31662
CRYSIS
  • bordy
    #25555
    a félelmetes csirke.
    bakker. :D
  • Jaffa 2843
    #25554
    megin lusta voltam...
    akit érdekel itt van
    http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEAkkFuApyymvLJqHG.php
  • Jaffa 2843
    #25553
    valaki tud adni egy progit amivel ki tom szedni a crysisbol a hangokat? .fsb formátumuak
  • Ability
    #25552
    Nem egyértelmű, mert sokan a vistát tartják felelősnek a lassulás miatt, és nem a DirectX 10-et.
  • Smithwarden
    #25551
    Ki is volt hirdetve, hogy feljonnek ma este jatszani.

    [URL=http://www.crymod.com/thread.php?threadid=23756&sid=fe54a01ccef7bd15d226860b8a4fb519]crymod.com weekly update #10[/URL]
  • VRSDM
    #25550
    tucangolul?!
  • DarkSector
    #25549
    Ja én Neo-val multiztam a mult héten.... sírt nekem a sok bug miatt.... én meg elküldtem őt a jó matrix-ba.
  • V43 1105
    #25548
    Mesélj!! Ilyenről még nem hallottam .. :o
  • Smithwarden
    #25547
    Na elobb volt egy kis multi hent a Crytek-esek ellen.
    Feljottek a szerverukre 2 orara kb, lottuk oket ahogy tudtuk es sirtunk is nekik par bug miatt kozben, hogy ideje lenne javitani.
  • DarkSector
    #25546
    Arra akartam kilyukadni, hogy amíg DX9-ben futtadod, addig jóhogy nem lesz különbség!!!!!
    Ez olyan egyértelmű...hogy....
  • V43 1105
    #25545
    Menny át erőmódba, és olyankor nagyokat tudsz ugrani ;D
  • mademan
    #25544
    Hellló,megint én vagyok!
    Na az lenne a problémám hogy a Corssing nevű pályán ott elakadtam ahol a vízesés mellett fel kell ugrálni a sziklákon,de nem tudom hogy hogy kell!
    Tudtok adni egy olyan mentést,amely pontosan a felugrás után van? thx!
  • Narxis
    #25543
    Korrekt.
  • Ability
    #25542
    Szerintem butaság azt hinni, hogy ez a játék nem a grafikáról szól. Van aki szerint ámokfutás az, amit a Crytek csinál. Van aki szerint pedig ez az egyetlen olyan játék, ami már nagyon közel van a realisztikus kinézethez. Egyértelmű, hogy kockáztattak, és kicsit előbbremutató látványt barkácsoltak, mint amit ki tudna szolgálni az átlag játékos számítógépe. Persze, hogy mindenki meg szeretné nézni teljes pompájában a játékot, és mivel nagyon testreszabható, ezért készülnek a módosított konfigok, amivel még szebb lesz a játék, vagy még egy kis plusz FPS-t lehet szerezni velük. A játékok körül mindig munkálkodik a közösség. Szerintem ez a játék nagyon profi, nem csak a grafika, hanem úgy az egész, minden részében azt érzem, hogy sok munka van mögötte. A háttérzenék stb... de azt el kell ismerni, hogy a grafika terén akartak nagyot alakítani, és igazából talán ez az egyetlen olyan dolog, amiben nagy előrelépést értek el. Annak ellenére, hogy nekem nagyon tetszik a játék azért azt be kell vallani, hogy sok újdonságot nem hozott...
  • gyuri12
    #25541
    Csak nekem tűnt fel,hogy fél éve, mindenki azt bizonygatta,hogy ez a játék nem a grafikáról szól,stb. Most meg az egész topik CSAK arról szól,hogy kinek hogy megy a gépén, milyen CFG-k a jók,stb. Meg képeket szurkáltok be...
  • grebber
    #25540
    Cryengine 2 és a jővő Angol interjú.
    Valaki kiragadhatná a fontos részeket és leirhatná magyarul!
  • theodor
    #25539
    Sztem az íé ennek amultiját vmi új bfként tartja számon mer nem tervezi, újabb bf megjelenését pc-re...
  • Smithwarden
    #25538
    Mikor elkezdi irni hogy autoteambalance fog kovetkezni, akkor a csapatok kulonbsegetol fugguen 1-2-3 embert atrak, akik sorrendben meghalnak ezt kovetoen.

    Ha latod a kiiraast, es nem akarsz az ellenfelhez atkerulni nem szabad meghalni...
  • meszibalint
    #25537
    a multiban mi alapján történik a csapatkiegyenlítés? mert rohadtul idegesít, hogy egyszer csak másik csapatban találom magam, és oda az addigi összes munkám... :) vagyis ugy is vehetjük, hogy mindjárt az elején szétlőttem a saját védelmemet, amik helyett nem lesz új... ez nem tetszik annyira...
  • grebber
    #25536
    Ez az uccsó továbbiakban már csak linkelem majd ha bövül a tesztelök listája!

  • Ability
    #25535
    Dehogy látom be. Ez az igazság, nem riadtam vissza a sok fikázástól. Kipróbáltam, és bevált. Lehet szerepe van benne, hogy leírások alapján tweakeltem kicsit...
  • DarkSector
    #25534
    Akire gondolsz az BAD SECTOR
  • DarkSector
    #25533
    Háát a mentéseknél a lényeg a nevében elöl:
    default_ legyen és akkor látni fogja a játék.
    PL:
    xyz445 mentést nevezd át default_xyz445 -re
  • mademan
    #25532
    Helló,Köszi!
    És még annyit hogy letöltök egy mentést,és bemásolom a :C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Dokumentumok\My Games\Crysis\SaveGames
    Mappába,de nem jelenik meg a játék betöltésénél!
    Hogy olhatom ezt meg hogy müködjön?thx

    Dark sector te a Gamestaros Dark Sector vagy?
  • DarkSector
    #25531
    Ati Driver.
    CFG-k itt vannak FAQ -> Egyébb
  • mademan
    #25530
    Sziasztok!
    2 kérdésem lenne!

    1.Meilyk ATI driver a legjobb a Crysishoz?(HD2600XT 256mb DDR3 -as vga-m van)
    2.Honnan tudok letölteni fps cfg-t,és hogy tudom használni?

    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #25529
    Bocs ezért....
    EZ VICC VOLT?
    "Nekem Vistán ugyan olyan jól fut, mint XP-n, csak DX9 módban kell indítani."
    Vagy csak én nem értem....
    Gondolom te is belátod, hogy ez hülyeség volt. SORRY de én ezt viccesnek találtam.
  • Viktor9202
    #25528
    Grebber: Itt a teszt, akkor mehet a listára

  • Ability
    #25527
    Nekem Vistán ugyan olyan jól fut, mint XP-n, csak DX9 módban kell indítani. Persze nálam a Vista is ki van herélve kicsit... XP-n egyébként szinte ugyan úgy néz ki, csak találni kell hozzá egy jó konfigot. Én már nem használnék XP-t egyébként, Vista alatt minden ugyan olyan gyors...
  • peti71
    #25526
    Mi van...
  • Bokafix2
    #25525
    Azt mondják egyesek, hogy ha Xp-n futtatjuk a játékot, akkor nagyobb sebességnövekedést lehet elérni. Csak a rendszerfájlokat vagy miket kell megbuherálni, hogy fusson Xp-n. Na, felpakolhattam a Vistát...

    Futtatja valaki Xp-n?
  • Jaffa 2843
    #25524
    nah énis lefuttattam a tesztet..(1280*1024 16xQ 16AA, all high, win xp sp2)
    az utolso 3 eredmény az:
  • Peetboy
    #25523
    Hát ja a 14 Fps-el nem lehet játszani. Meg nem elég szép sem ezzel a CFG-vel.
  • berczely
    #25522
    Egyszer végigtolam high-medium grafon azóta csak próbálgatok mapokat meg cgfket.
  • berczely
    #25521
    Ki mondta hogy játszok?
    Én csak kipróbáltam hogy néz ki azt kész!

    Az hogy lehet hogy 8x AA-val jobban megy a game mint 4xAAvAL?
  • lac coo
    #25520
    És ez mire jó ? Mert hogy játszani nem lehet ilyen fps-el az hót ziher :D
  • berczely
    #25519
    Very High cfg-vel:




    Alap High:

  • grebber
    #25518
    Na megnéztem simán 8xAAval és sokkal de fényévekkel sokkal jobb eredményeket ad mint 16xQ AA. Mert azzal valami brutál lassú.

    16xQ AA/ 8XAA

    Minimum: 2,7 / 16,18
    Maximum: 21,08 / 31,31
    Átlag: 6,6 / 25,53
  • VRSDM
    #25517
    találtam ilyen modot, hogy ahova nézel, és azzal a pontal egy térbeli távban lévő dolgok az élesek, minden más fokozottan lesz homályos.
  • DarkSector
    #25516
    Autokokusz?