31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #24133
    Bar lassan kezd egy kicsit off lenni a dolog, de megkerdezem:

    Es mit nyer az ember most a vistaval...?
    (a csillivilli kis ikonok, es uj designen kivul amit kapasbol total kikapcsol, hogy ne legyen sokkal lassabb (csak kicsit..) mint az xp?
  • Skyline
    #24132
    http://lacy.hu/vista/teljesitmeny

    Ez sokat segít!
    Jobboldali kategóriákat is végignézni!
  • Shep
    #24131
    Ok, kösz.
  • bazza
    #24130
    havernak ugyna ez a konfigja van 8800gts 320MB kártyával, és ő is mediumon játszik vista alatt. FPS ~ ugyanannyi. highon az fps meg van, csak néha akad be a kép (lagg), a játékkép nem darabos, 30 - 35 fps körül mindig megvan.
  • Skyline
    #24129
    Google,vista tuning,magyar oldalakon keressen,van egy rakás....
    Egy rakat számomra felesleges doplgot kikapcsoltam,de a vista ugyanúgy néz ki mint install után tehát szépmaradt és a funkicói is mind megvannak (aero,stb) így lett dx10 vh alat-2-3 fps lemaradás xp Veryhigh cuccolása ellen...
  • Shep
    #24128
    Tudsz valami jó leírást a vista optimalizációjához?
  • Skyline
    #24127
    Egyébként ennyit tud a vga...Jóesetben hozza egy 8800 gts 320mb szintjét...
  • Skyline
    #24126
    Vista xp-hez képest csak 2-3 fps lemaradást produkál,csak körülkell nézni a vista beállításoknál..:)
  • V43 1105
    #24125
    Nomad az te vagy :DD az Proféta .. :)))
  • Nyigu
    #24124
    útközben lesz égő autó,-hordó,-helikopter.menj a közelébe nomáddal és felmelegszik.
  • Smithwarden
    #24123
    Csak vista a problem...
    3870-el nincs semmi gond + proci is eros.
  • grebber
    #24122
    Ezt a photoreal configot hol lehet letölteni?
  • bazza
    #24121
    kár. ezért nem rakok vissza XP-t, drágább vgat pedig nemveszek, kell a pénz az E8400-ra :) Max egy fél év múlva crossfireben :)

    Akkor maradok medium beállításoknál, az sem rossz és úgy legalább 40-50 fps is van :)
  • berczely
    #24120
    Vista + VGA az oka
  • bazza
    #24119
    Üdv!
    Az létezik, hogy Vista 32bit alatt E6600, 2giga, 3870 => 1024*768, high => 30 fps?
    Néha nagy fordulóknál, új területen rohattul belaggol, szal nem igazán játszható. CCC 8.2 vant fent, esetleg vmi mást ajánlotok? Vista az oka, vagy ennyit tud a VGA? 4 giga rammal mennyire javulna?
  • V43 1105
    #24118
    Úúúú az nice lenne! Gondold el , első küldi, spanokkal a repülőn ^^ :DDD Pilóta ts-en xD (Üdvözlöm kedves utasaink, ez itt a Crysis air , 111-es járata, hamarosan repülnek :DD:SDSA:DQA:D
  • grebber
    #24117
    Remélem hamarosan lesz majd hozá coop mod is mert tolnám úgy valakivel!
  • gduck
    #24116
    Nemsokára PATCH :)

    Az 1.2-es PATCH kész, állítólag már csak a readme fájlok lokalizálása és a telepítőbe integrálása van hátra!

    [URL=http://www.incrysis.com/index.php?option=com_content&task=view&id=623]Weekly Update #4 - Mod SDK Kit & Patch 1.2 Updates[/URL]
  • mikrofonhead
    #24115
    Nyáron meló után lesz vadiúj gép azon majd megy highon is...addig meg jójez, mivel más nincs...
  • Smithwarden
    #24114
    (ehh de utalom hogy nem lehet minimalis ideig se szerkeszteni, miutan mar elkuldtem, vagy nincs elonezet a forumon, nem tudom javitani a hibakat...penzt meg nem adok ki, csak hogy "VIP" forumozo legyek, az 100%)
  • Smithwarden
    #24113
    En hagylak ezekkel a tesztekkel... de akkor te mi a fene alapjan dontod el hogy milyen hardware-t vagy milyen uj kartyat meg amugy azt aruld mar el... "haver aztat mondotta" vagy a "boootos azt mondta az k. jooo mer k. draga"...ehh

    Meg mindig az a legmegbizhatobb ha tobb tesztet megnezel (sokfele configgal tesztelnek, lehet chipset vagy driver vagy akarmi total mas - lassabb/gyorsabb) es azoknak az atlagat veszed kb, de amugy amit irtal, hogy hasonlo a 2 kartya, en is azt irtam le, ugyhogy nem vagom mit agonizalsz.
  • JaSoN HuNTeR #24112
    hogyha lenne +1GB ram és legalább egy 2600XT akkor mediumon 1024be egész jól eljátszhatnál.
  • mikrofonhead
    #24111
    Mediumon 800x600-ba nem szaggat sokat, szóval bőven játszható.Nem mondom h állandó 24 fps megvan de még játszható...
  • Shep
    #24110
    Azt hittem, van valami jó kis modolt cfg-d, én most a photoreallal nyomom, egész korrektül fut vele, ez az új driver elég sokat dobott rajta.
  • MORO67
    #24109
    hát akkor elkezdem elölröl ezt a pályát azért köszi
  • grebber
    #24108
    Sokáig toltam very high xp alá cuccal de a vége felé már valami nem klappolt neki mert hibákat irt ki ezért újratettem simán HIGH-on toltam.

    Ha a nagyátlagot veeszük az egész game alatt akkor játszható volt 1280*1024 minden high 2xaa.A legvégén a két főgörény kinyirásánál viszavettem lowra mert 10 alatti fps-eket láttam és enyhén akadt:D
  • Shep
    #24107
  • Shep
    #24106
    Grebber te melyik cfg-vel nyomod?
  • Prince23
    #24105
    Diplomatikus válasz, de nem így értettem xD
    Progikra értem. mind1
  • grebber
    #24104
    Nem 10 másodperc tuti :D

    Ott jönnek ezek a kék lények ki kell őket nyirni szépen.Majd egy nagy lény belefog csapodni a hegybe és akkor arra továbblehet menni majd!
  • MORO67
    #24103
    sziasztok tudnátok segiteni arrol lenne szó hogy van egy rész mikor egy fagyos tájon vagyok nomád ruhája kilukadt és azt irja vidd ki a gödörböl mert különben megfagy na ott egyszerüen nincs időm sehova se menni mert állandoan azt irja hogy menbirom tovább és megfagy a társam van valakinek valami ötlete hogy ott merre mennyek mert 10 másodperc alatt megfagy.Segitsetek légyszi.
  • kifli
    #24102
    a játék meg internet meg alá egy gép amin elfut :)
  • Prince23
    #24101
    Mik szükségesek, ahhoz, h multizzak?
  • grebber
    #24100
    No de van vagyok szinte kiszurta a szemem a faq alatti rész.Már leszedtem a köv pálya mentést.Mindjárt vége is van :(

    Azt mostmár bármennyire is tetszik inkább multizgatni fogok vele.
  • G18XM8
    #24099
    Nekem is elkúrta a mentéseket az 1.1 patch, letörötlem teljesen és új játékot kezdtem.
  • grebber
    #24098
    No semmi újraraktam már csomoszór de nem enged tovább :(

    Mindegy aki eljut az exodus utáni pályára kérem adjon mentést az elejétől!!!
  • theodor
    #24097
    vegyé azt holnap meg jön az újabb aztán meg a mégújabb O_oo_O
  • grebber
    #24096
    Nekem is ez volt az első ilyen egy probát megér!
  • ZÓÓÓcsi
    #24095
    Nekem jól működnek a mentéseim 1.1-el is.
  • grebber
    #24094
    Nem mert mondja is hogy addig lenem száll amig nem tiszta a terep.Kinyirtam összeset mondja is hogy oké leszállok gyertek.De nem jön.Mindegy megint felteszem újból de 1.1 patch nélkül hátha az a gebasz mert olvastam róla hogy elkurja a mentéseket!