31662
CRYSIS
  • peti71
    #25635
    Keveslem az FPST, kíváncsi lennék más játékban milyen eredményt érne el, mert itt valami nem stimmel.
  • V43 1105
    #25634
    Ürhajón keress dolgokat előbb ;)
  • doncarlos
    #25633
    Végigjátszást direkt nem olvasok, szeretek rájönni magamtol a dolgokra, csak arra vagyok kíváncsi hogy ez most normális, vagy valamit kihagytam, vagy BUG?
  • doncarlos
    #25632
    Hali! A végefelé járhatok, de volna egy kis gondom. Amit legutoljára felvettem TAC fegyver mindíg azt írja, hogy nincs bemérve célpont. Akkor meg minek? Bármire irányítom nem működik, csak klikkenget. Mintha üres lenne. De a lőszert végtelennek mutatja.
  • grebber
    #25631
    Be is irtam neki futassa 1280*1024 be 16xQ AA és 16xAF-el :D
  • VRSDM
    #25630
    figy az én gépem sem mai darab már.
    athlon64 x2 3800+
    1024ddr2 533mhz
    sapphire 3650 256ddr3

    most egy ilyen gép igazán nem kerül manapság már egetrengető összegbe, és ha azt nézem, hogy mégis szépen normálisan, 1280*1024-ben futtatható ez az " optimalizálatlan szar " akkor azt kell hogy mondjam " rainbow six vegas :] ocsmány mint a ....-om és mellette nem nagyon akaródzik 30fölé menni az fps :D
  • VRSDM
    #25629
    pfú most voltam az ásatáson, aztán az éjjeli harc. akárki akármit mondd, ez médiumon+némi buhera, is nagyon szép, élvezetes, tényleg nem nagyon panaszkodok rá... egyedül a sebzés. arra meg csak-csak jön majd valami mod, ergó én nem csalódtam, hozta a hozzá fűzött reményeimet...
  • Narxis
    #25628
    Olvastam, hogy állítólag a Crytek leközölte a community site-on hogy elcseszték a grafikai motort, meg úgy az egész kódrendszert. Tele van végtelen ciklussal, aminek sosincs vége, lefoglalja a gpu-t meg a cpu-t, nem tud a feladatára koncentrálni egyik sem. Ezért optimalizálatlan. Ebből mennyi igaz?
  • Neoncsoves
    #25627
    Hali! Nekem 1Gb-os Gainward 8800GT Golden Sample-m van! Szerintem az 512 és 1Gb között nincs különbség, de a biztonság kedvéért vettem 1Gb-osat... az az 5-10k... tök8 ekkora árnál
  • gduck
    #25626
    Szánalmas!

    MIN 20FPS !!!! ÉS MINDEZ 'AA' NÉLKÜL!

    Szal ez sajnos inkább szánalmas, mint 'LOL'
  • mademan
    #25625
    Sziasztok!
    Kellene nekem egy olyan cfg. Ami növeli az fps értéket,de ugy kellene hogy csak kicseréljem az alap cfg vel!
    Köszönöm!
  • Synchronous
    #25624
    Egyetlen játék sincs tudtommal a piacon ami kihasználná az 1GB videomemóriát. Még a Crysis sem.
  • V43 1105
    #25623
    1GIGA? Fölös .. 512mb ;D
  • Bokafix2
    #25622
    Kinek van itt 1 gigás vidókarija? Van valamelyik kollegának? Én meg tudnám venni most az 1 gigás Geforce-t de ilyen hulladék processzorhoz minek? Mégcsak nem is 2 magos.
  • JaSoN HuNTeR #25621
    külföldön olcsob is a kártya.Meg van is rá pénzük.
  • V43 1105
    #25620
    sőt, a két kártya váltás között, 9600Gt.. szerintem Ausztráliában sok Nvidiás kamion lehet felvágva xD
  • bertino
    #25619
    van péz szarásig bázze.
  • V43 1105
    #25618
    De azé ennek a nyominak 1 hónapja , még 3db 8800Ultrája volt ..
  • Shep
    #25617
    Szaggat az mindenkinek, csak, hát mindenki kíváncsi rá mire is képes az engine, és ne felejtsük el az örökös felvágósokat sem :)
  • bertino
    #25616
    no comment bazz :)
  • V43 1105
    #25615
    Ezzel nem szaggat a Crysis xDDD
  • goofy1984
    #25614
    Nwish86 4000 GHz-es procija nem semmi!
  • meszibalint
    #25613
    mitől függ, hogy van e bithumen, vagy nincs??
    csak azon a legjobb a pingem eddig, így ott nem csak célpont vagyok. de nem mindíg megy... :S
  • VRSDM
    #25612
    config buherálással énis szórakozok, igaz csak az alap médium-ot próbálom úgy variálni hogy legyenek látványos effektek, ami meg nem fontos számomra azt lejebb veszem. most pont, 24fps-re van kicentizve :D bár tényleg minden effekt bennevan már szinte...
  • KILLER2
    #25611
    Igen, az X360 egy konzol, azaz játékra van. PS3 erős, csak nehéz rá programozni, nem fejlesztenek rá annyira és tudtommal még nem is tudják annyira kihasználni az erejét.
  • KILLER2
    #25610
    Van, de mint már említették, a PS3-ra nem nagyon fejlesztenek külön. Egyrészt met nehéz rá programozni, az X360nak nagyobb is a sikere, mivel előbb adták ki, így több rá a játék és egyenlőre talán jobbak is. Viszont tény, hogy a PS3 rohadt erős és az X360 egy gyári hibás fos (utóbbi sajnos tapasztalat).
    Csak hogy ne csak OFF legyen:
    Azé ennek a Crysisnak talán nincs is akkora gépigénye, ha minden második ember graf tuningot keres hozzá...
  • DarkSector
    #25609
    A CELL a ps3-ban van...
  • DarkSector
    #25608
    Majd meglátjuk.
  • DarkSector
    #25607
    Grrr
    olvass vissza!
  • VRSDM
    #25606
    offolok énis?! nem véletlen nem az xboxot használják több helyen is kutatátsra, számolásra stb. :/
  • JaSoN HuNTeR #25605
    háth ilyen grafikája nem lesz mint PC-n.De jól fog kinézni az biztos.
  • danon25
    #25604
    Valaki meg tudná mondani xp alatt megy-e a very high grafikai beállitás?
  • Extraneous
    #25603
    Ha lehet én is beszálnék ebbe a tesztes táblázatba. Csak mondjátok el, hogy mivel, hogyan csináljam a teszte?. Meg hogy milyen beállításokkal?
  • DarkSector
    #25602
    Én a gépemmel ez tudtam kihozni, hogy használható legyen a játék sebesség szempontjából.
    Nem hinném, hogy Vistan lehet ennél szebb... Max ha Feltolod a felbontást, vagy az AA-t...de azt XP-n is meglehet csinálni.
    Ez a Natural Mod 2.0, vagy mi.
    Bár az éjszakai pályákon valami miatt mindig szemcsés a kép, úgyhogy ezeket a videóban a Natural Mod 2.0 előtti verzióból csináltam, amibe a Very High XP cuccokat raktam csak.
    Íme:

    Infók a videóban... (remélem tetszik..?... :_D)
  • deep
    #25601
    Javagyúúúgy:) Csak nekem kimaradt az utóbbi 2 év pécégémingügyileg, most vettem gépet és persze az első(és nagyjából az egyetlen is:D) ami érdekel valamennyire az a krízis. Van valahol howto?
  • Viktor9202
    #25600
    Má fél éve az a téma hogyan lehet még szebb a játék xp alatt very high beálításon
  • deep
    #25599
    Ja, amiért benéztem a topikba, az valójában az lenne, hogy akkor most tényleg nem lehet XP alatt very high beállításokat belőni?
  • DarkSector
    #25598
    Van különbség Havenly Sword.....
    És ezzzel csak egyszerűen az a baj, hogy még nem ismerték ki a gépet programozás szempontjából.
    Meg nem éri meg a játékokat PS3-ra fejlesztgetni....inkább kipotyantanak 2 ugyanolyan klónt, azt had vigyék a parasztok!

    Terészetessen vannak kivételek bőven!
    Mármint az Only játékok:
    PL mostaniak:
    GT5 - Metal Gear Solid 4.... na ezeket meg is lehet nézni.
  • deep
    #25597
    Picit:P
    Tény, hogy a hardver egy kakker, de ezt a kenterbe otthagyja X360at dolgot ecsetelhetnéd picit, mondjuk ez itt off, de kíváncsi vagyok, mire alapozod:)
  • bertino
    #25596
    olyan nincs, hogy elméleti processzor teljesítmény.
    olyan van, hogy egy-egy játék mennyit használ az egészből, programozókon mulik leginkább, hogy melyiken szebb vagy fut jobban, de itt magáról a konzolról volt szó, az márpedig kenterbe otthagyja X360at.

    arról nem beszélve, hogy az X360 egy gyári hibás szutyok, amit sikerült egy rakás mindenkivel megetetnie microsoftnak, de csakmert elfogult is vagyok picit, ettől függetlenül van valóságalapja :P