31662
CRYSIS
  • berczely
    #25716
    LoL Semmi ilyesmi nincs bekapcsolva!
    tök alapon van a driver!A gameban nem ilyen színes max ha medium vagy lowon van...
  • Viktor9202
    #25715
    Szerintem a driverbe, de nem biztos
  • berczely
    #25714
    Azt hol kell állítani?
  • VRSDM
    #25713
    felhúzták konvert alatt a saturationt :]
    amúgy be van kapcsolva neked a szépia színezés? attól fakóbb lesz.
  • berczely
    #25712
    Itt miért ilyen színes a game?Nálam sokkal fakóbb!
  • Smithwarden
    #25711
    Huztam - ameddig lehetett. (3400)
    8200 joval tobbet megy ugyanazzal a konfiggal. (4000)
  • DarkSector
    #25710
    Nyugodtan vedd meg.
  • R0zs0máK
    #25709
    Miért nem húztad inkább a Quadot? Megy az rendesen, csak bírd táppal :DDD
  • arty
    #25708
    jól tetted

    felesleges 2 év mulva megjelenő játékhoz procit venni, addigra 2x ugyis cseréled, addig meg szivsz a kazán/lassu quaddal

    crysis is csak a marketingesek agyában igényel 4magot :)
  • Smithwarden
    #25707
    Hat nem tudom, en is csak a sajat tapasztalatomat irtam le.
    Lehet "hasznalja" valahogy a negy magot, de hogy FPS-t 0-at nyertem vele alap mapokon az 100% 1.1, 1.2 mind1 volt.
    En orulnek ha lennenek jatekok amivel elkezdik kihasznalni a tobb magot, de en siman lecsereltem a 6600-omat 8200-re inkabb (huzva +600mhz nyertem = tobb fps)
  • Jaffa 2843
    #25706
    őő ezzel vitatkoznék...
    havernál néztük a Q6600-on a mass physics mapon a dobozok gyilkolásánál, bizony mind a 4 mag kiakad, de ha jol tom csak 1.1es peccs után használja a 4 magsit
  • chris0000
    #25705
    most akarok cpu-t venni,és ha előrelátó vok inkább quadot kéne.
    Te h látod?játékra kéne inkább!q9300ve8200
  • Smithwarden
    #25704
    Illetve jatekrol sem tudok ami eddig egyaltalan tamogatna a Crysist is belertve.
  • Smithwarden
    #25703
    Tudja.
    Nem.
  • chris0000
    #25702
    Valaki tudja h a crysis már támogatja a quad cput?!
  • KILLER2
    #25701
    Ez igaz, már eszembe jutott, hogy akkor milyen volt. így valóban jobb. A gránátvető nem olyan vészes. Valóban túl erős, de legalább kevesebben rohangálnak vele.
  • Smithwarden
    #25700
    A rocket launcher ilyen volt 1.0 -ban, borzalmas is volt... fel csapat raketaval rohangalt es minden kis lyukbol suhant a labad melle 2 meterrel a lovedek es mar halott voltal.
    Ez a baj felig a most erositett granat vetovel is... minden NOOB nyom 1 gombot, meg celozni se kell, es meg tud olni barkit.
    A robbanasoktol persze nem is lehet celozni, mint a balfax ugy varja az ember a masodik halalos granatot az elso utan.

    (Foleg olyan komboval ha van egy kis esze, hogy ak + scar + mindketton granat veto, betoltve es gyorsan valtva 2ot lo 1-2 sefc alatt - szinte kivedhetetlen)
  • KILLER2
    #25699
    Mondjuk ez igaz. Csak akkor itt is repülhetne vagy valami. Télleg, az mekkora lenne már, ha a Crysisban el lehetne esni.
  • VRSDM
    #25698
    hidd, el ha fél méterrel alrébb emgy nem halsz meg, nem is nagy területek lefedésére van kitervezve, épp a célon ha talál akkor ott pusztít.

    nem olvastál elég katonai MEGTÖRTÉNT eseményt, ahol rpg robbant a faszik háta mögött, és mi lett belőle?elrepült 3métert, aztán leporolta a törmelékeket... -_-
  • Prince of Máté
    #25697
    Mindegy, már letöröltem, az 1.0 óta nem lett több fps-em :(
    Majd egy új kártyával :/
  • KILLER2
    #25696
    Az attól függ, hogy melyik graf beállítás cvar-jait írod át.
  • Prince of Máté
    #25695
    Na most készülök újrajátszani a krájziszt, de mostmár cvarokkal :)
    Azokat, ha beírom a megfelelő kiterjezstésű jegyzettőmbbe, a játékban a grafikát alapon kell hagyni?
  • KILLER2
    #25694
    Amúgy a rakéta valami borzalmas a Crysisban, főleg MPben, SPre már nem emlékszem. Mert az nevetséges, hogy ha mondjuk fél métert vagy akár 30 cm-t megy mellé, akkor nem hal bele, pedig szeirntem sebzésben úgy lenne raális, ha nem állna messze a gránáttól.
  • VRSDM
    #25693
    én rászórtam 2x10-et és nem hatott :] pedig próbáltam alá dobni, hogy megborítsa (rakétákat is úgy szoktam, akkor 1is elég neki) felborul és csókolom...
  • DarkSector
    #25692
    gránát is hatásos.
  • JaSoN HuNTeR #25691
    meny haza és nézd meg a ****leted
    Gálvölgyi
  • V43 1105
    #25690
    XDDDDD ÚRISTEN XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Alapból lehet a játékot magyarul telepiteni .. xDDDD
  • Mokus1
    #25689
    magyaritás nincs hozzá?
  • Mokus1
    #25688
    THx:D
    én meg lőttem meg dobáltam őket:D
  • tonyr #25687
    nem tusz az a keleti punci, majd késöbb is összefucc vele....
    amugy a ház földszintjén az 1ik szobában van jopár rakéta, amit nem nagyon birnak a tankok :)
  • arty
    #25686
    nem kell konfig, tegyél mindent mediumra és menni fog rendesen :)
    (texturák esetleg mehetnek highra ill a fizika biztosan, hiszen az CPU terhelő)
  • Mokus1
    #25685
    h tudom kinyirni a 2 tankot mikor egy házból indulok ki?ott van egy tusz és egy ember aki vigyázz rá.
  • Smithwarden
    #25684
    Crysis Benchmark Tool 1.05
    1280*124, all high, 16*q aa, 16af
  • DarkSector
    #25683
    Értem THX
  • Smithwarden
    #25682
    Ember nem veled van bajom fogd mar fel, hanem hogy nem jol lett felirva a tesztlapra az eredmenyed.
    2 eredmenyed fel lett cserelve + nem lett odairva hogy 8*AA -val teszteltel (sok +fps -t jelent!).
    De ezt mar leirtam, csak el kellene olvasni rendesen.
  • DarkSector
    #25681
    Ezt gondolom nem nekem szántad.
  • grebber
    #25680
    8x aa val volt csak és noa af ?? Akkor kijavitom a képet majd ezeket nem is tudtam.
    AF-et az ati driveren belül tudod beállítani!
  • gurubefree
    #25679
    Elarulnad hogy allitsam be ezeket ha csak max 8xAA van es nem talalok semmit az **AF allitasahoz
  • Smithwarden
    #25678
    Igazabol mondhatnam hogy csak olvasd el figyelmesebben amit irtam es a tesztek leirasat...de leirom neked kulon is:

    Amit most itt megadtal az mar korrekt!
    Csak hogy a tesztben nem ez van megadva.

    1. Nincs megadva ahogy a tobbieknel hogy te NEM 16*Q AA / 16 AF -el teszteltel.
    2. Rosszul lett beirva, fel lett cserelve a MAX es az ATLAG fps.

  • gurubefree
    #25677
    Ha meg az elirason koszorulod a nyelved az meg eleg magas inteligenciara utal.