CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#22220
Pro Street -be mi a törtverziós hiba? :o

Balumann
#22219
Jah értem, ennél sztem sincs különbség. Én még nem játszottam olyan játékkal amibe lenne ilyen, pedig elég sok játékkal játszottam 😊
Meg sok esetbe el lehet indítani crack nélkül is.

JaSoN HuNTeR
#22218
van van...PL: Pro Street xD

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#22217
Nem akarok beleszólni de van hogyne lenne,,<#smile>

lac coo
#22216
Spec azt sose lehet tudni, de Crysis-nál nem hiszem, hogy van különbség .
DE manapság már nem ritka az olyan védelem, hogy valami bug jön elõ tört exe-vel ....

Pl rF, amit ismerek: ott pl törtel megy minden okés, egészen a verseny utolsó köréig, ott valami random hibát generál a progi ( defekt, motorhiba stb...) és nem lehet egy versenyt sem befejezn i😄

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Viktor9202
#22215
Ezért mondtam neki hogy mirõl beszélsz, lényegtelen hogy eredeti e vagy tört, a játékban van a hiba

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Balumann
#22214
Szted van valami különbség játékon belül a tört verzió és eredeti között? ^^

Viktor9202
#22213
Persze, csak tod nincs kedvem fárasztani magam

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22212
én végig bugoltam a játékot, az ai meg egy szar, te meg egy hülye fanboy vagy,bocs

bertino
#22211
te azért néha szoktad használni az eszed is ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Viktor9202
#22210
Mirõl beszélsz?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

JaSoN HuNTeR
#22209
lehet hogy nemtört verzióval kéne játszani xD

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

lac coo
#22208
Source-ben sincs rosszabb fizika 😊)) Legfeljebb nem használnak annyi objektet, hogy 4 fps-el megy csak agame 😊)) Sõt talán többet is tud ( számol légtérfogatot , rendes fizikaként számolja az anyagok vastagságát, keménységét golyóbecsapódáskor ( itt ez csak script. átmegy vagy nem megy át ) stb ....

Aztán meg ne keverjük a jó fizikai motort azzal, hogy 10 hordó van-e vagy 100, mert az nem attól függ.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#22207
De azt mondom , hogy pl egy CoD4 , amibe fizika is alig van vs egy MAXIMUM Fizikás game köztött elég sok a hibázási mennyiség lehetõsége , tehát ezért se bugos annyira a CoD4...
És mivel krizisbe van a legjobb fizika , ezért is a legbugosabb! De ez persze a készítõktõl is függ...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#22206
Ez butaság ! 😉

Inkább egy összefotlozott régi engine, amibe nem biztos, hogy ennyi minden belefér ....Bár ezek a jellegzetes fizikai bugok már FC-ben is megvoltak . Láttál már hasonló videokat Source motorról ?

Amúgy ahogy sejtettem, bukott a game, kíváncsi vagyok röpül-e Crytek az EA-tól, vagy még megpróbálkoznak a 2. résszel ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#22205
Ez a játék jóval több cuccot is tartalmaz/részletesebb (vagy hogy írjam) , szal több is a bug lehetõség...
Szted a supermarioba miért nincs bug ? <#vigyor>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22204
Aha. Még ennél szebb szavakkal nem tudod elmondani véleményed?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Viktor9202
#22203
Szerinted én kerestem a bugot? Véretlenül löttem ki a fát, meg honnan tudtam volna hogy a kilövöm a hordókat és 4 fennmarad?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22202
csak annak van bug, aki keresi õket... én végig vittem már kétszer, és semmi egetverõ bug nem volt még

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Viktor9202
#22201
Nem azt mondtam hogy más játék nem bugos, de ebbe annyi van hogy nemigaz

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22200
mutass mán egy játékot, amibe nincs bug...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Viktor9202
#22199
Én nem nyultam hozzá, szétlõttem alatta a hordókat, az meg ott maradt fenn, ez azért bug, de a játék folyamán is találkoztam olyannal hogy ellõttem a fát középen a teteje meg a nagy semmibe lógott<#eplus2>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22198
ez most miért bugos? mert odaraktad fel? bármit felrakhasz a levegõbe. Amíg nem nyulsz hozzá, ott marad 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Viktor9202
#22197
Csak megnéztem hogy szükített gojószorással milyen pontosan visz, de sose teszem rá, max a Reflex-et

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22196
minek assault scope egy shotgunra??!!

Viktor9202
#22195
Itt a fizikája baz+ egy bugos rohadt geci fos

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22194
a crysis parancsikon végére be kell írni, hogy -devmode és akkor játékon belül menet közben az f1-gyel ki tudsz váltani... jármû nélkül is 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

berczely
#22193
Valaki tudja a konzolparancsot a TPS nézethez?

berczely
#22192
Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> Levels. << ide bemásolod a letöltött mappát pl.:ha fizkásat szedted le akkor "physis" a neve na ezt bemásolod.Eindítod a Crysis-t nyom ez "0"-at hogy elõjöjjön a conzol.Beírod h: con_restricted 0 - nyomsz egy entert utána beírod h map physis vagy más map nevet attól függ mit szedtél e enter és betölti a pályát!remlem érthetõ.

Banano007
#22191
Sandbox-ot el tudom indítani ha "biztonsági másolat '' a game?😄DD

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

mama2
#22190
* Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> Levels.
* Eventually backup existing levels with the same name.
* Copy the level folder from the downloaded file into the current game folder (Game/Levels).
* Start Crysis.
* Open console and type in "con_restricted 0" (without "") to allow access to console commands.
* Load your custom map by typing in "map physis" (Without "") and press Enter Ezek a lépések. Addig értem hogy: Go to your Crysis game folder: Electronic Arts/Crytek/Crysis/game/Levels. De a többit nem😛.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

mama2
#22189
Hát valamit ír, hogy beírjam, beírtam, de nem csinál semmit:S.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

NeBby
#22188
ReadMe powa <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

mama2
#22187
Bemásoltam, elindítottam megnyitottam a consolet, de mitt kel beleírni,, hogy mûködjön a mód?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

kifli
#22186
Jurassic park mod letölthetõ már? És ha igen pls link köszi
gduck
#22185
LOL!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22184
Durva <#hehe><#taps><#lookaround><#nyes>

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

grebber
#22183

Next PC upgrade: 2022

Jaffa 2843
#22182
olvass 😊

de hogy ne legyen annyira nehéz...: Ha nem merül fel komolyabb probléma, 2008 januárjában megjelenik végre az elsõ javítás.

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22181
mikor is jön a patch?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#22180
Jah, én is multizok esténként 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Jaffa 2843
#22179
én hajnali 2töl 5ig toltama multit 😄
és ma reggel is 1 órácskát 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22178
nekem még van ötletem,de le se szarjátok:C

Bence94
#22177
szerintem mindenki ki fogyott a cfg-s buherálós ötletekbõl és most várja a patch-t <#vigyor1>.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#22176
Reggelt mindenkinek. De nagyon ellaposodtunk, semmi hír, semmi hsz? Nem lesz ez így jó <#vigyor2><#taps>

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22175
Tudom h ez nem hw forum de nem bírom ki. feltettem ezt a drivert:
169.21 forceware beta-t és szerintem több FPS t kapok azóta...de vagy 4-5 FPS-t.úgyhogy ajánlom másnak is hátha máson is segít.

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22174
Nem azér mondom 😊 csak h tudd h ott benne van...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

berczely
#22173
Igaz elõször FAQ-t olvassak.Legközelebb odafigyelek!

#22172
kösz megoldottam, bug volt, egy régebbi mentés betöltése orvolsolta<#pias>
#22171
Köszönön a választ, akkor meg kell próbálnom régebbi állást betölteni, mert a jel amit követnem kéne ott köröz a kikötõben. szia, köszi