31662
CRYSIS
  • JaSoN HuNTeR #24053
    végig vittem.Várom a 2. rész addig is majd Far Cry2 játszok ha kijön:P
  • Denes888
    #24052
    Amikor fel akarok meni egy serverre akkor miért írja ki azt, hogy "server hitelesítése sikertelen(3)".
  • achime
    #24051
    Hello nem tudja valaki mért van az hogy belépek az elmentésbe és rögtön meghalok.
    Ha a játékot újra kezdem akkor meg az első halálig minden oké de az utólsó mentésnél már halottként kezdem.
    Előre is köszi
  • Shep
    #24050
    Az a helyzet, hogy a játékokban az NVIDIA logo nem csak pénzelést jelent, hanem együtt is működnek a fejlesztőkkel
  • Ability
    #24049
    A warez témát a SPAM topikba folytassátok. Fent megtaláljátok a linket...
  • kifli
    #24048
    felrakot a sandbox2-t ott van a dvd-n és a pálya elejére beraksz egy csomó snipert tacot me ilyeneket :) és kész is
  • DarkSector
    #24046
    cfg az egy config fájl ember. nempedig pályaszerkesztő.
  • simonl #24038
    Sziasztok,

    Van arra valami cfg. -s buhera vagy egyéb, hogy a játék elejétől lehessen a mesterlövész távcsővet használni?
    Vagy mondjuk a gauss -t a játék elejétől használni?
    A devmod -ot ismerem de az ott alkalmazott giveallitems parancs egy csomó felesleges cuccot is ad......

    Köszi a válaszokat........
  • Narxis
    #24036
    A benne lévő nvidia logora utalsz? Az egy szimpla reklám, fizettek érte, intel is. Ha egy kártyán szarul megy akkor szar a kártya vagy elcseszték a játékot, drivert stb.-t. Nem hiszem, hogy szándékosan maguk alatt vágnák a fát azzal, hogy csak "envidiára" optimalizálnak. Hiszen elég sok ATi user is van aki így lehet nem venné meg a játékot. Én se akarok belemenni abba, hogy melyik a jobb, csak nem tudom elképzelni, hogy bármelyik játékgyártó egy bizonyos márkára összpontosítana. A tesztek persze önmagukért beszélnek, csak nem látok ebben szándékosságot. És itt be is fejeztem a Crytek védőügyvédjének szerepét. :)
  • Smithwarden
    #24035




    (prohardver.hu)


    Haaat...

    3870 - kb ~49.000 brutto
    8800 gt - kb ~55.000 brutto

    Crysis-hoz meg inkabb nvidiat erdemes venni, mert elvileg crytek ugy alakitotta, hogy jobban fusson.. szemetsegnek hangzik, de lehet tenyleg igy van, azt hiszem itt-ott tesztekkel is neztek.

    (Szemelyes velemeny es ismerosoktol is az a tapasztalat mellekesen, hogy ati-nal tobb a driver problema, regi/uj gameknel is - de akinek ati tetszik semmi problem, vegye azt, nem akarok crysis forumban ilyen vitat, kinek mi a szimpatikus, egyeni dontes.)
  • mikrofonhead
    #24034
    Sokan mondják h talán annyival nem jobb a 8800 GT mint a 3870 mint amennyivel drágább de a 3850-nél tuti jobb :)
  • Giuseppe333
    #24033
    Köszi a segítséget! Tudom,de akkor még annyit belefektetek.
  • Prince of Máté
    #24032
    Természetesen a 8800GT-vel, de drágább is.
  • Shep
    #24031
    8800GT
  • Giuseppe333
    #24030
    Hello!! Szerintetek melyik a jobb VGA az Ati Radeon HD 3850 vagy a Geforce 8800GT?? A Crysis melyiken menne jobban és szebben??
  • mikrofonhead
    #24029
    Hát csak gratulálni tudok :) Ha már újítasz egy VGA-t legalább utána nézhettél volna, hogy melyik milyen és mire jó. Főleg, hogy pár sorral lejjebb linket is adtam pont ebben a témában.

    AKINEK NEM MEGY A MULTI NETEN!

    Nem eredetivel játszom én se (nincs rá keret, ha lenne megvenném..) és nem megy a multiplayer azok próbálják ki,h megnyitják a UDP 64087-es portot a tűzfalon mert az a felelős az adat forgalomért.Én megcsináltam és pár napja már osztom is a többieket fennt.Köszönet érte kifli mester-nek :)
  • grebber
    #24028
    Én nem az tuti :D Majd a videokon fogok csüngeni bár hiába fognak mutatni minden szépet jót ha nálunk nem fog ugy futni!
  • gduck
    #24027
    Buszos kirándulást szervezel ?
  • grebber
    #24026
    CryENGINE® 2 GDC Presentation Schedule


    Crytek announces the schedule of the CryENGINE® 2 presentations at GDC. At this year's GDC, Crytek will be presenting a series of public presentations at their booth #6611 North Hall in the Moscone Center.


    Wednesday, February 20

    10:30 - Building realistic worlds in CryENGINE® 2
    Tony Davis, Lead Level Designer

    11:30 - Animating Faces and Characters in CryENGINE® 2
    Hanno Hagedorn, Senior character artist ~ Steven Bender, Lead Animator

    12:30 - Introduction and overview of CryENGINE® 2
    Martin Mittring, Senior R&D Graphics Engineer

    13:30 - Architectural Visualization with CryENGINE® 2
    ImageTP

    14:30 - Sound and music in CryENGINE® 2
    Tomas Neumann, Lead Audio Programmer

    15:30 - Visual scripting in CryENGINE® 2
    Sascha Gundlach, Technical Designer

    16:30 - Introduction and overview of CryENGINE® 2
    Tiago Sousa, R&D Graphics Programmer


    Thursday, February 21

    10:30 – Parametric animation technologies
    Ivo Herzeg, Senior R&D Animation Programmer

    11:30 - Visual scripting in CryENGINE® 2
    Sascha Gundlach, Technical Designer

    12:30 - Sound and music in CryENGINE® 2
    Christian Schilling, Senior Sound Designer

    13:30 – Rapid prototyping in CryENGINE® 2
    Tony Davis, Lead Level Designer

    14:30 - Introduction and overview of CryENGINE® 2
    Timur Davidenko, Lead R&D Programmer

    15:30 - Animating Faces and Characters in CryENGINE® 2
    Hanno Hagedorn, Senior character artist ~ Steven Bender, Lead Animator

    16:30 - Sound and music in CryENGINE® 2
    Tomas Neumann, Lead Audio Programmer


    Friday, February 22

    10:30 - Visual scripting in CryENGINE® 2
    Sascha Gundlach, Technical Designer

    11:30 - Introduction and overview of CryENGINE® 2
    Martin Mittring, Senior R&D Graphics Engineer

    12:30 - Sound and music in CryENGINE® 2
    Christian Schilling, Senior Sound Designer

    13:30 – Character movement and animation in CryENGINE® 2
    David Mondelore, Senior R&D Animation Programmer

    info: Crymod.com
  • lac coo
    #24025
    PB szart sem ér, mint tudjuk ....
  • Smithwarden
    #24024
    Nem is pb-rol beszeltem.

    1.2-ben beepitett anti-cheat.
    Hat bithu igen... no eredeti, no pb, 2-3* tob esely hogy cheaterek jonnek, es ritkan van fent csak admin...
    Ha tobb admin lenne es aranylag folyamatosan fent, ki lehetne birni ugy is 1.2-es javitasig valahogy, az egyertelmu pofatlan csalokat kickelni.
  • gduck
    #24023
    Csak az a baj, hogy a bithun nincs bekapcsolva a PB :(
  • GazCamp3r
    #24022
    lennél annyira értelmes bazmeg, hogy megtanulsz olvasni?
  • Miskolc88
    #24021
    nekem teljesitménybe ezerszer jobb lett és tökéletesen fut,de BUG-os!!!!!
    BUGOS NAGYON ÉS NEM TÖLTI VISSZA SE NORMÁLISAN A MENTÉST

  • JaSoN HuNTeR #24020
    kössz!Én is ezt a választ vártam.Na lenne valaki olyan értelmes hogy elmondja?
  • tonyr #24019
    nekem nem fogad el semmi parancsot a konzol :(
    csak azt akarnám beirni, hogy a fizika gyorsuljon: sys_physics_cpu 0
    valakinek valami ötlete ?
  • Smithwarden
    #24018
    2. heti infoban irnak az 1.2-ben erkezo pb melletti kulon beepitett anti-cheat -rol.

    Crymod.com 2. heti infok - Crysis.hu forditas

    Majd kiderul mennyire lesz hatasos...
    Mondjuk az latszik, hogy ha nem is tul gyorsan de foglalkoznak az igenyekkel, 1.2-ben rengeteg javitas, ujitas lesz ami fontos es amit a kozosseg kert toluk, hogy valtoztatni kell.
  • GazCamp3r
    #24017
    hogy lehettek ilyen lámák? -.-
  • Narxis
    #24016
    Nekem nemhogy nem lett bugos hanem még jobb is lett egy kicsit.
  • JaSoN HuNTeR #24015
    Again[Lekell lőni az idegenhajót ami repül és mindenkit megfagyaszt!
    Egy fontos kérdés!
    Hol van az anyahajon a tachgan vagy mi a ****???
    Me én ott nem találok fegyverraktárt....[Anyahajós pálya]
  • lac coo
    #24014
    Normálisabb cheat-védelem kellene, FC-ben is csak az nem csalt aki akart, főleg a gyári cuccokat használva ...
  • kifli
    #24013
    Februárba jön a 9600 :) azt mondják gyengébb lesz a 8800gts-nél :) Szóval nem kell annyira lehetetlennek gondolni azt hogy a 7900/7950 erősebb a 8600-nál :)
  • Miskolc88
    #24012
    van vmi megoldás hogy ne legyen a tört játék olyan bugos az 1.1-es patch felrakása után?
  • theodor
    #24011
    Főleg, hogy olcsóbb is. Ez teszi röhejessé számomra a Pc-s játékipart.
  • gduck
    #24010
    Na mára befejeztem a játékot a bithun :( Egy Chompy nevű fejlődésben visszamaradott fatökű tönkreteszi a játékot! Soha nem értem meg ezeket a CHEATEReket! Amikor az ember saját magát csapja be, az szánalmas!!!
  • Smithwarden
    #24009
    Ja meg egy dolog talan, a szervereken nem csak alap mapok vannak, legjobban elterjedt a xmas mappack amit karacsonyra adott ki a crytek.
    Ha nincs meg az adott map, akkor is szerver hitelesitese sikertelen uzenetet kapsz.
  • Smithwarden
    #24008
    Crysis.hu - GYIK

    "Szerver hitelesítése sikertelen üzenetet kapok:
    ---------------------------------------------------------------

    Eredeti játékkal játssz! A szerverek 98%-a csak CD-kulcs ellenőrzés után enged fel, így ha másolt játékkal játszol, nem fogsz tudni fellépni.
    Bizonyosodj meg, hogy a PunkBuster Védelem be van jelölve a Beállításokban! A PunkBuster által védett szerverekre csak így tudsz bejelentkezni.
    Frissítsd manuálisan a PunkBuster klienst. Ehhez KATTINTS IDE.
    Üsd be újból a CD kulcsodat. Ehhez előbb töröld a 'My Games/Crysis' mappát a Dokumentumokból. Nyisd meg a Crysis DVD-n a Tools mappát és indítsd el a Crysis_code.exe programot. Üsd be a kulcsodat.
    Bizonyosodj meg arról, hogy a Crysis játék mappájában nincsenek idegen fájlok! (Pl.. gameplaystats001.txt) Bármilyen fájl tiltott, mely nem a telepítéskor került oda!
    A .pak, .dll ...stb. fájlok módosítása nem megengedett. Ellenőrizd, hogy az eredeti fájlok legyenek a játék mappájában.
    No-DVD crack használata nem megengedett. Sajnos a DVD-t használni kell a meghajtóban.
    A Game.log fájlban mindig megtalálod azt az üzenetet, hogy miért dobott ki a szerver. Ez hasznos lehet a hibák felderítésekor.
    Modding
    A játék szavatossága a játék változatossága. Bölcs, aki mondta. Nem volt az kérdés a Cryteknél sem, hiszen a Far Cryhoz hasonló megoldásokat kínálnak a rajongóknak, melyekkel a játék szinte összes elemét átszabhatják. A moddingnak csak a saját kreativitásunk szab határt - az ügyeskezűeknek még az sem."
  • meszibalint
    #24007
    tehát a játékom eredeti. viszont mielőtt megvettem, fent volt tört verzióban. lehetséges, hogy ez miatt szarakodik a szerverekkel? és mit tehetnék ellene? mert már meg van teljesen tisztán. és kéne vele játszani.
  • vafeN
    #24006
    Sztem ez lesz akkor a baj mert nekem ki van kapcsolva.
    Köszi szépen a segítséget.
  • meszibalint
    #24005
    nekem is olyan, ha ki van kapcsolva az élsimítás. ha bekapcsolom, megoldódik a gond.