31662
CRYSIS
  • V43 1105
    #23924
    Beszart a TS XD
  • mikrofonhead
    #23923
    Okés, énis azért ajánlottam mert énis most olvastam el és valszeg majd ez alapján döntök énis.
  • kifli
    #23922
    biztos hogy megy :) 6600-al is elindul :P
  • lokissrác
    #23921
    Köszönöm szépen, a segítséged! Sokat segítettél, már ezzel a linkel is, asszem 8600GT lesz az új karim.. :) Persze még azért utánna járok egy-két dolognak, hogy tuti megy-e vele a Crysis meg az újabb cuccok.
    Mégegyszer köszi!
  • mikrofonhead
    #23920
    nah akkor megyünk TS-re ha acc IP-t :D kifli tud egyet de nem bizti h az az
  • kifli
    #23919
    ok mikor? vegyél fel msn-en asszem elküldtem a címet :)
  • V43 1105
    #23918
    Jöhettek TS is xD
  • mikrofonhead
    #23917
    Hát sajna nem...figyi este vki kipróbálná velem a crysis-t?mondjuk kif-lee mester? :D
  • kifli
    #23916
    akóó most ne nekem volt igazam? :,(
  • mikrofonhead
    #23915
    OKés, szívesen :)
  • simonl #23914
    Megoldódott köszönöm, felraktam a legfrissebb directX -et..
  • kifli
    #23913
    Én azért mondtam a túlhúzást mert multkor lemegyek szomszédhoz kijön kinyitja az ajtót bemegyünk azt ilyen sárga fosok vannak a képernyőn (csíkok pöttyök) és tökre be parált hogy tönkrement a karija :) közbe csak az atitool számoltatta a videókarit és az "nem bírta" vagy hogy mondjam.
  • mikrofonhead
    #23912
    olvasdd el a gamestar-on a cikkeket ott van egy olyan h Milyen VGA-t vegyünk februárban? itt a link

    Milyen VGA-t vegyünk februárban?

    Ebből pontosan kiderül minden.

    Bocsi a reklámért de ezzel tudtam leginkább segíteni.
  • lokissrác
    #23911
    Szijasztok!

    Megtudná nekem mondani valaki, hogy a Crysis, INNO 3D 8600GT 256MB DDR3 PCI-E-os videókarival menne-e ? Valamint, a MOHA -t is vinné-e ? Összességében, jó-e ez a videókari a mai újabb játékokhoz ? Az ára 22.00Ft, keveslem, de azt mondogatják, megy vele minden.

    Itt azért gondolom mégiscsak többen értenek ehhez, ezért is kérem a segítségetek!
    Előre is köszi a válaszotokat és segítségeteket!
  • mikrofonhead
    #23910
    nah kifli mester apummal neki estünk és megcsináltuk szerintem.Beírtuk az én IP-met meg h UDP meg a portot h ettől-eddig 64087 - 64087 .Majd megpróbálok akkor felcsatlakozni vhova csak most a Nemetschekkel szórakozok kicsit...
  • mikrofonhead
    #23909
    Hehe

    Driverrel van baja!Tedd fel újra és DirectX-et is ellenőrizd le.A sárgálódás ( de hülye szó :D ) amiatt is lehet valóban h túlhúztad a VGA-dat bár ezt egyes ( jobb ) progik jelzik túlhúzás esetén szintén hasonló módon ( sárga bevillódzás )

    HA mégse lenne jó akkor másik driverrel próbálkozz.Gondolom valami GeForce-od van és nem Ati-d ( nem Ati-t fikázom csak sokkal több mostanság a GF ) akkor próbálkozz ezzel a kettővel :

    169.04 forceware
    169.21 szintén forceware

    Ha béták az se baj...
  • mikrofonhead
    #23908
    Uh isten vagy :) van mösönöd?Ha nem gond akkor felvennélek
  • kifli
    #23907
    Miután átnéztem a readme fájlt egy ilyet találtam benne :)

    A 'játék' alapértelmezett portja a 64087 (módosítható).
    Bejövő UDP forgalomhoz csak a “játék” port (alap: 64087) megnyitása szükséges.
    Tehát bemész a routerba és megnyitod ezt a portot!! Ha kell még valami segítség akkor jöhet pm-be hogy ne off-oljuk szét a topikot!!! :D
  • kifli
    #23906
    Nyitni kell portot :)
    Nekem linksys routerem van és van egy ilyen menüpont hogy application/gaming és ott port range forward-ba tudok portot nyitni. Mondjuk azt nem igazán tudom hogy kell játéknál (utorrentel tudom) mert nem tudom hogy a játék melyik portot használja meg ilyenek. Odáig tudom hogy beírod melyik ip a tiéd meg beállítod a portot csak nem tudom mit kell beállítani.
  • simonl #23905
    Semmi tuning, friss driver, friss directX.......nem értem..
  • kifli
    #23904
    nem húzud a videókaridat? Akkor csinál ilyet ha ha húzod és már nem bírja!!! Vagyis inkább sárga pöggyök meg szaggatott vonalak :) Asszem a videó ram csinál ilyet (javítsatok ki ha tévednék) . Ha meg nemtuningolod a karit akkor nemtudom...
  • simonl #23903
    Sziasztok,

    Újra felraktam a játékot, feltettem a patch -et is....indítás után mindenféle sárga textúrák, foltok, hibák jelennek meg a játékban.....találkozott már ezzel valaki?
    Mit hagytam ki....?

    Köszi
  • Madmano
    #23902
    Szevasztok.Egy hardver kérdés,ami kapcsolatos a Crysis-el:6000+-os AMD X2-es proci,2giga DDR2 Ram(egy modulban),Gainward GS 8800GT Vga.A kérdés:néha picit megakad a játék.Főleg zárt helyeken.A konzolban lévő fps számláló ilyenkor is min 20-25 fps-t mutat.És meglestem:mikor megakad,a vinyó lámpája felvillan.Ja:a vinyó:250GB Sata-s Samsung.Mi lehet az oka ennek a néha tőrténő megakadásnak?Volt,aki azt mondta 4giga Ram-mal nem lenne ez a gond.Meg azt már akkor tudná duálban kezelni az alaplap(MSI K9N SLI).Vagy a vinyó lassú?Bocs,ha kicsit körűlményesen írtam le,mi a gondom.
  • gduck
    #23901
    Hát páran azért vagyunk ott eredeti játékkal is :P
  • mikrofonhead
    #23900
    Alap...nem amúgy tényleg ennél csak szarabb van.Egész konkrétan tesómnak ma mennt tönkre az ATX-es táp a gépébe úgyh holnap megy venni egy használtat 2 rugóért
  • Bokafix2
    #23899
    Jaj nem kell szerénykedni... tudjuk hogy faterod a NASA-nál dolgozik.
  • mikrofonhead
    #23898
    jah senki ne értse félre nem vagyunk gazdagok. a gépek összértéke nem haladja meg az itt olvasott gépek db értékét :D az enyém a legjobb....képzeljétek a többit... :D
  • mikrofonhead
    #23897
    húú kifli. kettőt és könnyebbet.Az van h itthon nekünk van 6 gépünk hálóba kötve és 1 neten osztozunk (2Mb/1Mb) . A net elosztás pedig egy switchel és egy routerrel van megoldva.Net bejön a telón, bemegy modembe.Abból megy 1 a switchbe amiből még 2 gépbe és a switchből megy a routerbe amibe be van még dugva 3 gép plusz egy laptop.Húú de nem eccerű :DDD de érthető szóval minden össze van kötve és az SMC router beépített tűzfalát használjuk.De hogy az hogy működik meg ienek nah azt már nemtom :D
  • Rainbow15
    #23896
    nem akar valaki hamachin multizni most?
  • V43 1105
    #23895
    jössz-e ?
  • kifli
    #23894
    ja igen és milyen a tőzfalad? szerintem meg lehetne oldani a multiplayert :)
  • kifli
    #23893
    bithura nem is eredeti játékall járnak az emberek ;)
  • lac coo
    #23892
    Ezzel szemben állítólag 2-3 év múlva várható a Crysis2 :)))

    Szal csak nem olyan rózsaszín minden ;)
  • Quki
    #23891
    na meg lenne egy kérdésem arra is...hogy hogy lehet ultra high grafikát belőni a játékban? megvan egy ultra high pack...bemásolom a dolgokat a helyére...és semmi változás....Ultra High Quality Custom Config V1.3 FINAL a neve a modnak
  • Quki
    #23890
    ha már ennyire kérdezitek h minek hamachi...hát azért h tudjunk egy páran neten játszani....mivel nem mindenkinek van megvéve az eredeti :P ha meg tudtok vmi módszert...amivel neten tudtok játszani crysissal hamachi nélkül, akkor írjátok le...
  • mikrofonhead
    #23889
    Nekem lenne de nem eredeti a game és állítólag a tűzfalam (mert elég durva fater miatt) nem tudok neten gamezni :(((
  • kifli
    #23888
    van valami ts szobája crysisnak? Mert ha felmegyek bithura akkor jó lenne beszélni emberekkel közben és tactikolni rendesen!! Meg nincs valakinek kedve crysisolni ma valamikor fél 8 körül? Ha vann akkor az dobjon már rám 1 pm-et és go bithura :)
  • mikrofonhead
    #23887
    Tudod mien nehezen jutottam hozzá?Novemberbe vettem kb. 9000 ft-ért garival full originalba. :)
  • JaSoN HuNTeR #23886
    csak proci kell.megveszem tőled xD
  • mikrofonhead
    #23885
    Még 1 kis OFF - ha nem 1440x900-ba játszok hanem mondjuk 1024x768-ba az mennyit segít?FPS téren..