CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Balumann
#23198
Sztem eleve hülyeség azért drágább procit meg vga-t is venni, hogy szebben és jobban fusson ez a játék. -.-

#23197
Robocop...ne hidd el..a 4 core dual belemegy az alaplapba..lefényképezzem neked wazz? oké..csak szólj mikor..ma felrakom az alaplapról a képet is..
MaSzKa
#23196
ez hülyeség


4000+ x2 kb 65fps
E6750 80fps

azért a 15fps-ért hülyeség 2x drágább procit venni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

grebber
#23195
A modokat fanok és egyéni teamek csinálják.
A bugok javítása a fejlesztõk dolga.

Bár lehet itt is lesz community patch 😄 sose lehet tudni.

Next PC upgrade: 2022

ToCsEk
#23194
Most nemazért de mi a fenének csinálnak ennyi rakat modot? Max mindegyiket játsza 1000 ember ha egyáltalán kijön és akkor is teli lesz bugokkal... Nemtudom hogy miértnem a sima game javításán dolgoznak...

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

grebber
#23193

Next PC upgrade: 2022

Ability
#23192
-> SPAM topik
Jaffa 2843
#23190
jelszo: a VGAbol sosem elég..
proci az mar jo amit irtal és a ram is elég

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23189
csa all !!! milyen configuracioval lehet jatszani a crysist maximum grafikan???
egy Ati HD Radeon HD 3870, 512MB DDR3, PCI-E grafikus kartya eleg???
+ 2 gb ram ddr3 Intel Core 2 Extreme QX6700 vagy erosebb kell????

DarkSector
#23188
Jah te tsíter<#vigyor3>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#23187
mostanában egyre pozitivabb kritikákat látok itt <#vigyor5>

multiba meg mindig lecsítereznek <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Jaffa 2843
#23186
aha

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Shep
#23185
Most, hogy megvan a 8800GT és lassan a felénél tartok azt kell, hogy mondjam igen is jó ez a játék, megérte az árát, kicsit féltem ,hogy nem fogják tudni überelni a FarCry-t de sikerült neki, a játékmenetre még dobtak egy lapáttal, a pályák ugyanolyan jól összerakottak, és ismét óriási szabadságot biztosítottak, nem ez a megyek egy csõben és lelövöm aki jön téma.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

DarkSector
#23184
4 core 2-es mi...
na ne etessé má.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Viktor9202
#23183
Hiába van jó vga-d ha proci nem hajtja ki rendesen

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

HF
#23182
Üdv néktek
Lenne egy kérdésem. Bár két napja megkérdeztem, de nem kaptam választ, hátha most igen😊
Ha angolul felraktam a játékot, át lehet utána állítani magyarra? (Magyar nyelvi fájlt is felraktam)
Segítségeteket megköszönném.
Egyébként végigvittem angolul, deltán, és nagyjából értettem a sztorit, de magyarul is szivesen végigtolnám. Elején én is lopakodtam, de néha jól esett nagy zajt csapni😊

#23181
te szoktál simán Jaffa néven tolni crysis multiba?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Jaffa 2843
#23180
még szép hogy erõlködik 😄

hát én a helyedbe fejeket vágtam volna le ha összecserélték volna a C2D-t az intel dual core-ral az héccencség.. viszont ha beujitasz egy 88GT-vel akkor bizony proci is kell oda még rendesen.. vagy huzd meg legalább 1 ghz-cel 😄 jah és 1giga ram nemárt még pluszba (nem a szupermarket xD)

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#23179
szal uj gép lesz <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23178
ez a játék hmmm.. 😊 isteni..halljátok nincs vmi hûûû dejóó gépem de médiumon pörög mint a buszkerék high-en egy pöttyet szaggat de inkább médiumra raktam h ne szenvedjen a kicsike...nah szal sztem ez a játék, médium grafikán sokkal szebb mint a Cod4 full-on..tapasztalat..igaz ez a játék sokat zabál kell is neki egy kisseb fajta gép xD...a gépem nekem médiumon tökéletes..februárban lesz 8800GT 512MB-osat...kb 60-70 között forog..nemrég néztem meg..lenne egy kérdésem..mindig sokat kell bujdosni ? faxom tele wan bazz elsõ pályán annyit bujkálok h ne vegyenek észre, ha kevesen wannak szépen puskára hangtompító aztán had szoljon..a másik kérdésem h erõlködhet a gépem ? mondjuk médium grafikán látszatra semmi akadás nincs..

gépem :

alaplap: ASrock vmi olyan h 4 core dual is belemegy csak egy hátrány (max 2gb ram 😞 )
videókártya: MSI Nvidia Geforce 7600 GS (256mb)
RAM: Kingstone 1GB DDR2
Operációs rendszer: Windows Xp Prof.
Processzor: Intel Dual Core 1.66ghz (faszom core 2 duot rendeltem erre ezt hozták ki xD)
Hangkártya: Sound Blaster Audigy 4 (C-s verzió)

szerintetek ? erõlködik? mondjuk majd veszek bele még RAM-ot 1gb aztán vista mehet rá..
meg a 8800GT-t veszek..megmajd asszem kicserélem a procit..nah kössz sziasztok
Narxis
#23177
graT

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Ny Papa
#23176
Végre sikerült végig vinnem

MaSzKa
#23175
úgy hogy a játékokba a vga a lényeg utána meg a proci + ram

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#23174
Köszi.
grebber
#23173
Nagyon magashoz VISTA kell!

Next PC upgrade: 2022

#23172
Köszi a gyors választ, már azt hittem, hogy rossz a gép.
NeBby
#23171
XP miatt... Csak vistán engedi , vagy less be a GyIK ba!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#23170
Üdv mindenkinek!

2 napja vettem meg a játékot (Gyönyörû kiadás és gyönyörû játék<#nemtudom><#email><#worship><#conf><#worship><#falbav>: Fémdobozban 3 dvd ( Játék dvd + A játék teljes zenei anyaga dvd-n + Bonus dvd ( Így készült, Trailerek, Screenshotok ) + Special Edition Art Bokklet) + Egy kód amivel egy + jármûvet lehet leszedni a multi-s játékhoz. Ez a kiadás is magyar feliratos akárcsak a sima és csak egy 1000-sel volt drágább.

A gondom a következõ:

Minden beállítást 1680 x 1050-es felbontásnál csak MAGAS felbontásig engedi a játék a NAGYON MAGAS-t már nem, az Antialising -et viszont 16xQ-ra is fel tudom rakni + a v-sync-et is be tudom kapcsolni.

A rendszer:

Alaplap: ASUS P5K-E WIFI-AP EDITION
Processzor: CORE 2 DUO E6750 2.66 GHZ.
Memória: KINGSTONE 2x1 GB KIT 800 MHZ.
VGideokártya: ASUS GEFORCE 8800 GTX DDR3 768 MB.
Hangkártya: AUDIGY SOUND BLASTER 7.1 .
Op. Rendszer: WINDOWS XP PROF. SP2 HUN.
Monitor: IIYAMA 22" WIDE LCD.

Remélem tudtok segíteni. Elõre is köszi.
5c0rp330n
#23169
minimumhoz elég, néhány beállítás mehet mediumra is talán

#23168
De ehez a játékhoz szerintetek elegendõ highton egy Ati Hd 2600 pro?
#23167
Na mind 1 köszi a segitséget jó játékot továbrais sziasztok
bulba
#23166
Az alienek megbabrálták a kerítést!!!!!!! <#mf2>



(remélem még nem volt)

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#23165
Alapban low-ra akja be és 800*600 felbontásba 😄
zolo
#23164
De érdekes hogy ilyen géppel mint az övé, lowon megy, az enyémmel meg mediumon...
2400 mhz-s Athlon 64, 7600Gs, 1,25 gb ram


Itt valami másnak (is) kell lennie a háttérben nála.

http://flickr.com/photos/zolika90/

#23163
amitõl már menjen keményen
#23162
amúgy hamár itartunk mijen procit tudtok ajánlani ehez a géphez?
#23161
van "válasz erre" gomb, használd egészésggel 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23160
Énis ezen gondolkoztam hogy a proci akkor majd kicserélem egyszer
#23159
megmondom mi a parád 😄

ilyen vga-hoz az a proci több mint BÛN 😄

nem hajtja ki, de még a felét sem a kártyának az a ratyi proci. Amint lecseréled, nagyot fogsz nézni 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23158
Probáltam semmi változás nincs amúgy 2 napja szenvedek vele 😄
zolo
#23157
Tedd fel a legújabb videókártya és hangkártya drivert, nálam akadt a játék, de e kettõ driver megoldotta.

http://flickr.com/photos/zolika90/

#23156
Xp vagy Vista ezit a nagykérdés 😄
#23155
Xp elírtam bocs
#23154
Amúgy az számit enél a játéknál hogy Windows vagy Vista?
hogy mejiken fut joban mert nálam volt fent vista és a nagyon magas beálitást nem is engedte 😄
JaSoN HuNTeR
#23153
akkor windows probléma.Butitsad le,kapcsolj ki mindent a háttérba vagy mittudomén😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23152
Amugy itt a legkisseben mért FPS-t irják.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23151
Nembírná a VGA-am?
az elégé érdekes lenne 😄
JaSoN HuNTeR
#23150
Ja és szerintem VGA,ram függõ játék.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23149
Szerintem ilyen kérdéseket ne tegyetek fel hogy megy-e meg hogy medium vagy high.Probáld ki,aztán meglátod hogyan megy.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23148
és én amit elöbb belinkeltem.Egy AMD 3800+ AM2 es procival minden Very Highba

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0