31662
CRYSIS
  • deep
    #25595
    Ezt nem úgy kell elképzelni, mint egy 8 magos pécé processzort. Ez teljesen különböző. 1 fő mag van, ahhoz csatlakozik 7 logikai mag, mindegyik más és más feladatra programozható. Ebben rejlik a nehéz programozhatósága. A grafikus chip gyengébb pl, mint a 360-ban.
  • deep
    #25594
    A PS3-nak maximum az elméleti processzor teljesítménye az, ami erősebb a 360-nál. Gyakorlatban meg még az se. Olvass utána:)
  • bertino
    #25593
    X360 neked erős ? te melyik Földön élsz ?
    PS3 teljesítménye ugy hazavágja teljesítményben és erőben, ahogy nem szégyelli...
  • DarkSector
    #25592
    Kicsit több a PS3...
    8x3.2 vagy 8x3.4
    Pontossan nem emlékszem
  • Peetboy
    #25591
    Értem. Azt hittem a konzolon azt értik, hogy a PS3, X-360-on kivül a régi PS2-öre is meg fog jelenni. Akkor a többit nem is említem. (Nintendo GC, Wii, Sony PSP-re Crysis )
    A Ps3-ban 8 magos proci van? nem is tudtam, akkor az már igazi erőgép.
  • KILLER2
    #25590
    Fiam, te valamit nagyon benéztél, mert az nem PS2, hanem PS3, ami piciel erősebb az X360-nál (processzorban asszem így állnak: X360: 2x3,2 Ghz PS3:8x3 Ghz). De szeirnztem egyformák lesznek, mivel a 360 szerintem tudja ezt a grafot, mint a PCn, PS3ra meg akkor mehet ugyan az, mert akkor még szép, hogy az elbírja. Vagy ha nem is így lesz, nem ihnném, hogy jelentős különbség lenne a két konzol között ebben.
  • Peetboy
    #25589
    Konzolon is jól fog kinézni a Crysis? Talán a Pc-s Mediumon fog kinézni, mert lebutitják a grafot,hogy elfusson a konzolokon. Az X-Box 360 elég erős masina, azon biztos jobban fog kinézni, mint PS2-ön. Mert azon gagyi lesz az biztos.
    Mindenesetre a konzolosok jobban járnak majd, mert nem kell 100 ezret se kell költeniük drága Pc-re,hogy játszhasszanak vele.
  • KILLER2
    #25588
    Azt kéne megoldani, hogy a modok fussanak a konzolos verzión is, mert akkor egy billel és egérrel megdobva jobb lenne, mint PCn és talán még csalók se lennének multiban.
  • grebber
    #25587
    "Harald Seeley CryTek fejes egy interjú alkalmával elárulta, hogy nagyon jól megy a CryEngine 2 portolása, a konzolos Crysis majdnem olyan jól néz ki mint PC-n.

    Maguk a fejlesztők is meglepődtek azon, hogy mire képesek a Sony és a Microsoft masinái. Mr. Seeley hozzátette, hogy kissé nehezebb PS3-ra átírni a játékot, de reményeik szerint ez lesz a "legjobb, amit a Sony gépe nyújthat". Az biztos, hogy ha elkészül a motor, már nem csak PC-n élvezhetjük a kivételes grafikát, és még csak sokszázezres gépre se lesz szükségünk. Megjelenési dátumot sajnos nem kaptunk."

    info: gamekapocs
  • grebber
    #25586
    Már 16 tagú a team

    Crysis teszt eredmények
  • Cutee
    #25585
    Szevasztok!

    Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy az anyahajó kifutóján vagyok, velem szembe az idegen nagy dög, az első ágyut szét tudom lőni, de a másodiknál a TAC fegyver nem tudja befogni a célt. Ha valaki erre tudja a megoldást nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem.

    Előre is köszi
  • DarkSector
    #25584
    Ezen kívül léteznek még cuccok a fegyókra???
    És van olyan megoldás, hogy az alap gépfegyóhoz több töltény legyen, mert szerintem az a legsirályabb.
    Kár hogy ritkán lehet használni.
  • JaSoN HuNTeR #25583
    de szerintem játékra tuti nem jó.
  • KILLER2
    #25582
    A quadro-k? Persze, hogy nem, mivel ritkán adnak ki belőle újat és az emberek 95%-a számára szart se érnek, nem hogy 200r Ft-ot.
  • JaSoN HuNTeR #25581
    vagyis 200 bocsi
  • JaSoN HuNTeR #25580
    2ezer dollár.
  • JaSoN HuNTeR #25579
    háth azért ezek a kártyák nem avulnak ell egy hamar.
  • DarkSector
    #25578
    Amúgy ilyenkor kap el a röhögés, mikor megnézem a FAQ-ban az ajánlott követelményt...
    Háát ez max a minimuhoz elég.
  • DarkSector
    #25577
    Én is azt mondtam neki, hogy ez hülyeség...de háát ilyen is van.
    Ráadásul nem is szokott játszani...
  • VRSDM
    #25576
    épp előtted beszéltük, hogy a quadro-kon sem fut elv. mert nem erre találták ki...

    amúgymeg ha ilyen gépe lesz akkor neki nagyon jó lesz, de hogy semmivel sem fog szebbet látni az egyszer fix, :] csupán mehet majd a show off.

    234e egy darab fx5600. mit is akar? 3db-ot? 700ezer.
    quad proci? kettő, nemtudom pontosan mennyi lehet? 130 ?

    ha ennyit költ a gépére akkor hajrá! :] 1év és a felét sem éri majd ;)

    kár hogy a szüleim nem vga gyártással foglalkoznak... ja és újra leírnám, a semmiért vesz ilyet :D
  • DarkSector
    #25575
    Igen ez a másik, hogy tudomásom szerint is ezek a kártyák csak animáció, tervezés terén hasznosíthatóak, mert a játékok terén nem igazán alkalmazhatóak.
    Na mindegy nem is ez a fontos...
  • DarkSector
    #25574
    Sorry ... nem QUAD VGA-k, hanem QUADRO VGA-k !!!
  • KILLER2
    #25573
    Szeirntem totál maxon nem megy el azon sem tökéletesen angy felbontásban. Bár talán.
    VRSDM: azok a kártyák renderelésre vannak, abban jók, de játékhoz szart se érnek.
  • DarkSector
    #25572
    De van 200.000ft-tól 780.000-ig is akár elmehet az áruk.

    FX sorozat.
  • DarkSector
    #25571
    De még mennyire hogy létezik.
    Egyik haver olyan alaplapot vesz nemsokára, hogy 2 Quad proci van benne, és 3 Quad VGA fér bele...
    De én nem akarok fél millót kidobni egy játék miatt.
  • VRSDM
    #25570
    arra gondoltam, hát akkor nincs :D
  • KILLER2
    #25569
    Csak nem a quadro izé valamire gondolsz? Mert azon tudtommal el sem indulna, mivel nem erre találták ki. Ilyen VGA tudtommal még nem létezik.
  • VRSDM
    #25568
    van ilyen vga. kb. milliós nagyságrendekbe, renderelésre, animátorok használják ... ;)
  • DarkSector
    #25567
    Nem az a lényeg, hogy mekkora különbség van a látványban.
    Én kérdeztem valamit.
    Van ilyen VGA vagy (még) nincs?
    Egyértelműen arra gondolok, hogy próbálta-e valaki, a többi szöveg nem fontos...én is tisztában vagyok a felbontás és élsimításokkal.
  • Nwis86
    #25566
    Én csak azt nem értem mi a ráknak kell 16x AA főleg 1200 felett XD ez számomra lol kategória:) 1920 ba 2x bőven elég, már maga a felbontás miatt nem igazán vannak fogak, de legyünk maximalisták rakjuk 4x -re XD
    De ha valaki mutat nekem különbséget 1920 4x AA és 16x AA között annak elkezdek gyűjteni 1 olyan gépre amin megy akadás nélkül XD
    800x600 ba még azt mondom van értelme a 8x nak de nagyobbnak ott sincs, csak parasztvakítás:) és már alig várom, hogy elterjedjen a 32-42x es FSAA (van játék amiben már találkoztam a 32 x esel, 42 ről olvastam vahol) szóval jöjjön nyugodtan előre látom ahogy itt fognak siránkozni az emberek nem megy a márió 260x simítással és felvetem nagyi 50 dioptriás szemüvegét és látok 1 mikronnyi recét, fúj hát uninstal optimalizálatlan szar:)

    Az AF-ről szintén hasonló a véleményen:) bár ott ha nem mozgok és közelről megnézem a képet akkor látok különbséget 8 és 16 Af között:) de ha rendesen játszok akkor nem fogom észrevenni, hogy most 2 fával távolabbra is ugyanolyan szép a textúrák minősége mint az orom előtt:)
  • bpeti72
    #25565
    Hát Csernobil már felrobbant, talán Pakson.
  • VRSDM
    #25564
    minek kell neked, ilyen felbontás melett, 16Xos élsimítás? 19"esem van, de már 1280*1024-ben 4x-el is szinte recementes, mozgás-harc közben észre sem venni a recéket, és nehogy linkelj nekem valami képet prezentálni az igazad, cod4-et előző vga-al fullminimumom tudtam csak játszani, 800*600ba, most újra elkezdve, minden maxon, 1280*1024 x4.AA-val sem ad át több élményt, és ez minden játékra igaz, kb. a source engine már bőőőőőven elég ahhoz hogy beleéld magad, ami efelett van csupán szájtátásra jó, de plussz játékélményre nem, ha meg szép tájakat akarsz nézni akkor valami fotósoldalt, vagy a túracipődet ajánlom...
  • bertino
    #25563
    értelem rulz a csávóban, az biztos :)
  • V43 1105
    #25562
    100 x 8800Ultra xD
  • bertino
    #25561
    gondold át ujra ezt a kérdést.
  • DarkSector
    #25560
    Milyen VGA kell ahhoz, hogy 1680x1050-ben 16x élsimítás mellett minden Very-n akadásmentessen menjen???
  • Prince of Máté
    #25559
    Hi!

    Létezik olyan konfig, amiben csak épp hogy van árnyék?
    Azért kéne, hogy multiban lássam a cloak módban lévők árnyékát...
    Eddig sokat kipróbáltam, de mindegyik levett legalább 10 fps-t.
  • Smithwarden
    #25558
  • DarkSector
    #25557
    Kérdem én ha a legdurvább VGA Sli-ba 42FPS körül hajtja a Crysis-t 2AA/0AF mellett, akkor minek!!!!!!?????
    Vagy a játékot csinálták ennnyyyirrree brutálra....?

    Akkor ehhez mi a rákom kéne monnyuk????
    DX10 1920x1200 16xQ AA/ 16X AF ?????????????????????????

    3 vagy 4 alaplapot kapcsoljak össze vagy mi?
    És én meg azon sírtam, hogy a GTS nem viszi faxán....LOL....LOOOOL
  • DarkSector
    #25556
    Ez ugye csak VICC!!!!!!!!!!!
    GF 9800 GX2 Quad SLI teszt!!!!!!!!!!