31662
CRYSIS
  • Ability
    #24748
    A Crysis sosem fogja betelíteni mind a két giga ramot. Nekem is 2 GB van, és nagy felbontásban (1680x1050) magas beállítások mellett sincs telítve. Nem tudom pontosan, hogy mennyit eszik maga a játék, régen néztem. Ha jól rémlik, akkor max 1 gigát foglalhat. Vista pedig nem olyan gáz, mint sokan írják. Felraktam múltkor az SP1 RTM verziót, és kis buhera után a játék pontosan ugyan olyan sebességet produkált, illetve a memória sem volt sokkal telítettebb, mint XP alatt. Alap állapotban kb. 500 MB-ot foglalt el a rendszer. XP is hasonló.... Szóval igazából a Vistánál is csak akkor kell sok memó, hogy ha használni akarod a superfetch és társai csodákat. :)

    Amiért érdemes lehet venni ramot az az, hogy valószínűleg még mindig nagyon olcsó. Lehet tévedek, de én nem olyan régen fejlesztettem, és akkor nagyon padlón voltak a memória árak. A jövőben meg bármikor jól jöhet egy kis plusz memó...
  • DarkSector
    #24747
    na itt a gond!!!!!!!
  • berczely
    #24746
    Ja és mindezt azért mert úgyhallottam hogy a sebesség miatt nem mind1?Vagy rosszul informáltak?
  • berczely
    #24745
    Ha már itt tartunk....Az én gépemen 4GB rammal hogy menne?

    OFF:
    A Memória topicban nem jön válasz hátha van itt is pár okos.
    Most 2x 1GB RAM-om van.Venni szeretnék még + 2GB-ot hogy legyen 4GB(Matek!!!!lool)
    És hogy érdemes vennem?4 Slot van 2-ben már van 1-1GB és maradt még 2 helyem (matek ismét)
    Úgy vegyek ramot hogy megint 2x 1GB vagy 1x 2GB?Érthető?Mer már belegabajodtam
  • Ability
    #24744
    Igen. Visszamásolod az egészet, és elvileg még a profil beállítások is megmaradnak. (Látlószlag itt tárolja.)
  • TomBond
    #24743
    És ha fent van az új rendszer akkor a játék telepítése után csak simán visszamásolom?
  • Skynet
    #24742
    És vista alatt 2 gigánál kevesebb memóval kb felejtsd el a játékot nagyobb grafbeálltások mellett...
  • Skynet
    #24741
    Vista alatt sokkal lassabb mint xp alatt csodát ne várj,ahhoz hogy jól fusson (max 1-2 fps-el legyen lasab mint xp alatt) meg kell piszgálgatni,és az átlaguser számára haszontalan,rendszerterhelő dolgokat (pl: superfetch) kiiktatni a picsbe..:)
    Amúgy fullon élsimtás nélkül 12801024ben olyan 15-20 néhol 25fpsel kellene szaladnija dx10 alatt a vista alatt a teáltalad rt kártyával de azért az is számt még mivan a gépben a kártyádon kivül..
  • KILLER2
    #24740
    Jó az új banner. Jól jött egy kis változatosság.
  • Ability
    #24739
    Itt találod őket: Documents and Settings\<NEVED>\My Documents\My Games\Crysis
  • TomBond
    #24738
    Hamarosan új gépem lesz és nem tudom hogyan lehetne átrakni a mentéseket.
    "Megsúgná valaki?"

    Köszi
  • the1gabor
    #24737
    Sziasztok!
    Légyszives az akinek 8800 GTS 320mb Videokártyája van a gépében irjon FPS értéket XP és Vista alol pár felbontásban és beállitásban. (legfőképpen High és Medium beállitás alatti értékek érdekelnének.) Van egy ojan érzésem hogy az én Vistámmal valami nem koser.
    (jah és mellékelje a Memoria menyiségét és minőségét)
    Vagy ha valaki tud hasonlo oldalt az pls irja meg.
    Előre is köszi.
  • Szasza20
    #24736
    Hát ezaz....
  • human8
    #24735
    Sikerült....
  • human8
    #24734
    Hello mindenki !

    Letöltöttem pár single player pályát, de nem értem h kell betöteni.
    Elöször beírom a con_restricted -et a konzolba...oké....Be is jön ua.Mod
    Utána be kell írni h map szóköz és a pálya neve pl. Panama.
    De rohadtul nem indul el, és nem tudom mi van...
    Segítsetek pls.
    Köszi
  • theodor
    #24733
    Jóhogy xép de még ehhez is milyen vas kell akkor ahhoz milyen kéne ami még realebb.
  • gyonax
    #24732
    Na akkor én is elmondom a véleményem a növényzettről:) Szerintem minden növény ami tstmagasság felett van nagyon szépen van megcsinálva Pl.: Pálmafák, de az aljnövényzet nekem nem tetszik annyira... Nem azt mondom hogy csúnya mert nem az, de akkor is valahogy nem az igazi..legalábbis nekem
  • Szasza20
    #24731
    Ugyanmár, hát eddig játékba nem volt ilyen növényzet mint ez! Majd ha meg lenne csinálva filmszerüre a növényzet és akkor majd nem vinné egyik kártya sem akkor meg sírna mindenki! Nagyon is jó ebbe a növényzet! Ha valakinek nem tetszik ez a növényzet akkor szúrjon be olyan játékból képet ami szebb
  • GazCamp3r
    #24730
    LooooooL ez működik nekem is. Mondjuk nekem a serialom eredeti, mivel eredeti a gémem, de felmentem xp-ről dx 10-es punkbusteres szeróra, és gond nélkül játszottam xD ennyit a cuccrol. Ezt mondjuk már rég lehetett tudni, h a Crysis egy tetves dx10-es parancssort sem tartalmaz
  • lac coo
    #24729
    Egy olyan kép renderelési ideje több 10 óra ! Na 0,00001 fps-ek meg elég uncsi lenne játszani :)))
  • Smithwarden
    #24728
    LooooooL
    Mit talaltam neten !
    DX10 kamu !

    Crysis v1.2 Unlocker --- DX10 Winfos XP-n !!!

    - DX10 multi szerverekre fel lehet menni + lehet kesziteni
    - Very High opcio
    - keteltu APC
    - private server - szerverkeszitesnel nem kell a csatlakozoknak eredeti kulcs

    Elobb nyomtam Winfos XP sp2-vel DX10-es eredeti szerveren.
    (Persze semmilyen felelosseget nem vallalok ezert a kis programert, de nekem muxik.)
  • Jaffa 2843
    #24727
    hogy lehet megnézni a játékban az összes átvezető videót?
  • Peetboy
    #24726
    Nem annyira gagyi a fű szerintem, azon a képen #24692 a 4-ik képen elég szép fű van, ami a viz mellett van.
    De azért tényleg a legszebb növényzet eddig talán a Crysisban van.
    Szerintem is azért nem csinálnak annyira élethű növényzetet, amit mutattál azon a képen, mert nem vinnél el egy gép sem.

    De akkor a dizájnerek, akik lakás tervezéssel foglakoznak, ők miért tudják megcsinálni a tárgyakat, és növényeket több millió poligonból, teljesen élethűen egy 3D programmal?
    Na igaz, ott csak kép van róla amit csinálnak és azzal nem lehet játszani.
  • Shep
    #24725
    Akkor tehát megállapítottuk, hogy egyelőre a növényzet megjelenítése a fasorban sincs egyetlen játékban sem. A fák még hagyján de a többi.
  • berczely
    #24724
    Ismét unatkoztam

  • VRSDM
    #24723
    hát 3 közül majd amelyik hirtelen lesz. persze véleményeket innen is várok és elfogadok.

    8600gt 256 ddr3
    3650 256 ddr3
    2600xt 256 ddr4

    valószínű hogy a 2600 lesz nemtudom miért, eleinte 8600 aztán 3650 mostmeg 2600 mellé hajlok :D
  • ColdFire
    #24722
    8600gt?
  • V43 1105
    #24721
    TDU
  • lac coo
    #24720
    Jó ez hidd el, egyedül a fű texturája gagyi, de az nagyon , nem is értem honnan szedték :)))
  • grebber
    #24719
    Hát nemtudok olyat mondani most így hirtelen!Oblivionba jut eszembe de előbb belenéztem pont erdő közepén van mentésem ott is gyak. low poly minden:( Mondjuk Obliba nem csodálom ott durva lenne ha minden kilenne dolgozva.
  • lac coo
    #24718
    Talán az új Stalkerban.. .Nem is szebb vagy jobb de mindenképpen élethűbb....

    amúgy Crysis nagy bajban lesz ezekkel az új még megjelenés előtt álló játékokkal . eddig eladta magát a hiper grafikával, de ha ezek kint lesznek , már valami játék, ötlet is kell bele ;)
  • Shep
    #24717
    Na de engem mostmár komolyan érdekelne melyik játékban jobb növényzet?
  • berczely
    #24716
    Népszerű témák

    1. FORMA1
    2. Football Manager
    3. Ki mit talált az utcán?
    4. Humoros és aranyos képek, videók
    5. Test Drive Unlimited
    6. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    7. Modellautók
    8. Photoshop Munkák
    9. CRYSIS
    10. Silkroad Online
  • berczely
    #24715
    jaaa gut!
  • lac coo
    #24714
    Nem ,netről szedtem készen.. .Fát hülye lennék csinálni , sok idő :)
    De tudnék mutatni lombos fát is ami tetszene nektek, csak az ugye már több millio poly :DDD Annyi amennyit összesen látsz egy-egy képkockánál Crysis-ban ;)
  • berczely
    #24713
    Te csináltad ezt a susnyást vagy mi?
  • lac coo
    #24712
    Dehogy van .... Van kb 10 db levele .

    De a lényeg : ez egy full 3D modell (kicsit gyorsan rendereltem szar a minősége ) több mint 200 000 polygon 4 Vagyis kb 200-szor több mint Crysis-ban ! Tehát ha ilyen és ehez hasonló növények lennének kb 200-ad részére csökkenne az FPS ( nagyjából..) Vagyis ha ezt akarnánk élvezhetően futtatni 30 FPS-el, akkor olyan gép kéne ami a Crísist elvinné 6000 fps-el ....
    szal a lényeg az, hogy Crysis-ban még így is túlzásba vitték a növényeket, ennél szebb nem igen lesz mostanában ....
  • berczely
    #24711
    Pálma fa crysisben is van ilyen szép!
  • berczely
    #24710
    Emlékezetes pillanat volt számomra is a kis cserepes növény
  • lac coo
    #24709
    Valami hasonló megfelelne ?