31662
CRYSIS
  • ZÓÓÓcsi
    #24093
    Nem lehet hogy az egyik repülő élien beragadt a fák közé? lol
  • grebber
    #24092
    Basszus behalt a Crysis :(
    Tolnám végig 3adszorra de egyszerűen nem történik aminek történnie kell.
    Kijöttem a gömbböl és a csajt kell kiszabadítani a rocnsból ez meg is van.Megyek a következő részre ahol légvédelmi dolgokkal kell megtisztitani a terepet ez meg is van kéne jönnie a VTOL-nak ami elvisz innen de az nem jön :(
    Már újratettem a gamet de akkor sem jön probáltam csomo más korábbi mentés és elvittem ugyanide még mindig nem jön :(

    Ja az amúgy még érdekesség hogy 2 Strickland van itt most :D Valami atomüberbug lehet ez :(
    Nincs valakinek egyből ezutánról mentése?
  • G18XM8
    #24091
    Hagyjál már ezekkel a "teszteknek" nevezett diagrammokkal, ilyet én is csinálok, akkora kamuk hogy csak na. Ha megnézed a különböző tesztek ugyan azon játékokban mindig más eredményt hoznak. Nézd csak meg az első és második tesztet amit belinkeltél az elsőben a 8800gts jobb a másodikban már rosszabb. És 100 hogy az a 20%-os eredmény a 8800gt-hez képest erősen túlzás. Az igazság az hogy szinte semmi különbség, a 8800gt tényleg gyorsabb a 3870-nél (legalább is nvidia opt.-ált játékoknál), de észre sem lehet venni.
  • Smithwarden
    #24090
    Azt nem mondanam hogy a 3870 gyorsabb...

    teszt
    teszt+
    teszt++
    Mondjuk hogy "hasonlo".
    (1,2 tesztet talaltam ahol lassabb, de nagy atlagban ugyanolyan vagy gyorsabb.)
  • ZÓÓÓcsi
    #24089
    XP! Natural moddal és van mikor 14-15-re lemegy AA nélkül. 3870 azért gyorsabb az enyémnél!
  • G18XM8
    #24088
    Vistan játszol? Mert nekem a 3870-en simán bekapcsolom akár 8x-ra is igaz winxp-n.
  • ZÓÓÓcsi
    #24087
    Nem fordul elő hogy bekapcsolom az élsimítást, mert játszhatatlanul belassul a game!
  • G18XM8
    #24086
    Veletek is előfordul ha felveszitek az élsimítást (mindegy hogy 2x,4,8x) akkor eltűnik a piros pontos irányzékban a pont. Ha kikapcsolom újra látható. Felraktam a patchet de így is eltűnik a pont.
  • BIZ0906
    #24085
    Úgy ahogy én annó a Radeon 9600proval :)
  • Miskolc88
    #24084
    te ezzel a karival hogy viszed a Crysis-t??
  • Shep
    #24083
    Hát elvileg a 8-as szériához való a támogatott kártyák listája alapján, de próbáld ki hátha nálad is gyorsít.
  • mikrofonhead
    #24082
    Ez az én videó karimhoz is jó? Galaxy GeForce 7300GT DDR3 128 MB Zalmann
  • Shep
    #24081
    Akinek kellene még pár + fps (kinek ne kellene) az tegye fel az új beta drivert nekem +3-4 fps-t hozott
    driver
  • GazCamp3r
    #24080
    nem, mert engedélyezik rajta a dx10.1-et.... ami persze lószar xD
  • atesszan
    #24079
    Köszi a választ!
  • gduck
    #24078
    Nem tart sokból :)

    Jah, ahogy olvastam neked már most egy 9800GX2 kártyád "van" (Egy kártyán lesz 2db G92 8800GTS, szal ugyanaz ming SLI-ben 2 kártya )
  • GazCamp3r
    #24077
    szted hányadjára írtad le? :D
  • bazza
    #24076
    thx!
  • gduck
    #24075
    konzolban (~)
    r_displayinfo 1
    paranccsal
  • bazza
    #24074
    megkérdezhetem: fps kijelzését hogy tudom bekapcsolni?
  • simonl #24073
    Szia,

    Én nem vagyok nagy számítógép Guru de sokat segített a beállításoknál az az optomalizálási útmutató ami odafent van Tippek, trükkök címmel a FAQ alatt.
    Szerintem kezd 1280 768 , árnyékok low, minden más medium, no AA no HDR....... nekem hasonló a ketyerém és 28-32 fps tud, nem lassul be zoomolás és tömegjelenet közben sem.
    mindemellett az alábbi cfg. beállításokat eszközöltem, de ezt tényleg mindenkinek magának kell a saját ízlése szerint beállítani.....

    r_HDRendering = 0
    e_vegetation_min_size = 1.0
    e_view_dist_ratio = 60
    e_view_dist_ratio_vegetation = 45
    g_battleDust_enable = 0
    r_DephtOfField = 0
    e_shadows = 0
    r_MotionBlur = 0
    q_Renderer = 3
    i_rejecteffects = 0
    e_shadows_from_terrain_in_all_lods = 0
    r_EnvTexUpdateInterval = 0.05
    i_noweaponlimit = 1
    i_unlimitedammo = 1
    e_particles_thread = 1
  • Narxis
    #24072
    A tudatlanság párosult a szorgalommal. De lehet az eladó se nagyon vágta a dolgokat, vagy a Krájzisz gépigényével nem volt tisztában. :)
  • G18XM8
    #24071
    Az eladó jól átbaszta csak a pénze kellett neki... Mocskos szemétláda.
  • norbi56
    #24070
    másik gépem majdnem ilyen csak nekem 1gb a ram(lesz több is) és asus p5b-vm alaplap 2.0ghz-s core 2 duo proci 2.2-re húzva és megy közepesen 1280-ba néha ha több ellen jön akkor kevés fps-el megy de elviselhető de 1024-be nem csökken klátványsan az fps szám ha sok ellen jön akkor sem
  • JaSoN HuNTeR #24069
    közepes.
  • Skyline
    #24068
    Nenekem mondjátok,gőze köze nincs az egészhez,csak megvette mert az eladó tukmálta rá hogy ez az új technika:D
  • atesszan
    #24067
    XP-m van,ugyhogy DX10 nuku!Ez nagy segitség volt.
  • tmisi
    #24066
    Van trükk, ne az optimálist válaszd ki, hanem állítsd be egyénileg! De sztem a közepes elég lesz. Főleg DX10-ben.
  • atesszan
    #24065
    Hi all!Segitsetek már!Milyen a legjobb beállitás a következő configon:Gygabite GA P35 DS3L deszka,2GB ram,Intel Core2 duo E4500 2,2 gh,Geforce 8600 GT 256 DDR3 rammal.A játék az optimális beállitását választva mindent mediumra vett.Nyilván van vmi trükk a jobb beállitásra!Köszi
  • gduck
    #24064
    PB be van kapcsolva az opcióknál?

    Nézzed meg mi a pontos hibaüzenet! Kozolba látszódik! (Konzol: ~ billentyűre jön elő)
  • gduck
    #24063
    Elég lett volna a hivatalos oldalt megnézni vásárlás előtt :(
  • Banano007
    #24062
    Nah megvettem eredetibe ezt a szart és kb minden 10. szerver működik ...majdnem az összesnél azt írja hogy ,,nem sikerült kapcsolatot létesíteni a szerverrel'' vagy,, a szerver hitelesítése sikertelen''.Mért van ez?
  • grebber
    #24061
    LOL már bocsi de nem kis láma a haverod de az tuti hogy nem ért a gépekhez.Sosem értettem hogy olyan miért vesz bármit is a gépbe ha nem ért hozzá mielőtt kérdezne!
  • Skyline
    #24060
    8500 gt-n ez a veryhigh akkora kamu mint ház,hülye ismerősöm vett egy gépet 8500 gt-ve nagy szar volt amit crysisben produkált a kártya,visszavitte a gépet és a hülye ahelyett hogy ráfizetett volna belerakatott még1 8500gt-t slibe....Még így sem hajlandó értelmes felbonráson very high-ban futni...Haggyanak már az ilyen kamu videükkal....
  • kifli
    #24059
    hááát nemtudom a gugli a barátod egy próbát megér...
    hova tünt a dvd? gyújtósnak hazsnáltad?
  • simonl #24058
    Szia,

    És ha nincs DVD -m, letölthető valahonnan ez a sandbox2 ??
  • JaSoN HuNTeR #24057
    én újra raktam a gépem és jobban is megy a játék+5fps megvolt szerintem.
  • Denes888
    #24056
    KÖsz! Ez valahogy elekrülte a figyelmemet
  • Smithwarden
    #24055
    Fel oldallal lentebb.

    #24008
  • lac coo
    #24054
    Ehez képest pl. FC-ben alázott az ATI.... :))))) Az együttműködés annyit jelent, hogy hogy tudják úgy összehozni, hogy a konkurens cég leszopja magát :)))) Jelen esetben mindenki a földre ült két szék között :)))