31662
CRYSIS
  • JaSoN HuNTeR #24004
    Annyira nem lassú:D
  • grebber
    #24003
    Probálj ki más VGA drivert!
    Az a VGa kevés nagyon maugy!
  • vafeN
    #24002
    Hellosztok, valaki tudna segíteni?
    Felraktam a crysist és amikor indítanám a játékot betölt rendesen, semmi hiba, amikor elindítom a játékot akkor is minden video normális, de amikor már én irányítanám akkor a pályából alig láttok valamit, embereket nem láttom, csak úgy meg akadok a levegőbe [gondolom van ott valami]. Szerintetek mi lehet a hiba és mit lehet csinálni vele?

    Minimum gépre Windows XPre ezt írja:

    · CPU: Intel P4 2.8 GHz / AMD Athlon 2800+ / Intel Core 2.0 GHz
    vagy jobb
    · RAM: 1.0 GB
    · Videó: NVIDIA 6800 GT 256 MB / ATI 9800 Pro vagy jobb
    · Hang: DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya

    Enyém:

    · CPU: Intel Core 3.2GHz
    · RAM: 1GB DDR Kingmax
    · Videó: NVIDIA 8500 GT 512MB
    · Hang: DirectX 9.0c [alaplapi hangkártya]

    Előre is köszön a segítséget
  • JaSoN HuNTeR #24001
    mivel minden config másmilyen.:D
  • Digitman
    #24000
    Biztos igazad van. Elöszőr próbálj ki egy ilyen kártyát aztán véleményezd. Konfigom E4400@3GHz, 8600GT@GPU700MHz,Mem900MHz. Need for Street: ProStreet 1280x1024 max részletesség, max élsímítás, Crysis 1024x768 High. Igazad van, tényleg fel kellett adnom az élvezhető részletességet. Ismerősöm 7900-es kártyája húzva a közelében sincs. Üdv!
  • JaSoN HuNTeR #23999
    "főleg azoknak nem akik a grafikát szeretik magasra rakni"
    Öszintén szerinted van ilyen ember?
    8600/HD2600 seriák azok is játékra vannak csak olcsobbak.
  • JaSoN HuNTeR #23998
    Egy fontos kérdés!
    Hol van az anyahajon a tachgan vagy mi a ****???
    Me én ott nem találok fegyverraktárt....[Anyahajós pálya]
  • Skyline
    #23997
    Ezért kell előbb utánnanézni aztán vásárolni...
    A 8600 gts s gts a közelébe nem ér a 7900-nak a 7950-ről nem is beszélve....A 8600 gyakorlatilag egy átverés széria (avagy nem pont játékra való,főleg azoknak nem akik a grafikát szeretik magasra rakni),avagy egy dx10-el bíró vidkari irodai szgépekbe,vagy jóval kisebb gépigényű játékok esetleges futtatására..:)
  • trogerzsiger
    #23996
    Sziasztok!

    Hamachin szoktátok nyomni? Vagy esetleg multi demo nincs?
  • gduck
    #23995
    A memória csak az AA bekapcsolásakor számít sokat! Sajna az a kártya ennyit tud Crysis alatt :(

    Tök jó Ez az oldal :D

    ITT is lehet tesztelni a gépet, hogy melyik játékhoz mennyire jó (Futuremark)
  • kifli
    #23994
    Azt jelenti hogy nem eredeti a játékod és nem tört szerverre próbálsz fellépni :)
  • Miskolc88
    #23993
    THX xD
  • meszibalint
    #23992
    ja és még egy kérdés:

    mi az, hogy szerver hitelesítése sikertelen! (2) ???? ezt írja ki, mikor rájelentkeznék valami szerverre.
  • JaSoN HuNTeR #23991
    az én gépemen is jobban megy.8.2 Catával.
  • santibi
    #23990
    Mit, hogy csináljak.?

    S.O.S.
  • santibi
    #23989
    Gyerekek!!

    A vége felé a sikló vezetésével nem birok mikor a hajohoz kell(ene) vele repülni. Már a reinstall járt a fejemben idegembe.

    Msi p35 neo
    Core duo E6750
    Asus 8800 GT
    2x 2 Gb Kingmax 800Mhz Ram
    550 chief.
  • meszibalint
    #23988
    eredeti a játék.
    bocs, ezt annyira nem vágom, mi az a hotfix.
    image-ba feltettem, de akkor meg atz írtaki, hogy cd emulátor programmal való ütközés...

    csak 1 olvasó van a gépben, és igazából az állandó cserélgetés miatt kéne, hogy ne kérje a lemezt, és mégis tudjak játszani online. ja és persze romlik a lemez állapota is.
  • Rainbow15
    #23987
    Mindent rakj highra, de a textúrákat vedd mediumra! Ez terheli a ramot. Nálam is ez volt, nem tudtam miért akad, most már tökéletesen fut.
  • Narxis
    #23986
    Hát igen... Ez a játék ilyen.
  • theodor
    #23985
    1024 en. De nem csak akarok hanem már inkább úgymondanám, hogy akartam. De nagyobb szigeteken 15-20 Fps= Unlpayable.
  • Narxis
    #23984
    Ne vedd szentírásnak, csak 3 típusba osztja a gépeket: nem fut, minimumon fut, tökéletesen fut. De ha játszadozunk a beállításokon akkor már semmit sem ér az elemzése. Pl. eleve nem mindegy, hogy mondjuk 1024x768-ban akarsz High-on játszani vagy nagyobb felbontásban.
  • theodor
    #23983
    A Sys. Req. Lab szerint a lényeg , hogy 512 es legyen minimum. Az órajelel nincs sztem a 8600 nak gondja.
  • Narxis
    #23982
    Nem a MB a lényeg hanem az órajel és a memória típusa, szerintem.
  • theodor
    #23981
    Ja de most én még az aránylag olcsó videókártyákról beszélek ami még való is úgyahogy vmire. Tudom, hogy erre a problémára a 8800 lennea megoldás de sajnos nem mindenki öli minden vagyonát 1 videókártyába (vagy ha apuci, anyuci megveszi az mástészta). De van aki megdolgozik is érte.
  • theodor
    #23980
    Ez LOL! Tegnap vettem egy 8600 GTS-t abban a tudatban, hogy majd tudok a Crysis-el nyomulni High beállítások mellett. e kiderült, hogy NEM. És ami a legnagyobb LOL, hogy ugye 256 Mb DDR III-as és ez a problem. De a 7900 GT meg 512-es amivel már a System Requirements Lab szerint lehet high-on játszani. LOL! Kérdem én: egy régebbi szériának, hogy lehet nagyobb videómemóriája mint egy újabbnak ami ráadásul drágább is?
  • Skyline
    #23979
    Oksa azt vágom csak azoknak írtam akik finnyáskodnak a vista dx10 miatt...
    Mindenféle húzás nélkül jó driverekkel,javításokkal és a vista számomra felesleges opcióinak a kikapcsolásával értem el hogy ne 10-15 fps legyen az xp előnye hanem csak 3-4...És akkor még mindig ugyanúgy tündököl a vista,ahogy eredetiben,tehátt semmi látvány nincs kikapcsolva,oldalsáv nincs de az engem nem is érdekel+ a jópár gagyi autimatikusan induló vista cucc letiltva...És akkor még nem kapcsoltam ki a csicsát,egyéb vista látványosságokat amiktől sztem mégjobbat gyorsul...
    Ennyit a finnyáról...
  • gduck
    #23978
    Ez a legutolsó "hivatalos" béta és nálam stabilan fut :) Szal sztem most ezt érdemes használni.
  • KADARKA
    #23977
    Kössz.. a beta az jobb?
  • gduck
    #23976
    A 169.28 (béta) :)
  • KADARKA
    #23975
    Melyik a legg jobb nvidia driver?????? 8800 karihoz kellene....
  • GazCamp3r
    #23974
    nekem is két ilyen kártyám van, és ha meghuzod mint az állat, (ahogy én is ;] ) akkor az a pár fps is lekűzdhető ;)
  • mikrofonhead
    #23973
    Nem tudom milyen verziód van de nekem se teljesen eredeti és nem kell neki semmi sem.Csak elindítom asztalról azt pá.Amúgy van hozzá hotfix amit bemountolsz a daemon tools-al és akkor nem kell mindig betenned a lemezt ...
  • gduck
    #23972
    Mondtam én hogy SLI
  • Skyline
    #23971
    Vista tuningolgatva,felesleges motyik kikapcsolgatva,2db bfg 8800 Gts Oc 512mb.....
    De ez nem hw fórum és nemmindkét vidkari az enyém:)
    Nem kell sok utánnajárás és beállítgatás, vista dx10hez képest xp már csak 3-4 fps-el vezet..
  • KILLER2
    #23970
    Ja, az megoldás, csak akkor Punk Busteres szerver levágja, mint a szart. Én is crackeltem, mert nem akarta beolvasni a lemezt, de aztán midnig levágtak a PBs szerverek, szóval vissza kellett tennem a rendes exe-t. Szerencsére addigra megtanult olvasni a gép.
  • KILLER2
    #23969
    Te szegég, le kellett venned a felbontást. :)
    Milyen a configod? Kipróbáltad a 3-as SLI-t 8800 Utlra-val vagy mi? :)
  • Balumann
    #23968
    Crackeld meg.
  • gduck
    #23967
    tegnap este 10 óra felé néztem, akkor nem ment :)
  • gduck
    #23966
    "1280*1024-re de minden veryhigh"

    És a sebesség? Ezt csak SLI-s konfig birja normálisan futtani ;)
  • meszibalint
    #23965
    helo!

    biztos hülye kérdés, de nem lehet megoldani úgy, hogy, hivatalos legyen, de ne kérje a lemezt?
    olyan nehezen olvassa be.... ha beolvassa... pedig nem karcos.