CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JaSoN HuNTeR
#24004

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

grebber
#24003
Probálj ki más VGA drivert!
Az a VGa kevés nagyon maugy!

Next PC upgrade: 2022

vafeN
#24002
Hellosztok, valaki tudna segíteni?
Felraktam a crysist és amikor indítanám a játékot betölt rendesen, semmi hiba, amikor elindítom a játékot akkor is minden video normális, de amikor már én irányítanám akkor a pályából alig láttok valamit, embereket nem láttom, csak úgy meg akadok a levegõbe . Szerintetek mi lehet a hiba és mit lehet csinálni vele?

Minimum gépre Windows XPre ezt írja:

· CPU: Intel P4 2.8 GHz / AMD Athlon 2800+ / Intel Core 2.0 GHz
vagy jobb
· RAM: 1.0 GB
· Videó: NVIDIA 6800 GT 256 MB / ATI 9800 Pro vagy jobb
· Hang: DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya

Enyém:

· CPU: Intel Core 3.2GHz
· RAM: 1GB DDR Kingmax
· Videó: NVIDIA 8500 GT 512MB
· Hang: DirectX 9.0c

Elõre is köszön a segítséget

[O_O] (.)(.)

JaSoN HuNTeR
#24001
mivel minden config másmilyen.😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#24000
Biztos igazad van. Elöszõr próbálj ki egy ilyen kártyát aztán véleményezd. Konfigom E4400@3GHz, 8600GT@GPU700MHz,Mem900MHz. Need for Street: ProStreet 1280x1024 max részletesség, max élsímítás, Crysis 1024x768 High. Igazad van, tényleg fel kellett adnom az élvezhetõ részletességet. Ismerõsöm 7900-es kártyája húzva a közelében sincs. Üdv!

MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX

JaSoN HuNTeR
#23999
"fõleg azoknak nem akik a grafikát szeretik magasra rakni"
Öszintén szerinted van ilyen ember?
8600/HD2600 seriák azok is játékra vannak csak olcsobbak.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#23998
Egy fontos kérdés!
Hol van az anyahajon a tachgan vagy mi a ****???
Me én ott nem találok fegyverraktárt....

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23997
Ezért kell elõbb utánnanézni aztán vásárolni...
A 8600 gts s gts a közelébe nem ér a 7900-nak a 7950-rõl nem is beszélve....A 8600 gyakorlatilag egy átverés széria (avagy nem pont játékra való,fõleg azoknak nem akik a grafikát szeretik magasra rakni),avagy egy dx10-el bíró vidkari irodai szgépekbe,vagy jóval kisebb gépigényû játékok esetleges futtatására..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

trogerzsiger
#23996
Sziasztok!

Hamachin szoktátok nyomni? Vagy esetleg multi demo nincs?

gduck
#23995
A memória csak az AA bekapcsolásakor számít sokat! Sajna az a kártya ennyit tud Crysis alatt 😞

Tök jó Ez az oldal 😄

ITT is lehet tesztelni a gépet, hogy melyik játékhoz mennyire jó (Futuremark)

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

kifli
#23994
Azt jelenti hogy nem eredeti a játékod és nem tört szerverre próbálsz fellépni 😊
#23993
THX xD

#23992
ja és még egy kérdés:

mi az, hogy szerver hitelesítése sikertelen! (2) ???? ezt írja ki, mikor rájelentkeznék valami szerverre.

JaSoN HuNTeR
#23991
az én gépemen is jobban megy.8.2 Catával.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#23990
Mit, hogy csináljak.?

S.O.S.

#23989
Gyerekek!!

A vége felé a sikló vezetésével nem birok mikor a hajohoz kell(ene) vele repülni. Már a reinstall járt a fejemben idegembe.<#vigyor2>

Msi p35 neo
Core duo E6750
Asus 8800 GT
2x 2 Gb Kingmax 800Mhz Ram
550 chief.

#23988
eredeti a játék.
bocs, ezt annyira nem vágom, mi az a hotfix.
image-ba feltettem, de akkor meg atz írtaki, hogy cd emulátor programmal való ütközés...

csak 1 olvasó van a gépben, és igazából az állandó cserélgetés miatt kéne, hogy ne kérje a lemezt, és mégis tudjak játszani online. ja és persze romlik a lemez állapota is.

#23987
Mindent rakj highra, de a textúrákat vedd mediumra! Ez terheli a ramot. Nálam is ez volt, nem tudtam miért akad, most már tökéletesen fut.

Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"

Narxis
#23986
Hát igen... Ez a játék ilyen.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#23985
1024 en. De nem csak akarok hanem már inkább úgymondanám, hogy akartam. De nagyobb szigeteken 15-20 Fps= Unlpayable.
Narxis
#23984
Ne vedd szentírásnak, csak 3 típusba osztja a gépeket: nem fut, minimumon fut, tökéletesen fut. De ha játszadozunk a beállításokon akkor már semmit sem ér az elemzése. Pl. eleve nem mindegy, hogy mondjuk 1024x768-ban akarsz High-on játszani vagy nagyobb felbontásban.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#23983
A Sys. Req. Lab szerint a lényeg , hogy 512 es legyen minimum. Az órajelel nincs sztem a 8600 nak gondja.
Narxis
#23982
Nem a MB a lényeg hanem az órajel és a memória típusa, szerintem.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#23981
Ja de most én még az aránylag olcsó videókártyákról beszélek ami még való is úgyahogy vmire. Tudom, hogy erre a problémára a 8800 lennea megoldás de sajnos nem mindenki öli minden vagyonát 1 videókártyába (vagy ha apuci, anyuci megveszi az mástészta). De van aki megdolgozik is érte.
#23980
Ez LOL! Tegnap vettem egy 8600 GTS-t abban a tudatban, hogy majd tudok a Crysis-el nyomulni High beállítások mellett. e kiderült, hogy NEM. És ami a legnagyobb LOL, hogy ugye 256 Mb DDR III-as és ez a problem. De a 7900 GT meg 512-es amivel már a System Requirements Lab szerint lehet high-on játszani. LOL! Kérdem én: egy régebbi szériának, hogy lehet nagyobb videómemóriája mint egy újabbnak ami ráadásul drágább is?
#23979
Oksa azt vágom csak azoknak írtam akik finnyáskodnak a vista dx10 miatt...
Mindenféle húzás nélkül jó driverekkel,javításokkal és a vista számomra felesleges opcióinak a kikapcsolásával értem el hogy ne 10-15 fps legyen az xp elõnye hanem csak 3-4...És akkor még mindig ugyanúgy tündököl a vista,ahogy eredetiben,tehátt semmi látvány nincs kikapcsolva,oldalsáv nincs de az engem nem is érdekel+ a jópár gagyi autimatikusan induló vista cucc letiltva...És akkor még nem kapcsoltam ki a csicsát,egyéb vista látványosságokat amiktõl sztem mégjobbat gyorsul...
Ennyit a finnyáról...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

gduck
#23978
Ez a legutolsó "hivatalos" béta és nálam stabilan fut 😊 Szal sztem most ezt érdemes használni.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23977
Kössz.. a beta az jobb?
gduck
#23976
A 169.28 (béta) 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23975
Melyik a legg jobb nvidia driver?????? 8800 karihoz kellene....
#23974
nekem is két ilyen kártyám van, és ha meghuzod mint az állat, (ahogy én is ;] ) akkor az a pár fps is lekûzdhetõ 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#23973
Nem tudom milyen verziód van de nekem se teljesen eredeti és nem kell neki semmi sem.Csak elindítom asztalról azt pá.Amúgy van hozzá hotfix amit bemountolsz a daemon tools-al és akkor nem kell mindig betenned a lemezt ...

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

gduck
#23972
Mondtam én hogy SLI <#vigyor2><#wave>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23971
Vista tuningolgatva,felesleges motyik kikapcsolgatva,2db bfg 8800 Gts Oc 512mb.....
De ez nem hw fórum és nemmindkét vidkari az enyém😊
Nem kell sok utánnajárás és beállítgatás, vista dx10hez képest xp már csak 3-4 fps-el vezet..

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

KILLER2
#23970
Ja, az megoldás, csak akkor Punk Busteres szerver levágja, mint a szart. Én is crackeltem, mert nem akarta beolvasni a lemezt, de aztán midnig levágtak a PBs szerverek, szóval vissza kellett tennem a rendes exe-t. Szerencsére addigra megtanult olvasni a gép.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#23969
Te szegég, le kellett venned a felbontást. 😊
Milyen a configod? Kipróbáltad a 3-as SLI-t 8800 Utlra-val vagy mi? 😊

Töltsük le az internetet!

Balumann
#23968
Crackeld meg.

gduck
#23967
tegnap este 10 óra felé néztem, akkor nem ment 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#23966
"1280*1024-re de minden veryhigh"

És a sebesség? Ezt csak SLI-s konfig birja normálisan futtani 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23965
helo!

biztos hülye kérdés, de nem lehet megoldani úgy, hogy, hivatalos legyen, de ne kérje a lemezt?
olyan nehezen olvassa be.... ha beolvassa... pedig nem karcos.

#23964
No lepróbáltam a játékot miután végigtoltam xp alatt...
Xp alatt veryhigh baxakodás + naturalmod 1680*1050-ben toltam végig,nagyon szép volt,most kezdtem elõlrõl vista alatt dx10ként futtatva,azt kell hogy mondjam hogy ezekkel a natural modos izékkel már jobban elõjön pár dolog amit xp alatt nem lehet elõhozni (legalábbis nem láttam)...
Sajnos az élményteli futtatáshoz vista alatt már lekellett szednem 1280*1024-re de minden veryhigh + natural mod és szerintem szebb mint xp vh+naturallal...
A fények fákonáttörése/árnyékok vetõdése jobb fõleg akkor tünt az egész fel amikor az egyik kóreai paraszttal a kezemben átrohantam az erdõn,baromi jól mennek rajta a saját/fák bokrok árnyékai,stb..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

grebber
#23963
Egy dologban 100%-ig biztos vagyok.A Crytek sem a grafengine-ük licenszeléseiból fog meggazdagodni 😄
Pedig nem lenne ezzel baj ha normálisan futna.

Next PC upgrade: 2022

#23962
Nekem annyira bejött ez a peccs hogy most telepíthetem újra a játékot. Másnak is megbukott ez a peccs?

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

kifli
#23961
nem lehet hogy be van állítva neked hogy ne mutassa a teli szerókat?
Ha n nincs és nem mutatja akkor csatlakozás ip-hez
Meg ITT tudod nézni megy-e!!
#23960
az VICCES mert fennt játszottunk 😄

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Quki
#23959
kössz

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook

gduck
#23958
Nagyon jók lesznek ezek a javítások 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#23957
Jaja, de pl. tegnap se ment 😞

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#23956
nah 😄 bithumenüen szoktunk játszani az IP pedig

193.202.84.155:64087

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

Quki
#23955
hahó....válaszolna vki az elõzõ kérdésemre? és melyik szerveren szoktatok általában játszani??...csak mert akkor én is mennék gémelni...

FSB: 533 |FSB/RAM arány: 1:1| C2D 8400 @ 4.0 Ghz| Gigabyte EP45DS3P| Sapphire HD4870->4890 | 4Gb OCZ Reaper 1150| Chieftec 750Watt + Acer Aspire 6930G-644G32N notebook