomoru1>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#22033
És ha még lesznek újabbak v változások azok i bekerülnek?

NeBby
#22032
Brenyo jólesz <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Ability
#22031
Beraktam ide a topik fejlécébe, majd mindjá' megy a FAQ-ba is.

Brenyo: neked megfelel a kiírt név, vagy inkább a regisztrált nevedet használjam?
NeBby
#22030
Addig hajtjuk , míg mindenkinek nem megy maxon <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

PrisonMan
#22029
Hy! Tényleg ilyen rövid a játék? Havernál feltettük, és alig 10-11 óra nem folyamatos játékkal kivégeztük. <#wilting>
Grafika tényleg ütõs volt, minden maxom. Azért cseppet durva volt. A játék is nagyon cool - volt, amíg el nem kezdõdött a csata az alienekkel.
Addig nagyon élveztem a koreaiakkal a csatát, de a súlytalanságban lévõ játékrész tömör szenvedés volt, és miután kiértem megint a szigetre, a játék hangulata az alienek ellen már nem volt az igazi...

Aki már klijátszotta: Ti most még mit csináltok? Multi?

grebber
#22028
Remélem a Coop modot faszán megcsinálják.Mondjuk akkor két emberi inteligencia nanoruhával menne az atomhüly ai ellen,de akkor is feelinges lenne.

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#22027
Battlefieldekbe nem kell külön mód, ott van külön olyan beállítás, hogy COOP, és olyankor vannak botok a játékba. Szerintem ebbe a játékba az nem lehetséges, ahhoz nagyobb AI szükséges ami ebbe szerintem nincs 😄

grebber
#22026
De csak azért mert ezek nem hétköznapi csirkék hanem MAXIMUM CSIRKE!

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#22025
A csirke tovább bírja a víz alatt a játékban <#hehe>

#22024
Hali!Valaki talált már olyan modot a crysishez amiben a multi mapákon lehet botok ellen játszani?Valami olyasmit mint a BF bot mod, 64-en voltunk net nélkûl! Ilyen kéne!!!!
berczely
#22023
na ezt fel kell írni

NeBby
#22022
Nembírja víz alatt kb 1-2 percnél tovább... Elkezd menni az élete lefele!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#22021
miért kéne neki hátrafelé menni?

MaSzKa
#22020
ezt nem is tudtam
még lesz pár ilyesmi kérdésem 😄

az miért van ha kilövöd a teherautó kerekét akkor hátrafele helyett miért elõrefele megy?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______