CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
http://flickr.com/photos/zolika90/
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
<#violent>#violent> <#circling>#circling>
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Nos, több problémám is van ezzel a szoftverrel, miért is ne lenne, full kezdõ révén.
Texturázás: Az alapok már megvannak. Azonban vannak textúrák, amelyeket egyszerûen nem enged betöltni a program, és kidob egy hibaüzenetet, amiben a formátumra, vagy minõségre panaszkodik, ezt most nem tudom pontosan megmondani, mert nem otthonról írok.
A másik, amikor egy helyet szeretnék egy sziklás textúrával felhúzni, ez sikerül is, de az eredmény borzalmas: Agyonmosott az egész, teljesen homály, semmi részletet nem lehet kivenni a dologból.
Objektumok lerakása: Sík terepre leteszek egy házat. Áll is szépen – egész addig, amíg be nem lépek az épületbe, mert abban a pillanatban összedõl. Kipróbáltam úgy is, hogy bekapcsoltam a terephez igazítás opciót (snap to terrain), úgy is, hogy a mellette levõ hasonlót, de mindkét esetben ez van.
Amikor pedig bedobok egy karaktert, és el akarom kezdeni hozzáadni az AI-t, ahogy megnyomom a „generate AI navigation” gombot, kilép a Sandbox, és ott vigyorog az üres Vista.
Nagyjából ezek a problémáim, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni.
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Te vagy az en emberem. Nekem is G92-es 8800GTS van. Azon gondolkodtam venni kellene meg egyet.
Hogy muzsikal a 2 GTS SLI-ben ???
Koszi
ゾルターン
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Jelent valamit is Ageia physix kartya a VGA mellett a CRYSIS-nal ?????
Koszi
ゾルターン
Új hangdrivert tettem fel, és akadásmentesen és bugmentesen fut a játék 😮O Jupiii
Ehhez a géphez milyen beállításokat ajánlotok?:
Amd Athlon 64 3800+ , 1,25 gb ram, 7600Gs
Eddig csak az ejtõernyõs részt néztem meg, sötétben, 1024x768, minden alacsony, így nem akad. Van rá esély, hogy fentebbvehessem?
http://flickr.com/photos/zolika90/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Csak köcsög a Crytek, 1.0-ban szépen jeleníti meg de nem lehet a pályára exportálni, 1.4-ben meg csúnya és villog viszont be lehet rakni a pályára.. Ezért is hagytam abba a fenébe , meg mert semmi értelme az egésznek😊)
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
VALÓS IDÕBEN, interaktív erõhatásokkal, (én nyomkodtam, a 3tengely +/- gombjait.)
senkinek nem azt mondtam hogy világot megváltó dolgot fogtok látni, de ez hogy nekemestek "szép render - meg kamun számolt mittomén állításokkal / próbálkozássokkal" ... magatokat hozzátok röhejes helyzetbe.
simán csak mutatni akartam hogy amit úgy sztárolnak abban semmi újdonság nincs. szimplán jól van eladva.
u dont have to listen anybody else but me
jah, és fõleg hogy csak akkor töltõdik be jónéhány cucc miutén a pálya egy bizonyos részére érsz....
pl csak át kell távcsövezni az elsõ pályán a jelzavaros kocsis résztõl a másik oldalra. kivan halva az egész sziget.
hehe.Kiváncsi leszek hogy fog menni konzolon.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Tegnap derült ki az SB topikban , hogy ezt csak kockánként renderelted , erre megint ide jössz ovizni vele ????
LOOOOOOOOOOL
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
tegnap este vettem fel 😉
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Next PC upgrade: 2022
De akkor egy irdatlan nagy zseni vagy: írd meg Cryteknek a megoldást: szabdalják több részre a pályát, több betöltéssel és máris venni fogják mint a cukrot, olyan jól fog futni !<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#lama>#lama><#lama>#lama><#lama>#lama>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Ugyanolyan lassú . A kiba nagy pálya meg nem olyan kiba nagy, ha megnézed a karakter 10 lépése 100 méter a játékban, vagy csinálsz egy 10 méter hosszú objecet és megnézed mit látsz a játékban ... irdatlan fura FOV-al dolgozik. Bár FC is ilyen volt .
Amúgy ez marha nagy hülyeség , azt számolja amit épen látsz ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
pff...
nézd már meg sandboxba, hogy mekkora pályán dolgozik a géped, és rájössz, h milyen hülyeségeket mondasz... minimum 5-ször akkora egy pálya mint a far cry-ban, és legalább 25-ször akkora, mint egy hl2-ben, vagy az oly áhitott fos cod4-ben... kiba... nagy pályák vannak a crysisban. Egyáltalán nem összehasonlitási alap egyik játékhoz sem. Grafikában odaveri mindet, még minimumon is, mivel rohadt nagy területet mozgat meg...
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Bármely két évvel ezelõtti játékból sokszorosan szebb látványt kihozok a gépemmel korrekt fps-el 😊))))
Kép .....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Persze vannak más szép játékok is amik gyorsabban futnak de ha tényleg nézzük az apróságokat azt el lehet ismerni, hogy ilyen mennyiségû effekt, modell, textúra, izgés-mozgás, csillogás-villogás stb. egyidõben egy képernyõn nem nagyon volt. Ennek pedig nyilván ára van...
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
sokat mutogatott mozgó növényzet. jippáj állak a földön.
az más kérdés hogy a fosi gépem, softwaresen, egy ingyenes fizikai engine-el ilyet csinált interaktív növény, meg vettem még fel sokezer dobozos robbanásokat, interaktív folyékon effekteket, szövetanimációt stb.stb. amik a gyöngyszem krjásziszból kimaradtak ... :$
u dont have to listen anybody else but me
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
Majd akkor oszd az észt amikor a Te gépeden minden progi jogtiszta.......mondom minden.....
Neked is további szép napot.....
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."