CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Deajka én mit szóljak akkor a 7300GT-mmel? 😄
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
AZ SDK
A várva-várt SDK (Software Development Kit) az 1.2 patch megjelenése után néhány nappal várható. Az SDK már elér régóta fejlesztés alatt áll, az elmúlt hetekben komoly eredményeket sikerült elérniük a fejlesztõknek. Az Istaller, a Resource compiler, az FMOD designer (sound, polybump plugin/application) és természetesen a Max exporterek (3ds max 8, 9, 2008) már készen vannak. Így a modderek saját objektumaikat könnyûszerrel helyezhetik át a SandBox editorba. Jelenleg a példa assetek fejlesztése folyik és igazítása a különbözõ exporterekhez. (ezek referenciaként szolgálnak arra vonatkozóan, hogy a különbözõ objektumok /pl. jármûvek, karakterek / hogyan és milyen jellemzõkkel jelenhetnek meg a SandBox szerkesztõben) A SandBox szerkesztõben természetesen a bugfixek és kisebb új funkciók is helyet kapnak. Az SDK forráskódja jelenleg az 1.2 patch állapota alapján változik. Mihelyst ez készen van, megkezdõdik az SDK végsõ tesztelése és vizsgálata a stabilitás szemszögébõl, majd megtörténik a végsõ kiadás a modding közösség részére.
PATCH 1.2
Az 1.2 patch elkészült, az Installert továbbították az EA és a Crytek megfelelõ részlegeibe, ahol jelenleg a tesztelés zajlik. A Crytek reményei szerint a patch 1-2 héten belül kiadásra kerülhet. Íme néhány új funkció és javítás, melyrõl most szót ejtünk:
TÖBB INFORMÁCIÓ A KIJELZÕN (HUD)
Új jármû vásárlása esetén egy kék színû, sarkára állított négyzet jelöli a jármû aktuális pozícióját. Így elkerülhetõ az, hogy másik garázsba fuss a jármûvedért és ezzel értékes másodperceket veszíts. (lásd a lenti képet)
FEJLESZTETT ÁLLAPOT-VISSZAJELZÉS
A Single Player missziókhoz hasonlóan fejlesztésre került a játékos sebesüléseire vonatkozó vizuális visszajelzés. A képernyõ elvörösödik halálközeli és bezavarodik találat esetén. (kikapcsolható)
ENERGIASZINT SZÁZALÉKOS KIJELZÉSE
Az aktuális energiaszint immáron mindkét csapat számára százalékos formában is olvasható közvetlenül az energiaszintet jelzõ csík alatt. (lásd a lenti képet)
ATOM-IKON ELTÛNÉSE CLOAK MÓD ESETÉN
Ha a játékos kézi atomvetõt (TAC) cipel, egy nagy ikon jelenik meg a karaktere felett. Ha viszont cloak módba vált, az ikon is eltûnik. A végjáték ennélfogva rendkívül izgalmas és nem várt fordulatot is vehet.
TÖLTÉNYHÜVELY DOBÁSA LÉGI JÁRMÛ ESETÉN
A légi jármûvek kidobják a lövedékek hüvelyét. Így jól látható, ha a jármû egy ellenséges célpontra tüzel.
ELLENSÉGES LÉGI JÁRMÛVEK HELYES KIJELZÉSE
Az ellenséges jármûveken nem lesz piros X ikon látható.
JÓL HALLHATÓ GÉPÁGYÚ FELPÖRGÉS HANG VTOL ESETÉN
Távolról is jól hallható, ha a VTOL a gépágyút készül használni.
JAVÍTOTT GÉPÁGYÚ-TÚLMELEGEDÉS VTOL ESETÉN
A VTOL gépágyúját már nem lehet szinte végtelenül használni, a túlhevülési idõ jelentõsen lerövidült.
HATÉKONY LÉGELHÁRÍTÁS
A légelhárító jármû ereje jelentõsen megnövekedett VTOL és helikopterrel szemben, ugyanakkor csökkent földi jármûvek (pl.: tankok) és kézi rakétavetõ ellen.
ÁLTALÁNOS HIBAJAVÍTÁSOK
Potenciális rendszer-összeomlások kezelése és javított fizika a rombolható objektumok / növények esetében.
REJTETTSÉG HANGTOMPÍTÓ HASZNÁLATA ESETÉN
Ha a támadó játékos hangtompítót használ és 5 méternél távolabbról lõ, nem tûnik fel a helyzete az ellenség számára.
JAVÍTOTT RAKÉTAVETÕ ÉS ROBBANÁS-EFFEKTEK
A rakéta nem halad át tárgyakon robbanás nélkül. Néhány fegyver esetén szintén javításra került ez az elmaradó robbanás-effekt.
JAVÍTOTT PDA ÉS LOADOUT MENÜ
Fegyvervásárlás, vagy a LOADOUT képernyõ használata közben nem vált át a PDA magától egy másik oldalra ha csapatunk elfoglal valamit, vagy egyéb helyzetjelentés érkezik.
SAJÁT 'OBJECTIVEX.XML' BEHÍVÁSA
Az egyéni pálya mappájából immáron lehetõség van egy saját 'objectives.xml' fájl behívására.
A fenti lista nem teljes, hamarosan újabb információkat adunk az újításokról és a javításról.
Crysis.hu -rol masoltam be az infot
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
ebbõl a versszakból:
Elsõ ének: 8. verszszak
igy mondanám a verset:
Itt van immár Psycho nádor hada
Itt kevély ruhával Nano Nomád hada
Délcegen váltja át szürke nanoruháját
Sok nehéz f74-es golyó terheli ruháját
És utána Cifra,TAC fegyveres SS-ek
Tombolnak alattük golyóálló dzsippek
Nézi Nomád nézi,s dehogy veszi észre
Hogy egy koreai rakja segbe és farkát benyomja,de egészbe
(ez mondjuk erosen offos - pc vs konzol tema, ugyhogy nem is irok ennel ebben a teamaban tobbet ide..)
konzol se jobb alternativa:
+alapbol olcsobb
+2-3 evig amig nem fut ki a konzol = tuti jol mennek a jatekok rajta
-only jatek, pc-vel 10*!!! tobb dolgot lehet csinalni, futtatni rajta
-internet
-regi kedvenc gamekkel is tudsz jatsznai - visszafele kompatibilis
-multiplayer (internet)
-eger + bill!
-ahogy van penze az embernek kulon is tudja fejleszteni alkatreszenkent
-stb
Tehat pc-re tobbet kell kolteni, de rengeteg dologban tobbet is ad. - sztem
(+ nem kell a legdragabb videokartyat megvenni ahogy kijon, hanem egy jo ar / ertek aranyu kozep kategorias vga-t vasarolni kb evente
/ on
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
http://thenamelessphoto.com/
FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook
OFF
Hát vazze ezek a kártyagyártók tönkre fogják tenni a Pc-s piacot. Minden évben új kártyát venni? Tavaly vettem egy 7900 GT-t és lassan csak annyit ér mint egy mx400. Ha egyáltalán emlékszik még valaki erre a kártyára. Elképesztõ ... 8600 GT 30 e alatt? Hát tényleg a konzol az alternatíva! (Bár nagyon rühellem)
ON
ez meg jóindulattal medium 😛
csak azért mondtam mert úgy szembetûnt de nem lényeg amúgy...
Azt mutatjak meg rajtuk, hogy miket fognak valtoztatni a kov patchben multiban. <#hawaii>#hawaii>
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Szokasos beigert heti szerdai 18:00-as info.
(Remelhetoleg idopontrol is hogy kb mikor jon ki...)
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és nem lesz semmi probléma!
BattleTag: zydar#2910
Köszi a választ ......beállítani nem lehet vhol??
Telepítésnél természetesen a magyar nyelvet adtam meg.....
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
BattleTag: zydar#2910
: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium
A játék bevezetõ és átvezetõ videói csak az eredeti verzióban vanak feliratozva?
Esetleg letölthetõek valahonnan ezek a magyarítások?
köszi
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Mégegyszer köszi!
: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
Milyen VGA-t vegyünk februárban?
Ebbõl pontosan kiderül minden.
Bocsi a reklámért de ezzel tudtam leginkább segíteni.
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Megtudná nekem mondani valaki, hogy a Crysis, INNO 3D 8600GT 256MB DDR3 PCI-E-os videókarival menne-e ? Valamint, a MOHA -t is vinné-e ? Összességében, jó-e ez a videókari a mai újabb játékokhoz ? Az ára 22.00Ft, keveslem, de azt mondogatják, megy vele minden.
Itt azért gondolom mégiscsak többen értenek ehhez, ezért is kérem a segítségetek!
Elõre is köszi a válaszotokat és segítségeteket!
: Asus P5K alaplap, 1333FSB, Intel Core 2 Duo E6750 2,66Ghz, Kingmax DDR2 2G 1066Mhz Dual Channel, NVIDIA Geforce 8600GT TDH 512Mb, 250G Samsung winchester :: Oprendszer: Windows Vista Home Premium
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Driverrel van baja!Tedd fel újra és DirectX-et is ellenõrizd le.A sárgálódás ( de hülye szó 😄 ) amiatt is lehet valóban h túlhúztad a VGA-dat bár ezt egyes ( jobb ) progik jelzik túlhúzás esetén szintén hasonló módon ( sárga bevillódzás )
HA mégse lenne jó akkor másik driverrel próbálkozz.Gondolom valami GeForce-od van és nem Ati-d ( nem Ati-t fikázom csak sokkal több mostanság a GF ) akkor próbálkozz ezzel a kettõvel :
169.04 forceware
169.21 szintén forceware
Ha béták az se baj...
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
A 'játék' alapértelmezett portja a 64087 (módosítható).
Bejövõ UDP forgalomhoz csak a “játék” port (alap: 64087) megnyitása szükséges.
Tehát bemész a routerba és megnyitod ezt a portot!! Ha kell még valami segítség akkor jöhet pm-be hogy ne off-oljuk szét a topikot!!! 😄
Nekem linksys routerem van és van egy ilyen menüpont hogy application/gaming és ott port range forward-ba tudok portot nyitni. Mondjuk azt nem igazán tudom hogy kell játéknál (utorrentel tudom) mert nem tudom hogy a játék melyik portot használja meg ilyenek. Odáig tudom hogy beírod melyik ip a tiéd meg beállítod a portot csak nem tudom mit kell beállítani.
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."