CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
kölcsönkért időből élek....
kölcsönkért időből élek....
Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB
Nekem folyamatosan ez a bug jön elõ és így nem tudok rendesen játtszani,mert sosem tudom melyik az igazi fegyverem és melyik csak bug.
Erre van valami driver ,vagy más megoldás ami megoldja a gondom?
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
Next PC upgrade: 2022
Starcraft2 e-mail: [email protected]

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
"persze a dx10 miatt, vistán a medium beállítás egyenlõ az xp high beállításával........"
Igen , FPS be <#vigyor>#vigyor>
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Next PC upgrade: 2022
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Brenyó féle high 1:
Cuban féle high 1:
Brenyó féle high 2:
Cuban féle high 2:
És még egy akinek gyengébb gépe van :
Cuban médium. Viszont még itt is átszûrõdik a nemlétezõ napsugár a pálmafa ágai között.(csak a képen nem látni)

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
Szal régebben linkeltem be több ilyen tesztet és ezek között volt olyan, amikor ha rámentél az egérrel a képre akkor váltott dx9 és dx10 között. ÉS SEMMI KÜLÖNBSÉG NEM VOLT 😉
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
A többi kép emitten van e: Kép 1. Kép 2. Kép 3. Kép 4. Kép 5. Kép 6. Kép 7. Kép 8. Kép 9. Kép 10. Kép 11. Kép 12. Kép 13. 😄
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
2. Drift City
3. Ismerd fel a képrõl a várost!
4. The Witcher
5. Test Drive Unlimited
6. Call of Duty 4: Modern Warfare
7. World of Warcraft
8. XBOX360
9. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
10. Football Manager
L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul
Starcraft2 e-mail: [email protected]
dx10 egyenlõre parasztok vakítására való.
Next PC upgrade: 2022
most nézem amit linkeltél képeket , na elmegy a picsába 5-6 FPS HAHAHAHAHAHAHAHA
és ez Brenyo gépén ? ...rohadj meg krízis akkor 😛 szét is szaggatnám darabokra a lemezt 😊
szerk.: ja és élsimitás meg alap és azokon még az se volt maxra véve , hát ez tényleg röhej , igy az én szemembe valszeg marad a crysis , ez elcseszett szép techdemos fps , tipikus fps jatekmenettel , szinte nulla ujdonsággal
Töröljétek a régi autoexecet és ennél nemkell elõször LOW ra teni , de nyugodtan hagyhatjátok azon , mivel ez tartalmazza az összes beállítást!
Jah és 512 vram vagy magasabbra van optimalizálva , de 320 assal is neki lehet esni! És 1.5 - 2 GB ram kell mellé , ezis kb 1-1.2 gb körül eszik!
Enjoy!! <#vigyor>#vigyor>
MOD: Amúgy sztem ez jobb összességbe , mint az elõzõk! Ez mindenkinél mûködni is fog (valószínûleg)
Starcraft2 e-mail: [email protected]
kivancsi vok rá , szép-szép , de a házak modelljei , mármint alakzat, nagyon bénák
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Majd a Brenyó haveromét kipróbálom még 1 szer, mer nagyon szép lett, jól megcsinálta
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
ON:Am igy a 3. pályánál már érzem h nem csak öldöklésrõl szól ez a játék hanem fõrészt taktikáról...
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
kölcsönkért időből élek....
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______