31662
CRYSIS
  • Ability
    #25074
    Warezolók látogasssák fel a spam topikot, köszi.
  • Doom 4
    #25073
    Lehet én vagyok hülye de nem tom hogy lehet dedikalt servereken játszani meg amiket említ az exe után azokat a -p meg -s ezeket nekem kell oda irni vagy mi ? 1 serverre tudtam eddig felmenni az is nem deikált meg magyar volt saját pici server tehát nem hivatalos illetve nem illegális de nem tom csak csinálta valaki
  • bordy
    #25072
    én sem aktiváltam le még :D
    mondjuk nem is nyomom egyenlőre még...
  • KILLER2
    #25071
    Én meg egyáltalán ne aktiváltam. Nem nagyon szeretem a játműveket MPben, nem is nagyon használom őket (repülők kivételek, de azokat se nagoyn használom), venni meg még kevésbé szoktam, inkább ha ott van előttem egy üres, akkor azt használom, egy ilyen kétéltű izé meg biztos jó, de nekem egyenlőre meglehetősen felesleges, még egyszer sem éreztem hiányát.
  • Doom 4
    #25070
    Na jóvan nemszóltam 1 mukkot sem bocsi megtaláltam ami kell.
  • Doom 4
    #25069
    Én is aktiválnám deeeee hotfix fent és nem tom hogy müxike azzal is az unlcoker
  • V43 1105
    #25068
    XD
  • GazCamp3r
    #25067
    vagy az unlockerrel aktiválod, mégha nincs specialod, akkoris xD
  • KILLER2
    #25065
    Nincs. Van egy jármű amit multiban csak a special editionnal rendelkezők használhatnak, ha egy kóddal aktiválták. Ennyi.
  • Shep
    #25064
    A Special editionban van állítólag 2 egyedi jármű is, hogy ezek mik, azt nem tudom.
  • V43 1105
    #25063
    Szokásos extrák mint filmeknél ezt hogy csinálták, azzal milett stb.. ja és asszem Sand Box Editor, de ez nem biztos ·.·
  • RNadal1203
    #25062
    Mi van abba Special Edition-ba ami a simába nincs????
  • Doom 4
    #25060
    Na most ez megy hotfix alá ? úgy értem 1.2.1 hez ? Vagy van ahoz is ilyen akármi? és hogy tudom vissza állítani 1.2 re ?
  • Doom 4
    #25059
    De méh mindig n em tudok róla semmit meg hogy hogyan működik.
  • Doom 4
    #25058
    Ez nekem is tetszik.
  • Doom 4
    #25057
    Elnézést Bithuman.
    Azt hiszem EZ lenne az.
  • human8
    #25056
    Semmi.Special Edition.12.990.- MEG KELL VENNI.ENNYI.
    Én is megtettem :D
  • Doom 4
    #25054
    Nekem teljesen jó volt az 1.1 es verzióba felraktam az 1.2 aztán sdk aztán 1.2.1 és nekem is ilyen lett sajna. Meg azt szeretném kérdezni hogy hol játszotok warez verzióval ? Brenyo megszüntette a hamachi szobájit. Azt mondta valami uvilman vagy valami akármivel játszotok de azt monta itt kérdezzem. Én is szeretnék castlakozni a játékhoz.
  • grebber
    #25052
    Tegnap este nagyon nagy volt.Temetőbe voltam ahol a koreai klónruhások voltak ki kell ugye irtani őket.
    No most leszedtem pik pak 3-at azt a 4.-el gyakorlatilag bujocskáztam vagy 30 percet az tuti.
    Egyszerűen nem láttam a köcsögöt mert ugye ő is klok-olt :D
    Elkezdtem dobálni gránátokat mindenfelé meg kilöttem vagy 10 tárat körbe körbe.Azt csak felfedte magát a pubi és széjjellöttem :D

    Még 4. végigjátszás során is milyen izgalmakba keveredik az ember!
  • KILLER2
    #25051
    Nekem ezt megoldotta az, hogy lejjebb vettem a grafikát.
  • arty
    #25050
    tölts le 100%-os mentést és folytasd, ahol tartottál
  • wesker24
    #25049
    Ha arra gondolsz hogy eltünik a lábad alatt a talaj és csak ugy beleesel a vizbe az igencsak egy durva grafikai Bug !! Nálam is igy volt amikor a katonákkal mentünk le a liften mindenki szépen belegyalogolt a tengerbe !! Addig kell visszatölteni akár régebbi vagy más mentett állást amig jó nem lesz !! Nekem kb a 20 visszatöltésre már volt talaj !!

    De én ezt még akkor játszottam amikor még semmilyen patch nem volt !!

    Tedd fel a legújabb patchet hátha ezt a hibát is javitja !!
  • alfi95
    #25048
    hali! én kinyirtam a végén az uccso ürhajot , de nem tok továbbmenni, mert beleesek az anyahajóba onnan a vizbe és vége!! ha 1 korábbi mentésre megyek vissza akkor is ez van!! mi a gond??
  • MaSzKa
    #25046
    kezdjem újra ááááááááááá
  • KILLER2
    #25045
    Egy ilyenbe benne lennék.
  • LacHUNt3r
    #25044
    Fel kell venned a TAC-ot mielőtt felmész a fedélzetre ugyan is szükséged lesz rá..amikor a ruhádar javítják az átvezető videóban,(mikor Prophet Rambozni készűl)látható hogy berakják azt a fegyvert egy üvegszekrénybe.Azt kell felvenned,és úgy tovább menni.Mindezt a támadások megkezdése után.
    Rég vittem már át,de így emléxem. :)
  • NHo
    #25043
    Köszi
  • grebber
    #25042
    Itt elmondják ha kérded!
  • NHo
    #25041
    Az micsoda? Ki tudnád feljteni? Vagy tudsz mondani vmi oldalt,ahol utána tok olvasni?
    Köszi
  • grebber
    #25040
    Ha nem eredeti akkor csak hamachival tuds!
  • NHo
    #25039
    Nekem nem. Akkor is tudok esetleg játszani neten?
  • grebber
    #25038
    Eredeti játékod van?
  • kiki2222255555
    #25037
    Helósztok!
    Én már végigjátszottam a Crysist és most neten akarnám a tudásomat érvényesíteni, de ha a szerverhez csatlakoznék mindig azt írja ki, hogy a szerver hitelesítése sikertelen. Aki tud az légyszi adjon tanácsot! Köszi, sziasztok....
  • femiki
    #25036
    Sziasztok! Segitsetek, aki volt már az anyahajon, hogy lehet a fedélzetre kijutni? A reaktor résznél tuljutottam, lifttel felmentem a hangárokig, ott volt pár pici polip, a 2.hangárban van egy vadászgép, mellette lyukas a tetö és izzik a széle ami már a fedélzet. Ha tovább megyek van egy nyitott rész ahol a viz van és ott az idegen ürhajo, utána két sor lépcsö, és nincs tovább, mert az ajtoban ott van valami szekrény és nem lehet kivenni. Ennyi. Innen nem tudok se elöre, se hátrafele menni. Akinek ismerös ez a rész, kérem segitsen!!! Köszönöm!
  • LacHUNt3r
    #25035
    Meddog minden bizonnyal azért,igen. :)
  • medog
    #25034
    vagy esetleg mert feltettem az 1.2 es patch-et meg a hotfixet ?!??? :S
  • medog
    #25033
    Bevan kapcsolva a punkbuster, és még akkor is azt írja ki ... azért lehet mert nem eredeti??
  • gyuri12
    #25032
    na, ki ad nekem egy CD kulcsot?:D
  • berczely
    #25031
    Hú b*sszus!Miért ilyen lassú a crymodról való letöltés?Pedig vannak jó mapok elszórakoztam volna...
  • gduck
    #25030
    A beállításoknál kapcsoljad be a PunkBuster-t!