31662
CRYSIS
  • Peetboy
    #25515
    Eladási lista - Anglia - 13. hét
    2008.04.02.

    Heti PC-s TOP 10:

    1. The Sims 2: Freetime
    2. Football Manager 2008
    3. Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm
    4. Call of Duty 4: Modern Warfare
    5. The Sims 2
    6. The Sims 2: Bon Voyage
    7. World of Warcraft: Battle Chest
    8. The Sims Castaway Stories
    9. Command & Conquer 3: Tiberium Wars
    10. Crysis
  • DarkSector
    #25514
    THX
    Vidd nyugodtan.
  • mikrofonhead
    #25513
    Hát ez nagyon ott van, loptam is :) 5*-ös prtscr :)
  • berczely
    #25512
    Az a helyzet hogy én kiszedtem a modot de visszatenném ha le tudnám szednii megint de nem tom!Nem jó a link!Nem akar bejöni!A very high cfg-t nem tudnád külön feldobni valahová?THX!
  • VRSDM
    #25511
    mind1, nyomatom realistic-on tovább.

    valaki az autofocus mod-ot próbálta már? arra lennék kiváncsi hogy hány fps-t lop el...
  • DarkSector
    #25510
    Légyszíves csinálj 2-3 képet, hogy nálad milyen a kép. THX

    Jah..de viszont arra jó, hogy elmossa a recéket, és ha megnézem 1024x768-ba 2x-en...(rosszul írtam a másik configot, mert az 1280x768 és 8x volt).
    Tehát ezt kapom:
  • berczely
    #25509
    aha kössz!

    Sikerült betennem!Hát...elég fura lett a grafika!HDR túl sok olyan szemcsés minden!Maradok az alap beállításoknál!Eddig sok cfgt próbáltam de egy se tetszett az alap mindíg szebb volt!
  • DarkSector
    #25508
    Bakker .
    #25506 na má...
  • DarkSector
    #25507
    Bocs akkor neked is rosszul mondta...
    A Configok amúgy a FAQ-ban az egyébb fül alatt található.
    Pontossabban itt:
    #25502
  • DarkSector
    #25506
    Jah bocs elnéztem.
    Itt vannak a configok!!!
  • DarkSector
    #25505
    Igen.
  • KILLER2
    #25504
    Figy. Ha nehezebb szinten nagyobb a sebzése a fegyvereknek, akkor elég egyszerű megoldani, hogy a töbib szinten is olyan legyen.
  • berczely
    #25503
    Lool én is most keresem denem találok én se!
  • xotyi
    #25502
    Hol találtál ebben Very High autoexec.cfg-t? Bocs ha hülyeséget kérdezek. A videókarim nekem is 320 megés, ezért kéne vmi olyan beállítás ami nem zabálja a karit annyira,de a játék szép marad.
  • berczely
    #25501
    Ja és gondolom XP alatt játszol...
  • berczely
    #25500
    Oké köszi!
  • DarkSector
    #25499
    Optimalizálási útmutatóba találtam egy Very High autoexec.cfg-t vagy mit.
    Van mind az 5 szinthez config!

    A leírás szerint:
    - Na szóval ez bemásolom a Crysis mappájába, belépek a beállításokhoz és mindent full Low-ra rakok.
    - Ezután azonnal kilépek a játékból.
    - Végül visszaléptem és egyénileg beállítottam a felbontást és az élsimítást (1024x768 és 8X) - többet sajna nem bír a gépem.
    - És így véletlenül mikor megrázkódott a kamera a robbanástól, akkor fényképezni akartam, haveroknak és még rimánkodtam is, hogy "Ezt de elb...am!!!"

    AZTÁN MI LETT BELŐLE!!!!!!!!!!
    Még szándékossan is nehéz ilyet összehozni nem hogy véletlenül...ráadáskén elsőre..mert ugye PS-el csak 1-et lehet.

  • RNadal1203
    #25498
    25487#
    valaki?
  • grebber
    #25497
    Rucinho és a többi név mind a PH-ról valók.Ph-n a Crysis vagy a 8800GT/GTS topikba megtalálhatóak!
  • Smithwarden
    #25496
    Igen ahogy Nwis86-nak, nekem is kellene Rucinho elerhetosege ha megoldhato.

    En arra lennek kivancsi, hogy kisebb, low beallitasoknal is ilyen eros a dual videokartyas konfig.
  • berczely
    #25495
    Milyen beállíításokkal tolod?
  • VRSDM
    #25494
    háát. ha nem lenne ennyire bughalmaz, még azt is mondanám hogy megérné megvenni, de így biztoshogynem :D, kár hogy nemtudom mindet felvenni, mert csak épphogy 1-2 másodpercig pörög a tank meg hasonlók :D kezd el emelkedni mintha súlytalan lenne :D:D:D
  • RNadal1203
    #25493
    25487#-Re valaki?
  • VRSDM
    #25492
    hát akárhol keresgéltem, mindenféle crysis mod-al összeköthető oldalon, de semmi féle eredmény... :/
  • DarkSector
    #25491
    Grat.
  • VRSDM
    #25490
    csináltam saját .cfg-t berakva még néhány speckós effektet, de így is stabilan 30fölött van. bár 40fölé sem megy :D azért ez, egy 18000e ft-os vga-tól nekem igenis rendkívül jó eredmény
  • DarkSector
    #25489
    Jah csak tudtommal eddig amik léteznek játékokhoz hasonló cuccok, azok visszafele is reálok ugye.
    Na és ez már gond.
  • Nwis86
    #25488
    Jól megy az a HD 3870CF-es rendszer, viszont ezt nem értem, mert köztudott hogy atin nagyságrendekkel rosszabbul megy... minden létező tesztet amit néztem az én kártyám alatt volt a 3870cf és X2... vagy csak hight ba ilyen jó? és vh ba dx10 alatt meg már sokkal gyengébb? ezt valaki megmondhatná mert csak is kizárólag azért nem vetem még x2-öt mert, hogy crysis akkor lassabb lenne:) mert minden tesztben ez van... de ha most kiderül, hogy valójában nem így van, vagy pedig valamilyen módszerrel atin is rendesen működésre bírható a crysis akkor lehet lecserélem kártyámat.



    milyen fórumról szedted Rucinho adatait? szeretnék vele beszélni.

    lefutattam újra tesztet max tuningal, ami idáig volt ami táblázatodba is szerepel az lapjáraton készült, most meg aláírásomba szereplő beállításokkal. de érdekes proci 1átalán nem számit neki hogy 3 vagy 4Ghz-n megy :S és csak a VGA húzása hozott fps növekedést az is csak 1-2 öt:(

  • RNadal1203
    #25487
    Nem tudjátok hogy lehet azt megbuherálni hogy tovább lehessen láthatatlan lenni???
  • RNadal1203
    #25486
    A crymodon van valami ilyen realistic Damge
  • VRSDM
    #25485
    realistikon játszok.

    most a két tankos nőmentős résznél vagyok, egyik tank benzinkútnál okés. de a másikra rárobbanttottam a környéken lévő összes kocsit akkor se adja magát :) de ne áruljátok el :D
  • Ability
    #25484
    Én úgy vettem észre, hogy minél nehezebb fokozaton játszol annál kevesebb kell nekik. Nekem első végigjátszásnál a fejeseket sem adta be igazán, utána már nehezebb fokozatot választottam, és ott mindenkit 1-2 golyóval öltem meg...
  • VRSDM
    #25483
    single-ben bizony, nem hiszem hogy egy kóreai baka a 15-20 testlövés után még moccani merne/tudna :D
  • KILLER2
    #25482
    A sebzésre gondol. Mondjuk az szerintem se a legjobb. Single-ben túl kicsi, multiban meg nekem túl nagynak tűnik. MPben meg nagoyn érdekesen nézi a fejlövéseket, de ebbe most nem akarok belemenni, mert 3 oldalt tudnék írni az érdekes tapasztalataimról.
  • DarkSector
    #25481
    Mármint hogy a hangok szarok, vagy a sebzés?
  • VRSDM
    #25480
    hát lámpával megy, sima spotlight, de néha átváltott ilyenre :D legalább könnyü volt követni a dzsungelben... aurája volt :]


    am. a fegyverek sebzésére akkor nincs semmi? crymod-on nem találtam
  • DarkSector
    #25479
    Miez?
    FOG 3
  • VRSDM
    #25478
    ja meg a társam lámpája az elején bebuggolt :]
    szépen lehúzva a sokméteres fényével az fps-t :/
  • DarkSector
    #25477
    LOL
    Most csiáltam nemrég PrtScrn-el....
    Művészire sikerült....

  • VRSDM
    #25476
    fél óra játék után:] a gépem nem egy reaktor (1giga ddr2 533mhz - 3800+ x2 a64 - 3650hd 256ddr3)
    azonban ez a játék mégis jól fut, minden medium, számomra kellőkép szép, sok helyen államat ejtem.

    az ai az elég butácska, a fegyverem meg mintha papírgolyót lőne... :C nincs valami realistic damage vagy akármi mod? :C mert ezígyfos :D amúgy meg kellemesen csalódtam, sok fikázódás után nekem tetszik a játékmenet. egyenlőre