31662
CRYSIS
  • ColdFire
    #24628
    rohadjanak meg, törlöm is le a crysist :D
  • KILLER2
    #24627
    Érdekesség, amire ma jöttem rá pályagyártás közben. Emlékeztek arra a screenshotra, amiben erő módban bedobunk egy katonát egy házba, aminek szpen beszakad ettől az oldala?
    Erről érdemes azt tudni, hogy az a ház a szépen beszakadó oldalával egy előre legyártott ház, csak 1-2 repülő lécet és a katonát tették oda, azt a hatást keltve, hogy beszakad. Szóval akkoriban ezzel kicsit át lennünk vágva.
  • KILLER2
    #24626
    Az nem jó, már próbáltam én is.
  • madmanic
    #24624
    erő módban próbáld ütni... ha nem megy akkor régebbi mentés
  • KILLER2
    #24623
    Ja, azt már finoman szólva is b@aszhatod legjobb tudomásom szerint.
  • ColdFire
    #24621
    dehát az ajtó amin kijöttem el van torlaszolva egy vmivel :o
  • BBazsi
    #24619
    köszi
  • grebber
    #24618
    Attól függ milyen cuccot szedsz le. Mert van amiben csak sima autoexec.cfg van és van ahol "CVarGroups" mappa is van az autoexec.cfg fájl mellett.


    Ha ez a CVarGroups-os van meg akkor a Crysis\Game\Config mappába másold a CVarGroups" mappát
    autoexec.cfg-t pedig a Crysis\Game mappába tedd.És a játékon belül tedd a grafikát High-ra.

    Van ahol csak sima autoexec.cfg van azt most hirtelen nemtom hova kell.
  • BBazsi
    #24617
    Most nézem, hogy az a cfg 1.1-es, nekem 1.2 a crysis. Ez bekavarhat?
  • BBazsi
    #24616
    És hova kell bemásolni a cfg-t?
  • grebber
    #24615
    Igen müködik!
  • BBazsi
    #24614
    Hi!
    Azt a very high config-ot hova kell másolni?
    És xp alatt is működik?
  • V43 1105
    #24613
    Azt próbáltad hogy visszamész a hajó mélyére ahol, az adatokat is kiszedték a ruhádból? Mert ügye ott vana TAC vető ..
  • madmanic
    #24612
    menj le érte a fegyverraktárba... ott van ahova tette a tudós, a támadáskor kinyílik az a szekrény vagy mi...
  • AMD Norbee
    #24611
    Ja és Windos Pista(64bit)
    Crysis 1.2 patch
    catalyst 8.3
  • AMD Norbee
    #24610
    Srácok az mitöl lehet hogy ha a 64bites .exe-t akarom elindítani akkor összefolyik/szakad a kép, hangot hallom de már a crytek meg ea games képernyön összevissza el van csúszava mintha a monitorom nem birná a felbontást, 32bit .exe meg tökéletesen mükxik.
    Gépem:
    Asus P5E
    e8400
    3870x2
    Geil ultra 2gb
  • MaSzKa
    #24609
    van már patch 1.2-re kerékhiba javítás?
  • Szasza20
    #24608
    Nem a Brenyó féle cfg van neki bent? Mer nekem az van és ilyen szép!
  • ColdFire
    #24607
    ej vazze...
    vmi kóddal nem lehet előcsalni a fegyót?
    ez elég nagy bug szvsz, mert még jelzi hogy holvan a fegyó, mondja is hogy azzal lőjjek, csak elmenni nem tudok érte :[
  • V43 1105
    #24606
    Ja XD
  • ColdFire
    #24605
    az nagyon gáz ha már a fő repülő, buvár izébizével küzdök, és még nincs meg a TAC ágyú? :]
  • Viktor9202
    #24604
    Tettél fel valamilyen modot hogy nállad ilyen szép? Mer nekem csutka Very High, de nincs ilyen szép. Pedig a gépünk majdnem egyforma
  • KILLER2
    #24603
    Szép kép. Csak lenne töltény abban a puskában xD
  • Quki
    #24602
  • Quki
    #24601
    gondoltam feldobom egy kicsit a topicot :)


  • BBazsi
    #24600
    Most már sikerül csatlakozni egymás játékához, de mikor elkezdődne a játék kirug a serverről.
  • BBazsi
    #24599
    Hi!
    Tudnátok segíteni abban, hogy kell hamachin játszani?
    Haverokkal látjuk egymás serverét, de nem tudunk csatlakozni. Mi lehet a probléma?
  • Viktor9202
    #24598
    Van hát
  • Szasza20
    #24597
    Hi all
    Lehet hogy hülye kérdés de, 32bites vista alatt is van DX10? Csak azért mert meg akarom nézni a játékot DX10be és csak 32bitesem van most itthon!
  • totya4
    #24596
    Én ha a turbót megnyomtam rögtön a földön találtam magam, a spacéról meg annyit, hogy úgy vettem észre minnél magasabbra viszem a gépet az annál lassabban megy, sőt mintha meg is állna...érdekes.
    A lényeg hogy vezesd el a forgószelektől a repcsit, az elsőnél balra kerülj, szinte súrold a hegyet. Aztán jön még egy, azt meg talán jobbra kerültem, majdnem súrolva a gömböt. Utána meg az lesz a bajod hogy támadni fognak a medúzák tehát mentegess... :) Az igazi szivatás a legvége lesz.
  • Ability
    #24595
    Nekem pár hónapja még egy Ati Radeon 9600-as kártyám volt, természtesen a hozzávaló gép is abból az időből való. Aztán melóztam, és gondoltam, hogy egyszer az életben legyen már egy csúcsgépem, szóval most beújítottam. De szerintem ezt sem fogom legalább 5 évig fejleszteni. Max ha felvet a pénz. :]
  • VRSDM
    #24594
    most egy 7200CE-m van. szóval fel se merem tenni, cod4.oblivion 640*480.mindenultralow. max 30 fps. :D
    vga-m a nagyontré csak, szóval most hoppi nekem megváltás lesz ez a kártya :D
    fear. áájj úgy szaggatott eddig. :D régi gépemen (9550ge van benne) sokkal jobban fut :P

    úgyhogy szűkös igényeim és pénzkeretem okán tökéletesen megfelel egy ilyen. :]
  • KILLER2
    #24593
    Ja úgy. Netszlengben kicsit le vagyok maradva, nem értettem, hogy hogy érted. Márc 18-ra kell befejezni délig. Én kb majd hétfő este küldöm el nekik. Valamikor jövő héten publikussá teszem. Én személy szerint örülnék, ha valahogy hamachin tudnának rajta néhány itteni arccal játszani 1-2 PowerStruggle-t. Aztán tervezem, hogy megcsinálom single pályának is.
  • Ability
    #24592
    Nem akarom elvenni a kedved, de sokan panaszkodtak már itt, hogy 8600-al nem igazán fut jól a játék, főleg nem teljes pompájában. Közepes beállítással menni fog gondolom. Nekem 8800GT van, és a hatalmas felbontás miatt csak high beállításon tudok vele játszani, DE kipróbáltam, hogy milyen lenne medium-mal, és bizony hatalmas különbség van közte. Pont egy dzsungeles résznél néztem meg, és szinte elvette a kedvem, mert annyival szegényebb lett a játék. Tudom, hogy nem csak a látványról szól az egész, és én pont olyan vagyok, hogy tudom élvezni még a Half-life 1-et is, de ez azért beütött. Alapból az ég textrúrája más lett. Előtte olyan szép színes volt a környezet, a lefokozás után pedig komor, szinte szürkeárnyalatos... :/
  • gduck
    #24591
    Egyszerűen csak tetszik :) Mikor lesz kész?
  • VRSDM
    #24590
    teleszel a leader mert nagyobb a logód :D na flémoff :D
  • ColdFire
    #24589
    majd játszunk együtt, mint 2 snecykemény pses :]
  • VRSDM
    #24588
    1.5hét, kapok fizut, 8600gt veszek, és megnézem "teljes" pomájában, saját gépen futtatva (eddig csak havernál látta) minden részletre kihatóan való játszást, aztán mondom a véleményt :)
  • ColdFire
    #24587
    most voltam nemrég az űrhajóba, hát felejthetetlen élmény volt minden szemszögből :]
  • Ability
    #24586
    Na, végigjátszottam másodjára is a játékot, és csak tovább erősödött bennem az a vélemény, miszerint ez a profi játék. Nem tudom, hogy másnak miért nem tetszik, de szerintem minden részletében a minőség látszik. Szép a látvány, jók a hangok és háttérzenék, változatos a környzet, sokféle járművet lehet vezetni, és mindenek felett szórakoztató. A vége pedig már szinte filmszerű. :P Sorolhatnám napestig, de inkább csak így gyorsan ledarálom. Nekem nagyon tetszett, mindenhol a kidolgozottságot látom. Nem csak a látványra ment el az a sok idő, tényleg van mögötte érdemi munka szerintem.

    Noodlee: Nekem sem csinált semmit a turbóra, viszont a space-t használni kell sűrűn. :)