CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22170
berczely - ha elolvasod a tippek trükköket akkor abból itt van a kis nap átszûrõdõs rész....

r_sunshafts = 0/0/0/1/1

Napsugarak szûrõdnek át a növényzeten, meg nagyjából mindenen, amit a nap elé tartunk. Kedvenc effektem, csak akkor mûködik, ha a q_ShaderPostProcess 2 vagy 3.

ezt a sort ( r_sunshafts = 1 ) beírod és már meg is van a kívánságod, nem nagy ördöngösség

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

berczely
#22169
....Crysis\Game\Config\CVarGroups

#22168
valaki tud segíteni???

Intel Core2Duo E6300@3ghz,Gainward HD4870,2x1Gb Geil-ULTRA 800MHz@875MHz,Gigabyte P35-DS4,160gb Samsung SataII,250gb Samsung SataII + 80gb Maxtor ATA133 mobil rackben,CM Stacker 810

berczely
#22167
júúúúj de jóóóó köszönöm széépen!!!!!!!!!

NeBby
#22166
#22165
kösz a segítséget😄

berczely
#22164
hol vannak?

NeBby
#22163
A high fileokat elküldenéd ? <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22162
hali! a very high konfig fájlt hova kell bemásolni?

Intel Core2Duo E6300@3ghz,Gainward HD4870,2x1Gb Geil-ULTRA 800MHz@875MHz,Gigabyte P35-DS4,160gb Samsung SataII,250gb Samsung SataII + 80gb Maxtor ATA133 mobil rackben,CM Stacker 810

berczely
#22161
hát ja...szûrõdik a fény olyan csíkot hagy vagy mit...nem csak a leveleknél de ott a feltûnõ...ami a nap és a hold útjában van, átszûrõdik a fény.

NeBby
#22160
Érdekes <#vigyor>

berczely:
Azok a napfénycsíkok kellenek vagy hogy a levelek szélei is világosak legyenek a napba?

Starcraft2 e-mail: [email protected]

berczely
#22159
Valaki tud olyan cfg-t amiben a levélátszûrõdõs téme benne van semmi más nem kell h változzon csak a leveleken szûrõdjön át a fény!(high-on tolom nem akarom szétbarmolni jól fut szal csak a leveles szûrõdõs dolog érdekele)Megköszönném!

#22158
ez kurva ronda😄
de ez 3-4 fps-sel megy,míg nekem a sima lowon(amit az opsönzben be lehet állítani) azzal meg 15-el😮
nem lehet valahogy sm2-õs cfg ultralowot csinálni?

NeBby
#22157

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22156
Ez pontosan az szerintem ami még nem trágya graf és élvezhetõ sebesség...akinek kell, kell, akinek nem az meg lépjen tovább...ennyi

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22155
jááá megkérhetlek egy sm2-es totál teljesen nagyon de nagyon lowat megcsinálni?😄

#22154
annyira megörültem,hogy végre nem kell 10fps-sel rohangálni,de alaptalannak tûnik,mert ez SM3.0-ás,nekem meg csak SM 2.0-ás gépem van😞

NeBby
#22153
Ennél lowabbat is lehet csinálni... ez nem a teljesen low <#vigyor3>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22152
Nah megcsináltam minden nehézségi fokozatra akkor ha már ... 😊

Crysis Very Low cfg's

C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config\ - ide kell bemásolni az adott nehézségü cfg-t és aszerint indítani a játékot.

MINDENKI MINDENRÕL CSINÁLJON BIZTONSÁGI MÁSOLATOT MIELÕTT FELÜLÍRJA / ÁTÍRJA !!!!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22151
Mellesleg nekem ezzel a cfg-vel megy 25 FPS bármikor és azért annyira nem ronda...nincs benne vakítós HDR és nem szûrödik át a recés szélû levelek között a napfény, de folyamatosan - akadásmentesen fut vele a game és gyorsan betölti a mapot....

UI: EASY játékot indítva próbáljátok ki mert CSAK ÚGY FOG MÛKÖDNI!!!!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22150
Nah újra itten vagyok. BÚÉK utólag is midnekinek.

Akinek a nagyon LOW kell mert elég gyengus a gépe (mint pl az enyém) annak itt egy cfg.Ezt ide kell bemásolni ( C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config\ itt kell felül írni az eredetit amirõl elõtte természetesen bitonsági mentést csináljatok) és már tudsz is játszani DE csak EASY-n, ha vkinek kell h más nehézségi fokozaton is tudjon játszani az szóljon és akkor 2mp alatt megcsinom....

VERY LOW EASY CFG

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22149
lépj be a játékba,nyomj 0-át,és írd be: r_displayinfo 1

#22148
A képeken látam a jobb sarokba adatokat fps, ram, meg ilyenek.
Ez melyik program?
NeBby
#22147
Javulás nekem sincs , de pl több benne a beállítási lehetõség...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#22146
Ez most valami különleges omega driver? 😄 Én már próbáltam többször omega drivert de nem vált be, nem hozott semilyen javulást, és alap driverrel v DNA driverrel mindig többet értem el. :/

#22145
Ezen az oldalon, és az elõzön let kitárgyalva. Na de Utoljára leirom: Kikapcsolod a hajón lévõ zavaró kütyüt, majd elmégy meszebb,és távcsõvel , nem a fegyverével hanem a "B" betüvel becélzod a hajót, zoomolsz.majd tüzgomb =bal klikk. Majd öröm bodotá! Megnézheted a tûzijátékot.

kölcsönkért időből élek....

#22144
Na mégegyszer felteszem a kérdésem mert most már a partyarcok is ittvannak 😊
Na szoal a 3. mapon vok amikor bekell menni vlami koreai fõhadiszállásba v mi és a folyoba lekell ugrani h megkerüld.Na igen és ott jön a helikopi azt hogy kell elintézni? :S Mert már minden csináltam vele de nem ment el soha 😞

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22143
szevasztok!!remelem vki segiteni tud!!crysisben elakadtam a hajos resznel es nem tom h hova celozzak mert barhova is celzok semmi sem tortenik!!irjon vki h honnet es hova kell celozni a hajora, h kuldjek a raketakat!!!irjon vki elore is kossz!!!amugy buek mindenkinek!!!irjatok!!
NeBby
#22142

Starcraft2 e-mail: [email protected]

gduck
#22141
Ha jól emlékszem a hegy felé kell menni (térkép mutatja). Ha nem akkor vmi bug lehet, próbálkozzál meg egy picit régebbi mentéssel 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22140
Ja, és a helikopter amit le kéne lõnöm, az nem jött.
#22139
Elõször is buék mindenkinek, másodszor pedig egy kis segítségre lenne szükségem. A kikötõben megsemmisítettem a cirkálót, és tartani kéne a frontot, amíg a sajátjaim megérkeznek. Na az emberek már ott állnak a kikötõben, de nem csinálnak semmit, és egy pár saját gép köröz felettünk. A feledatom még mindig az, hogy védjem a kikötõt, csak nincs kitõl.
KILLER2
#22138
Köszi.
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Töltsük le az internetet!

gduck
#22137
Gugliba rákeresel erre: ccc_v1.2.zip 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

KILLER2
#22136
És ezt a Cuban félét honna lehet beszerezni? Google-n én csak olyanokat találtam, ahonnan egy zip-et szedtem le, benne egy parancsikonnal.

Töltsük le az internetet!

#22135
Adom!
MAXIMUM BÚÉK !ÉS REMÉNYKEDÉST H MÉG IDÉN KIJÖN CRYSIS 2<#vigyor><#vigyor><#vigyor><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

gduck
#22134
MAXIMUM BUÉK!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22133
Ámen!
BÚÉK!

#22132
azt <#worship>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#22131
MAXIMUM ÚJÉV mindenkinek!

Optimalizáló patchekkel teli új sztendõt!

Next PC upgrade: 2022

#22130
Sok félekép ki tudod végzni azt,de simán le tudod rázni ha a fák közt mégy. Elöbb utobb belebotlasz egy kisebb bázisba, ahol lesz rakétavetõ is. Azzal leszedheted. De nyugodtan el lehet menni ha kisér akkor is, csak a fák közt kellhaladni , sürün használva a cloak-t, meg a fák fedezékében maradni.

kölcsönkért időből élek....

#22129
Mert 3. mapon ottvan a helikopi és nem tudok továbbmenni ha nem ölöm meg mer csesztetni fog... :S

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22128
Ez miért is kell teneked?

kölcsönkért időből élek....

#22127
Valaki a #22122-re vlami választ???

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22126
OFF : Bocsi az OFF-sért de megszeretném kérdezni hogy melyik a jobb videó kártya ? HD 2600 Pro vagy HD 2600 XT ? . Az OFF-ért tényleg bocsánat 😞

Asus P5VD2-VM SE , Intel Core 2 Duo E4400 2.0 GHZ , 2 GB RAM DD2 Kingmax 800 Mhz , ATI Radeon HD 2600 PRO 512 MB , 250 GB HDD , Chieftec 550 Watt , Windows XP Home Edition 32 Bit

#22125
minimumon elszaladgál 1024*768-ban 30 fps-sel,sztem

#22124
sztem minimumon elszaladgál 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22123
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ezzel a konfiggal érdemes-e- felrakni a játékot, vagy várjak míg nem lesz új gépem. Kb. mire számíthatok? P4 2.8 Northwood, 1gb ddr400, 7600gt. B.U.É.K
#22122
Halljátok azt kérdezném hogy a 3. mapon hol a helikopter kerozintankja??? am B.Ú.É.K.

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#22121
bocs,lehet hogy már kaptam,de kérhetek egy teljesen totál low .cfg-t?
mert itt látom,hogy milyen "csodákat" mûveltek😄