CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23802
jah ott én is sokat szittam a kubai kékerest, de az megnyugtathat h annál szarabb hely nincs a játékban 😄 elötte levõ rész votl a legjobb de utána sem szar

V43 1105
#23801

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

JaSoN HuNTeR
#23800
srácok!Mit kell csinálni amikor legelöször bejutunk az idegenekhez??NMert én valami nagy térbe értem de nincs semere se út...Ott volt 4DB ilyen érdekes átlátszó lény azokat levágtam de utána nem találom a tovább utat.?:S

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

grebber
#23799
Aki ezzel a progival csinál egy olyan configot amin minden csutka ultra highon van kérem jelezze!

Next PC upgrade: 2022

#23798
Hi!

Valaki aki szaki, nem szeretné elmondani h miaz a .NET Framework és mit csinálÉrdekelne ...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

berczely
#23797
Készül a játékhoz vadászós mód?<#idiota>Szarvasokkal távcsöves puskával!Tök jó lenne ilyen szép környezetben ûzni a vadat!

#23796
jobb mint credits-et nézni xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23795
mekkora lol, pont végigtoltam és kidobott az asztalra az outro végén 😄

#23794
Kösz

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

Balumann
#23793
Nem. De ha elolvasnád a leírást ott a mentés oldalon, át kell írni a mentés fájl nevében a profile nevet a sajátodra...

#23792
Hello
Az 1.1 es verzóhoz honnan szedjek mentést? Ami itt fent van linkelve, az nem jó. Bemásoltam, és nem történt semmi. (paradise lost, onnan szeretném folytatni, ahol abbahagytam.) Vagy az összes mentést bekell másolni addig a küldetésig?

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

#23791
Hát érdekes mert én nem találkoztam ilyennel, egyébként addig nem indultok a többiekkel amíg nem szálsz be a kocsiba a gépágyús részbe próféta fog vezetni.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

bpeti72
#23790
szasztok. Valami gond lehet a játékkal, mert ahogy kijöttem a fagyos részbõl, utána van 1 ház ahol a többiek vannak, van egy nagy idegen ami repked meg több kisseb akit ki kell nyirni, meg is csinálom de valamiért nem enged tovább, olyan mintha lefagyna , az emberek mozognak de van két idegen akik nem akarnek felrobbani hanem ahogy kinyírod õket ott maradnak a levegõbe és bármit csinálok nem tûnnek el és a manusok egyfolytába lövik õket és smmi, már vagy 20X neki futottam. mi lehet a gond. köszi

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

grebber
#23789
Elég hasznos kis progi.Belehet állítani olyannak a gamet amilyennek tetszik.

CryConf 1.0 - Custom Config Utility


Next PC upgrade: 2022

Qwerty4
#23788
Amúgy a Far Cry is pont ilyen unalmas darab.A Crytek munkáit egyáltalán nem tudom kedvelni úgy tûnik. 😊

Qwerty4

Qwerty4
#23787
Hogy utálom az ilyen beszólásokat, hogy akkor ne jácc.De jáccok, mert tetszik a környezet, ennyi, de a játék maga nem hat meg.Ez van...

Qwerty4

Balumann
#23786
sztem multiba még rosszabb

#23785
nálam is, kijátszom, mert annyit megérdemel, de nem valami nagy játék. Multija lehet jo. De single nem...

Balumann
#23784
Én nekem már az elsõ pálya végétõl unalmas volt, második végén feladtam.

zombeeka
#23783
Akkor tovább ne is játssz vele! Nekem is igazán addig tetszett amíg emberekre vadásztam a jungle-ben,de aztán az idegen ürhajós rész és utánna az már tényleg unalmas volt!<#buck>

Irgum-burgum :)

Hogthar
#23782
üdv, nem tudja valaki hogy a mesterlövész puskának a célkeresztjét hol találom meg a játék könyvtárán belül? mert a roham távcsõnek megvan és a reflex távcsõnek is de a mesterlövésztávcsõnek valahol egészen máshol és engem idegesít a a mesterlövész távcsövé a roham távcsõnek a objects/weapons/attachment/assault_scope/textures és ott van sniper_scope is de abba a mappába nincs benne:S ha valaki tudja pls segítsen<#help><#zavart2><#sir><#confused>
Qwerty4
#23781
Ez a Crysis csak kirándulgatni jó.Szép tájak, a szemnek jó, pedig nincs is maxon a graf, hogy is lehetne, ehhez tényleg atomerõmû kell. 😄
4 pályát vittem idáig végig, eddig bukta, hangulattalan és unalmas. 😞

Qwerty4

V43 1105
#23780

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#23779
msn?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

V43 1105
#23778
Thermaltake hm.. az egy gépház lesz ^^ , akkor holnap, ha esetleg mégis össze jönne a dolog, irj ide 😉 vagy ha van Xfireöd .. gigant14 a nevem 😉

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#23777
elmondom mi a gond 😊 nem ettem ma még 😄 aztán mostan ezt orvoslom, aztán fel kell adnom postán egy Thermaltake Tai-Chit... (google-be utána lehet nézni mi az) aztán megyek gyurni... aztán alszom, mert korán keltem, aztán meg Valszeg GoW-ozni fogok, de lehet, h megunom, és akkor crysis, szal mára nem igérek semmit 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

V43 1105
#23776
Kössz srácok 😞


Camper, akkor ma mehet? :o

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

wesker24
#23775
részvétem <#szomoru1><#sir>
tugyiti
#23774
maximum részvét <#sir>
gduck
#23773
részvétem 😞

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23772
részvétem <#shakehead>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bertino
#23771
részvét

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

V43 1105
#23770
Ne haragudj, tegnap kedvem sem volt játszani, elhunyt sajnos nagymamám <#szomoru1> De, ha ma benne vagy felõlem mehet <#vigyor3>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

grebber
#23769
Egy újabb mod

Van kis video arról a csillagkapuról 😄

Next PC upgrade: 2022

#23768
igen lassabb, pláne ha dx10-es a vidkártyád, vistán dx10-el fut és rengeteg fps-t esik a grafika pedigg nem lesz sokkal jobb.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

Mayday
#23767
Sziasztok, egy gyors kerdes:

Ugyanazon hardverrel, ugyanazon verzioju driverekkel es beallitasokkal Vistan lassab a jatek, mint XP-n?

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

#23766
énmeg a natural mod-ot raktam fel és minden ellenörzõ pontnál kifagy a játék,hogy a mentésekröl ne is beszéljek.

wapolok

#23765
Felraktam az 1.1-es patchet és teljesen megbolondult a játék. Új játékot kell kezdenem, akkor az jól mükszik , a régiek nem jól mûködnek az ellenség mozdulatlan, némely bajtárs is, tankban nincs lõszer. Tehát vagy a patch sz*r vagy valamit rosszul telepített fel. Ráadásul olvastam hogy job grafikát ígérnek a patchben, hát nekem nem tûnt fel.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#23764
én most voltam egy pár órát bithun... de nem vótá :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

V43 1105
#23763
Ma van kedved VTOL-ozni ? 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#23762
ja majd meglássuk milyen lesz xD

gduck
#23761
Jövõ szerdán hátha kiderül (akkor jön a weekly update 3) 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23760
oke 😊
az 1.1-as szar volt nagyon
mentések is bugosak lettek xD meg minden

Jaffa 2843
#23759
watta logika 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Shep
#23758
Ha elkészül és kiteszik a netre, hamarabb nem 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#23757
mikor lessz a 1.2 -es paccs letölthetõ?

gduck
#23756
Remélem az 1.2-es patch után újra le is lehet lõni a földrõl is 😄

"Patch 1.2 ...
VTOL:

* Increased VTOL vulnerability to being hit by other aircraft cannons.
* Fixed issue with VTOL weapons not overheating correctly.
..."

Forrás: Weekly Update #2: Patch 1.2

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23755
hy
felraktam a játékhoz az 1.1 es patchet,és mikor töltenék vissza eggy mentett álást akkor a fegyverem a levegõbe lóg.Vagy olyan mintha a földön feküdnék és meg se tudok mozdulni.Mi lehet a baj?<#help>
#23754
nem jól látod 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23753
Klafa!
Ez a fickó tényleg nem akar meghalni...<#vigyor1>
Jól látom te DX10-ban játszol multi-t is?

BattleTag: zydar#2910