CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#22831
1024x768 textúra HIGH a többi minden más mediumon van!

Next PC upgrade: 2022

JaSoN HuNTeR
#22830
milyen grafikán játszol?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

FlyHigh
#22829
Minimumon mennie kéne. Más probléma lehet, hang is serceg. 7600 még nem gáz kártya.

Thrash \'Till Death

#22828
mi a retkes faszt akarsz vistával, meg 7600-zal ???

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

zolo
#22827
A konfigom lemaradt :
Athlon64 3800+ (2400 mz), 7600Gs, 1,25 gb ram , Vista Home Premium

http://flickr.com/photos/zolika90/

berczely
#22826
Milyen beállításokon játszol?Tetszik a grafika!

zolo
#22825
Hali

Feltettem a játékot, leszedtem a Vistához az updatet , amit írt, de érdekes dolgot tapasztalok:

A videók nagyon lassúak, szinte kockáról kockára látok mindent, már a játék elõtti támogatók videók is ilyenek. Alig jön be a fõmenü. A hangok a videókban és a fõmenüben is sisteregnek.

A játék nem eredeti , mi lehet a probléma?

http://flickr.com/photos/zolika90/

#22824
Ezt a brenyó féle configot, hogy tudom beállítani a játékon
#22823
És mielött a pampogás jönne hogy ne ugassak dx10-es kártya nélkül...8800 gts van a gépezetben,és igen volt fent a vista amit le is szedtem rövid idõn belül a fos hangkezelés és gyér teljesítménye miatt...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#22822
A crysisben a dx10 kamu xp alatt is behozható a veryhigh beállítás,és ugyan úgy néz ki mint vista alatt dx10 mód....Csak majdnem duplaolyan gyors.😊

Más játékokban dx9vs dx10 különbség van,de annyira bolhafasznyian nem egetrengetõ a különbség,hogy dx10 miatt videókártyát venni baromság...
Alig van pár játék ami dx10-es és azokban a különbség tényleg csekély...
A Call of Juarez-ben modolva felcuccolgatva elõlehet hozni dx10-et,na ott szemmel látható különbségek vannak...De ennyi.
Amúgy a microsoft által kiadott dx10-es vizes képeken is csak röhögni lehet,a képek alapján egetrengetõ különbség van a dx10-es és a dx9es víz között...Na a crsysben xp alatt vh-on ugyanazt látod mint a dx10alatt..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Narxis
#22821
A legfelsõ tetszik, a többi nem igazán. :S

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grebber
#22820
Nekem tetszenek ezek a fegyver skinek 😄



Next PC upgrade: 2022

grebber
#22819
A hajót lebombáztattad már??

Ott elvileg azt kell ,aztán átmenni a tankosokhoz a kerítés túloldalán hátúl a raktárak mögött.Felmászol a dobozokra és átugrasz a kerítésen.

Next PC upgrade: 2022

#22818
Halihó!
Nekem a játékkal kapcsolatban lenne kérdésem, mert a direct x vita máshova való!!
Amikor az öbölben vagyok és ott egy nagy hajó, és sok kis sziget, meg járõrözõ motorcsónakosok, akkor nem tudok tovább menni mert nem él a pálya, mindenkit kinyírtam, még a messze járõrtözõ motorcsónakosokat, és aparton lévõket, de semmi.Azt írja találkozzak valami hadnaggyal, és találjam meg a civileket, meg a légvédelmi ütegeket iktassam ki, de semmit nem tudok kiiktatni, és csak bolyongok egyedül.
Egyszer már volt Bug, amikor a barlang bejáratát kõ torlaszolta el, és a felbontást le kellett venni low szintre, de azóta videókarit cseréltem és elvileg ezzel már mennie kéne (x1950 pro).
Ha valaki tudja az okosságot legyen szíves közölje velem,, köszönöm.

lac coo
#22817
Megint azthittem Crysis topik 😛

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#22816
Ebbe a játékba tény h nincs DX10, elõtudtuk csalni XP-n. De más játékról beszéltünk most, konkrétan a Lost Planetrõl fõképp

Tinman
#22815
Legyél ^^



Halo 2 ---> ezeréves motor, a DX10 magában is egy vicc /minimális fejlõdés/, Halo 2 DX10-el meg az évtized szánalma/átverése.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

lac coo
#22814
Benneteket sem értelek, egyszer azt mondjátok hogy semmi DX10 nincs a játékban, most meg azon vitáztok, hogy a nem létezõ dolog szebb-e... 😄DDD

És mivel DX10 csak Vista alatt van, nem tudnám eldönteni hogy a DX lassú-e avagy a Vista ... Én utóbbira szavazok ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grayfox
#22813
Ja, igen, és nem véletlenül hívják a dx10-et parasztvakításnak, látom rád hat.

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

grayfox
#22812
Igen pajtás, igazad van, a dx10 itt van és virágzik.
És tényleg van különbség dx 10 és 9 között, általában dx10-ben ez -20% telejesítményben mutatkozik meg 😊

A modorodon meg csiszolhatnál picit, lehet a kisegítõben ez menõ 😉

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

grebber
#22811
Na az arcod a 8800-adra?
Figyelj én abból indulok ki hogy bámerre olvasgatok nagyon sok embernek van dx10-es vga-ja és õk mondják hogy semmi különbség meg a összehasonlító képek videók is ottvannak.
Egyedül vagy nagyon a sok sok ember ellen.
De te biztos látod a különbséget mester ,bocs hogy világra jöttem és egyetértek sok száz másik emberrel akik azt állitják semmi különbség.

Next PC upgrade: 2022

gduck
#22810
Csak annyi észrevétel, hogy én nem a DX10 miatt vettem 8800-as kártyát, hanem azért mert DX9-ben is sokkal gyorsabb mint a 7000-es sorozat 😊 És már egy éve semmi gond a játékokkal, öröm vele játszani! Ebben az évben még kitart (2 évente meg VGA-t szoktam cserélni 😄 )

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Balumann
#22809
<#banplz> Ez már gáz...
Tod mit, csinálj egy képet vagy videót DX10-bõl meg DX9-bõl, mostmár kiváncsi vagyok nálad mennyivel másabb dx10-be meg dx9-be, mint mindenki másnál -.-
Én nem veszek DX10-es kártyát ilyenekért, amíg nem látom értelmét, sry. Majd lehet h másfél vagy 1 év múlva, akkor ha végre nem csak a grafika lesz élvezetes, mint többnyire a régi játékokba.

#22808
OFF - nem sértés (de az) mit bírtok kiakadni a dxeken. nameg az fpseken!
ha van egy atom atomerõmûved amit szg-nek neveznek a lakásodban minden játék álomszép ha nincs akkor meg egy játék sem lesz szép. a gyártók beleértve a a micros. és a játékfejlesztõket meg a hardvereseket csak a profit érdekli ezért mindig is olyat fognakl kiadni hogy vedd meg a legújabb legdrágább cumót és persze mind idõ elõtt kiadva ami totál bugos. sajnos ez van de ha a se99eteket a földhöz veritek akkor se lesz máshogy. én imádok játszani minden stílusban crysis, half-life, fear, quake, homam, settlers, supreme commander, titan quest, diablo, fable, gothic mind mind jó a maga módján aki szeret játszani tolja akinek meg nem jön be egy stílus nem kell vele tolni és meg van oldva minden problémája - vegyen egy tetrist. akinek nem inge......

Jaffa 2843
#22807
ugye tudod hogy kell használni a válasz gombot? <#hehe>

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22806
jolvanbirka oltsad a haverjaidat <#email>
Jaffa 2843
#22805
ecsém te nagyon lol vagy XD

dx 9-10 között a különbség, amit én észre vettem...

Bioshock: Soft particles.. (ami persze nem DX10es..)
Crysis: semmi
Lost Planet: picit simább motion blur (szintén nem DX10)

és ezekhez brutális minusz FPSek tartoznak...
jah meg ha csak ugy lehet észrevenni pixeles különbségeket hogy 20percig lesed a monitort 2centiröl akkor az nemigazán forradalmi ujítás 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22804
ember nekem hiába mutogatod a"webes összehasonlitgatásaidat " szánalmas ez sztem ,ne is untass ilyenekkel ! ha saját tapasztalataidbol van videod azt szivesen megnézem ,de kérlek ne untas ilyen webes szarságokkal ))) THX<#wow3>
bertino
#22803
a dx10 még egyértelmûen parasztvakítás vélemény szerint.
persze évekkel késõbb, mikor már leginkább abban gondolkodnak a fejlesztõk sztem érdemes lesz körülnézni, biztos nagyobb lesz a különbség dx9hez képest, mint manapság.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Balumann
#22802
itt is lost planet összehasonlító képek katt, még1 összehasonlító kép
Tényleg forradalmi ez a DX10 és gyorsabb is -5 meg -10 fps-el (performance teszteken)

Balumann
#22801
Lost planet dx9-es kép, dx10-es kép, összehasonlító videó stage6-on

Annak ellenére h már nem igazán érdekel a játék (miután olvastam sok kritikát meg láttam videókat), láttam sok képet meg több videót is. Nem mondom h nem szép a grafika, de szerintem ebbe egyáltalán nincs semmi DX10.
Ha te tényleg látsz különbséget, és szerinted szebb még a Crysis very highnál is (ami nem dx10 mert még az én kártyámon is elõtudom hozni)...

#22800
és grebber meg a hozzáhasonlo spanjai inkább meg se szolaljanak , THX
ui? majd akkor ha lesz DX10es kártyátok.., ok thx megint ,,,,..... Az a baj hogy itt azok a juzerek osztják az észt dx9röl akkiknek a kártyája kurvara de nem ismeri a dx10et <#kuss>
#22799
itt a lényeg az hogy : olthatjátok magatokat hogy loszar a dx10 és csak a mikrofosnak a legendája de az a baj hogy ez a legenda létezik és kurvára leszarrja a kriziszt meg a Yerlit /vagykit?/ hogy létezik e vagy sem <#falbav>
#22798
OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ----------------/nem tudom akkor lehet hogy vakok akik azt mondják hogy alig ,+""! de sztem böven elég neki egy 8800gts hogy kihozza a különbséget aki meg ellenkezik az szerintem nem probálta igazán/ON.......................
Narxis
#22797
Lost Planettel kapcsolatban te vagy az elsõ ember aki azt mondja, hogy DX10-bn szebb, van akinél még szarabbul is megy DX10-ben.Nem az a baj, hogy nincs különbség, hanem, hogy ALIG és cserébe még kevesebb is az fps.Nem éri meg.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22796
amugy én azon kurvára megbotránkozok mikor azt mondják itt a userek hogy nincs különbség 1 dx10 és dx9 között . a KRÁJZISZ részemröl kivétel mert azt nem probáltam dx9ben OFF......
de probáltam olyan nagyobb neveket mint a halo 2 és a lost planet meg az universe at earth assaults , és kutyafejü macska legyek ha nem látszik a dx9 és a dx10 es különbség ezeken a játékokon , most ne gyertek azzal hogy levannak tiltva az effektek az xp-n amit a vista engedélyez csak dx10ben , mert ha komolyabban belegondoltok ebbe a kis okosságotokba akkor a microsoft most a chionak gyárthatná a zacskokat körülbelül ,xD /probáld ki a lostplanetet xp-n és utána rakdfel vistára . és ne gyere nekem ezzel a világméretü összeesküvéssel hogy nincs különbség a mai dx9 és 10 között .... THX,3
ON yerli meg lecophat.9 1 kalapszar a krájzisza
grebber
#22795
Ne ez már más mint a régebbi megoldás ez müködik!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#22794
Új fegyver skinek

Sajnos én elõzõ adaot sem tudtam müködésre birni 😞

Next PC upgrade: 2022

bulba
#22793
Igazad van, nem olvastam el elég figyelmesen a hozzászólást. Bocs. Viszont azon érdemes elgondolkodni hogy manapság leginkább a legnagyobb kiadókat szokás megkenni hogy "ezen és ezen a hardveren" kicsit jobban fusson a játék, pont hogy a kissebb kiadók/fejlesztõcsapatok nem kedveznek egyik hardvergyártónak. De ezi tt már erõsen OFF.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

grebber
#22792
Éppen azért irtam hogy bazinagy kiado akit nem lehetne pénzzel megvenni de mindezt csak azért hogy nvidia is rendes dx10 es karik csináljon és akkor jöhetnek a dx10-es gamek!

Next PC upgrade: 2022

bulba
#22791
"Símán kijönnék egy olyan game-el ami atinak kedvezne"
Vagy megkeresne egy öltönyös zöld-nyakkendõs úriember az nVidiától és átnyújtana neked 2 táska zöldhasút azért hogy...

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

kifli
#22790
A HD 3800 X2 - amelyet más források 3870 X2 néven emlegetnek - a kiállítás alatt mutatkozott be elõször, ahogy az várható volt. Az ATI, immár az AMD részeként, ezzel hosszú évek óta elõször tér vissza a kétprocesszoros grafikus kártyák területére, és most ettõl a fejlesztéstõl reméli, hogy versenyben marad a rivális GeForce kártyákkal.A kártya két HD 3870 chipre - kódnevén ATI RV670 - épül, ezek kiszolgálására pedig kereken 1 GB memóriát tartalmaz. 640 stream processzorával a cég reményei szerint eséllyel veszi fel a harcot a GeForce 8800 Ultra kártyákkal, a teljesítményt pedig még tovább növelhetjük a kártyák párba kötésével, ugyanis a CrossFire csatlakozó sem maradt le a fejlesztésrõl. Ezzel tehát egyszerre négy grafikus chipre támaszkodhatunk, ami nem kis erõdemonstrációt ígér...

ITT további infok vannak. Kíváncsi vagyok hogy futna rajta crysis crossfire-ben 😛
lac coo
#22789
Hát mert szartak azok mindenkire, és összedrótozták valahogy NV alá, ha igaz amirõl beszéltek ...
Szóval az a helyzet állt elõ most itt ,amitõl FC2-vel kapcsolatban félsz ....

Vagy még egyszerûbben, szopik a játékostársadalom (igaz a kutya se ad pénzt érte..), nem lehet normálisan futtatni, szal ez van nem kell ezen megbotránkozni 4 😄DDD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#22788
Már miért lenne rá igaz?

Next PC upgrade: 2022

#22787
Nocsak az nV letiltotta a futtatását? Szép...<#levele>
Ezt fogják tenni majd a hasonló felépítésû játékokkal is?<#taps> Jó taktika...<#eljen>

lac coo
#22786
Írtál valamit ami tökéletesen igaz akár Crysis-ra is, igaz nem mondtál pontos nevet ! 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#22785
Látom nem olvstad el mit irtam akkor mindegy nem irom le még1x!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#22784
OFF: El se indul Gef8-al...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22783
Ez a tény többnyire annak köszönhetõ, hogy a Crysis DX10 támogatása a r_UseGSParticles és a d3d10_CBUpdateMethod parancsban kimerül.<#hehe>

lac coo
#22782
Nem Crysis ? 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!