31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #25756
    Akad ez mindenhol.
    Ha viszont 1024-ben hagyod, és kevés élsimítással játszol, mint ami nálam van a videóban, akkor az említett configon elméletileg el leszel.
    Viszont nálam a végén a hajós résznél viszont ez diafilmhez volt elég.Csak mindent minimumra szedve tudtam aránylag folyamatr játszani a Boss-ok elllen, de szerintem ennek nagyrésze inkább optimalizálatlanságból fakadnak.
  • sz4bolcs
    #25755
    és milyen gép kell very highhoz?

    6550 core2 duo
    2 giga ram
    9600gt

    ezzel a konfiggal lehet próbálkozni very highhal, sokkal jobban is akad, vagy nem érdemes?
  • DarkSector
    #25754
    Háát sokkal szebb pláne Natural Mod 2.0 mellett!!!!!

    Videó a legmagassabb beállítások (Natural Mod 2.0) mellett 1024x768 2xAA mellett
  • sz4bolcs
    #25753
    hú, akad ez így is néha, szóval lehet leteszek a very highról. Meg így is gyönyörű a játék. Mennyivel szebb very highon?
  • Jaffa 2843
    #25752
    felpeccseled a játékot 1.2.1-ig (asszem jo ver számot irtam :D) aztán leszeded innen ezt a kis hasznos progit pitty ide és ezzel lehet engedélyezni a very high beállitásokat XP alatt
  • bordy
    #25751
    64-es rendszerre van már pb?
  • Prince of Máté
    #25750
    Szinte azaonos...
    Ja, pixelre azonos :/
  • BIZ0906
    #25749
    Menni fog de még lowon is akadni fog.
  • sz4bolcs
    #25748
    Ok, értem, láttam a faq-ban, mauálisan be lehet állítani minden grafikai változót, csak gondoltam nálam van a hiba, hogy nem érhető el a very high. (sejtettem, hogy a vista/xp a gond oka)
    Biztos nem én voltam az első, aki ezzel a problémával jött, faqba talán be lehetne írni, hogy a very high csak vistán érhető el játék menüből.
  • Ability
    #25747
    A very high beállítás alapból csak DirectX 10 mellett érhető el, de vannak módosított konfigok, amikkel szinte azonos látványt lehet elérni XP alatt is. Nézz szét, fent vannak hasznos linkek + crymod.com
  • sz4bolcs
    #25746
    Most raktam föl ezt a remek játékot.
    Egyből mentem a grafikai beállítás menüre.
    És máris lenne egy problémám. Miért nem elérhető a very high beállítás a speciális fülben?
    high mindegyikből a legmagasabb, és a very high meg rejtett, ez mitől lehet?

    windows xp-m van, 9600 Geforce-om.
    Valami ötlet?
  • Bokafix2
    #25745
    Hát kicsit felkaptam a vízt, tekintve hogy csupán 4-5 hsz-szel lejjebb pont írták is, hogy mi a konfig... Szóval csak egy kicsit jobban szét kéne nézni na.
  • Smithwarden
    #25744
    Valoszinu hogy az infoval volt problemam az irasodban es nem stilussal...

    Nem veled van bajom igazan, es nem hiszem hogy nagyon leoltottalak volna es le akarnalak oltani, csak altalanosan azt nem ertem hogy miert kell azonnal nekiesni valakinek ("nehezedre esik / ilyen lamasagokat hogy lehet kerdezni) ha beteved ide es kerdez valamit.

    Miert nem lehet egyszeruen normalisan annyit irni, hogy nezzen szet jobban mivel fent van info a FAQ-ban.
  • gyonax
    #25743
    Ezért írtam hogy maximum... Egy mediumhoz ha van mellé sok jó cucc éppen elég az 1gb, bár nem árt a 2:D
  • Bokafix2
    #25742
    Kezdő lenne? Kétlem. Nézd meg a reg. időpontját. Másrészt engem leoltasz, hogy miért kell így válaszolni, erre te elmondod szinte ugyanazt.
  • Smithwarden
    #25741
    A geped eleg regi sajnos es gyengecske a legmodernebb jatek(ok)hoz.
    A minimum konfigot a Crysis-hoz fent talalod a FAQ-ben (GYIK = gyakran ismetelt kerdesek), illetve tobb hasznos infot es linket is talalsz a fenti banner alatt.
    Ha el is indul, nagyon lebutitva, szaggatva fog menni valoszinu, de tehetsz egy probat a demoval.

    Letolheted peldaul innen: crysis.hu 1.77 Gb
  • Smithwarden
    #25740
    Figyelj, igazabol attila117 jo helyen jar, logikusan feljott egy jatekoldal forumara elsore es a crysis topicban megkerdezte normalisan amit tudni akart a jatekkal kapcsoltban.
    Lehet hogy kezdo internetes es forumozo, azt sem tudja mi "fa"n terem az a FAQ, GYIK, stb.

    Legyunk kicsit azert turelmesebbek, normalisan kerdezte es megerdemli sztem hogy normalisan valaszoljunk neki legalabb roviden.
  • Synchronous
    #25739
    Hogy rendesen fusson még a RAM se...
  • Jaffa 2843
    #25738
    minimum konfig, maximum gém :/
    nemfér össze :D
  • gyonax
    #25737
    Ebből a konfigból MAXIMUM a ram elég...
  • Bokafix2
    #25736
    Nehezedre esne használni a Google-t? Sőt mást mondok még odáig sem kell menned. Bele nézel itt felül a F.A.Q.-ba és ott megtalálod. Ilyen lámaságokat minek kell kérdezni?
  • koki44
    #25735
    Valaki tudna adni egy működő linket a #25093-as cfg-hez?
  • attila117
    #25734
    Hello mindenki!
    Szeretném ha válaszolnázok arra hogy ezzel a gépel menne-e:

    Ati Radeon 9600pro videókártya, 1Gb ram, 2,4ghz-s proci.

    mert tán 6gb az egészjáték és letölteni nem szeretném potyáral mert majdnem a legszarabb netem van:(
    Lécci válaszoljatok ;)
  • DarkSector
    #25733
    Meg aztán a monitoron is be lehet állítani a színek erősségét!
  • gyonax
    #25732
    Proci, videókártya
  • Doog
    #25731
    Köszi !
    És akkor szerinted mit kellene fejlesztenem a gépemen ?
  • gyonax
    #25730
    Elfut ha szétbuherálod konfigokkal és a beállítások 90%-át low-ra kell majd raknod de el fog futni:) Tudom mert én is ilyen gépen futtattam, de aztán jött a gépfejlesztés:)
  • Doog
    #25729
    Ez a Minimum követelmény:
    CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz AMD Athlon 2800+
    RAM: 1GB
    VGA: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro Vistához) vagy erősebb
    HDD: 12GB
    Internet: 256k+
    Optikai meghajtó: DVD-ROM
    OS: Windows XP
    DirectX: DX9.0c vagy DX10

    Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e rá kiadnom ennyi pénzt ?
    És szerintem a processzor egy kicsit gyenge de ettől még elfutna...
    Vagy rosszul gondolom ?
  • theodor
    #25728
    sehogy
  • Doog
    #25727
    Hali !
    Szerintetek ezzel a konfiggal el fog futni ?

    Ram 1.5 GB
    Video card 256 MB, Nvidia GeForce 7600 GS
    AMD Athlon(tm) 64 Processor 3700+ 2.21 GHZ

    Köszi a választ !
  • gduck
    #25726
    1280x1024 VeryHIGH 4xAA

    VISTA:
    Min FPS: 5.59, Max FPS: 20.56, Average FPS: 17.59

    VISTA SP1:
    Min FPS: 5.58, Max FPS: 21.44, Average FPS: 18.38

    Szal SP1 nem hoz sebesség töbletet :(
  • VRSDM
    #25725
    cvaroknál lehet csak.
    illetve ha veryveryhigh-on vagy akkor rakja bele.
  • gduck
    #25724
    OFF: VISTA SP1 (magyar)
  • doncarlos
    #25723
    #25717

    ..."aminek először a 4 ágyúját, majd a két karját kellett szétlőni (utóbbit a TAC fegyverrel)"


    Tehát az már meg volt...
  • doncarlos
    #25722
    Tényleg, köszi...

    óóóó hogy basszák meg a magyarosítók, ezt az apróságot kihagyták odaírni hogy az ŰŰŰRHAJÓ-n van az ajtó amit keressek...

    És már csak ennyi volt a végéből, de már tegnap éjjel 2-3 órát geccssoltam vele..

    mmmmm....
  • KILLER2
    #25721
    Nem olvastam végig. Bocs, akkor elvileg a TAC már megvan.
  • R0zs0máK
    #25720
    A nagy repülő getva "hasán" van valami ajtó, azt lőjjed...
  • KILLER2
    #25719
    Akkor kellett volna felvenned a TAC-ot, amikor még bennt voltál a hajóban. Ott van, ahol az a szék, ahol vizsgáltak.
  • doncarlos
    #25718
    Már ezerszer körbejártam a hajót csapóajtó után, de semmi. Ahová a zöld pötty mutat a radaron, oda eldobáltam az összes kézigránátomat. Nem akarom megnézni a végigjátszást, mert akkor megtudom hogy mennyi van még a játékból, és azt nem akarom. HELP!!!!!
  • doncarlos
    #25717
    Help! Nemtom mit kell csinálni. A végén járok a hajón, a 4 lábú szart már leszedtem, kikelt a tengerből egy órási vmi, aminek először a 4 ágyúját, majd a két karját kellett szétlőni (utóbbit a TAC fegyverrel) és utánna egyfolytában azt mondja a hölgyemény a központból, hogy robbantsak fel vmi csapóajtót. Mit is keresske pontosan és hol? Már órák óta tolom ezt a részt, de nemtom mit keressek.