31662
CRYSIS
  • Shep
    #30942
    Kösz.
  • gduck
    #30941
    Biztos valami bug.

    Én amikor a fegyver hangja ragadt be, ezt csináltam konzolban:
    con_restricted 0
    s_soundenable 0
    s_soundenable 1

    Próbáljad ki, hátha segít
  • Shep
    #30940
    Windows 7 alatt nekem olyat csinál a játék ,hogy egy idő után egyszerűen elmegy a hang. Ez mitől lehet?
  • VRSDM
    #30939
    van a hw-nek egy stílusa.
    van akinek tetszik van akinek nem.
    én speciel szeretem olvasni, épp ezért, mert a semmiről is tudnak mindig mosolyogtatót írni...

    mert amúgy mit lehetne? ja igen, mégszebb, mégjobb, mégcsodásabb, mégütősebb, mégélethűbb. ja köszi. ezt akárhol elolvashatom, a seggnyalás az megy mindenhol. itt legalább vicces köretben tálalják :)
  • Orias
    #30938
    Ha valakit érdekel van a játékhoz eredeti serialom,a Special Editon-hoz.
    Természetesen GRÁTISZ!
  • hiper KOCKA
    #30937
    Én úgy olvastam, hogy Azték félig ember félig alien karakterével leszünk.
  • KILLER2
    #30936
    Én úgy olvastam, hogy Nomád karakterét elvetették és Prófétával leszünk a 2ben, ami remélem nem igaz, mert nekem nem volt túl szimpatikus karakter Próféta, akkor már inkább Skyes a Warheadból, de nekem igazából bejött Nomád arc nélküli karaktere, csak esetleg kaphatna olyan megjegyzéseket, mint Skyes, mert a Warhead hangulatát nagyon megdobták a nem gyenge beszólások.
  • kifli
    #30935
    prófétáért nem megyünk vissza a szigetre?
  • bertino
    #30934
    hát spec akad 100x rosszabb is, mint a hardwired.
  • Bence94
    #30933
    szánalom ez az oldal... rühellem őket hol a csába van itt "gesztenyeárus néni." ? tényleg vicces.és mindenre oda böfögnek valami iszonyat baromságot.
  • VRSDM
    #30932
    Tegnap nyitotta meg kapuit a 2010-es Játékfejlesztői Konferencia (GDC), melynek keretében kiosztották a lassan mindenféle játék kiszolgálására alkalmas CryEngine 3 brossúráját. Az InCrysises jányok rögtön ki is bányásztak egy új képet, amin főhősünk épp a gesztenyeárussal alkudozik. Egészen profi lett a gesztenyeárus néni.

    [center]

    forrás: hw
  • fery02
    #30931
    Ott mindenkinek. :D
  • morphologu
    #30930
    Nekem is csak a végén áll be.
  • berczely
    #30929
    Nálam megy!
  • inter94
    #30928
    hi...win7en miértnem akar elindulni?
  • morphologu
    #30927
    Sziasztok. Valaki kipróbálta már a bullet timot, mert nekem sehogy sem sikerül segítsen valaki mert tökre kipróbálnám jó poén lehet
  • Jim Morrison
    #30926
    itt is? :/ jo a banner
  • Ability
    #30925
    Srácok, nincs már időm és érdekeltségem a játékot illetően, ha valaki szeretne házigazda lenni az jelezze. Én mindenképpen lemondok róla, az utódról Ti döntötök.
  • Fehercsoki
    #30924
    De nem igazán működik...És csak pontos kifejezést keres,de azt sem találja meg,pl beírtam egy olyan szót ami megtalálható egy hszmben(tehát biztos létezik) és 0 találatot írt ki rá.
  • RYO21
    #30923
    jéé! ilyen is van az SGn?
  • Fehercsoki
    #30922
    Nem találtam,egyébként a hang is nagyon szar:S
  • bertino
    #30921
  • Fehercsoki
    #30920
    Windows 7em van,hogy tudom DX9be tolni?
  • RYO21
    #30919
    jah... ha a szar a monitor akkor észrevehetetlen a kettő között a külömbség.
  • grebber
    #30918
    Basszus ne idegeljé már te is állandóan minenhol mindenki ezzel jön hogy minek?
    Azért basszus mert maxról van szó akkor ne 2x-eszünk meg no AF hanem MAX minden!
  • fery02
    #30917
    Nagyobb felbontásokhoz inkább VGA memória méret számít. Direkt ezért vettem 1 gigás VGA-t, hogy ha majd ki tudom használni (veszek fullHD monitort), akkor fasza legyen.
    Persze Crysis valószínűleg még sok mai kártyát is megizzaszt fulHD felbontásban (nem az enyémre gondolok, azért ez már picit régi sajnos).

    Valószínűleg ha majd az örökös 1280*1024 után fullHD felbontás mellett egy darabig még nem igen fog érdekelni, hogy bír-e majd még mellé valamennyi élsimítást vagy nem a kártyám. :D
  • kifli
    #30916
    de minek 8xaa? 1920x1080-ban már a 2x és 8xaa közt sincs sok külömbség. (tapasztalat)
  • Audi20V
    #30915
    THX a linket!
  • grebber
    #30914
    Maxról volt szó az pedig 8xAA/16XAF azzal már cingár!
  • kifli
    #30913
    avg-be 1920x1080-ba 4xaa-val 29,8fps jön ami szerintem elég játszható.
    ITT oldalt válaszd a kártyát, majd keresd ki a crysist.
  • kifli
    #30912
    annyira nem esélytelen :D

    Audi20V hdmi nem jobb pl dvi-nál, csak hdmi-n hang is megy (ati kártyáknál legalábbis, nv-nél nemtudom van-e)
    Szerintem próbáld meg, 1920x1080-ba már nem kell 8xaa, elég a 2xaa-is bőven, szerintem simán menni fog.
  • grebber
    #30911
    Full HD-be maxon esélytelen 5870-el.

  • Audi20V
    #30910
    Megnéztem, elvileg támogatja a tv HDMI kábellel összekötve PC-vel a 1920 * 1080-at. Néztem, hogy sok videokari hdmi-s, gondolom akkor ez a legfrankóbb összeköttetési mód.
    Már csak egy kérdésem lenne, hogy elvileg egy Radeon HD5870 elég lenne kompromisszummentes megoldásnak ezen a felbontáson? Szeretném ha maxon futna minden.
  • KILLER2
    #30909
    Azok bizony, de ez erről is szól. Azért sok mindenre képes a cryengine2 is, kíváncsi vagyok a 3ra. Ha ugyanezt tudná gyorsabban, az már tökéletes lenne.
  • RYO21
    #30908
    techdemos képek, modok, photoshop képek. Mind fake.
  • fery02
    #30907
    Szép is lenne, ha egy Crysis ne támogatná a full HD felbontást. :)
    Ha összeköthető géppel az a TV, akkor nem lesz semmi probléma.
  • grebber
    #30906
    Enyhén frankó képek!
  • Audi20V
    #30905
    Aha, ennek akkor előbb utána kell nézzek, mivel amúgy is a TV-n szeretném a gépet használni, nem csak a Crysis miatt és az elég gáz lenne, ha nem a teljes felületen futna a kép.
  • WNW
    #30904
    Erre nem tudok mit mondani, de egy haver ezt irta, csak hogy nehogy erdobe menj..:

    "'ird meg neki, hogy azt is nezze meg a TV mit tamogat!
    mert nekem a TV nem tud 16-9-es kepet megjeleniteni a geprol
    csak 4:3-ast [ha 16:10-re atallitom a gepet akkor jobb-bal feka csik mellett alul felul is
    lesz fekete csik szoval talan ha 70% kepatlot hasznal ugy"
  • Audi20V
    #30903
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudja e véletlenül vki, hogy a játék támogatja e az 1080p, azaz Full HD 1920 * 1080-as felbontást? Szeretném egy Samsung Full HD TV-re rákötni a pc-t, /gép vásárlás előtt állok/ és jó lenne tudni, hogy működőképes összeállítás lenne e a játék szempontjából a pc + tv megoldás.
    Üdv: