CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jaffa 2843
#22934
igen 😊

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

zolo
#22933
Everestben be kell kapcsolni a naplózást, amíg játszol, és utána vissza tudod nézni.

http://flickr.com/photos/zolika90/

#22932
csa...a crysisit lehet neten adsl 512 nettel játszan???

JuanG
#22931

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Smithwarden
#22930
VTOL (+atom) ökörködés
<#violent> <#circling>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#22929
Bocs, hogy ide írok, nekem a Sandbox2 topic valamiért nem hajlandó bejönni.

Nos, több problémám is van ezzel a szoftverrel, miért is ne lenne, full kezdõ révén.
Texturázás: Az alapok már megvannak. Azonban vannak textúrák, amelyeket egyszerûen nem enged betöltni a program, és kidob egy hibaüzenetet, amiben a formátumra, vagy minõségre panaszkodik, ezt most nem tudom pontosan megmondani, mert nem otthonról írok.
A másik, amikor egy helyet szeretnék egy sziklás textúrával felhúzni, ez sikerül is, de az eredmény borzalmas: Agyonmosott az egész, teljesen homály, semmi részletet nem lehet kivenni a dologból.

Objektumok lerakása: Sík terepre leteszek egy házat. Áll is szépen – egész addig, amíg be nem lépek az épületbe, mert abban a pillanatban összedõl. Kipróbáltam úgy is, hogy bekapcsoltam a terephez igazítás opciót (snap to terrain), úgy is, hogy a mellette levõ hasonlót, de mindkét esetben ez van.

Amikor pedig bedobok egy karaktert, és el akarom kezdeni hozzáadni az AI-t, ahogy megnyomom a „generate AI navigation” gombot, kilép a Sandbox, és ott vigyorog az üres Vista.

Nagyjából ezek a problémáim, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni.

BaliBoy
#22928
Maximum HBD! 😄

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#22927
msn: [email protected] itt kérdezgethetsz bármirõl, de ez Crysis forum 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gurubefree
#22926
Hello

Te vagy az en emberem. Nekem is G92-es 8800GTS van. Azon gondolkodtam venni kellene meg egyet.
Hogy muzsikal a 2 GTS SLI-ben ???

Koszi

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#22925
szia, nem, szia

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gurubefree
#22924
Sziasztok

Jelent valamit is Ageia physix kartya a VGA mellett a CRYSIS-nal ?????

Koszi

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#22923
Nézd meg a #22911 hszt és vond le a következtetéseket 😄D

gduck
#22922
rivatuner

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22921
csá.nemtud vki olyan progit ami méri a cpu usaget jatek kozben,es ugy jelzi ki mint a fraps?probalkoztam az everest osd-vel,de mikor megnyitok egy jatekot mindig eltunik😞
tugyiti
#22920
a hangerõt mindenképp
Narxis
#22919
Szerintem nem sok.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

zolo
#22918
Hááááááát beszarok..
Új hangdrivert tettem fel, és akadásmentesen és bugmentesen fut a játék 😮O Jupiii

Ehhez a géphez milyen beállításokat ajánlotok?:

Amd Athlon 64 3800+ , 1,25 gb ram, 7600Gs

Eddig csak az ejtõernyõs részt néztem meg, sötétben, 1024x768, minden alacsony, így nem akad. Van rá esély, hogy fentebbvehessem?

http://flickr.com/photos/zolika90/

Banano007
#22917
juj de szééégyeeeeeeeeeeeeeen.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

lac coo
#22916
Pffff...Kicsit túloznak szvsz, de elég lehangoló ..

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#22915
Lehetne használni ! 😊
Csak köcsög a Crytek, 1.0-ban szépen jeleníti meg de nem lehet a pályára exportálni, 1.4-ben meg csúnya és villog viszont be lehet rakni a pályára.. Ezért is hagytam abba a fenébe , meg mert semmi értelme az egésznek😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

VRSDM
#22914
na akkor félreértés elkerülése végett, 1280*1024es felbontásban számolta a gépem
VALÓS IDÕBEN, interaktív erõhatásokkal, (én nyomkodtam, a 3tengely +/- gombjait.)

senkinek nem azt mondtam hogy világot megváltó dolgot fogtok látni, de ez hogy nekemestek "szép render - meg kamun számolt mittomén állításokkal / próbálkozássokkal" ... magatokat hozzátok röhejes helyzetbe.

simán csak mutatni akartam hogy amit úgy sztárolnak abban semmi újdonság nincs. szimplán jól van eladva.

u dont have to listen anybody else but me

Ability
#22913
Én tudom tanusítani, hogy Lac-coo már régóta foglalkozik SandBox-szal. Még FarCry idején elkezdte, és eléggé mélyre ásott benne. Nem is olyan régen volt a FC topikban egy vita, ahol mutatott pár dolgot, ami elõ lehet varozsolni a SB-ból, de kb. még senki sem használta. Pl.: FarCry alatt real time shadow
bordy
#22912
szerintem is csak azt számolja amit látóhatáron belül látni. de nem gyõzködök senkit mert minek, van jobb dolgom is.
jah, és fõleg hogy csak akkor töltõdik be jónéhány cucc miutén a pálya egy bizonyos részére érsz....
pl csak át kell távcsövezni az elsõ pályán a jelzavaros kocsis résztõl a másik oldalra. kivan halva az egész sziget.

JaSoN HuNTeR
#22911
Ezt tényleg igaz??
hehe.Kiváncsi leszek hogy fog menni konzolon.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Banano007
#22910
miiii te kutya? xD

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

#22909
Így akkor nemtudsz sajnos mit csinálni...játsz azokkal a játékokkal

#22908
ugynugy kockánként, ahogy õ is azt a nyomi vidit... mondtam én, hogy nem kockánként van? 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22907
magyarország legjobb fear-ese, mi? xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#22906
Te egy mekkora láma vagy ,de tényleg !!!!
Tegnap derült ki az SB topikban , hogy ezt csak kockánként renderelted , erre megint ide jössz ovizni vele ????


LOOOOOOOOOOL

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Banano007
#22905
Én nem mondtam hogy minden progi jogtiszta..csak segítettem..és szerintem a rajzomból egyértelmûen kiderült hogy mi a baj.😊

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

#22904
ha végig zongoráztad volna, akkor nem irnál ekkora lámaságokat "barátom"

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22903
Ez a válaszom a te kis környezet nélküli fekete hátterû icipici render vididre 😊

tegnap este vettem fel 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#22902

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#22901
Barátom azt sem tudtad mi az a SB mikor már végigzongoráztam 😊) A texturákat , fizikát mindent ....

De akkor egy irdatlan nagy zseni vagy: írd meg Cryteknek a megoldást: szabdalják több részre a pályát, több betöltéssel és máris venni fogják mint a cukrot, olyan jól fog futni !<#taps><#taps><#taps><#lama><#lama><#lama>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22900
olyannal dolgozik, amilyennel beállítod, mivel ez is rajtad mulik. és látszik, h nem probáltad, mert akkor nem irnál valótlan hülyeséget. Én minden nap sandbox-ozom, és tudom, h mit beszélek. Egy szutyok cod4 méretû pályával egyáltalán nem nagy a gépigény, de a crysisban baszott nagy pályák vannak

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#22899
Gondolod nem próbáltam meg mit csinál kis pályával ??? 😊)))))))))))
Ugyanolyan lassú . A kiba nagy pálya meg nem olyan kiba nagy, ha megnézed a karakter 10 lépése 100 méter a játékban, vagy csinálsz egy 10 méter hosszú objecet és megnézed mit látsz a játékban ... irdatlan fura FOV-al dolgozik. Bár FC is ilyen volt .

Amúgy ez marha nagy hülyeség , azt számolja amit épen látsz ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22898
Ennek hiába mondod 😛 Nem kell hozzá szólni,hátha megunja majd 😊

#22897
szép render <#banplz>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22896
annyira gázok vagytok -.-

pff...

nézd már meg sandboxba, hogy mekkora pályán dolgozik a géped, és rájössz, h milyen hülyeségeket mondasz... minimum 5-ször akkora egy pálya mint a far cry-ban, és legalább 25-ször akkora, mint egy hl2-ben, vagy az oly áhitott fos cod4-ben... kiba... nagy pályák vannak a crysisban. Egyáltalán nem összehasonlitási alap egyik játékhoz sem. Grafikában odaveri mindet, még minimumon is, mivel rohadt nagy területet mozgat meg...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#22895
Low-ban aztán van izgés-mozgás, csilli-villi textura, árnyék , object hegyek ....
Bármely két évvel ezelõtti játékból sokszorosan szebb látványt kihozok a gépemmel korrekt fps-el 😊))))

Kép .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22894
Persze az a ára,hogy vegyél uj gépet😄 De kiváncsi lennék ha a mi érdekeinket néznék milyen gépen futna.. Megmerem kockáztatni hogy nem kéne 8-as szériás videokari a full grafhoz. Szoval parasztvakitás a négyzeten...

FlyHigh
#22893
Érdemes szarakodni a patch-el?

Thrash \'Till Death

#22892
Najó, de a Te szoftverednek csak az a dolga, hogy szuper fizikája legyen...textúrázás,effektezés,hangeffektek,háttérzene,AI és sokminden más nélkül. Ezeket viszont a játékba bele kell tenni. Én nem csodálkozom, hogy a crysis megfogja a gépem...cserébe viszont nem spórol a látvánnyal 😊
Persze vannak más szép játékok is amik gyorsabban futnak de ha tényleg nézzük az apróságokat azt el lehet ismerni, hogy ilyen mennyiségû effekt, modell, textúra, izgés-mozgás, csillogás-villogás stb. egyidõben egy képernyõn nem nagyon volt. Ennek pedig nyilván ára van...

gduck
#22891
ITT az látszódik, hogy a kártyádnál valószínûleg nem okoz sebességnövekedést a nagyobb processzor (ergo: a jelenlegi procid fullon ki tudja hajtani!)

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

VRSDM
#22890
szabad fikázódni még egy picit az istenjáték felé?
sokat mutogatott mozgó növényzet. jippáj állak a földön.

az más kérdés hogy a fosi gépem, softwaresen, egy ingyenes fizikai engine-el ilyet csinált interaktív növény, meg vettem még fel sokezer dobozos robbanásokat, interaktív folyékon effekteket, szövetanimációt stb.stb. amik a gyöngyszem krjásziszból kimaradtak ... :$

u dont have to listen anybody else but me

FlyHigh
#22889
Azt hiszem, hogy most ebböl mindenki sokat tanult.<#idiota>

Thrash \'Till Death

Narxis
#22888
<#nevetes2><#nevetes2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22887
Köszönöm......

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#22886
Köszönöm a magasrörtû hozzászólásodat, rengeteget tanultam belõle.....

Majd akkor oszd az észt amikor a Te gépeden minden progi jogtiszta.......mondom minden.....

Neked is további szép napot.....

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

Banano007
#22884
LErajzoljam?
ok


;;||| <--lábak -----menni--->cdgalaxis---->|| <--száj--kérni crysis-------pénzt kidobni szaré--->játékot hazavinni.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"