31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #25836
    látszik hogy az eszed a helyén, te azért játszol egy játékkal mert " CSAK MAXONNNEM GUSZTUSTALAN? " .

    ez esetben elég szegény egy kölök vagy... :]

    nyitottál egy hl2 mod topiknak modot :P (én imádom a szósz engine)

    de valljuk be ehhez képest az egy fosi grafika, most akkor mivan? azzal játszol, esetleg klánszinten stb. de imádod, mert témát nyitsz neki, itt meg fikázódsz az olyan szintű (sőőőt, még annál is sokkal jobb) grafika ellen?

    mókásforma vagy :]

    Kontra!
    én X2 3800+, 3650HD ,1GB ram -al játszok, medium+néhány extra effekt, és 22-23 alá nem megy soha (néha a memória miatt swapol egyet kettőt az első 1-2 percben) és csodálatosan játszható, és élvezetes játék! ajánlom...
  • theodor
    #25835
    nem... max mediumon nyomhatnád de úgy gusztustalan az egész.
  • RNadal1203
    #25834
    megpróbálhatod
  • Kontrakcio
    #25833
    Szevasztok!

    Sztetek érdemes lenne felrakni a gépemre a gémet?

    X2 4200+, 7900GT 256, 2Gb ram
  • Smithwarden
    #25832
    Evileg egy system.cfg -d van, azt masold be siman a Crysis konytarba, ennyi.
  • Smithwarden
    #25831
    Nekem hiaba irogatsz ilyeneket, en mindenbol alapot hasznalok, nem szoktam skinezni semmit...
    Viszont ahany fajta ember, annyi izles.
    Valakinek sokkal feelingesebb mas kinezettel, festesekkel, modolva jatszani, nagyon jo hogy van ilyen lehetoseg szerintem.
  • arty
    #25830
    PH! teszt (2mag vs. 4mag) - KLIKK

    Crysis (Geforce8800GTS)

    1280x1024 high 8xAF
    2 mag vs. 4 mag: 40fps vs. 40fps

    1280x1024 very high 8xAF
    2mag vs. 4 mag: 22fps vs. 22fps

    Ennyit a Crytek bullshit-ről.
  • G18XM8
    #25829
    Úr isten, nem elég azt a *aszt a tv-ben látni mikor reklám van?
  • G18XM8
    #25828
    Hát ez nagyon nyomorék, úgy jó az a vas ahogy van... Minek neki zebra mintát adni? Akkor a ruha is legyen zebra színű, másképp nincs értelme. Gyönyörűen nézne ki...
  • DarkSector
    #25827
    Nekem az alien minta crc hibás....
    Meg nem is értem hogy miért nincs több fajta skin ez őrületessen egyszerű és aránylag hamar meg lehet csinálni.
    Bár GyőzikeStuki volt vagy 1-1.5 óra....
  • DarkSector
    #25826
    Háát jah ezek terepszínek csak törtfehér meg szürke van a fekete mellett.
    De győzike nanosuitban máshol nincs!!!!!!
  • koki44
    #25825
    Letöltöttem a DreamExperimental nevü pályát ezt a Pydon's Shaders Tweak 1.3 Final Very High Effects System fájlt hová kell másolni, hogy működjön?
  • Narxis
    #25824
  • V43 1105
    #25823
    Lol, ez tetszik !
  • Smithwarden
    #25822
    Mondjuk a teid inkabb zebras mint a masik.
    Az kb "fekete-feher" terepszin.
  • Smithwarden
    #25821
    Kicsit halvany a gyozike logo, de kiveheto.

  • Smithwarden
    #25820
    Jol emlekeztem, csak szolni akarok, hogy crymod-on mar lattam zebrasat:

    scar zebra
    pack (amiben a zebras is van)

    [URL=http://www.crymod.com/files/5572_screen_fb389459cdc03ab0ef60cf1f01e106a6.jpg]ez a "foszforeszkalos kek-fekete" is eleg durvan nez ki[/URL]

    Amugy jok a skinek DarkSector, grat !
  • DarkSector
    #25819
    Íme:

    LÉGY GIZDA TE IS!!! ..... APRÍTS GyőziScar-RAL!!!!!!!!!!!!!!! LOL...nehogy megkövezzetek ezért ,,,,

  • DarkSector
    #25818
    Majd lesz!!!!!!!!!
    Mekkora ötletet adtál bakker.
    :D
  • V43 1105
    #25817
    Zebrás nincs csájje? EZTKELL CSINÁLNI-E?
  • DarkSector
    #25816
    Remélem ezek a kis próbálkozások sok ember tetszését el fogják nyerni...... Csak nem dolgoztam feleslegessen 3órát....

    darkSector skins
    pack1






    Ati VS Nvidia :D







    NA? :D
  • meszibalint
    #25815
    köszi. ez eszembe se jutott...
  • DarkSector
    #25814
    Ez kb 5perces meló volt
    Nem is tudtam, hogy ilyen egyszerű a sima festés...
    :D
  • serito
    #25813
    Hali!

    Ati 8.4-es driver-el mennie kellene a Crysisnek? Mert nálam az történik, hogy csak a monitor felső 2cm-ében van valami mozgás.
    Esetleges megoldás?

    THX
  • Shep
    #25812
    Hát tedd be neki a lemezt, ha benne van akkor meg biztos valamelyik emulátor progi kavar be.
  • Nagy01
    #25811
    Egy nagyon gyors kérdésem lenne mielőtt kettétöröm/elégetem/elásom ezt a szart...Mért van az hogy mikor el akarom indítani akkor azt írja hogy ,,kérjük helyezze be az eredeti lemezt''..jah persze 10k-ért megvettem még anno... szal eredeti
  • arty
    #25810
    egy jobb videokártya többet javitana (pl 9600GT)
  • Torta
    #25809
    Sziasztok, érdeklődnék, hogy van valami jó MOD ehhez, már kétszer végigtoltam és jó lenne valami új :)
    Néztem a crymos. com-ot, de nem tudom melyiket érdemes...

    Illetve multiban hogyan lehetne játszani? Kell valami extra hozzá?
  • Jimanszky
    #25808
    Ebben tudna nekem valaki segíteni?
  • Jimanszky
    #25807
    Sziasztok!
    Elakadtam a játékban és egy kis segítségre lenne szükségem!Volt egy ilyen küldetés,hogy az anyahajón meg kellett jelölni a zavaróadót és jöttek vadászgépek szétlőni az egész hajót.Utána jöttek csapatszállítók és azt írta ki h tisztítsam meg a légteret,hogy le tudjanak szállni.1 le is szállt de még 2 a levegőben köröz.Közben felfigyeltem jó messze a magasban egy ellenséges helikopterre de az istenért se tudom lelőni.Hogyan tovább?Köszi
  • Fehercsoki
    #25806
    Jelenleg egy Intel 2.8 Ghz CPU-m van(nem duel core sima) mennyit javítana az fpsen ha vennék egy AMD Athlon64 4800+ X2 AM2 BOX -t?1g ramom van és 7600 GT
  • grebber
    #25805
    Ilyeneknél tuti hogy szokott lenni elegendő C4 vagy ha nem akkor 100% hogy van a közelben rakétavető.
  • bertino
    #25804
    írd be naponta lécci, köszi.
  • Attila2012
    #25803
    Sziasztok!
    A 9. pályán vagyok, amikor meg kell semmisíteni a 3 légvédelmi tankot.
    2 már megvan, de a harmadikat nem tudom felrobbantani, mert sehol sem találok C4-et?
    Ott van a közelben valahol?
    Mert már vagy 30 katit megöltem, mindent megnéztem, és nem találtam! :(
    A katonák meg folyamatosan jönnek! :@
    Valaki légyszi segítsen, mert nagyon idegesítő már, hogy nem tudom felrobbantani!!! :@
    Előre is köszi!
    Üdv.
  • sz4bolcs
    #25802
    köszi!!!
  • Jaffa 2843
    #25801
    a taktikai kiegészitö az egy kábitólövedéket lövő cuccmák
    ez is meg a gránátvető is ugy műxik hogy váltod a tüzelési módot (alapértelmezett "X" )
  • sz4bolcs
    #25800
    Van két kérdésem:
    A taktikai kiegészítő micsoda és hogyan működik?

    illetve

    A fegyverre szerelt gránátvetőt melyik gombbal kell működtetni?
  • Smithwarden
    #25799
    Fegyver beragado hang, console -ba:

    s_soundenable 0 [enter]
    s_soundenable 1 [enter]


    Fagyaszto:

    A prototype gyarban veheto Moac + Moar, fegyver + kiegeszito egyutt, ra kell rakni ezt a kiegeszitot, mint az ak-nal a lezert, stb C-vel.
  • KILLER2
    #25798
    Akkor bocs, tévedtem.
  • Skyline
    #25797
    Nono...A guru3d-n lévő beta driverekkel nagyobb sebességet lehet elérni mint az nvidia hivatalos drivereivel...
    google: "Best driver for crysis"....Van jópár oldalnyi találat ahol taglalják melyik épp a legjobb...