CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#23854
És ez az elszomítobb része a Cryengine 2 nek: Benchmark_CPU2

Szintén->1280x1024 HIGH (Very HIGH moddal )+ natural moddal fûszereve.Árnyékok és képi hatások közepesen ésimítás ki:

Next PC upgrade: 2022

grebber
#23853
1280x1024 HIGH (Very HIGH moddal )+ natural moddal fûszereve.Árnyékok és képi hatások közepesen ésimítás ki:

Next PC upgrade: 2022

MaSzKa
#23852
high beállítás
árnyékok medium
v-sync on
1280x1024


régebbi tesztem hogy legyen mihez hasonlítani

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#23851
high beállítás
árnyékok medium
v-sync on
1280x1024

http://photohost.extra.hu/up/images/1202680330.jpg

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#23850
fasza várom én is FC2-õt
C2-t is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

grebber
#23849
Crysis - Már egymillió felett, folytatás és mozifilm

Eddig sem volt kérdéses, hogy nanoruhás hõsünk kalandja folytatódik, ám a jelek szerint akár film is készülhet a rendkívül látványos FPS-bõl.

A kotaku munkatársa egy rövidebb interjú keretében a Crytek terveirõl faggatta Cevat Yerli-t. A Frankfurtban élõ, török származású fiatalember testvéreivel még 1997-ben alapította meg cégét, s azóta a Far Cry, majd a Crysis révén az ország elsõ számú fejlesztõcsapatává avanzsálódtak. Tavaly már terjeszkedésbe is kezdtek, s Kiev mellett legnagyobb örömünkre Budapestet szemelték ki. A Crysis mellett jelenleg három projekt fut, melyekrõl egyelõre még nem rántották le a leplet.
Röviden "szólnék" az interjúról, melynek teljes szövege itt olvasható.
A Crytek azon kevés, világszerte elismert stúdiók közé tartozik, mely máig örzi függetlenségét. C.Y. szerint ez egyre nehezebb a növekvõ költségigény, a fogyasztói szokások, stb. miatt, ám új lehetõségek nyílnak az online terjesztés, az egyszerûbb alkalmi játékok, illetve a Wii, az Xbox Live és a Playstation Network révén.
Arról, hogy egy nagyobb kiadó felvásárolja õket, csak akkor lehetne szó, ha a két cég vállalati kultúrája megegyezik, ellenkezõ esetben nem lehetne hatékonyan együttmûködni. Ha valaha is sor kerülne erre, akkor csak szigorú feltételekkel egyeznének bele.
A Cry Engine 2 lassan ledolgozza hátrányát más, népszerû grafikus motorokkal szemben, hiszen most már multiplatform fejlesztésekre is alkalmassá tették.
C.Y. alig várja már, hogy kipróbálhassa a Ubisoft-nál házon belül készülõ Far Cry 2-t, mivel az eddig látottak lenyûgözték.
Szóba került még a Far Cry filmváltozata is, amellyel kapcsolatban optimistán nyilatkozott. S ha már a filmeknél tartunk, akkor büszkén közölte, hogy jelenleg is folynak a tárgyalások a Crysis megfilmesítésérõl, s tervei szerint még ebben az évben tetõ alá hozzák a megállapodást.
Ami pedig a rajongók által várt folytatást illeti, Yerli becslései szerint két-három éven belül már játszhatunk is vele.
Úgy tûnik, okkal elégedettek a Yerli fivérek, hiszen az incrysis szerint megjelenése óta több, mint 1 millió példányt értékesítettek a kezdetben döcögõs eladásokat produkáló játékból.

info: Gamestar

Next PC upgrade: 2022

Hogthar
#23848
üdv, nem tudja valaki hogy a mesterlövész puskának a célkeresztjét hol találom meg a játék könyvtárán belül? mert a roham távcsõnek megvan és a reflex távcsõnek is de a mesterlövésztávcsõnek valahol egészen máshol és engem idegesít a a mesterlövész távcsövé a roham távcsõnek a objects/weapons/attachment/assault_scope/textures és ott van sniper_scope is de abba a mappába nincs benne:S ha valaki tudja pls segítsen
Hogthar
#23847
Nincs sajna, ha játszani szeretnél vele multiba vagy keress klánt ott sokszor van játék vagy menj netre😊
#23846
Van élet a hamachis szervereken?

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

kifli
#23845
nem is azért nem kezdtem el mert nagyon nehéznek gondoltam, hanem azért mert egyszer normálba mentem végig aztán realisztikusba és harmadjára már nem volt kedvem 😊
na de most megyek és tolom bithun 1 kicsit
bertino
#23844
rettentõ sok különbség nincs a nehézségek közt...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kifli
#23843
a fagyott rész se sookal nehezebb csak 1 picit én realisztikusba toltam végig deltához meg nem volt gyomrom 😊
#23842
A napsütéses koreais részeket normál, a fagyott részt meg könnyû.

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

V43 1105
#23841
Minek az neked?^^

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

kifli
#23840
milyen szinten vitted végig?

@quki ha nincs meg eredetibe akkor is tudsz játszani peciális szervereken nem kell hamachi 😉
#23839
Sikerült, kivittem, nagyon király játék😊

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

kifli
#23838
minek hamachi?
Quki
#23837
jah...és egy nagy kérésem lenne....ha van valaki....akinek kva jó a feltöltése...magyarán 10 megabájtos 😄D...és crysis-sal tolja.....az jelentkezzen nálam...thx elõre is
e-mail: [email protected]

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook

Quki
#23836
jön vki hamachin tolni egy menetet?

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook

Qwerty4
#23835
Szörny vagy ûrhajó?Ha szörny akkor nem TAC-kal kell kinyírni, hanem fegyókkal.
Azután jön az ûrhajó, a TAC-ot rácélzod az ûrhajó egyik jegelõeszközére, hasonlóana távcsöves küldetéseknél, bemér ott valamit, azután tüzelés.És robban.

Qwerty4

#23834
Hi
A TAC fegyvert hogyan tudom használni? A fedélzeten vagyok, ott van az a nagy szörny. A TAC fegyvert azt irja, hogy nincs befogott célpont. Gondolom shotgunnal nemfog menni.

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

JaSoN HuNTeR
#23833
me nekem is 1GB azon csak lowon ment...Elég sokat akadozot.Most raktam bele 1,5GB ot hát igy sokkal jobban megy,de ha benne lesz a 2GB akkor az lesz az igazi.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23832
+1GB ot és akkor talán mehet mediumba is.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23831
Hello!

csak kérdésre jöttem most... plusz 512 MB memóriától várhatok bármilyen gyorsulást a crysisba?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

JaSoN HuNTeR
#23830
Nos az én confingom:
A64 3000+,1,5GB ram,HD2600XT GDDR3
Elsõ pálya:

Nálam ilyen a high:
1024 high
High 8x élsimitás:8x
Ahogy általában játszok=Medium

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23829
megvannak a képek de túl nagy métetûek hogy tölcsem fel öket?Az a Netbag oldal az nagyon rossz regiztem rá és nem enged be.fúj

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23828
majd csinálok róla egy képet
mingyárt.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Qwerty4
#23827
Nekem átlagba volt 5.Na mindegy. 😊

Qwerty4

JaSoN HuNTeR
#23826
elsõ pályán.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23825
nem a proci van húzva 2300ra.De tényleg átlagban megvolt a 10-11fps.A legtöbb az olyan 18 volt.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Qwerty4
#23824
Nekem meg 2 gigam van és athlon 4000+.Húztad a kártyát?És én is 1024-ben toltam.
Az éjjeli pályán volt minden maxon, szóval a legelején.

Qwerty4

JaSoN HuNTeR
#23823
HIGHBA.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23822
nekem a a643000+,1,5GB,2600XTvel,10FPS-em volt 1024be 😄 És ilyen hosszú lagok nem voltak folyamatos játékmenet csak lassan.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

berczely
#23821
De sztem meg fura!Túl recés dehát ultra high grafon + élsimítás már tuti nem menne szépen!Szal szép az csak zavaró a rece!Szvsz!

Qwerty4
#23820
Nekem 2600xt van, azzal minden highon 5 FPS-el ment.Pár dolgot le kellett húzzak, hogy játszható legyen.
Akkor ki se próbálom ezt a very/ultra highot. 😊

Qwerty4

JaSoN HuNTeR
#23819
am szerintem nem kaki 😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

berczely
#23818
Azért mondom....GT-n nehogy már ilyen kaki legyen!

JaSoN HuNTeR
#23817
8800GT és 1024be elvileg szépen fút.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

inter94
#23816
azért nem néz ki annyira jól mert frapsal készitettem a képeket és az csak nekem BMP képeket csinál,de igazából szép

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

berczely
#23815
Hát nem tudom....nem néz ki valami jól!Lehet hogy a képek rosszad de ennél még a high is szebb nálam!

Qwerty4
#23814
És egy ilyen ultra high beállításhoz milyen kártya kell? 😄

Qwerty4

inter94
#23813
demég hogy😄

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

JaSoN HuNTeR
#23812
egy-két fényhatás.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23811
nagyobb csatába azért megröccen nem?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

grebber
#23810
Már tárgyalnak a Crysis filmadaptációjáról

Bár a Crysis történetétõl nem vágtuk hanyatt magunkat, valaki mégis lát fantáziát az inváziós, háborúzós, szuperkatonás sztoriban - reméljük, hogy nem Herr Boll az a valaki.

Cevat Yerli, a CryTek CEO-ja ugyanis egy interjú során kikotyogta, hogy már tárgyalnak egy filmes szakemberrel a Crysis megfilmesítésérõl. A cég elõzõ játékát, a Far Cry-t Uwe Boll dolgozza majd fel, reméljük, hogy ezúttal nem a német "úriember" vetette ki a hálóját a brutális látványvilággal (és persze gépigénnyel) megáldott FPS-re.

info: Gamekapocs

Next PC upgrade: 2022

#23809
Mi a különbség az ultra high és a very high között?

inter94
#23808
Tényleg jó ez a program!nekem van egy ultra high configom ha kell vegyél fel msn-en!
1-2kép ahogy én játszok 1024-be

Asrock AliveNF6G-VSTA,Gainward 8800GT 512MB,Amd Athlon64 X2 3800+ 2ghz 2x1gb DDR2 RAm

JaSoN HuNTeR
#23807
hogy kell onnan tovább jútni.Amugy én olyan bugokat találtam hogy röhögve sirtam 2hétig xD

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

bpeti72
#23804
köszi. akkor az lehet a gond.

Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz Radeon RX 480 8GB 16GB ram

Qwerty4
#23803
Na már túl is jutottam a repülõs kalandon. <#smile>
Már cak egy pálya van, alig várom hogy vége legyen a játéknak.Na, nem azért mert rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a kibaszottul jól megírt sztorijú játéknak a vége, hanem azért hogy legyen már vége a Crysisnak.<#vigyor5>
A Crysis egy GoW után nagyon gyenge eresztés.Mondjuk az sincs nálam a topon, de mégis magasabb színvonalat képvisel.

Qwerty4