31662
CRYSIS
  • Narxis
    #25957
    Igen.
  • Peetboy
    #25956
    Bocs az Offért, de a Razor 1911 féle verzió az magyar nyelvü? Csak mert nem akarom fölöslegesen leszedni.
  • VRSDM
    #25955
    nem felvágás, de ahol kell ott ottvagyok.

    így akartam érteni hogy , (még) ennyit sem ér meg nekem :]
  • Narxis
    #25954
    Törést 2s szerezni ha ismered azt a bizonyos oldalt. :)
  • bcrics
    #25953
    kösze megvan:)
  • RNadal1203
    #25952
    megnyomod a 0-át
  • bcrics
    #25951
    köszeee..már csak 1 kérdésem van..hogy hozom be a konzolt??:)mert shift+' nem reagál!!:(
  • VRSDM
    #25950
    fogalmam sincs, jó játék, de peccselni nem fogom, az már túl sok neki hogy újra törést szedni hozzá stb :P
    nyomok inkább addig 5kört UT3-ban, szebben-gyorsabban-több élménnyel :)

    node nem szidom, nemtudom! :)
    próbáld ki és megtudod.
  • Prince23
    #25949
    akkor jó, de akkor mi foglal itt fél cd-nyi adatokat? mind csak blöff?
  • VRSDM
    #25948
    fps javulást (ebben a fórumban olvasottak alapján) nem tapasztalt senki.
    Core4 támogatást meg hivatalosan "marketingesek" szerint, tudnia kellett volna, hát mégse tud.
  • Prince23
    #25947
    Akkor ez a rendszerbaráti patch mind kamu? semmit sem változott? alappal cska közepes beállítással tudtam játszani...akkor ne is álmodjak 1.2-vel highal:?:DDD persze nem minden opciónál, hisz 7300 gt-m va:D
  • RNadal1203
    #25946
    ja bocs r_displayinfo 0
  • RNadal1203
    #25945
    írd be a konzolba hogy:r_displayinfo 1
  • bcrics
    #25944
    üdv ,,faqban van 1 config fálj amitől télleg szebb xp a crysis,,de felrakott a képernyő job felső sarkába ien paramétereket..állandóan fenn van,.,azt hogy tudom levenni???..és nics vmi god cheats hozzá vkinek?:)
  • VRSDM
    #25943
    olvass vissza és okosodsz :]
  • kirol
    #25942
    Majd egy Core 4 oktatól.
  • VRSDM
    #25941
    crysis nem fog jobban futni má' semmitőlsem :)
  • Prince23
    #25940
    Ma feltettem újra a gémt, és rá a 1.2 patchet, de végén megszakad mert nincs elég hely, ezt írja ki. Amit kötve hiszem, ha csak nem a másik particióra tette a frissítéseket, ahol a programjaim vannak, és ott csak 1.3 giga szabadhelyem van...Pedig a megadott helyet adtam meg neki célterületnek...
    nagy valszeg ez a rendstert frissíti, h jobban fusson ezalatt a Crysis?
  • Ability
    #25939
    Köszönöm szépen!
  • gduck
    #25938
    pl. 9800GX2 vs 8800GTX vagy 8800GTX vs 8800GTX SLI alacsony felbontásokban :D Amúgy elég furcsa beállításokkal csinálták a tesztet!

    Image Quality setting Medium, 0x Anti Aliasing, 16x anisotropic filtering
  • Peetboy
    #25937
    OFF: Ability ! Happy Birthday !
  • grebber
    #25936
    Nemtudom mit tartasz érdekesnek a 8800GT eredménye 1280 ig stimmel (nagyobb felbontásom nincs) Ez szűrök nélkül van természetesen .
  • gduck
    #25935
    Van benne pár érdekes eredmény :) (forrás: www.guru3d.com)

  • LordAdam911
    #25934
    ezt jól mondtad :OOOOOO
  • DarkSector
    #25933
    Kérdezd meg a többieket.
  • gduck
    #25932
    Intel-Crysis-Mapping-Contest---Power-Struggle-Map-Pack

    Intel-Crysis-Mapping-Contest---Instant-Action-Map-Pack

    Crysis-Community-Mappack-1---Welcome-To-The-Jungle
  • Narxis
    #25931
    :D
  • V43 1105
    #25930
    XD
  • RNadal1203
    #25929
    Játszottam vele és nálam akad hála a GeForce 6200-nak de nekem tetszik és kész . nem tudom ti minek írtok ide ha csak "gép tesztelő" programnak haszáljátok
  • Smithwarden
    #25928
    Volt Szasza20-nak a #25093 hozzaszolasban egy "very high" szeru configja, de a link azt irja hogy 15 nap utan eltavolitottak a fajlt errol a szerverrol.
    Valaki tudna mukodo linket adni esetleg errol a configrol?
    Valamilyen extra settinges configot keresek, nem feltetlen realisat, hanem ahol mar el is van tulozva sokminden.
    A "Natural mod"-ot es a "Pydon's Shaders Tweak 1.3 Final Very High Effects"-et illetve a "[HP] Pinto - Ultra High Quality Custom Config V1.3 final" configokat mar kiprobaltam.
  • DarkSector
    #25927
    Talán még nem játszottál vele, vagy egy atomerőművel rendelkezel?
  • bordy
    #25926
    nekem meg tökkre bejött az idegenes rész is. lehet az is közre játszott hogy nem mutáns zombikat kellet lőni kivételesen itt, nem tudom. talán jobban le is kötött picit mint az erdős részek.
  • grebber
    #25925
    Nekem mind a kettő rettentően tetszik Crysist meg is vettem!
  • RNadal1203
    #25924
    nekem a Far Cry volt iszonyat sz@r a Crysis nálam a TOP 10-be magasan veri a mezőnyt
  • Magiszter
    #25923
    Ízlések és taslik. HA nekem kellene TOP10-et állítanom a Crysis csak a végére kerülhetne fel. Szép is, jó is (sandbox 2 ), de nálam sztoriban KOTOR, grafikában A.Creed. veri a mezőnyt. És nálam a jó sztori az már 5/10. Ha még ez jól is van körítve... Crysis 2-re leszek kiváncsi. Első (FarCry-t nem számítom) próbálkozásnak erős hármas. Remélem az új tapasztalatokkal már elérik a csillagos ötöst :-D
  • Narxis
    #25922
    Azért ez túlzás.
  • RNadal1203
    #25921
    Szerintem a világ legjobb játéka minden téren
  • Brother Caine
    #25920
    A Core tényleg jó volt,főleg hogy könnyen el lehetett kapni a kis fluoreszkáló genyókat(A nanoruha erő fokozójával vajon lehet fojtogatni?).

    Apróbb játék bugok elég zavaróak.
    Pl.a full harckészültségben lévő gépágyús őrszemet levágom a szakadékba(kb 15. embernyi magasságból) az meg szépen fölkel és megnyugodva,tovább figyel az új őrposztján.

    És hát igen,a nanoruhás koreaiaknál csak pislogtam amikor, lestukkolták a mesterlövész skulókat és annyira zavarta őket,mint a rinocéroszt a cecelégy,és kb. 3-4 tárat kellett közvetlen közelről belenyomnom mire kipurcant,itt már azért mosolyogtam.

    A jeges rész felejthető,a VTOL írányítás kriminális(egérrel),a játék a Core végéig tetszett,azután már csak be akartam fejezni.

    Nem volt rossz próbálkozás,de egy Bioshock,Cod4(pedig talán eddig ez a leggyengébb) v. S.T.A..L.K.E.R-rel (OL forevör) nem veszi fel a versenyt.

    A Crytec játékoknak mindig is a story,volt a gyenge pontja,amit az AI-vel meg a grafikával próbáltak ellensúlyozni.
    Ebbe kategóriába még a Frontlines Fuel War-ra vagyok kíváncsi.
    Ezek a személyes észrevételeim.
  • VRSDM
    #25919
    én át is siklok a környezet csúfságain, jolvan hát mit csináljak, nem felelhet meg mindenki az én elvárásaimnak, sőt fogjuk rá tetszik is. de azért eléggé butítva fut csak, ellenben sok már hatalmas név maxon rohangál...

    de ez hogy 5-6-10-20(nanos koreaikat) fejlövés kell egy embernek, na ezen azért meghaltam. :] nehogymár mell-szív stb. találat után ne fetrengjen az életéért könyörögve egy katona :D
  • DarkSector
    #25918
    Szerintem pont ellenkezőleg a CORE pl beszarás.
    Egyedül a jeges rész, ami okos ötlet, de szörnyen szarul fest a monitoron.
    A hajós rész meg koszakalkotó mind látványban mind akadozásban.