31662
CRYSIS
  • grebber
    #25676
    gurubefree eredménye szerintem igenis valós de rucinhoé nekem is gyanus.

    "Hol van ilyen érték külső terep, vagy belső. Nagy dzsungelben, vagy kis szük barlangban?????????????? "
    Ez a beépitett teszt de játékba beleültetve nagyon lassú lenne ugye dzsungeles részek robbanások.
  • gurubefree
    #25675
    Ne haragudj de kifejtened mi a hihetetlen ebben a tesztban. A beallitasoknak megfeleloen futattam le a tesztet.
    1280x1024 , Minden "MAGAS" , es 8xAA.
    Mi abban a hihetetlen hogy a Min FPS:8.7 az Atlag:23.18 es a Max FSP:26.47 ?
  • DarkSector
    #25674
    Előző a #25665-re ment.
  • DarkSector
    #25673
    Namosten ez a táblázat érdekes...
    Hol van ilyen érték külső terep, vagy belső. Nagy dzsungelben, vagy kis szük barlangban??????????????
  • Smithwarden
    #25672
    javitva egy sor:

    " gurubefree - ati 3870*2 min fps 8,7 max fps 23,18 atlag fps 26,47 "
  • Smithwarden
    #25671
    Konyorgom kicsit figyeljunk mar ezeknel a teszteknel...

    A Crossfire tesztek kamunak neznek neznek ki erosen, vagy legalabbis nem korrekt beallitasokkal lettek futtatva...

    gurubefree - ati 3870*2 min fps 8,7 max fps 26,47 atlag fps 26,47
    ricinho - ati 3870*2 atlag 33,6 fps

    Az elso az alapbol egy vicc, nem kell sokat hozza fuzni...

    Rucinho -e meg tuti nem lehet olyan magas, haveromnak is hasonlo konfigja van, es 20 fps korul kap XP-n jo geppel + nezzetek sok tesztet neten (20 korul kellene leni kb 16*Q AA / 16 AF-nel) , masfelszer nem lehet jobb mint a tobbi 8800 / 9800 -as configoknal Crysisban, sztem nem korrekt ertekek.
    A tobbi normalisnak nez ki.
  • DarkSector
    #25670
    Legújjabb K-Lite Codec Pack mindenhez jó.
  • Jety15
    #25669
    az 1.2-es van fent de nem sok síker
  • Smithwarden
    #25668
  • KILLER2
    #25667
    Miva???? Nem tudod, hogy melyik patch a jó??? Köynörgöm, minnél újabb, annál jobb.
  • Jety15
    #25666
    van fent de nem tudom hogy meik jó?
  • grebber
    #25665
    Immár 18 tagú a Crysis teszt
  • KILLER2
    #25664
    Patchek fent vannak?
  • Jety15
    #25663
    Hello! Valaki tudna nekem abba segíteni, hogy a multiplayer résznél be vagyok jelentkezve és egyik szerverre se tudok felmenni. Valami olyasmiket ír, hogy nem egyező verzió meg, hogy a szerver hitelesítése sikertelen. Segítsetek pls!!!
  • VRSDM
    #25662
    ha a leszakadt hidasra gondolsz, akkor menj hátrafele, ööö hogymondjam ahogy a leszakadt híd, felé nézek, és szemben van a "sziget" amit a folyó határól, akkor ebből a szögből balra :D
  • InfectedMann
    #25661
    Hali all!

    Biztos én vagyok a láma, de amikor a 6. részben megszereztem a KNH bázison a koreaiak taktikai infóit utána hiába olvasom el százszor a végigjátszást lövésem sincs merre menjek azzal a nyamvadt teherautóval :(
    Lehet, hogy teljesen láma és vak vagyok, de ilyen útszakasszal sehol sem találkoztam mint ami a végigjátszásban van:
  • mademan
    #25660
    Vettem!
  • Peetboy
    #25659
    Ez nem kívánságműsor.
  • mademan
    #25658
    Köszi!
  • mademan
    #25657
    +Már vagy 3x írom hogy a köv. confighoz kéne egy olyan cfg amivel medium high körül,árnyékok bekapcsolásával tudnám futtatni a crysist 1024es felbontáson ban kb 25 30 fps el!
    config:
    Gigabyte Radeon HD 2600 XT 256 MB DDR3
    Intel core 2 duo E2180 2GHZ
    2X1GB 800MHZ KINGMAX RAM!
    Köszike a segítséget!
  • Synchronous
    #25656
    Inkább azt kérdezd, hogy mekkora lesz a gépigénye, mert egyes infók szerint aki Crysis 2-zni akar annak fel kell kötnie a gatyeszt.
    Talán 2010 körülre várható. Link
  • mademan
    #25655
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni hogy:
    Mikor fog megjelenni megközelítőleg a crysis 2,mert nagyon kiváncsi vagyok arra hogy mi lessz prófétával meg a jeges gömbbel!thx
  • Bokafix2
    #25654
    Játszani?! Nem tudtad, hogy a Crysis nem játékra való, csak egy beállítás-gyakorló program?
    Én azzal is beérem, hogy youtube-os videókat nézek róla, pl. amikor 30"-os moncsin és full felbontáson játszik vele az ipse.
  • JaSoN HuNTeR #25653
    nemigazán. xD
  • meszibalint
    #25652
    vagy játszotok ti egyáltalán??? az állítgatáson kívül
  • JaSoN HuNTeR #25651
    amin jól fút az a 2GB.
  • meszibalint
    #25650
    hát de tele a tököm... nincs egy normális szerver. megyszakad, megszűnik, csatlakozási idő lejárt.... sorolhatnám.... nem hiszem el, egy menetet se tudtam befejezni...

    ki melyik szerveren játszik??? név, ip?
  • KILLER2
    #25649

    Ha már nyíltan warezolsz, akkor legabább keress magadnak cracket. Itt mindenki megvette a játékot, nem tudjuk, hogy honnan lehet szerezni.
    Télleg, hova tűnt a bannerból a spam crysis topic?
  • Peetboy
    #25647
    Ezt a videót nem tudom lejátszani semilyen programmal. Mivel lehetne?
  • VRSDM
    #25646
    512-vek fickandoztam húúú sok év óta. most 1 giga van. ezt is úgy vettem, pedig a ram a legolcsóbb dolog :D
    igazándiból hamar betölti csak 100%on pihen kb. még1x annyit :D
  • grebber
    #25645
    Aztmondták hogy több mint 1 milliót adtak el.

    Itt van egy lista az elmúlt 1 év legtöbb példányszámban eladott top 100 játékáról. Crysis sehol .Érdekes.A lista
  • JaSoN HuNTeR #25644
    hát me kéne a ram a gépbe és akkor nem töltene sokat.
  • VRSDM
    #25643
    lényegre térvbe kevés ilyen játék volt mostanság...
  • V43 1105
    #25642
    [] ·.·
  • VRSDM
    #25641
    phú. tegnap 10fele elkezdtem crysis-ozni, aztán pont ki van centizve a szaggatás a gépen, ergó elég sokáig tölti be a pályákat, a lényeg hogy elaludtam míg tölt :D aztán arra kelek, hogy megjött a support és levagyok lőve :D na mondom oks. akkor most eleget játszottam.
  • grebber
    #25640
    Két lény lesz majd a végén a hajón aminek sok lába van az a pókszerű meg ami majd a vízből emelkedik ki.
    Az utobbihoz kell majd a TAC!
  • doncarlos
    #25639
    Ja, a hajókapitány az a tábornok már meghalt... utána vagyok.
  • doncarlos
    #25638
    Éééés honnan tudom hogy melyik az utolsó ellen'? Szóval a hajón vagyok amivel a repcsivel jöttem. És a repülő lényeket lelőttem, már csak az a mászkálós hatalmas lény van, amire ha lövök sérül, de a TAC fegyver nem méri be. Nemtom milyen űrhajórol beszéltek. Még a tengeren vagyok.
  • eyecandy
    #25637
    A TAC fegyvert csak az utolsó lény ellen tudod bevetni, mikor Psycho "megkér" rá. Itt van egy bug, ha nem méri be a fegyver azt a célt amit a VTLO megvilágít, akkor "szint újrakezdést nyomj" nekem ez megoldotta
  • Peetboy
    #25636
    XFX 9800 GX2 - Crysis Gameplay - Very High 1920x1200 30"
    Video