31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #25917
    Háát ezaz amit már sokszor mondogattam én is, hogy a környezet tiszta kakkancs.
    Köze nincs az eredeti Hype-hoz.
  • VRSDM
    #25916
    hmmm. nemrég írtam hogy mily csodás ez a játék, és hogy a gépemen is egész szép médiumon, 1024-be.

    hát ma felkerült az unreal 3... no comment. összehasonlítva ez !GRAFIKAILAG! egy kalap kakát sem ér :]
  • Brother Caine
    #25915
    Na én is a végére értem,hát mit mondjak az utolsó harmada játéknak egyszerűen gáz.
    A idegen hajó kipurcantása ezzel a buggal nagyon rossz volt.
    Még a multiban reménykedem,ha majd lesz kivel,de addig is egy gyors uninstall most jól fog esni.
  • Smithwarden
    #25914
    Multihoz meg csak annyit hozzafuznek, hogy erdemes minden beallitast minimumra levenni, vagy minel kozelebb a minimalishoz, ha birja az ember gyomra, hogy minel jobb FPS legyen.
    Mas jatekoknal is sokat jelent, de Crysis-nal duplan fontos (sajnos).

    30-40 FPS-el egy kozepes ellenseg teged lo le altalaban, 100+ FPS-el te lovod le tobbszor, "csak" kb ennyit szamit.
    Ha persze valaki nem "eredmenyre" jatszik multiban akkor ez nem annyira fontos. [ #buck]
  • Brother Caine
    #25913
    Egy hamachin én is kipróbálnám a multit,értelmes emberekkel.
  • Smithwarden
    #25912
    Tort szervereken vagy hamachin ki lehet probalni azert hogy legyen valami kepe az egeszrol az embernek.
    En is szinte minden multit kiprobalok mielott eldontom hogy erdemes-e megvenni, tetszik-e.
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138035690&no=25779]#25779[/URL]
  • arty
    #25911
    bevallom, FarCry után itt a multinak esélyt sem adtam :)

    a link alatti leirás érdekes módot sejtet, de mivel nincs eredetim ... igy nekem ez sajnos kimarad :(
  • Smithwarden
    #25910
    Eredeti punkbusteres szerveren most alig latok cheatert 1.2 ota.
  • bordy
    #25909
    hát ja, a betahoz nem jutott hozzá minden kis hülye csíra, meg új is volt. beta faxa volt.
    mondjuk most nem igen tudom mi a helyzett ezena téren, azt gondotam hogy tele van csíterekkel már.
  • Magiszter
    #25908
    Én már gyakran mikor megláttam egy ellent a feje fölé céloztam három méterre, mert úgyis ugrani fog. De sok pontot tudtam így összekapálni :-D Aztán ha találkoztam valakivel aki nem ezt csinálta még én voltam meglepődve.
    Volt olyan hogy szöcske játékos pisztollyal osztotta a fejeseket. Néztem hogy 1) hogy a túróban ugrál már fél perce folyamatosan energiából 2) milyen pisztolyt használ? Ami fejre hord automatikusan? És persze még ő van felháborodva ha ezek után lelövöm mit a szemét. Igazából csak ez volt mindig a problémám. Ha srác 3x kinyírt verte a mellét, ha én nyírtam ki utána 3x akkor meg hőbörgött és ha szervergóré volt akkor nyomkodta a bannt. Úgyhogy részemről ennyi volt a multi móka. Még a béta idején voltak jó csapatok, aztán...

    Jaffa: A falon átlövök, 800 métert ugrok, újratöltés nélkül lövök, nem szór a fegyverem játékosok.... ők a szánalom élő mintaszobrai.
  • Jaffa 2843
    #25907
    de gondolom a cheater-ekre gondolt akik valóban 800 métert ugranak... :D
  • Smithwarden
    #25906
    Nem off-oltal, temahoz tartozik ez is.
    Szerintem sem jo a folyamatos ugralas, de nem nagy gaz.
    Crysisban sem lehet nagyokat ugrani mindig, 2 ero-modos ugras utan elfogy az energy, utana csak normal jumpok vannak.
    Akkor van szarul megcsinalva, ha az ember folyamatosan ugralhat es kozben PONTOSAN tud loni egy jatekban.
    Ha ossze-vissza szor a fegyvere mikozben nyulat jatszik, akkor nem lehet tul hatekony, neked csak jol kell a celkeresztet utana vinni, ennyi.
  • Magiszter
    #25905
    Mega OFF: Ezért kellene betenni egy multi játékba hogy fáradjon el, vagy hogy egymás után ne tudjon sokat ugrani. Engem is kiakasztott mindig a sok kenguru. Nem tud máshogy játszani mint hogy leragasztja a space gombot. Szánalomra méltó. Mondjuk az ilyenek ellen van kitalálva a szingularitás tank. Az elől ugorjon el :-D Persze ha mégis lelövöm pisztollyal száz méterről akkor meg anyázik és nyomja rám a bannt. Ismét csak szánalmas... Mega OFF vége

    Kitaláltak már olyan modot amiben a ruha képességit egyszerre lehet használni? Az lenne az igazi szupermen hatás :D
  • Smithwarden
    #25904
    Eleg furcsa a kerdesed.
    Ha megvan a jatek akkor miert nem kattintasz a multi-lan-szerverinditasra es nezed meg.

    Amugy Powerstruggle (Hatalmi Harc) jatekmod.
    Ha kicsit utananeztel volna - crysis.hu - mp jatekmodok

    Mi emeli ki a kozepszerusegbol? (Miert kellene kiemelnie nem ertem, egy multi jatek lehet attol szuper meg hogy hasonlo A-B helyet kell felrobbantani mint a tobbi jatekban)

    - Maga ez a jatekmod
    - Nanoruha
    - Kulonleges Alien fegyverek (fagyaszto, stb)
    - Vtol, Szingularitas tank, stb (jarmuvek)
    - Multi moddolhatosag (persze teljesen kesz normalis modok nincsennek meg, de sok keszul, fel-egy even belul lesz par jobb remelhetoleg)
  • arty
    #25903
    mi az a játékmod multiban, ami kiemeli a középszerüségből, a megszokottból?
  • pedro84
    #25902
    sorry h nem olvasom el az elejétől kezdve a hozzászólásokat. tudna valaki ip-t adni amin tudnék tört játékkal és 1.2-es patchel játszani...
    előre is kösz ;)
  • V43 1105
    #25901
    Ebben a játékban , nem eredetivel játszani, normálisan LEHETETLEN! sok kis kengurú Jack, 800m magasra ugrál, és a többi ..
  • meszibalint
    #25900
    oké, hogy a vége szar volt, de ott a multi...

    ja és multiban tök célszerű egy-két beállítást visszavenni, például a bokrok megjelenésének a távolságát. mert a nagyon ügyesek jól el tudnak bújni köztük a mesterlövész távcsővel... és ha a bokrokat nem jeleníti meg mondjuk 100 méteres távolságból, akkor ő csak azt hiszi, hogy elbújt, de csak fekszik az üres dombtetőn... és már le is lehet vadászni, mert a számomra nem létező bokrok közt nem tud elbújni.... :)
  • arty
    #25899
    demot 5x, minden nehézségen

    fullt 1x, hatalmas csalodás volt, ami a tropusi szigetesdi után jött :(

    azota csak a grafikán lovagolok/lunk :D
  • Narxis
    #25898
    Én egyszer végigvittem, de a története nem igazán tetszett. :)
  • meszibalint
    #25897
    tegye fel a kezét, aki már játszott is a játékkal!




  • Narxis
    #25896
    Nem rossz az. :P
  • gurubefree
    #25895
    Nem felejtem el ..
  • berczely
    #25894
    Hát Crossfire 3870?És csak ilyen grafikán?? Derossz....
  • arty
    #25893
    jaértem :)

    ha vannak mentéseid a játék végéről is, megnéznék egy FPS számot az anyahajo felszinén is, vagy korábbi 'téli' részekről :) csak mert az eleje nekem is szép eredményeket ad ... de aztán ... :(
  • gurubefree
    #25892
    Ebben mind igazad van ..... de nem is a kep miatt raktam be hanem azert ami a bal felso sarokban van.
  • arty
    #25891
    egy screenshotnal mit szamit, h milyen megjelenitő tolta eléd a képet? :)
  • gurubefree
    #25890
    En most varom a VISTA-m ULTIMATE ami mar SP1-s. A fa... postas nem hozta tegnap .... talan ma !!!!!

    Ha megkapom akkor en is neki allok probalgatni .
  • Narxis
    #25889
    Többi hozzászólás még alá is támasztja, tisztára extázisban vannak. :D Mondjuk azt mindig is tudtam, hogy ATi jóba van MS-el, de ha ez komoly akkor beújítok egy Crossfire-be én is. :)
  • Narxis
    #25888
    Azt mondja a srác, hogy van neki két ATi 3870-es kártyája crossfire-be, felrakta a vista sp1-et és szarabb lett a crysis teljesítménye, reinstallálta a drivereket és megduplázódott a teljesítmény a játékokban. azt tanácsolja, hogy akinek vistaja van tegye fel az sp1-et és aztán újra a drivereket és szuper jó fps-e lesz a játékokban. 1920x1200, minden high, árnyékok médiumon, víz maximumon 4xAF beállításokon játszik. SP1 előtt csak 1280x800-ba tudott ilyen beállításokkal játszani.Ja és 4xAF nélkül.
  • DarkSector
    #25887
    Én nem értek angolul.
    Min lepődtél meg?
  • Narxis
    #25886
  • gurubefree
    #25885
    Egy kis erdekesseg .....
  • gurubefree
    #25884
    SP 1 fent van ????
  • DarkSector
    #25883
    Bocs elfelejtettem odaírni hogy én már Vista-t felraktam, szóval tapasztalatból írtam.
    De ez az egyéni véleményem.
  • DarkSector
    #25882
    Nekem nem jött be.
    Szerintem kegyetlen visszafogja a játékot, és semmi eltérés grafika terén.
  • gurubefree
    #25881
    Milyen a 64bit VISTA..... Most varom az ULTIMATE-t. Mar nagyon kivancsi vagyok milyenek a jatekok ( CRYSIS) VISTA alatt.
  • DarkSector
    #25880
    Jah sorry.
    Plazma TV-ken sajnos a játékok nem szépek.
    Ha megnézed nálad is a 22" jobb egy fokkal.
    És legelőször egy srác CFG-jét tettem fel az FAQ-ból.

    Beállítások.
    Minden Very High ....1280 widescreen és 2x élsimítás.
    Csak monnyuk azé ez véletlen volt hogy így sikerült, de amúgy sem csúnyább a játék.
  • gurubefree
    #25879
    Tenyleg szep !!!! GRT ( szinek jobbak ) amugy a 50" lagy-ra vannak allitva a szinek azert olyan

    De nem latok semmi parametert .... FPS stb.
  • DarkSector
    #25878
    Egy a sok közül.