31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #25877
    Valszeg valamit félreértettél az előbb te 3 képet linkeltél be....
    Az egyéni dolog, hogy csúnyák.
    Nálam azért szebb a játék.
  • gurubefree
    #25876
    Na itt van a hulyeseg .... ez mozgo kep volt. Megkoszonem ha te is mellekelnel egy ilyet ezzekkel a beallitasokkal . Csak ugy brahibol ... azt akkor lehet rola csevegni.

    Koszontem




  • DarkSector
    #25875
    Ez hülyeség nekem GTS 320-as van, és azon jobban néz ki.
    Nem álló képek alapján kell megítélni.
  • meszibalint
    #25874
    a mai játéktapasztalat:
    crytek turkye apc day/night nevű szerver. mesa. két gauss puskás mesterlövész a hegytetőről kiírtotta az egész csapatot. mondom oké, megkeresem őket... felmentem, gyalog, csendben a hátuk mőgé. nem kis időbe került. az egyiket sikerült leütni, a másikat meg leszedni a frissen szerzett gauss puskával.
    éa szerintetek erre mi volt a válaszuk??? na mi??
    hát kirúgtak... ennyit tudtak. annyira buzi emberek vannak...

    mitől függ, hogy van bithumen, vagy nincs???
  • CroftManor
    #25873
    Hi.
    Én is játszottam a Crysis-sel, végigvittem, de ha nem tették volna bele azokat az "idegeneket" sokkal reálisabbnak tűnt volna a játék.
    Az még teljesen oké, h megyünk és koreai támaszpontokat semmisítünk meg, foglalunk el...de hogy ufó szerű lényeket beletenni...áhh..szóval...mért kellett ezzel elb*szni...
  • gurubefree
    #25872
    72.000- volt meg vettem + melle egy MSI K9A2 Platinum mobo-t. Es nincs hiper szuper 4 magos Intel csodam ..... csak egy 2 magos AMD64 X2 abbol is a huzhatatlan

    De azert jol muzsikal .

    Annyit tudok mondani mivel szemtanu voltam 1920x1080 felbontasban halalosan felesleges az AA meg a AF meg meg mit tudom en mi mert GYONYORU !!!!!!!! A NELKUL IS.
  • gyonax
    #25871
    Mennyibe került az a 2db 3870? Lehet hogy érdekelne:D
  • gurubefree
    #25870
    Sziasztok

    Remelem nem gond ha par kepet hozok mutatoba .....

    Nem tudom mennyi az a GTX de ha olcso sem vennem meg.

    1920x1080 "MAGAS" minden NO AA ; NO AF 50" Plasma



    1680x1050 "MAGAS" minden No AA ; No AF 22" DELL





    Talan segit VGA-t valasztan


  • Tommy093
    #25869
    kössz:D neméppen erre voltam kíváncsi :D demind1
  • Shep
    #25868
    Felénk van egy olyan mondás ,hogy hülye kérdésre hülye választ. Hát gondolom PC. :)
  • Tommy093
    #25867
    Nekem is uj gépem lesz

    intelE8400, 2x1GB GEIL ULTRA 1066 mhz ram, geforce 8800 GTX,
    Kérném a véleményetek hogy szerintetek milyen.
    thx
  • Doog
    #25866
    Xfire megtalálja a játékot de nem ad be szervereket :S
    Mi lehet az oka ?
  • VRSDM
    #25865
    gamespy? , vagy xfire?
  • Doog
    #25864
    Amikor felrakom a játékot ugye megkérdez valami progit, hogy feltelepítem-e (amivel neten lehet gamelni).
    Annak valaki le tudná írni a nevét ?
  • DarkSector
    #25863
    Jah meg médiumba kevessebb növény van alacsonyba, meg csak néhány fa meg bokor.
  • VRSDM
    #25862
    mer hdr az kell. had ne lássak semmitse :D és a vicc hogy realitás alapja sem semmi (azt hogy mit akar tenni annak van, csak épp a megvalósításnak nincs)
  • arty
    #25861
    az elnevezeseket rontottam el, az alairasok jok :)

    a fako azert fako, mert nincs hdr, nincs melysege a kepeknek, az egesz dzsungel holt egyforma. talan kepeken nem jon at... de jatszottam 2600XT-n, mediumon eleget, h utana a high-t tudjam becsulni (2900PRO)

    aztan a jatek ketharmadanal megint mediumra kellett volna leszedni, inkabb eladtam a 2900ast es nem volt gepen egy honapig :D
  • gyonax
    #25860
    Nagyon kösz mindenkinek a választ
  • DarkSector
    #25859
    Egyértelmű AMD.
    Viszont tunningba Intel.
  • Magiszter
    #25858
    Ha már gépnél tartunk: Én is éppen bővíteni készülök. A mostanit (amd x2 3600+, 7900GS Top) cserélem egy picit korszerűbbre: 5200+, 9600GT. A régin a szóban forgó játék, minden medium beállítással és 1024x768-as felbontással elejétől a végéig szaggatás mentesen ment (elején pár dolgot akár még HIGH-ra is húzhattam, csak a végén már nem szerette.) Szerintetek milyen mértékű változást fog jelenteni ennyi frissítés a hardveren?

    Másik kérdés: Az az ominózus pecs mennyiben javítja a teljesítményt?
  • ChuckyHUN
    #25857
    Meg se nézem AMD.-..
    mióta komolyabb gépem van azóta csak AMD...
    Volt intel is 1 kalap SZ4|2
  • gyonax
    #25856
    Haverom gépet tervez venni, ezt a konfigurációt tervezte(amit nem írok az már megvan):
    ASUS 8800GT
    2 GB RAM
    Processzor: na igen itt van a probléma, mégpedig az hogy Intel vagy AMD... Alapesetben én az Intelt mondanám, de nem nagyon szereti ha húzzák a procit... Így 2 lehetőség merült fel:
    AMD
    Intel
    Na így szerintetek melyik jobb játékra? Ti melyiket vennétek? 1 dolgot ne felejtsetek el: NINCS HÚZÁS
    Előre is kösz a választ
  • Smithwarden
    #25855
    Szerintem ezekkel a kepekkel inkabb engem igazoltal.
    Sot nekem a medium vilagosabb kepei meg jobban is tetszenek...
    ..mivel szerintem felcserelted a kepeket... a felso a medium es az also a high...nezd meg a kepek linkjet

    En nem azt allitottam hogy nincs kulonbseg es hogy nem jobb high-on hanem...
    De nem irom le meg egyszer amit irtam, olvass vissza pls.
  • Falconer
    #25854
    Nagyon kicsi a kép. Azon tul, hogy highon fényesebbek a dolgok nem nagyon látszik semmi.
  • Kontrakcio
    #25853
    kösz :)
  • Narxis
    #25852
    Persze látszik, de akkoris emberfüggő. Én pl. k.nagy különbséget nem látok.
  • arty
    #25851
    pont mediumon nincs még bent az effektek nagy része, pl a legtöbbetjelentő hdr

    a shadows és a shader quality pl kb zero látványt ad mediumon - szvsz a high-very high már nem akkora ugrás, de a legnagyobb kétségteleül a medium és a high között van

    high:


    medium:


    (nem a legszerencsésebb képek, de a lényeg talán látszik)
  • macleody
    #25850
    Én egy 3200+ bartonnal, 1GB rammal meg 6600GT-vel nyomtam végig.
  • VRSDM
    #25849
    [center][apro]theodor u fail
  • Smithwarden
    #25848
    Nekem eleg eros gepem van, high / very high -on is tudok jatszani, de sztem nem kell feltetlen highon tolni hogy elvezni lehessen a gamet.
    Low es medium kozott nagy a kulonbseg, a medium-high kozott mar nem akkora, az effektek nagy resze mediumon is lathato, siman elvezheto a jatek.
  • Narxis
    #25847
    Emberfüggő. Nekem pl. tökéletesen elég, igaz nálam nagyrészt high-on van minden, de játszottam full mediumon is, mielőtt gépet cseréltem. Tetszett akkor is, ez TÉNY.
  • Peetboy
    #25846
    A Győzikés fegyver az állati. Kéne még ilyet csinálni híres emberekről.
  • Doog
    #25844
    Hali !
    Milyen progival lehetneten nyomni ?
  • Jimanszky
    #25843
    a cvarokkal kapcsolatban lenne kérdése,lécci segítsetek!
    Szóval van nekem egy ilyen/most ezt a példát veszem/:sys_spec_Quality.cfg.Ebben vannak különböző adatok:con_restricted = 0

    q_ShaderGeneral=3
    q_ShaderMetal=3
    q_ShaderGlass=3
    q_ShaderVegetation=3
    q_ShaderIce=3
    q_ShaderTerrain=3
    q_ShaderShadow=3
    q_ShaderFX=3
    q_ShaderPostProcess=3
    q_ShaderHDR=3
    q_ShaderSky=3
    q_Renderer=3
    r_LightsSinglePass=0

    jól gondolom,hogy így kell átírni az adatokat?!
  • theodor
    #25842
    mediumon szegény sírőgörcs engine 2 t meg a far cry is kenterbe veri és ez ismételten TÉNY
  • BIZ0906
    #25841
  • Narxis
    #25840
    /disagree
  • theodor
    #25839
    te is h regényt írsz vkinek csak mert itt lógatód a pecsedet egésznap ara várva h vkinek könthesd a lelked (nem én vagyok a megfelelő alany erre sry) Én is meduimon játszok a shadows van highon szinte csak meg néhány effekt de ha a shadows -t leveszem mediumra okádék még a source enginehez képest is és ez TÉNY....
  • theodor
    #25838
    high nál kezdődik a normális játékélmény nem azt mondtam h maxon kell játszani....
  • Jimanszky
    #25837
    Én high-on játszok 1024-ben,semmi élsimítással.Konfigom a láblécben.