31662
CRYSIS
  • Shep
    #24668
    Na, de ha az is olyan lenne mint a fegyver akkor még 10 fps-el se futna, majd a 2 :)
  • grebber
    #24667
    Nekem sok dolog nem tetszik benne nem illik a többihez.
    Pl a fegyverek a karakterek a víz kurvaszép de a növények a házak belsejében lévő tárgyak oltári gyenge kidolgozásuak.Remélem a folytatásban már odarakják magukat minden téren.
  • Shep
    #24666
    Na jól van már neked semmi sem elég :)
  • grebber
    #24665
    Remélem a készítők saját maguk majd fognak valami übergraf modot csinálni hozá mert 4. végigjátszás után már nem annyira szép
  • Shep
    #24664
    Nem értem amúgy mit problémázunk ilyen hülyeségeken, maxon úgyse fut normálisan tehát marad a custom cfg, mert az még élvezhető sebességet produkál, az meg, hogy kinek mi szebb megint egyéni megítélés kérdése. Akinek meg nincs hozzá konfigja annak úgyis mindegy.

    Grebber az az ultra az az amit te is belinkeltél.
  • Peetboy
    #24663
    Megnéztem a képeket. De az Ultra High és a DX10-es Very High között alig látok különséget. Talán az ,hogy az Ultra High képen sötétebb a kép. De a textúrák nem lett sokkal szebbek.

    De hát hogyan is lenne szebb Ultra beállitásokkal, amikor meg van írva a játék max Very High beállitásokra, akkor az már szebb nem lehet Ultrán.
  • grebber
    #24662
    #24643 ban az ultra azt megnéném magamnál!


  • berczely
    #24661
    Nálam a medium a fav
  • Shep
    #24660
    Válasz egy képet :)
  • grebber
    #24659
    Tudna valaki linkelni valami szerinte jó Ultra High config fájlt?
  • berczely
    #24658
    Sztem szép mindegyik!
  • Shep
    #24657
    Nekem legjobban a Very High DX10 tetszik, de hát az közel sem fut úgy ahogy szeretném, így mellőzve van.
  • Shep
    #24656
    Na csak hogy teljes legyen a kép
    High DX9


    Custom very high dx9




    Ultra High dx9



    Very High DX10

  • VRSDM
    #24655
    csak képek alapján, erősebb hdr, erősebb árnyékok
    mintha felhúzták volna a contraszt-ot
  • Shep
    #24654
    Na jó de ilyen a világon nincs, ezek a képek utólag lettek élesítve meg tudomisén mit nem csináltak velük.
  • berczely
    #24653
    Na lementettem és váltogattam a képeket.Az ultra az sötétebb mást nem veszek észre!De lehet rossz a szemem!
  • VRSDM
    #24652
    nagyonsötét sem jó, vagy nemtudom majd élesben megnézem jövőhéten.
    jut eszembe, egy játékban sincsenek élethű színek... :/
    pl. pl2
    pl3
  • Quki
    #24651

  • Quki
    #24650
    lehet élesebb...de nem szebb :D nézd meg a tengert pl...vagy a hátsó nagy hegyet....a textúrák is másak...majd mutatok én neked olyan képet amin tényleg látszik, hogy különbség van a very high és az ultra high között :)
  • Shep
    #24649
    Az lehet, hogy szerinted az a jobb, de kevésbé valósághű :)
  • grebber
    #24648
    Very Highnál élesebb és az jobb ennyi.
  • Shep
    #24647
    Nem értem, az a baj, hogy éles, vagy hogy nem éles?
  • Shep
    #24646
    Esetleg ha lementenéd a két képet és egymás után váltogatva néznéd észrevennéd az óriási különbségeket.
  • grebber
    #24645
    Verynél élesenn a háttérben a hely körvonala.Pl ilyenről beszélek sok ilyen apró dolog van ami lelomboz.
  • berczely
    #24644
    Ultra sötétebb de szinte semmi különbség!
  • Shep
    #24643
    Hát nem tudom, de tessék 2 kép, szerintem az ultra szebb

    Very


    Ultra
  • grebber
    #24642
    Erre nem vennék mérget.Pl észrevehető hogy pl HIGH és a felrakott Very High között van különbség negatív értelembe. Very Highon pár tárgy szarabb lett hisz valamivel kell növelni az fps-t. :(Pl a bokrok levelein nagyon látszik.
  • Shep
    #24641
    Van amelyik igen, van amelyik nem, attól függ melyik mire készül az Ultra High Q. szerintem egyértelmű, hogy nem a gyengébb látványvilágra :)
  • VRSDM
    #24640
    eah3650 a végleges, jövőhéten :]

    nem úgy volt anno hogy ezek a plusz cvaros modok még több fps-t is adtak? mivelhogy több részlet került feketeségebe? :$
  • Shep
    #24639
    Ultra high-ról már volt szó korábban. Szép, szép de -10 fps a sima very high-hoz képest.
  • grebber
    #24638
    Eclipse Total Conversion Mod

    Ultra High Quality Custom Config
  • Viktor9202
    #24637
    Linkeld má be nekem léccives ezt a módot hogy letujam tölteni
  • ManoNegra
    #24636
    2 mentett állásal elöbb kell visszatölteni. Én is ezzel akadtam meg.
  • JaSoN HuNTeR #24635
    hát egy kissé élvezhető...:D
  • Quki
    #24634
    ezek 1024x768-ban lettek csinálva...élsimítás nélkül, de így is szép a kép...és élvezhető a játék :) ^^
  • Quki
    #24633



    jaffa...a kérdésedre a válaszom: gépeld be, hogy crymod.com és ott megtalálod...az ultra high grafikaként emlegetett modot...:)
  • Jaffa 2843
    #24632
    milyen cvarok?
  • Quki
    #24631
    hát itt lennének az új képek kicsit jobb graffal :)


  • Quki
    #24630
    a korábbi képekkel kapcsolatban...azt tudom mondani, hogy ultra high grafon megy a játék :) és xp alatt...csak egy kicsit kell keresgélni és máris meg van a módja h ilyen szép képet kapjunk :)
    amúgy megy 1024x768 felbontásban lett csinálva 2x es élsimítással...de még így is recés kicsit :S na mind1...jó ez :D majd csinálok úgy képet h fel van nyomva minden totálba :D úgy sztem max 15 fps t produkál a gépem :) az előző képekkel meg kb 30-40 közötti
  • KILLER2
    #24629
    Minnyá kideürl, hogy ezzel becsődöltetem a Cryteket, mi? xD