CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23954
Valaki ma este 10-tõl egy kis Maximum Multiplayer?

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23953
Ez nagyon meleg Miskolc a király! 😊

Deajka én mit szóljak akkor a 7300GT-mmel? 😄

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Smithwarden
#23952
Ismét szerda, ismét új infók a közelgõ javításról.

AZ SDK
A várva-várt SDK (Software Development Kit) az 1.2 patch megjelenése után néhány nappal várható. Az SDK már elér régóta fejlesztés alatt áll, az elmúlt hetekben komoly eredményeket sikerült elérniük a fejlesztõknek. Az Istaller, a Resource compiler, az FMOD designer (sound, polybump plugin/application) és természetesen a Max exporterek (3ds max 8, 9, 2008) már készen vannak. Így a modderek saját objektumaikat könnyûszerrel helyezhetik át a SandBox editorba. Jelenleg a példa assetek fejlesztése folyik és igazítása a különbözõ exporterekhez. (ezek referenciaként szolgálnak arra vonatkozóan, hogy a különbözõ objektumok /pl. jármûvek, karakterek / hogyan és milyen jellemzõkkel jelenhetnek meg a SandBox szerkesztõben) A SandBox szerkesztõben természetesen a bugfixek és kisebb új funkciók is helyet kapnak. Az SDK forráskódja jelenleg az 1.2 patch állapota alapján változik. Mihelyst ez készen van, megkezdõdik az SDK végsõ tesztelése és vizsgálata a stabilitás szemszögébõl, majd megtörténik a végsõ kiadás a modding közösség részére.

PATCH 1.2
Az 1.2 patch elkészült, az Installert továbbították az EA és a Crytek megfelelõ részlegeibe, ahol jelenleg a tesztelés zajlik. A Crytek reményei szerint a patch 1-2 héten belül kiadásra kerülhet. Íme néhány új funkció és javítás, melyrõl most szót ejtünk:

TÖBB INFORMÁCIÓ A KIJELZÕN (HUD)
Új jármû vásárlása esetén egy kék színû, sarkára állított négyzet jelöli a jármû aktuális pozícióját. Így elkerülhetõ az, hogy másik garázsba fuss a jármûvedért és ezzel értékes másodperceket veszíts. (lásd a lenti képet)

FEJLESZTETT ÁLLAPOT-VISSZAJELZÉS
A Single Player missziókhoz hasonlóan fejlesztésre került a játékos sebesüléseire vonatkozó vizuális visszajelzés. A képernyõ elvörösödik halálközeli és bezavarodik találat esetén. (kikapcsolható)

ENERGIASZINT SZÁZALÉKOS KIJELZÉSE
Az aktuális energiaszint immáron mindkét csapat számára százalékos formában is olvasható közvetlenül az energiaszintet jelzõ csík alatt. (lásd a lenti képet)

ATOM-IKON ELTÛNÉSE CLOAK MÓD ESETÉN
Ha a játékos kézi atomvetõt (TAC) cipel, egy nagy ikon jelenik meg a karaktere felett. Ha viszont cloak módba vált, az ikon is eltûnik. A végjáték ennélfogva rendkívül izgalmas és nem várt fordulatot is vehet.

TÖLTÉNYHÜVELY DOBÁSA LÉGI JÁRMÛ ESETÉN
A légi jármûvek kidobják a lövedékek hüvelyét. Így jól látható, ha a jármû egy ellenséges célpontra tüzel.

ELLENSÉGES LÉGI JÁRMÛVEK HELYES KIJELZÉSE
Az ellenséges jármûveken nem lesz piros X ikon látható.

JÓL HALLHATÓ GÉPÁGYÚ FELPÖRGÉS HANG VTOL ESETÉN
Távolról is jól hallható, ha a VTOL a gépágyút készül használni.

JAVÍTOTT GÉPÁGYÚ-TÚLMELEGEDÉS VTOL ESETÉN
A VTOL gépágyúját már nem lehet szinte végtelenül használni, a túlhevülési idõ jelentõsen lerövidült.

HATÉKONY LÉGELHÁRÍTÁS
A légelhárító jármû ereje jelentõsen megnövekedett VTOL és helikopterrel szemben, ugyanakkor csökkent földi jármûvek (pl.: tankok) és kézi rakétavetõ ellen.

ÁLTALÁNOS HIBAJAVÍTÁSOK
Potenciális rendszer-összeomlások kezelése és javított fizika a rombolható objektumok / növények esetében.

REJTETTSÉG HANGTOMPÍTÓ HASZNÁLATA ESETÉN
Ha a támadó játékos hangtompítót használ és 5 méternél távolabbról lõ, nem tûnik fel a helyzete az ellenség számára.

JAVÍTOTT RAKÉTAVETÕ ÉS ROBBANÁS-EFFEKTEK
A rakéta nem halad át tárgyakon robbanás nélkül. Néhány fegyver esetén szintén javításra került ez az elmaradó robbanás-effekt.

JAVÍTOTT PDA ÉS LOADOUT MENÜ
Fegyvervásárlás, vagy a LOADOUT képernyõ használata közben nem vált át a PDA magától egy másik oldalra ha csapatunk elfoglal valamit, vagy egyéb helyzetjelentés érkezik.

SAJÁT 'OBJECTIVEX.XML' BEHÍVÁSA
Az egyéni pálya mappájából immáron lehetõség van egy saját 'objectives.xml' fájl behívására.

A fenti lista nem teljes, hamarosan újabb információkat adunk az újításokról és a javításról.

Crysis.hu -rol masoltam be az infot

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#23951
most találtam ki
ebbõl a versszakból:
Elsõ ének: 8. verszszak

#23950
jaja,már mondtam is ezeket osztálytársaimnak xD 😛
igy mondanám a verset:
Itt van immár Psycho nádor hada
Itt kevély ruhával Nano Nomád hada
Délcegen váltja át szürke nanoruháját
Sok nehéz f74-es golyó terheli ruháját
És utána Cifra,TAC fegyveres SS-ek
Tombolnak alattük golyóálló dzsippek
Nézi Nomád nézi,s dehogy veszi észre
Hogy egy koreai rakja segbe és farkát benyomja,de egészbe

Smithwarden
#23949
/ off
(ez mondjuk erosen offos - pc vs konzol tema, ugyhogy nem is irok ennel ebben a teamaban tobbet ide..)

konzol se jobb alternativa:

+alapbol olcsobb
+2-3 evig amig nem fut ki a konzol = tuti jol mennek a jatekok rajta

-only jatek, pc-vel 10*!!! tobb dolgot lehet csinalni, futtatni rajta
-internet
-regi kedvenc gamekkel is tudsz jatsznai - visszafele kompatibilis
-multiplayer (internet)
-eger + bill!
-ahogy van penze az embernek kulon is tudja fejleszteni alkatreszenkent
-stb

Tehat pc-re tobbet kell kolteni, de rengeteg dologban tobbet is ad. - sztem
(+ nem kell a legdragabb videokartyat megvenni ahogy kijon, hanem egy jo ar / ertek aranyu kozep kategorias vga-t vasarolni kb evente )

/ on

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#23948
szarügy. vigyél egy kis színt a dologba és gondold azt, hogy nano ruhája van Toldinak. (és azért bírja el azt a baszottnagy póznát vagy mi a toszt) -.-

http://thenamelessphoto.com/

#23947
Jó nektek,ti Crysis-eztek én meg most tanuljam azt a kibaszott köcsög Toldi versszakot 😞 xD

Quki
#23946
bithu szerver ip-jét meg tudja vki adni?

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook

Smithwarden
#23945
ok <#smile>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#23944
Hali!
OFF
Hát vazze ezek a kártyagyártók tönkre fogják tenni a Pc-s piacot. Minden évben új kártyát venni? Tavaly vettem egy 7900 GT-t és lassan csak annyit ér mint egy mx400. Ha egyáltalán emlékszik még valaki erre a kártyára. Elképesztõ ... 8600 GT 30 e alatt? Hát tényleg a konzol az alternatíva! (Bár nagyon rühellem)
ON
kifli
#23943
Jó nem is azért de nekik csak kéne futnia very highon 😊
ez meg jóindulattal medium 😛
csak azért mondtam mert úgy szembetûnt de nem lényeg amúgy...
Smithwarden
#23942
Azokon a kepeken nem a szepseget kell nezni, ez a hir nem egy ujabb "ultra config"-rol szol. <#taps>
Azt mutatjak meg rajtuk, hogy miket fognak valtoztatni a kov patchben multiban. <#hawaii>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

kifli
#23941
hmm csak én látom úgy hogy elégé csúnyák azok a képek?
Smithwarden
#23940
Ki is raktak ahogy megigertek, eleg sok info megint:

1.2 patch - 3. heti info

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Ability
#23939
<#puszis><#puszis><#puszis>
#23938
ok,thx

Smithwarden
#23937
Kb 15 perc mulva lesz patchrol ujabb info a Crymod.com -on.
Szokasos beigert heti szerdai 18:00-as info.
(Remelhetoleg idopontrol is hogy kb mikor jon ki...)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#23936
Mikorrr jön már ki az 1.2-es paccs?

Paulie
#23935
shizzle jól megcsináltad a topikot 😊<#eljen>

.

#23934
Gondolom hogy a játékon belül be van x-elve a feliratok fül, de ha így se megy, akkor
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
töltsd le a razoros verziót, ez tuti mûködik!

és nem lesz semmi probléma!

BattleTag: zydar#2910

#23933
Akkor én rossz verziót kaptam?😊

Köszi a választ ......beállítani nem lehet vhol??
Telepítésnél természetesen a magyar nyelvet adtam meg.....

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#23932
tök muri, h má 1 hónapja jöttek a a kamu képek, a crysis 2.rõl xD és most olvasom, hogy az a Yerli gyerek nyilatkozott, hogy 2-3 év kell az uj résznek, szal kb 2010-ben jön a crysis 2, viszont ez az idõ nagyban függ attol, hogy mikor kezdik el csinálni. 😄 szal még el sem kezdték -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23931
Nem! A virágbolti verzióban is van felirat!

BattleTag: zydar#2910

#23930
Azért nézem a videokarikat, mert új gépet veszek 😄 Core 2 rules :😊

: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium

#23929
Sziasztok,

A játék bevezetõ és átvezetõ videói csak az eredeti verzióban vanak feliratozva?
Esetleg letölthetõek valahonnan ezek a magyarítások?

köszi

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#23928
teh...a 8600 gt áráért ha jobban utánnakoslatsz kaphatsz egy használt 7950 gt-t is ami igencsakdenagyonjócskán agybafõbeveri a 86-os szériát...😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#23927
10 perc és GO Bithu-ra!!!

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23926
212.92.23.109:8767 A TS IP - CRYSIS MULTIPLAYER szoba

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

V43 1105
#23925
Akkor vehetsz új gépet is 😄

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#23924
Beszart a TS XD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#23923
Okés, énis azért ajánlottam mert énis most olvastam el és valszeg majd ez alapján döntök énis.

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

kifli
#23922
biztos hogy megy 😊 6600-al is elindul 😛
#23921
Köszönöm szépen, a segítséged! Sokat segítettél, már ezzel a linkel is, asszem 8600GT lesz az új karim.. 😊 Persze még azért utánna járok egy-két dolognak, hogy tuti megy-e vele a Crysis meg az újabb cuccok.
Mégegyszer köszi!

: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium

#23920
nah akkor megyünk TS-re ha acc IP-t 😄 kifli tud egyet de nem bizti h az az

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

kifli
#23919
ok mikor? vegyél fel msn-en asszem elküldtem a címet 😊
V43 1105
#23918
Jöhettek TS is xD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#23917
Hát sajna nem...figyi este vki kipróbálná velem a crysis-t?mondjuk kif-lee mester? 😄

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

kifli
#23916
akóó most ne nekem volt igazam? :,(
#23915
OKés, szívesen 😊

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23914
Megoldódott köszönöm, felraktam a legfrissebb directX -et..

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

kifli
#23913
Én azért mondtam a túlhúzást mert multkor lemegyek szomszédhoz kijön kinyitja az ajtót bemegyünk azt ilyen sárga fosok vannak a képernyõn (csíkok pöttyök) és tökre be parált hogy tönkrement a karija 😊 közbe csak az atitool számoltatta a videókarit és az "nem bírta" vagy hogy mondjam.
#23912
olvasdd el a gamestar-on a cikkeket ott van egy olyan h Milyen VGA-t vegyünk februárban? itt a link

Milyen VGA-t vegyünk februárban?

Ebbõl pontosan kiderül minden.

Bocsi a reklámért de ezzel tudtam leginkább segíteni.

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23911
Szijasztok!

Megtudná nekem mondani valaki, hogy a Crysis, INNO 3D 8600GT 256MB DDR3 PCI-E-os videókarival menne-e ? Valamint, a MOHA -t is vinné-e ? Összességében, jó-e ez a videókari a mai újabb játékokhoz ? Az ára 22.00Ft, keveslem, de azt mondogatják, megy vele minden.

Itt azért gondolom mégiscsak többen értenek ehhez, ezért is kérem a segítségetek!
Elõre is köszi a válaszotokat és segítségeteket!

: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium

#23910
nah kifli mester apummal neki estünk és megcsináltuk szerintem.Beírtuk az én IP-met meg h UDP meg a portot h ettõl-eddig 64087 - 64087 .Majd megpróbálok akkor felcsatlakozni vhova csak most a Nemetschekkel szórakozok kicsit...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23909
Hehe <#nyes>

Driverrel van baja!Tedd fel újra és DirectX-et is ellenõrizd le.A sárgálódás ( de hülye szó 😄 ) amiatt is lehet valóban h túlhúztad a VGA-dat bár ezt egyes ( jobb ) progik jelzik túlhúzás esetén szintén hasonló módon ( sárga bevillódzás )

HA mégse lenne jó akkor másik driverrel próbálkozz.Gondolom valami GeForce-od van és nem Ati-d ( nem Ati-t fikázom csak sokkal több mostanság a GF ) akkor próbálkozz ezzel a kettõvel :

169.04 forceware
169.21 szintén forceware

Ha béták az se baj...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#23908
Uh isten vagy 😊 van mösönöd?Ha nem gond akkor felvennélek <#worship>

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

kifli
#23907
Miután átnéztem a readme fájlt egy ilyet találtam benne 😊

A 'játék' alapértelmezett portja a 64087 (módosítható).
Bejövõ UDP forgalomhoz csak a “játék” port (alap: 64087) megnyitása szükséges.
Tehát bemész a routerba és megnyitod ezt a portot!! Ha kell még valami segítség akkor jöhet pm-be hogy ne off-oljuk szét a topikot!!! 😄
kifli
#23906
Nyitni kell portot 😊
Nekem linksys routerem van és van egy ilyen menüpont hogy application/gaming és ott port range forward-ba tudok portot nyitni. Mondjuk azt nem igazán tudom hogy kell játéknál (utorrentel tudom) mert nem tudom hogy a játék melyik portot használja meg ilyenek. Odáig tudom hogy beírod melyik ip a tiéd meg beállítod a portot csak nem tudom mit kell beállítani.
#23905
Semmi tuning, friss driver, friss directX.......nem értem..

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."