31662
CRYSIS
  • Prince of Máté
    #26037
    Hát igen...
    ha minden jól megy 2 héten belül meg is veszem.
    Viszont kéne egy kis segítség!
    Ki akartuk próbálni a multit hamachival, de aki joinol kb 20 mp-re kirúgja MAGÁTÓL a szerver!
  • Mentol
    #26036
    A jelenlegi beállításom: 1280*1024 - ez nem widescreen, mégis fekete csík van alul-felül...
  • DarkSector
    #26035
    LOL
    Nem kicsit!!!


    Assszem olvastam valamit, hogy mist azé mennek le írtóra a kártyák ára, mert a 9-es széria kegyetlen lenyomja az olscóságával...
    Ez nekünk csak jót jelent...csak így tovább Nvidia!
  • arty
    #26034
    rendszerbeallitásoknál állitsd át a felbontást!
  • VRSDM
    #26033
    ejj lekonvertálom a fraps-elt videómat komolyan.
    az egyetlen de HATALMAS ok, amiért utálom a crysis-t

    nanorucis korean - már vagy a 15. rakétát lövöm 1méterről az arcába (rajtam god mode) és egyszerűen nem képes meghalni :D
  • theodor
    #26032
    Az jó! Eladom a 8600 ot és én is befektetek egy 8800 ba az 100 mer isszonyat híg kártya a 8600...
  • bertino
    #26031
    jó.
    tekintve, hogy én még 60ért vettem
  • Prince of Máté
    #26030
    Na kirpóbáltuk :p
    A FAQ-ban található high configot használtuk, ott írtó szép volt...
    Átlag 40-50 fps megvolt, bár még csak az első pályát toltuk!
    Asszem én is vesze kegy ilyen kártyát, csak el kell adnom a mostanit.
    35 ért tudok szerezni 512 megás GigaByte 8800 GT-t sztete is jó ár? :D
  • DarkSector
    #26029
    Háát ha elindulna akkor is diafilm.
  • Mentol
    #26028
    Hali!
    Végre én is elkezdtem játszani ezzel. Volna egy kérdésem: miért szélesvásznú alapból a játék, és hol lehet ezt kikapcsolni?
  • VRSDM
    #26027
    énvagyok láma vagy hol találom ezt a " modloadert "? :D
  • VRSDM
    #26026
    mintha valami receptet hallottam volna a receptklubba :D
  • grebber
    #26025
    Highon fog menni de a szűrőkkel csak csinján bánj!
  • arty
    #26024
    mivel asszem SM2.0 a minimum, igy vszeg elindul, de játszhatatlan lassu lesz
  • RNadal1203
    #26023
    szerintetek ezen hogy fog menni mer újítok. 8800 gt, 3,5 2 magos proci, 2 gb ram
  • V43 1105
    #26022
    Nem .. max a menü xD
  • Ley Roland
    #26021
    Helló!
    szerintetek ezen a gépen menne ? ( sztem nem )

    GÉP:

    RAM: 512 MB
    Videókártya : ASUS EXTREME AX550
    Processzor: 3.06 GHZ

    VÁrom válaszotokat! :D
  • DarkSector
    #26020
    Háát Médium
  • ChuckyHUN
    #26019
    PHYSIS3 forever :P
  • Ability
    #26018
    Ezek módosított very high képek, mindössze az élsimítás hiányzik róla. :P
  • mikrofonhead
    #26017
    Hát igen, ezek elég jó képek :P durvás...very high-t meg se szoktad próbálni gondolom :D az már nem nagyon megy gondolom.. :/ nekem most kb a low-medoiumot viszi fogjuk rá h noremálisan 800x600-ba...
  • Peetboy
    #26016
    Az első kép az olyan szépia effektes. Ez még nagyon messze van az elethű képtől.
  • Ability
    #26015
    kép1
    kép2

    Ezek szerintem látványosak. Legalábbis a napsugarak, és a szikla textúrája biztosan. :P A 11. oldalon találsz egymás után jó sok képet, mindegyik módosított konfiggal készült.

    Monitor: wide monitort annak szabad venni, aki sokat filmezik. Szinte minden film, sorozat szélesvásznú, így bár a monitor kisebbnek hat, mint egy hagyományos TV, de mégis nagyobb a film területe, mert nincs alul üres sáv. Játékokban ugyan ez, szélesebb a kép, nagyobb területet látsz be, és erre több szükség van, mint hogy lent és fönt lássál többet. :P Meg akárhogy nézem, szinte minden területen a wide monitort részesítem előnyben. Furcsa lehet megszokni, hogy egy kisebb wide monitor vertikálisan kisebb, mint egy 4:3-as monitor, de később rájön az ember, hogy mindenhol előny az, ha inkább szélesebb a monitor, mintsem hogy magas legyen.
  • arty
    #26014
    első pályákon mindenképpen :) de ha van mentésed a végéről, ott is nézzetek bele ;)))

    (4500 szvsz huzás nélkül is elég alá, ugyis VGA limitetek lesz ... még talán 1024ben is)
  • Prince of Máté
    #26013
    Csak kérdeztem hogy mire számítsunk :)
    Egyébként 1024-ben fogunk játszani mert CRT-je van, szal sztem a High hasítani fog.
  • Smithwarden
    #26012
    Ha ma delutan letesztelitek akkor miert kerdezed hogy hogyan fog futni?
    Amugy jol fog menni, foleg ha a 4500-as meghuzzatok akkor csont nelkul all highon siman.
  • Prince of Máté
    #26011
    Na most délután megyek egyik haveromhoz leteszteljük a gépén hogy megy a Crysis.
    Gépe:
    Core 2 E4500
    2gb ram
    Gef 8800 GT

    Szerintetek hogyan futna?
    Gondolom a highot bírná.
  • arty
    #26010
    esetleg szerezz a lapodba egy kétmagos procit, esetleg tuningold... mai játékoknak a két mag ugysem árt és viszonylag olcson megusznád :)

    vagy a legolcsobb, ha a mostani procid megprobálod huzni. lapod biosa erre alkalmatlan, de windows alol lehetne, pl. nTUNE-vel. ezek a sempronok 2000-2200mhz-et tuti elbirnak. (de csak saját felelősségre!! :) )

    a vga-d önmagában low/mediumon elviszi a krizist 1024/1280 felbontásokban (pályafüggö melyiken hogyan megy)
  • mikrofonhead
    #26009
    Áhh :D gondoltam h nem pont 19"-es.Én most vettem ezt a 19"-es Wide TFT-t de SENKINEK nem ajánlom a 19"-es méretet ha Wide-ot vesz...minimum vegyetek 21"-est mert én jóval nagyobbra számítottam és mégse.Nem mondom h nem nagy, mert atom és ez a monitor külön éremet érdemelne de akkor is "kicsi".Szóval tényleg nem ajánlom.Tudom, hogy a nagyobb drágább is, nekem se véletlenül lett ez... :)

    Már meglestem és kb. ugyanazt tudja mint az álltalam választott.. :) - alaplap
    Egy képet majd tudnál még feldobni?Ahogy Nálad kinéz a game :P
  • Ability
    #26008
    22" wide :P

    MOD: azért nézzél utána a lapnak, hogy biztos megfelel-e. Nekem ez van, és meg vagyok elégedve vele.
  • mikrofonhead
    #26007
    Köszi Ability, az a lap még olcsóbb is.A prociból azért lett a 6750 a 6550 helyett mert csak 2 rugóval drágább...de akkor meglátom majd.Vidi kártyából akkor jó az bele...atom.Hát millió köszönet érte :)

    Az a felbontás 21"-es wide monitor? :D
  • Ability
    #26006
    Alaplapnak én jobban favorizálom a Gigabyte GA-P35-DS3-at. Asusra panaszkodnak páran, hogy a memóriákkal problémázik duálban. Prociból elég lenne egy E6550, majd azt felhúzni 3GHz-re, hogy kihajtsa a kártyát. Fesz emelés nélkül is bírni fogja alap hűtéssel, szóval kockázatmentes. Ezekkel együtt pont olyan géped lenne, mint nekem. Nálam 1680x1050-ben minden high-on vígan szaladgál. A vége fele is megvolt a min. 20 FPS, az elején pedig jól futott nagyon. Very high-ról nem tudok mit mondani, mert az elején talán még gyorsabb is volt, mint a sima high, de a végére kegyetlenül belassult. Memóriából talán azért lenne érdemes venni mégtöbbet, mert olcsó. De jelenleg egyetlen játék sem telíti meg a 2 gigát...
  • JaSoN HuNTeR #26005
    gyengén :D nekem is hasonló volt.KIsseb helyeken begyorsul.Nagyob helyeken 10fps. :D
  • mikrofonhead
    #26004
    mediumot elvben simán kéne vinnie folyamatosba...
  • krys002
    #26003
    hali! szerintetek hogy kéne futnia ezen a gépen a crysisnek? amd sempron 3200+, radeon hd 2600 xt 256 mb, 2 gb ddr400 ram
  • mikrofonhead
    #26002
    Na hello skacok.TUDOM h ez nem hardware fórum DE:

    szokásos dolog, új gépet és leginkább a crysishoz szeretném igazítani, ezért kérdezem itt, Ti biztos tudjátok!Szóval olyan kérdésem van, h az összeállított gépen, milyen grafikai részletességgel tudnám futtatni min 24 FPS-el (vagy a körül, min 21-22).A mostani gépen low-mediumba megy 800x600, de az új géppel a felbontás 1440x900-ra nőne mivel wide-os TFT-m van.Na itt az összeállítás:


    Alaplap - P5K, P35, S775
    Proci - Core2Duo E6750 - 2667/1333/4MB, LGA 775
    Memória - 1GB DDR2 800MHz CL5 KINGSTON x2 ( tehát ebből min. 2 )
    VGA - GeForce 8800GT 512MB Dual DVI PCIe

    ő lenne az alap, emellé egy 460-as Gigabyte Superb TÁP-ot terveztem, elég lesz az neki szerintem.Ami még érdekelne és ebben megint csak Ti tudtok segíteni, mennyiben változna 3 GB memóriától a 2 helyett.Tehát megérné-e a Crysis szempontjából befektetni.

    Még1x bocsi h nem PONT magával a játékkal kapcsolatos a HSZ, de ha valahol akkor itt tudnak segíteni a tapasztalt és hozzáértő gamerek.Segítséget előre is köszi, akár PÜ formájába is.Köszönöm!
  • VRSDM
    #26001
    akkor neked még gyorsabb is lesz :]
  • Solten
    #26000
    Az egyik kis kínai (é-koreai) golyóálló b*rom volt.. 12 találatot is bekapott és rohangált.. Hm.
  • meszibalint
    #25999
    köszi, de még mindíg nem sikerült belépni. ha ilyen probléma van, akkor az ujratelepítéssel várok pár napot....
  • Dark Angel 666
    #25998
    nekem 2 giga 800 ddr2 , x2 5000+ van

    a kártya amúgy még nem jött meg az ünnep miatt :(

    örülnék neki ha elküldenéd a beállitást :)