31662
CRYSIS
  • Skyline
    #25114
    Kb 2-3 fps-el lasabb a játék,és pár apró effektus van amit a dx10tool cucc sem rak be xp alá,amúgy semmiextra,nagyon odakellfigyelnihogy különbséget lehessen észrevenni...Emiatt nemérdemes a vista...
  • peti71
    #25113
    Nem értem felül akarom írni a te fájloddal a régit de nekem nincs ilyen.System.cfg
  • Szasza20
    #25112
    Igazán nincs mit, de szerintem az lesz a baj hogy benne maradhatott pár fájl a moddokból és az gátolja! Szerintem érdemes volna újrarakni és akkor csak ezt bemásolni és kész! Na majd írj hogy sikerült-e, mostmár kíváncsi vagyok! Én most raktam fel újra a Crysist mert nem volt most fent és bemásoltam és működik!
  • Nwis86
    #25111
    Közbe kipróbáltam eredeti CvarGroupsal mert persze megvan kimentve:) de így se jó:( kezdem elveszíteni türelmem :) szerintem ez azért van mert már 1000 dolgot kipróbáltam meg volt fen naturemod igaz azt letöröltem de lehet maradt fent belőle valami ami beépült … majd holnap újratelepítem azt megnézem:) na de most mentem aludni mert tényleg gáz lesz így a mai munka:S és kösz a segítséget.
  • Szasza20
    #25110
    Hát én úgy csináltam hogy az eredeti páylát addig kimásoltam valahova és a helyére bemásoltam a moddolt pályát! És akkor úgy hívtam elő hogy "map island"
  • Szasza20
    #25109
    ja hát az a baj persze, nekem minden fájl eredeti és csak ezt a cfg-t másolom be és ilyen lesz! Én is próbálkoztam ezzel a CvarGroups, de akkor meg úgy nem működött, az lesz a baj
  • Nwis86
    #25108
    És még 1 kérdés:) azt a junglemapot hogy lehet elindítani mert ha kitömörítem akkor már island lesz a neve, olyan meg van eredetileg és nem akarok 1 eredeti pályát felülírni… és konzolba akkor most mit kell majd megadni jungle vagy island?
  • Szasza20
    #25107
    XP! kérdezgettem itt hogy mennyire érdemes Vistán nyomni, mert azért akartam csak Vistát rakni, de sokan mondták hogy lassabb a játék és kb ugyanazt látod!
  • Nwis86
    #25106
    A CvarGroups fájlaid az eredetik vagy azok is modositottak? Mert nekem azok alapból very hight fájlokkal felülírtam és úgy próbálok mellette cfg-ket lehet ez a baj , ja és igen Xp vag vista? nekem Xp
  • Szasza20
    #25105
    Hát nemtudom, azért gondoltam hogy belinkelem mer gondoltam hogy ilyet akarsz, csak hát nemtudom miért nem működik nálad! Szerintem egy game reinstall és akkor csak másold be és indít! 1 próbát megér! Működnie kell!
  • peti71
    #25104
    Ez xp vagy vista?
  • Nwis86
    #25103
    Hmmm én ilyet akarok XD azonnal :) de akkor most nálam miért nem ilyen:S ameddig nem lesz ilyen nem alszok :) pedig reggel 4 kor meló:( előre látom szép lesz
  • peti71
    #25102
    Dúrva.
  • Szasza20
    #25101
    És azt a cfg fájlt használom amit beszúrtam! és az egész Single Player ilyen, mint a képen! Ilyen napfény van mindenhol!
  • Szasza20
    #25100
    Hát nem tudom mer nálam meg így néz ki!
  • rucinho
    #25099
    nekem is full ua!
  • Nwis86
    #25098
    Hát nekem ezzel a cfgvel ugyanúgy néz ki mint idáig ultrába de azért kösz.
    Ilyen


    és ilyet szeretnék:)

  • Szasza20
    #25097
    Crytek/Crysis/
  • rucinho
    #25096
    hova kell másolni az a cfg-t?
  • Szasza20
    #25095
    Aki még nem próbálta ezt a térképet az gyorsan szedje le
  • Shep
    #25094
    Melyik paranccsal tudom olyan sötétre csinálni a képet, ahogy a másodikon is van?
    ez az új dream cfg

    ez pedig másik buherás,


  • Szasza20
    #25093
    Itt egy cfg próbáljátok...
  • Szasza20
    #25092
    Igen bocs amikor belinkeltem a pályát akkor elírtam azt az X-et!
  • rucinho
    #25091
    neked ment!
    az a fránya X bötü!
  • rucinho
    #25090
    ott a pont!
    de már rájöttem
  • Nwis86
    #25089
    Levan írva #25079 be csak annyi a változás hogy ne map dreameperimentalt írj be mert az el van írva kimaradt 1 ”x ” szóval map dreamexperimental és már tölti is:)



    Shep én már végére vittem igaz volt 1 kis darab a mocsárba vagy mi az:) ahol csak átszaladtam senkit nem lőttem le mert már este volt tegnap, mint most is, és reggel 4 kor kelek:)
  • KILLER2
    #25088
    Kicsit bővebben? Milyen játékkal (patch, crack), milyen pályát, milyen configgal, mit csináltál, stb...
  • Nwis86
    #25087
    Ez volt nekem is kapásból ötletem de nálam nem vált be:( és még kipróbáltam úgy is hogy a system.cfg tartalmát autoexec fájlba másoltam és helyére raktam az se jött be és még a diff_easy.cfg eredeti tartalma mögé is bemásoltam (tudtommal ez a legmegbízhatóbb megoldás parancsokkal való indításra) de a 3 próbálkozásból 1ik se jött be nálam:(
  • rucinho
    #25086
    nem tölt be a pálya help!
  • KILLER2
    #25085
    Hát igen, az eső egy érdekes jelenség a Crysisban.
  • Shep
    #25084
    Megnéztem a pályát, bitang nagy, szép meg minden, de honnan esik az eső? Abból a 2-3 db bárányfelhőből? A hullámok méretét megnövelték, de ennek köszönhetően, hót béna lett az egész, ráadásul a part mentén tök bugos az egész, meg mondjuk beljebb is, kicsit elszalad a készítővel a ló. Nekem kicsit túl sötét lett az egész, meg, hogy a házban is esik az eső. Na de azért jó kis pálya. Valaki a végére ért már, mert 1 órát szórakoztam vele, de még csak a két sziklafal között átívelő hídnál tartok.
  • Szasza20
    #25083
    Én azzal a beálítással játszok amit a banner alatt lehetett letölteni és ott élénk a szín és kb olyan mint egy Ultra High beállítás és tök jól megy vele!
  • Ability
    #25082
    Én is kipróbáltam, és kicsit meghökkentem, hogy talán még jobban is fut a játék ezzel a konfiggal, mint a normál high beállítás. Minden részletesebbnek tűnik, minden csili-vili effekt be van rakva, és semmi lassulás. Lehet végigjátszom harmadjára is Very High beállításokkal. :D Viszont talán nem olyan intenzív élénk színű a környzet. Ez lehet valósághűbb, de nekem az eredeti színek jobban tetszettek...
  • Szasza20
    #25081
    küldj PÜ-t és akkor add meg az email címed aztán elküldöm oda hogy kell megcsinálni, nem bonyolult
  • grebber
    #25080
    Na kiprobáltam Pydon's Shaders Tweak 1.3 Final Very High Effects system cfg tökéletesen müködik rendes singleplayer alatt is ugyanolyan frankó a napfény!
  • grebber
    #25079
    Letöltöd feltelepíted.Meg kell nézni oda rakja-e ahol a játék van Crysis\Game\Levels\ -> ide rakja-e,mert nekem alapból nem ide tette.Ide kell bemásolni.

    Belépsz a játékba 0-val lehivod a konzolt majd beirod: con_restricted 0 (itt a numerikus 0át irjad már rendes 0-val kilép,majd beirod: map dreameperimental tehát a pálya nevét!
  • grebber
    #25078
    Pydon's Shaders Tweak 1.3 Final Very High Effects System config ott van a pálya mappájában!
    Másold ki onnan mint egy rendes config fájlt oda ahova kell és szerintem ilyen lesz a teljes játékban.

    Probáld ki légyszives és jelezzd vissza!!
  • Japper
    #25077
    Szevasztok!
    Hogy kell elindítani ezt a pályát?
  • Nwis86
    #25076
    csináltam belőle 1-2 videót .. na ilyen napfényt szeretnék valahogy játékba varázsolni

  • Nwis86
    #25075
    kösz a linket rohadt jó ez a pálya :D engem az érdekelne hogy lehet a játékba ilyen napot csinálni :) már próbáltam a mód cfgjéből másolni a rendesbe de sima ultra hight bealítás fölé nem megy azaz nem lesz ilyen jó a nap fénye :( pedig rohadtul bejön:) szóval ha esetleg valaki tudja ne tartsa magába:)