CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jaffa 2843
#22120
ja azt nemárt mondjuk 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22119
A hajon ki kell kapcsolni a zavarót, mert nem tudnak támadni miatta. Utánna tudod célrahivni a légicsapást.

kölcsönkért időből élek....

#22118
Nekem is volt ilyen, menj kicsit visszább , és jönni fognak.

kölcsönkért időből élek....

#22117
Én most a tankos résznél szívok. Egyszerûen nem jönnek a többiek. Kilövöm a vasútállomáson a két tehervagont és annyi én tovább tudok menni, de nincs megcsinálva a küldetés.

Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro

#22116
köszi, pont ezt csinálom, a 3 konténer elhárítórakétát szétlövöm a hajón, lemászok, egy raktár tetejérõl befogom távcsõvel (😎, bal egérklikk, de semmi, nah mindegy azért köszi, próbálkozom tovább..buék
Jaffa 2843
#22115
tábolabb mész, elöveszed a távcsövet (nem azzal ami a puskán van, hanem nyomsz egy B betüt) pittyen egyet aztán nyomsz egy bal egérgombot 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22114
kösz, de igy sem történik semmi😞
#22113
Helló, valaki tudja, hogy kell noclip módot csinálni?
k3nGu
#22112
menj távolabb és távcsõvel fogd be, 1 klikk és jönnek a vadászrepcsik😉

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

#22111
srácok, assault nevü pályán van egy cirkáló a kikötõben, azt mondja hajtsak végre szabotázs akciot, felrobbantom a 3 rakétakonténert a cirkálón, de mást nem tudok tönkrevágni..persze nem irja ho kész a feladat, hol találom azt a radarzavarót?..köszi
#22110
Sziasztok.
Nekem folyamatosan ez a bug jön elõ és így nem tudok rendesen játtszani,mert sosem tudom melyik az igazi fegyverem és melyik csak bug.
Erre van valami driver ,vagy más megoldás ami megoldja a gondom?



Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#22109
Na ha így van akkor érdekel engem is egy ilyen téma...
Balumann
#22108
Hidd el, annyi a különbség h Vista-n nem kell fájlokat módosítani h be tudd kapcsolni a very highot, meg XP-n több az fps.

Viktor9202
#22107
Köszi Hawer <#worship>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#22106
Ide is tegyétek be!

Next PC upgrade: 2022

NeBby
#22105
Küldöm msn en!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#22104
1280×768

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#22103
Cuban CVar-jait vagy a System fájlját feltudnán tölteni vhova és belinkelni?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#22102
Elõtted akik irtak hogy semmivel nem szebb nem állóképre adnak! Értsd meg dx10 semmivel nem szebb mint a dx9.

Next PC upgrade: 2022

#22101
Az állo képre ne adj.....
#22100
Én nem Úgy vettem észre...... hogy nincs külömbség.. pl a fák levelei közelebbrõl,a bokrok stb....milyen monitoron nyomtad??
NeBby
#22099
Örülj neki , hogy csak 1 olyan van , általába 3 szokott (egy autón) , ha elõjön ez a bug <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Banano007
#22098
JaJa nincs.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

Banano007
#22097
JAj de megijedtem xD..pont nyomni akartam a prntscreen-t erre elkezd ugrálni az autó , és kezd kinõlni belõle vmi sárga izé xDDDDD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

NeBby
#22096
Én 3 szor toltam Vistán és XP n felváltva (egyszer ez egyszer az kb 2 hét alatt) dx10 veryhigh alatt és SEMMI különbség nincs!!!

"persze a dx10 miatt, vistán a medium beállítás egyenlõ az xp high beállításával........"
Igen , FPS be <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#22095
Rettentõ sok összehasonlító képet láttam neten hogy tudjam dx10 parasztvakítás!Ezt bárki megmondja!

Next PC upgrade: 2022

#22094
Hát ne haragudj de ezzel nem értek eggyet.....Nézted már vistán high beállításon????vagy csak xp láttad? a verihigh-ról meg nem is beszélve...Rengeteg a külömbség! persze a dx10 miatt, vistán a medium beállítás egyenlõ az xp high beállításával........
NeBby
#22093
Árnyékokról is tolnál képet pls? Kiváncsi vagyok , hogy azt hogy oldotta meg , mert az a képen nemláccik <#shakehead>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Banano007
#22092
Nah összehasonlítottam Cuban és Brenyó cvarjat . Brenyót ismeritek..cubant nem😄.
Brenyó féle high 1:

Cuban féle high 1:

Brenyó féle high 2:

Cuban féle high 2:


És még egy akinek gyengébb gépe van :
Cuban médium. Viszont még itt is átszûrõdik a nemlétezõ napsugár a pálmafa ágai között.(csak a képen nem látni)


,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

gduck
#22091
Mondanám hogy keressél rá, de nem mondom mert a fórum keresõmotorja egy nagy rakás szar, igazán megcsinálhatnák normálisra!!!

Szal régebben linkeltem be több ilyen tesztet és ezek között volt olyan, amikor ha rámentél az egérrel a képre akkor váltott dx9 és dx10 között. ÉS SEMMI KÜLÖNBSÉG NEM VOLT 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22090
Néhány karakter + átvezetõ video közben 2 kép. Brenyo Very High Élsimítás nincs 1024*768 felbontás:



A többi kép emitten van e: Kép 1. Kép 2. Kép 3. Kép 4. Kép 5. Kép 6. Kép 7. Kép 8. Kép 9. Kép 10. Kép 11. Kép 12. Kép 13. 😄

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

John Cena
#22089
1. CRYSIS
2. Drift City
3. Ismerd fel a képrõl a várost!
4. The Witcher
5. Test Drive Unlimited
6. Call of Duty 4: Modern Warfare
7. World of Warcraft
8. XBOX360
9. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
10. Football Manager

L2 | LvL 70 SPS | NobleSoul

Ability
#22088
Frissítettem! A régit kiszedtem, szerintem úgyis csak az szórakozik konfiggal, aki el akarja érni XP alatt is a magas beállításokat.
#22087
hol ott ? de képen nem annyit ir 😄

NeBby
#22086
Nekem ott van 44fps...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#22085
Pedig hidd dx9 és dx10 között semmi észrvehetõ különbség.Buherrál dx9 ugyanugy néz ki.
dx10 egyenlõre parasztok vakítására való.

Next PC upgrade: 2022

#22084
hát azt nem hiszem ! 😄DD

most nézem amit linkeltél képeket , na elmegy a picsába 5-6 FPS HAHAHAHAHAHAHAHA
és ez Brenyo gépén ? ...rohadj meg krízis akkor 😛 szét is szaggatnám darabokra a lemezt 😊

szerk.: ja és élsimitás meg alap és azokon még az se volt maxra véve , hát ez tényleg röhej , igy az én szemembe valszeg marad a crysis , ez elcseszett szép techdemos fps , tipikus fps jatekmenettel , szinte nulla ujdonsággal

berczely
#22083
valaki eredeti CVarGroups mappát a fájlokkal tudna nekem feltölteni?

NeBby
#22082
ITT egy újabb cfg , érdemes kipróbálni +10fps , kicsit kevesebbet ad , mint az elõzõ , de viszont nemkell low-ozni , csak bemásolni , és sztem lényegesen szebb is!
Töröljétek a régi autoexecet és ennél nemkell elõször LOW ra teni , de nyugodtan hagyhatjátok azon , mivel ez tartalmazza az összes beállítást!
Jah és 512 vram vagy magasabbra van optimalizálva , de 320 assal is neki lehet esni! És 1.5 - 2 GB ram kell mellé , ezis kb 1-1.2 gb körül eszik!
Enjoy!! <#vigyor>

MOD: Amúgy sztem ez jobb összességbe , mint az elõzõk! Ez mindenkinél mûködni is fog (valószínûleg)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#22081
Semmivelé nem másabb a dx10-es kép!

Next PC upgrade: 2022

#22080
vki linkeljen már be ide egy DX10 es !!!!! képet , lehetöleg full beálitásokkal!
kivancsi vok rá , szép-szép , de a házak modelljei , mármint alakzat, nagyon bénák

berczely
#22079
Én is mondtam h le van véve neki valami opció és ezért ilyen rikító...túl színes!

#22078
Van egy enyhe tájfalusi akcentusa - látszik, hogy csak gizdul, a cod2wh meg tuti nem csupán "hülyéskedésbõl" van fent a gépén...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Prince of Máté
#22076
De bazzeg mindenkinek ilyenek a színek ha a Shader Mediumon van!

Viktor9202
#22075
Hát akkor fakó, de ha magasabb helyrõl elnézel a hegyek felé, látod a fákon hogy tiszta világoszöld.

Majd a Brenyó haveromét kipróbálom még 1 szer, mer nagyon szép lett, jól megcsinálta

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22074
Basszus én is beleolvastam.....<#confused><#confused><#confused><#confused>Mit ne monnyak fura dolgok.Na jó sztem ezt a game-t csak sötétedésik jáccom 😄
ON:Am igy a 3. pályánál már érzem h nem csak öldöklésrõl szól ez a játék hanem fõrészt taktikáról...

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22073
Persze, csak ez a megoldás nem igen adatik meg a nagy átlagnak ugye. Ezért jó, hogy vannak ilyen elhivatott emberek mint Brenyo, aki megpróbál gazdaságosabb megoldást lelni. 😊

kölcsönkért időből élek....

#22072
Szerintem ugy lehetne legtöbb fps-t kicsavarni, ha beletesztek egy 4 magos amd-t, meg 3db uj sli technoligiválal egy 8800 ultrát. meglátjátok, akkor lesz ám a legtöbb fps 😊

MaSzKa
#22071
pedig ez marhára fakó hasonlísd már össze az enyémmel

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Banano007
#22070
😄DDD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"