31662
CRYSIS
  • bertino
    #24908
    :DDDD
    ennyi.
  • Smithwarden
    #24907

    uj Crysis DX10 unlocker XP-re 1.21 verzio
  • KILLER2
    #24906
    Ja, csak ne lenne midnig tele ez a szerver.
  • V43 1105
    #24905
    Nincs mit, IP-t találtál ? :)
  • KILLER2
    #24904
    Köszi
  • V43 1105
    #24903
    BITHUMEN ..
  • KILLER2
    #24902
    Nem tudtok valami tört crysis szervert? (bocs a kérdésért, haverral játszanék, de neki warezolt a játéka)
  • grebber
    #24901
    Nem kell állítani semmit se csak unlockert inditod és kipipálod a dx10-et.Szerintem sokkal szebb mint a very high config fájlok igaz lasabban is fut mint azok de szebb!
  • toarpad
    #24900
    Nekem meg van az a sounds.pak fálj és át is akarom küldeni de hol lehet ?
  • gduck
    #24899
    Ezt most nem vágom.... Akkor most a vacsi új DVD meghajtód a szar vagy a vacsi új Crysis DVD lemezed ???
  • Chopitzr
    #24898
    Sajna aazt isohuntról nem lehet leszedni mert az sounds.cab ,nekem pedig a sounds.pak kéne...
    Azért kössz a segítséget...
  • BIZ0906
    #24897
    Itt le lehet szedni :)
  • Madmano
    #24896
    Szal,ha főldobom a Krájziszt,meg a DX10 unlockert,be tudom lőni very high-re a grafkót,igaz?A kérdésem:ha a menűben foltolom very high-re,az mennyiben különbözik az eddig ismert(pl.Brenyo féle)veri high grafikától a végeredményt tekintve?
  • Chopitzr
    #24895
    nem tudná valaki feltölteni a sounds.pak nevű fájlt valaki rapidra?
    Tudom ,hogy ez nagyon nagy kérés és nem is nagyon reménykedem benne ,hogy valaki felteszi,de talán...
  • Chopitzr
    #24894
    Nah próbálkoztam tovább sikerült áthidalni az előző problémát és el is kezdi telepíteni,de telepítés közben többször kiírja,hogy a crytek/crysis/game mappában a sounds.pak-ot nem találja és ellenőrizzem ,hogy ottvan aztán felajánlja,hogy kilépjek a telepítésből (mégse gomb) vagy ismételje meg (ismétlés)és ha az ismétlésre megyek megy tovább,amíg megint ki nem dobja ezt az üzenetet.
    De csakazért is végigtelepítettem így aztán meglepődve tapasztaltam ,hogy mindenféle kiírás vagy jelzés nélkül ,előlről kezdődik a telepítés,az elejére ugrik a töltési csík és minden kezdődik előlről...
    Remélem ezt is megoldom majd valahogy ,de azért tippeket várok:)...
  • berczely
    #24893
    Zsír lett a menü rendszer a bannerban!
  • gduck
    #24892
    A telepítésnél ne az "expressz" telepítési módot válasszad! Majd az összetevőknél a Gamespy Comrade összetevőt szedd ki, hogy ne települjön fel!
  • Zan
    #24891
    Sziasztok!

    Felraktam az 1.2 es patchet.Mások véleményovel ellentétben,nekem valamivel jobban megy a játék!Viszont ha megölök valakit,késöbb jön a hang,hogy feljajdult és összesett...

    Ez mi a sz*rtol van?Rakjam fel az 1.1 es patchet is?Vagy azt már az 1.2 re ugysem tudom felrakni...

    Akkor csak egyszerüen ne foglalkozzak vele?Még egy valami zavart csak;az,hogy amiota fet van a patch,azota néha amikor a ruhám képességeit használom,nem mondja egyböl a képesség nevét,csak késve.
    Szoval összegezve a Patch ota néha tlódik a hang.Ha esetleg valaki tudja a megoldást,akkor irjon!

    Zan
  • bertino
    #24890
    te amugy azt is elolvasod, amit leírsz ?
    nem is csodálom, hogy nem megy.
  • Chopitzr
    #24889
    húsvétra kaptam,csak előbb megkaptam...
  • Chopitzr
    #24888
    Nem ,megse volt feltörve.
    Sót az egész gép zsír új(Húsvétra kaptam)
    Ez lenne az első játék ami felrakok rá.
    Eddig csak ezek vannak rajta:
    flock-böngésző
    gimp-képszerkesztő
    vlc-médialejátszó
    utorrent-torrent kliens
    openoffice-office csomag
    és a driverek.
  • BIZ0906
    #24887
    Elötte fent volt a nem eredeti?
  • Chopitzr
    #24886
    Mivan?
    A gépet nem én raktam össze hanem összerakattam.
    Kitudnám vennni a karit,de minek ,csak a játékkal van a baj,azért meg nem fogom kivenni a kártyát vissza a dobozba dvd-vel eggyütt és fölküldeni Pestre (Pécsi vagyok).
    Akkor nem megy a játék és kész...
    De remélem azért találok valami megoldást.
    Ha valakinek van rá valami ötlet ossza meg velem...
    Addig is jó játékot ,jó crysisozást (remélem majd én is megtehetem...)
  • V43 1105
    #24885
    Vidd vissza a karit, cseréltesd ki ..
  • Chopitzr
    #24884
    nah,felraktam minden vista frissítést,és most betudtam írni a key-t,kiválasztottam ,hova akarom,telepíteni,rányomok,hogy next ,de nem kezdi el telepíteni hanem ezt a hibaüzit kapom:
    ID_ERROR_INSTALL_VC
    PLS help.
    Nagyon jó lenne ha már menne...
  • Tommy093
    #24883
    hellosztok télelg kevés az 1.2 es szerver vagy csak nekem szar valami. Szereverek 70% nal azt irja ki hogy nem megfelelő verziószám. Amugy en egybol 1.2 raktam fel, 1.1 et nem
  • Chopitzr
    #24882
    Lehet az lesz belőle,de azért még várok,hátha valaki tud valami megoldást.
  • G18XM8
    #24881
    Ez egyedi probléma szerintem, panaszkodj ott ahol vetted a kártyát
  • Chopitzr
    #24880
    Épp ezaz ,be se hozza a helyet ahova beírhatnám,rányomok a nextre az első képernyőn és ezt kapom ,nem is tudom beírni a cd-kulcsot mert odáig nem jutok el...
    Remélem azért tudtok,valamit tanácsolni,nagyon szeretnék már játszani.
  • G18XM8
    #24879
    cd kulccsal van valami baja, lehet hogy elírtad, vagy mi?
  • G18XM8
    #24878
    Sztem sehol, én sehol sem láttam
  • Chopitzr
    #24877
    Kéne egy kis segítség,megvan crysis (eredeti,a kártyámhoz adták).
    Ha telepíteni akarom megjelenik a setup,rányomok,hogy next és kiad egy üzenetet:
    Couldn't launch the cdkey tool.Setup will be terminated.
    Rányomok,hogy ok és ki is lépett a setupból.
    Valaki segítsen ,mit tudnék tenni,hogy felrakhassam a crysist,nagyon jó lenne...
    Pc-m:gigabyte ga-ep35-ds3
    collermaster 690 rc ház
    coolermaster extreme 550w-os táp
    WD500 gb-os vinyó
    geil 4096mb ram(800mhz)
    intel core quad q6600 2.4 GHz proci
    EVGA 8800GTX Crysis edition videókari.
  • Lacccccci
    #24876
    Nem tudjátok,hogy hol lehet találni egy használható helikoptert?
  • Game Hunter
    #24875
    Ertem, koszonom szepen! Mi az a Crysis Bonus DVD?
  • Smithwarden
    #24874
    1.2 utana 1.21 hotfix
  • Game Hunter
    #24873
    A patch-eket hogy kell feltenni? Eloszor az 1.1 majd 1.2 es 1.21 Hotfix Patch? Thx
  • toarpad
    #24872
    Unistalálni a patch-ket hol lehet ?
  • steweee
    #24871
    felraktam újra, gondoltam 1.2es peccsel már biztosan jobban fog futni mint korábban

    de nem, sőt sokkal lassabb lett, bár vmi hotfixet is találtam hozzá és azt is felraktam, de mivel az másolgatós volt a config könyvtárba, visszatettem belé az eredeitt

    ki tudja mi lehet a baj?
  • Ability
    #24870
    Nekem tetszik a rózsaszín háttér, de lehet lecserélem majd kékre, mielőtt megszóljátok. De ma már nem. :P Vélemények azért jöhetnek majd...
  • Ability
    #24869
    Valahogy próbálkozz, uninstalláld a patcheket, ha kell mindet, és utána próbáld felrakni újra őket. Ilyen jellegű hibánál mindig csak ilyen tanácsokat tudnak adni. :/

    MÁS: kicsit beújítottam a bannerban. Vigyétek az egeret valamelyik képre. :) Szerintem jobb mint a régi, és csomó felesleges dolog kikerült belőle. Az utolsó kép helyére lehetne valami jobbat is, csak már kapkodtam. IE alatt van egy kis szépséghiba, de az ellen semmit sem tehetek.