CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22882
Egy 5200-es X2 es AMD vel nagyobb az esély hogy high-on fusson mint egy 4000-es el? 8600GTS VGA-val?
Banano007
#22881
Nahay!Nekem meg 10-rõl 45-re HIHETETLEN!!!-_-'

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

SD456
#22880
Hy all!

Felraktam ezt a patch-et és nagyon sokat javult a játék. Az átlag FPS 23-ról 29-re nõt. Most 1680x1050 es felbontáson játszottam vele, a textúra mediumon van, a shader az high és az árnyék low. Még csinálhatnak ilyen patch-eket.

Bye all!

PS3 ID: SDani456

#22879
Nekem az az EA úgymond megpecsételte ezt a gammát. Sztem isszonyatosan belevitték a BF-t. És én nem ezt vártam.
grebber
#22878
#22794-ben belinkeltem ezeket a skineket!

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#22877
Nemérted a lényeget még mindig. Azt ígérték, hogy a DX10 sokkal(!) szebb lesz mint a DX9, raktak 1-2 összehasonlító képet, stb. Ezzel szemben Lost Planet-ben (ha már arról volt szó) annyi a különbség naggyából, hogy dx10-be van blur miközbe mész - ami nagyon szép, de rohadtul nem kellene hozzá dx10 meg vista. És az összes DX10-es különbség olyan, ami simán - még talán gyorsabban is XP-n - megy DX9-ben is. Ezért a logikusan gondolkodó emberek arra következtetnek, hogy a DX10 csak a Vista miatt van (hogy legyen egy érv a használatára), és direkt letiltják XP-n némelyik effektet ^^

Hát igen, 8800 GTS nagyon szar kártya, nem visz 1 ujabb játékot se normálisan? Ez a játék pont ezt akarja elhitetni az optimalizálatlanságával, de azthiszem minden más játék fut vele normálisan... De mennyél, vegyél gyorsan egy gyorsabb kártyát, hátha az jobban fog DX10-be is teljesíteni 😛

Zsoltika 007
#22876
Errõl tudsz valami hivatkozást? Érdekelne.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

gurubefree
#22874
Sziasztok

system cfg-s cuccot hova kell bemasolni ????

Koszi

ゾルターン

grebber
#22873
Egyedül a textúra minõsége van HIGH-on mivel a fegyver skinek azt követelik a többi mind mediumon van.
7600GT-tõl ez is szép eredmény.

Next PC upgrade: 2022

gurubefree
#22872
Nem tudom milyen GTS-rol van szo de megnyugtatlak - nem olyan rossz az. Nekem egy G92-es XFX8800GTS 512MB Alpha Dog van a gepemben ( elotte GTX )

ゾルターン

Jaffa 2843
#22871
pl itt

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22870
Sziasztok,

Érdekelne, hogy a nem eredeti játékhoz, hol lehet letölteni az 1.1 patch -t ???

Köszi

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#22869
direkt írta hogy az ÚJ gts ... olvassunk már emberek... az uj gts veri a 8800ultrát, kb 1600-as felbontásig. Ott egy szinten vannak, felette viszont az ultra a jobb... kb 5%-kal maximum, ami lecsökken, és átmegy minuszba mihelyst a gts-t meghuzod, mivel az uj kártyákba rengeteg plussz kakaó van, az ultrákat pedig már nem sokkal lehet tovább huzni <#wave>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Peetboy
#22868
Ja és biztos Very High vagy ez már Ultra High lehet. Mert azért a 16 FPS nagyon durva.
Ja olvastam a gamekapocson amit Cevat Yerli mondott a gépigényrõl: "Elmondása szerint a játék közepes beállítások mellett is gyönyörûen néz ki, ilyen állapotban pedig a játékos PC-k hetven százalékán élvezhetõ sebességgel fut a Crysis"
Hát bárcsak így lenne. Egy mostani közepes gépen talán igaz is.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Peetboy
#22867
Nagyon szépek ezek a képek. A növényzet minden szép. A fegyverek jók, végre egy kis változatosság. Ez a tarka-barka pisztoly ,ez a COD4-bõl mintha ismerõs lenne, csak ott a puskákon ilyen. De ebben a fegyverek sokkal élethûbbek,szépen kidolgozottak.
A COD4-ben meg minden le van butitva, azért olyan ronda az.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#22866
bocsi de sztem a 8800gts is manapság már 1 szar kártya ha tényleg normálisan szeretnénk futattni 1 ujjabb játékot , /bocs ha tul negativ voltam részedre / , és dx10 vs 9 ben meg mindenki akkor nyilatkozzon ha mindketöt kiprobálta nem csak holmi forumok és linkelt képek alapján alkot véleményt és ez most OFF volt mert nem a kriziszröl van szo .

UI : én már azzokal is teljesen 1et érrtek akkik csak azt mondják hogy minimálisan látnak különbséget de , ezért nem érdemes 8ezres karit venni , nem azt mondtam hogy egetrengetö a különbség de aki azt mondja hogy nincs az ...............<#hehe>
HeadHunter86
#22865
A patch inkább a dx10-es effekteken gyorsított sokat, MaszKa-nál azért nem is láttunk nagy sebességnövekedést mert dx9-ben játszott.

lac coo
#22864
Kb 15 hsz-el lejjebb van a válasz ... illetve ott is 😊)
De nem, nem javít sokat .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

zeus89
#22863
sziasztok, azt szeretnem megkerdezni, hogy ez a hivatalos 1.1 patch javit sokat a jatek gyorsasagan?

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

Zinaj
#22862
jaja

i7 azt szevasztok :P

bertino
#22861
hibátlanul ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Zinaj
#22860
uj gts-el hogyan fut very-high-ba 1280-as cuccba?

i7 azt szevasztok :P

GamerAdams007
#22859
Kétlem.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

lac coo
#22858
Ezek valami manó-katonák, ki sem látszanak a fûbõl 😊))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Törölt felhasználó
#22857
sziasztok
megkérdezném h a radeon x550 se-n elmegy-e rensesen eza játék?
grebber
#22856
Bokalefosás témája <#guluszem1><#ijedt>

Stone Hell


Ott van a part 2 is!

Next PC upgrade: 2022

Banano007
#22855
cdgalaxis.hu?

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

Jaffa 2843
#22854
jah elfelejtettem.... Gyõrben oder online

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

grebber
#22853
Én a Westendben lévõ 576-nál vettem semmi gond nem volt vele!

Next PC upgrade: 2022

Jaffa 2843
#22852
valaki tud egy jo helyet ahol meg lehet rendelni a játékot és ahol nem lopkodják szét a kulcsot meg a hozzávaló cuccokat? és az se baj ha olcsobb mint a többi helyen 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

grayfox
#22851
Ha elolvastad volna az utolsó soromat, látnád, hogy ebben egyetértünk 😊

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

Balumann
#22850
Nem feltétlen, például én inkább Ati x1950 mellett döntöttem, mert "elméletileg" gyorsabb DX9-ben, 8600GT lett volna a másik lehetõségem.
És attól tartok jól döntöttem.

gduck
#22849
Pontosan! Single GPU-val is "jobban fut" patch után, de az FPS szám nem nõtt! Multi GPU-val eszek szerint jobb a helyzet 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#22848
Gondolom mivel elvileg rágyúrtak 4 magos procik és sli támogatására is a patchben!És Maszkának egyik sincs.

Next PC upgrade: 2022

#22847
hát ez elég érdekes... itt vmi gebasz lesz nálad...

nálam olyan hihetetlen sebesség lett a patch után hogy csak néztem... kiugrok a repülõböl az elején, ahol a felhõk miatt régen szaggatott, most meg 88 fps-t láttam... de 50 alá nem is ment, mindezt 1680x1050 WinXP very high-ra tweakelve...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grayfox
#22846
dx10-es videókártyákat nem a dx10 miatt vesz az ember, hanem mert a 9-es teljesítménye jól oda*asz 😊
8800+/3850+

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

MaSzKa
#22845
saját teszt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#22844
Sziasztok, sehol nem találatm mit kell csinálni, ezzel a system.cfgvel. hoyg mükõdjenek a veryhigh opciók.. S.O.S plíz(hajt a kiváncsíság)
KILLER2
#22843
Ebben az esetben a porblémáról nem a Crytek tehet, hanem a Vista. Vistán minden játék rosszabbul megy, ez van. A Vistát nem kicsit elcseszték, szép, csilli-villi, lassú és zabálja az erõforrásokat. Nálam anno 64 bites Vista Ultimate 4 GB RAMból volt, hogy 1-5-öt levitt, ami azért sok, még akkor is, ha felszabadítja, ha kell.

Töltsük le az internetet!

Smithwarden
#22842
haaaat... ja <#crazya>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#22841
tudom, mire leokéztam már én is rájöttem, csak épp ideges voltam, de végülis segítettem, nem? 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

zolo
#22840
Nyalja meg a Crytek 😞(((((

http://flickr.com/photos/zolika90/

gduck
#22839
Nem 😞 VISTA alatt sajnos sokkal rosszabbul fut a játék, még DX9 alatt is 😞(

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Smithwarden
#22838
Sztem, tuti hogy nem.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

zolo
#22837
163.75-ös a driver, a Vista update amit az Olvass el ír az is megvan.

Xp-t nincs módom felrakni , partícióim miatt , ha meg C-re tenném akkor az egész behalna.
1.1 patch segítene?

http://flickr.com/photos/zolika90/

JaSoN HuNTeR
#22836
milyen a VGA-d?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

FlyHigh
#22835
Huh, keményen megfagyott a játék. VGA nem bírta, teszem be a 3. rendszerventit.😄😄

Thrash \'Till Death

Smithwarden
#22834
(GazCamp3r egy kisse "erosen" valaszoltal vissza tenyleg, normalisan kerdezett a srac.)

Zolo, a problema erosen valoszinu a Vista-bol fakad... a configod melle gyorsan rakj fel egy XP-t, sokkal jobban jarsz tobb szempontbol is, eros gepeken (mint GazCamp3r-e) is rosszabb a teljesitmeny Vistan.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

BaliBoy
#22833
Haveromnál volt ehhez hasonló probléma. Nála azt volt, hogy elfelejtett video kártya drivert feltelepíteni. <#wow3>

Lehet nálad is vmi vidkari driver probléma lesz.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

zolo
#22832
Bocsmá, hogy nemköltök félmilliót gépre.......
CoD4, TDU, Fifa, Flatout asziszem mind2-k gépén ugyanúgy menne....

Szóval akkor írjá, hogyha tudsz segíteni, amúgy kuss....




Az elõbb említett játékokkal semmilyen probléma nincs, meg úgy általában ilyen hiba játékkal Vistán még nemvolt. Meg a minimum az Olvass el szerint megvan....

http://flickr.com/photos/zolika90/