CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

k3nGu
#22997

MSI K9N-Neo, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+, ASUS 8800GTX, 3GB 800 Mhz RAM, Samsung HD 300GB

Doom 4
#22996
Mi a systemrequintmen lab nak a címe

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#22995
Üdv. Mindenki!

Lehet hogy valamelyik bejegyzés mélyén ott a válasz, de ha tudtok segítsetek.
Tegnap vettem egy Logitech Rumblepad 2-õt (zsinóros változat).
Leírás szerint felberheltem USB-n a gépemre.
Elsõre látta az oprendszer a gombokat + mindent, de viszont a Crysis-ban a vezérlõbeállítás rész továbra is inaktív.
Újrainstaláltam a játékot, de továbbra is negatív sajnos az eredmény.
Adjatok valami használható tippet, hogy tudnám Crysison belül ezt a joypadot használni.

NAGYON KÖSZÖNÖK MINDEN INFÓT.
[email protected]
#22994
A savegame-et meg sztem az uninstallnál megkérdezi, hogy megtartod-e? Csak azért gondolom sõt biztos vagyok benne (mondjuk még nem vetemedtem az uninstalljára) mert a Far Cry-nál is megkérdezte.
#22993
Talán ha cracket is szednél az 1.1-hez akkor ki se fagyna meg valóban 1.1 lenne.
tiburon26
#22992
thx

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

#22991
Hello! Játszok ezerrel a crysis-l. Majdnem a végén vagyok. Látom, hogy van új patch. 1.1. Na letöltöm , feltelepítem, újraindítom. A játék elindul. Az utolsó mentett állást próbálom betölteni erre mindig lefagy. Gyalulhattam le az egész játékot és kezdhettem újra. Egy pálya volt már csak hátra. Bosszús vagyok.
Smithwarden
#22990
Siman a Crysis mappaba.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

tiburon26
#22989
amúgy a hamachi szobák müködnek még?mert soha nincs fent senki

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

tiburon26
#22988
ok.mit kell vele csinálni?hova másoljam?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

Smithwarden
#22987
Kb High - Very High beallitasok vannak keverve ugy, hogy a sebesseg is tuningolva van kicsit, mivel par nem annyira fontos cvar at lett allitva.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

tiburon26
#22986
leirom megint mert a nagy balhé közzepedte senki se olvasta:nemjártam itt mostanában,mi ez a very high config brenyótol?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

MaSzKa
#22985
Jurrasic Parck Modal mi újság?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#22984
1.0 az maga a játék, a patch meg 1.1 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Peetboy
#22983
Ja és a teljes verzió nincs meg nekem, még nem próbáltam azzal. Ahogy írták mások a nemrég megjelent 1.0 Patch-al némi sebesség javulás lett.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Peetboy
#22982
Hát én a Crysis Betával kezdtem amit a neten multiba ki lehetett próbálni. Az nagyon optimalizálatlan volt, és akadt mint a fene. Utána meg a Demót vittem végig. Az újabb Driverekkel nagyon sok változást észrevettem, gyorsabb lett jóval.
6600 GT-vel régi Driverrel Mediumnál megfagyott az egész. Az újabb Driverrel még 1-2 High-Medium beállítással is ment vagy 5 FPS-t, ami nagy különbség és teljesítmény egy ilyen gyenge kártyával.

Egy 2 vagy 4 magos procival meg 8600 GTS-el már Mediumon tökéletesen elfut. Medium beálltiáson is már nagyon szép a játék. Szebb mint a Stalker,Bioshock meg ilyenek.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#22981
nemtom érdemes e megvennem vagy letöltenem amig nincs uj kártyám nem akarom megnyuzni.
6600gt-n hogyan megy?félóra alatt négykocka?😄

wapolok

Peetboy
#22980
Akkor tájékoztatlak, hogy már kijött, megjelent a Crysis elsõ része. Lehet kapni boltokban is.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és van virágbolti warez verzió is. 😊)

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#22979
ilyen gépem van.majd vidiokártyát akarok cserélni, mert ez szerintem kevés lesz a crysis elsö részéhez...ha kijön végre ,föleg a maradék kettöhöz.

wapolok

Peetboy
#22978
Új gépet akarsz? Akkor az kamu gép ott az aláírosodban? A videókártyát kivéve egy mostani felsõkategóriás gép.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Peetboy
#22977
Ha az elsõ Crysis-t kérded,akkor nagyon nem vagy képben. Ha a következõ Crysis-t kérdezed, akkor az lehet még idén sem jelenik meg. Csak 2010-be <#vigyor>
Sõt jut eszembe idén biztos nem fog, mert ezzel még el akarják húzni egy darabig,hogy fogyjon.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#22976
OMG<#idiota>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22975
cc a kutyafáját.addigra el tudom intézni a személyi kölcsönt az uj géphez.:S

wapolok

#22974
2009-re eltolták <#eplus2>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22973
szevasztok mikor jön ki a game?

wapolok

Smithwarden
#22972
Ja es az ilyen magyarok meg olyan magyarokhoz szovegekhez csak annyit lehet fuzni, hogy sokfele reteg van magyaroknal (is) igen, de az biztos, hogy te erosen a legalso szinvonalhoz tartozol... <#banplz>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#22971
Melyik idegszanatoriumban van teli szunet? <#lama>

Ha olyan helyre irja a kerdeset abszolut nem biztos, hogy vagjak a temat, akkor mit var egy fel nap alatt?
Meg ha kozben sok hozzaszolas lett volna, lehet egy het alatt sem tudtak volna neki itt valaszolni...es aki nem tud valaszolni az eletbevago kerdeseire, de surun nezi a topicot az miert ne irhatna vissza neki egybol, mikor agyatlanul elkezd frocsogni mar par ora utan... <#action>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Balumann
#22970
õõ, mármint ez CitizenX-nek ment volna

Balumann
#22969
Te is értelmes emberek között nõhetsz fel ha ilyen stílusba vagy képes csak véleményedet elmondani egy forumról meg emberekrõl.

Ability
#22968
Kész! Csak meg akartam várni amíg Sedó ad neki büntit. Kell bizonyíték is. Pedig elõtte még sokkal durvábbakat is töröltem, de ez is elég lett egy banhoz. 😛
#22967
ilyeneket én miért nem kapok soha? <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22966
igaz <#smile>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

SHADOWEYES7
#22964
Feladó: CitizenX
Elküldve: 2008. 01. 16. 23:03
Tárgy: re: Rendszerüzenet: büntetõpontot kaptál
elmebeteg a tetves kurva anyád te faszszopo geci.

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

grebber
#22963
Ability: Utolsó 10 kommentet törölhetnéd már! Ha nem többet!

Next PC upgrade: 2022

Ability
#22952
Látom nem fogod fel, hogy mit mondok. Akkor legyen egyértelmû: vagy lenyugodsz, és szépen elmész innen, vagy megyek egy moderátorhoz. Rajtad áll!
#22951
Aha, érdekes nem? Amikor balhé van, hirtelen mindenki be tud ugatni, amikro segíteni kéne, akkor mély a kuss. Ez kit jellemez, ember? Felesleges válaszolni. Az érdem itt, ha basznak a másikra, aztán kárörvendõen mosolyog a kis netcigány a monitora mögött.

Ability
#22949
Hogy maradjak a stílusodnál: te is ugyan olyan primitív magyar mentalitással rendelkezel, mint amirõl beszélsz. Ha nem így lenne, akkor inkább elmentél volna szó nélkül, de neeeem, te inkább kivered a balhét, és szidkozódsz. Gondolj csak bele!
bertino
#22948
<#wilting>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#22947
kevés vagy te ahoz <#wave>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22946
Látom, nem sikerül fogni a lényeget. Segítek: Normális kérdésre hosszú örákon ét semmi. Aztán eldurran az agyam, és beírom a véleményemet. Erre bezzeg marha gyorsan tud válaszolni az a kis tetü. Nme kicsit érdekes ez, nem? De. Normális kérdésre nincs válasz, súlyos anyázásra rögtön ír, hogy ja, ha így, akkor nem segít. Amúgy sem segítene. Ez a lényeg. Az ilyet úgy megpakolnám, hogy hetekig vért hugyozna a kis csikcsa gecije. Aljas kis tetü.

Ability
#22945
Nem is volt baj a kommenteddel, látod, nem is töröltem, pedig van erre alkalmasabb hely is. A 9 óra meg viszonyítás kérdése. Láthatod, hogy 9 óra alatt alig érkezett pár komment, tehát lehetséges, hogy nem sokan látták a problémádat, mert nem volt túl aktív a téma. Illetve itt is csak pár ember ért hozzá, és lehet, hogy õk pont nem voltak itt (lásd: GazCamp3r). Egyébként meg felesleges itt káromkodnod, ettõl nem változik a helyzet, semmi sem fogsz elérni. Úgyhogy nyugodj le szépen...
#22944
Mi a faszomról beszélsz jógyerek? 9 órája írtam be halál udvariasan a kérdésemet. Azóta senki sem tudott válaszolni, majd amikor ezt teljes joggal felháborodva szóvá tettem, x féreg 20 percen belül arra bezzeg már tudott "válaszolni". Ez a magyar, egy aljas, kárörvendõ irigy geci. Ennyik vagytok, mocskos félemberek bazdmeg.

#22943
lgéyszi mondd el mit írt, mert lemaradtam róla. Akár priviben is <#worship>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Ability
#22942
omg :C

Talán menj a megfelelõ helyre, ahol kérdezhetsz a problémáidról. Nem is telt el sok idõ a beírásod óta, alig érkezett pár komment a témába, te meg itt pattogsz? Nyugodj már le ...
#22940
most olvasom, h mi a gondod. Amit a néprõl irsz átlagban az igaz, rám éppen nem, mert most jönnének a válaszok, de ha már ilyen szépen egy kalap alá vettél mindenkit, akkor nem jönnek a válaszok 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

tiburon26
#22939
nemjártam itt mostanában,mi ez a very high config brenyótol?

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

lac coo
#22938
Bejelenkezel, és katt a sandboxtopikra a bannerban ... Próba ! 😉

Amúgy meg még bugos az egész, kár komolyan foglakozni vele ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bertino
#22937
Így van, mondd meg a frankót <#eplus2>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#22936
Köszönöm a sok hasznos hozzászólást, ami a segítség kérésemre érkezett. Egy USA fórumon elõbb válaszolnak. Tetü egy nép vagyunk - vege magára az, aki egész eddig sanboxról írt ide, most meg baszik válaszolni. Patkánygeci.

Shep
#22935
A következõ a problémám, a játék alatt nincs 5.1-es hang csak stereo, a hangfalak szólnak ugyan, de a hátsók is csak az elsõk hangját játszák le, hogy lehetne ezt orvosolni?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!