31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #25475
    Én is pont erre gondoltam..
    Mikor a demo-nál néztem a pályaszerkesztőben az alieneket, akkor már nehezebben kaptam levegőt....
  • DarkSector
    #25474
    Szerintem az dobta fel..
    Crysis-nak is csak a végét játszottam eddig.
    CORE-tól....
  • KILLER2
    #25473
    Ja és a Crysis se lett sokkal jobb. Bár jók ezek az alienek, de túl kevés fajta van belőlük. Én örültem volna valami lábon járó ember méretű aliennek is.
  • kirol
    #25472
    Ja, szerintem is, de ezt már vagy 20x kibeszéltük.
  • Rage47
    #25471
    far cry-t is a szörnyekkel cseszték el sztem:)
  • grebber
    #25470
    Igen trilogia lesz! Hová lehet fejleszteni a grafikát. A vízet azt haggyák mert az ma már akármilyen gagyi játékban is fantasztikus Crysisba főleg. A belső terekre és a bennük lévő tárgyakra meg a növényzetre nagyon de nagyon rágyurhatnak mert gyatrák.
  • Bokafix2
    #25469
    Elnézve az fps számokat háát, azért valamivel komolyabb vasat igényel mondjuk a quake 3-nál (ez csak vicc vót ). Az én gépem is krízishelyzetbe került már a demónál. A játék benyomta a gépem uzsonnára. Valahol azt olvastam jön a Crysis 2 és 3-is. Ez komoly?? Tényleg megcsinálják?
    Hová lehet még ezt az állba csapós grafikát fokozni? Valósabb lesz mint az eredeti helyszínek, amiből a játékot összegyúrták? Tejóég... Azt hiszem nanoruhát kérek karácsonyra.
  • DarkSector
    #25468
    Bocs ez csak vicc akart lenni.
  • grebber
    #25467
    Ja jöhet kiváncsi vagyok.
  • Viktor9202
    #25466
    Én is betegyem?
  • grebber
    #25465
    Már 9 tagu a teszt :D

  • BIZ0906
    #25464
  • DarkSector
    #25463
    Nem
    Közben kiderült, hogy ghost van a monitoromban...
    A nagynénikém akart így üzenni, hogy mennyek má ki a kertbe ásni..
  • DarkSector
    #25462
    Elméletileg ez lenne a normális..gondolom...
  • BIZ0906
    #25461
    Még az én karimnál sincs ilyen hiba. "Lehet hogy az Ön készülékében van a hiba"
  • BIZ0906
    #25460
    Hát ez kb olyan mint valami mi is?
  • DarkSector
    #25459
    Na talán most!
    De már félek elkiabálni!
    Kitöröltem a Luigi-s mentéseket, és a VGA saját Drivrét leszedtem és feltettem a referenciát.
    Grrrr...csak maradjon ilyen...
    Bár jobb lenne ha ez is menne 1680x1050-be....

  • DarkSector
    #25458
    Ezt is THX
  • DarkSector
    #25457
    THX
  • Jaffa 2843
    #25456
    a hiba a g80 texture leak problémája xD
    vagy töltsd be menübe a cfg-t és ugy inditsd el a pályát
    de ezt meg szokta oldani egy egyszerü alt+tab is
  • grebber
    #25455
    Passz nekem config fájlokkal nem volt soha gond. DX10 unlockert probáld ki hátha azzal nem ilyen!
  • DarkSector
    #25454
    Na miért?
    Mondjuk annyi igaz, hogy betöltöttem egy configot, ami a DX10-es effecteket hozza DX9-re.
    Akkor az a baj?
  • grebber
    #25453
    Érdekes hogy mennyire szendvedsz nálam vajon miért nem volt semmiféle ilyen meg más bug sem?
  • DarkSector
    #25452
    Van megoldás?
    Új gép vásárlásán kívül?
    Jah és nem a VGA-m rossz, mert csak ennél az 1 játéknál van ilyen.
  • DarkSector
    #25451
    Na srácok ezért van az, hogy ez a játék soha nem lesz első, de még top 10-es sem..
    Legalábbis nálam!
    Ilyen van 1.2-es pach és legújjabb DX9 és VGA driver (169.21)
    Mellett!!!!!!!!!!!

    BUG
  • KILLER2
    #25450
    Akkor kicsit eltévesztette a játékot xD
  • DarkSector
    #25449
    A kis NEO....
  • KILLER2
    #25448
    De azé így is agyonlőttük néhányszor azt a barmot. A csal, akkor legalább jól csaljon. Bár tepesztaltam már olyat, hogy a csávó láthatatlanul fohangált speed mód futási sebességén és 20 métereseket ugrált, minedzt úgy, hogy közben midnenki megfagyott a pályán. Arról videóm is van. Na az élvezet volt.
  • Narxis
    #25447
  • KILLER2
    #25446
    Ez a kis csíter mehetne az olimpiára magasugrani, mert rendesen rágyúrt a lábára respect érte

    Ilyeneket kéne kib@szni a multiból egy életre. Nem tudom, hogy ilyenkor milyen képet vágnak. Nem értem, hogy ezt ilyenkor élvezik vagy mi? Mi jó van abban, hogy játszol úgy, hogy a többieket idegesíted és elcseszed mindenki számára a játékélményt, beleértve magadat is, mert ebben így szeirntem semmi vicces nincs.
  • DarkSector
    #25445
    Jah...április 1.-je kedden vót...
  • DarkSector
    #25444
    Erről beszélsz?
    Crysis SP Demo
  • KILLER2
    #25443
    Ezen örülsz, ha elindul, te tényleg nagyon keversz valamit, vagy csoda történt. De inkább az első.
  •  Evil
    #25442
    Crysis és a Far Cry két külön game sztem kevered.
  • DarkSector
    #25441
    Ez max minimumhoz elég.
  • ABandee
    #25440
    asus a7km-400 (Micro atx) 2gb kingmax 400 DDR1 sempron socet a (462) 2500+ vagy (mobile 2100ghz ) agp ati x1600 256mb (shared 768 MB), 2db vinyó 2 dvd író 550W silent giant 14A táp + samu 82colos tv +10m 16 pólusú VGA kábel na ennyi kell aletölthető demótok maxon való futtatásához!
  • grebber
    #25439
    Remélem lesz egy plussz képesség Maximum grafika néven és baszott szép lesz tőle a növényzet meg minden.
  • KILLER2
    #25438
    Erre kíváncsi vagyok.
  • grebber
    #25437
    Crysis - készülőben az 1.3-as patch

    A CryTek legutóbbi közleményében felfedte a legújabb, 1.3-as verziószámot viselő patch készültét. A szépségtapasz állítólag nem csupán hibajavításokat, gameplay korrekciókat fog tartalmazni, hanem új összetevőket is ad az alapjátékhoz. A fejlesztők, - ahogy eddig is - főként a multiplayer részre koncentrálnak. Az újításokról egyelőre nem árultak el részleteket, de a következő hetekben ezt mindenképp pótolják. A kiadás idejéről semmilyen információt nem tettek közzé.

    info: Cybergen
  • bertino
    #25436
    az biztos, én is anyáztam, mikor ott jártam.