31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #26078
    Háát az ha jobban futna a végén, akkor én is ezt mondanám.
  • Solten
    #26077
    Ez hihetetlen. Végigtoltam a krájziszt... Pengejó game
  • arty
    #26076
    azért ugy megnéznék egy UE3+speedtree dzsungelt a krizisé mellett :)
  • grebber
    #26075
    Nemsokára itt a GDF ahol többek között Cevat Yerli a játékgrafika és a Crysis 2 fejlesztéséről fog beszélni.
    Meg ott lesz az a másik is valami ánríl endzsin 3 vagy mi a fene .
  • Magiszter
    #26074
    Akkor megnyugodtam. Bár írták valahol hogy nem árt egy 2 magos 2,6Ghz Proci egy ilyen VGA-hoz. De ha Crysis-ben High beállítás mellet 1024x768-ban viszi 40-50 FPS-el (ennyit jósoltak) akkor már meg is nyugodtam. Esetleg ha még 2 vagy 4x AA-t is be tudom kapcsolni és akkor sem lesz játszhatatlan akkor meg a s*ggemet a földhöz verem.

    Grebber: Tanulság? XP-t nem érdemes Vistára cserélni. Amúgy olaszul ugyebár a Vista szó annyit jelent "Látszat". Találó név
  • grebber
    #26073
    Na felraktam én is a Vistát.
    3d mark 2006 az xphez képest alig tapasztalhatú lassulás (2-300 pont különbség) mondom zsír.
    Colin Dirt szinte nem venni észre semmi lassúlást szerintem a színek is jobbak lettek.
    Node tesztelem a Crysist kereken 50% lassúlás xphez képest :(
  • arty
    #26072
    vista :(((((((((((((((((((((( igy elkurni valamit ... közben meg olvasod sok forumon az okoskákat, h neki a vista gyorsabb :( nekem world racingel volt ilyen 50% tapasztalatom, xp alatt 50-60fps, vista alatt pedig 30-40 :( halo2-ről (ami ugye vista only ELVILEG) irnak durvákat, h mennire lassu vistán... ehez képest a krizis még jol megy, alig lassul :D

    amugy hacsak nem egymagos, lassu procid van, akkor a 8800GT is vga limites lesz. sőt, egy 9800GTX-el is VGA limites lennél :) krizisnek 'alig' kell processzor, viszont nincs VGA, amit nyugton hagyna :D
  • DarkSector
    #26071
    Durva.
  • Magiszter
    #26070
    Assassin's Creed 50% -al lassabb Viszta alatt nálam. Minden Low-on megy csak jól, Xp alatt meg High-on meg se röccen. Crysis-al nem is mertem ezek után próbálkozni.
    Amúgy szerintem is VGA limit mert csak egy 7900GS-em van. Majd mostanság fogok beinvesztálni egy 8800GT-be. Talán az már nem lesz VGA limit.
  • arty
    #26069
    hamár felraktam a multkor a vista x64-et, gondoltam bencsmárkolok kicsit

    Athlon64 X2 2800mhz, 9600GT (720/1000), 4gb ram, geforce driver 174.74, 1360x768 HIGH
    vista - 28.7fps
    xp - 35.17fps

    ergo, vista64 alatt 22%-al lassabb a játék :(
  • arty
    #26068
    vga limit...
  • Magiszter
    #26067
    Tegnap ráhúztam X2-re 300Mhz-et (annyit tudtam gyári ventivel) és kemény 2 FPS-el több jött. Nagyon kemény mi?
  • V43 1105
    #26066
    Nincs mit, jójátékot !
  • Dave77
    #26065
    Thx, megjavult! :)
  • VRSDM
    #26064
    értem értem, ps munkák topikot akarom kicsit felturbózni :)
  • CUCLI
    #26063
  • Ability
    #26061
    Enyém, de ez nem flash, és pont ettől olyan jó. :D
  • DarkSector
    #26060
    Telepítsd újra a játékot, ha nem megy akkor az oprendszert.
  • donhekus
    #26059
    Hali!

    Lenne egy kérdésem. Be szeretnék tölteni egy pályát és nem tölt be akárhányszor nyomom meg a töltés gombot nem tölt be. Eddig futott a játék szinte max grafikán. Eredeti a játék.
    A gépem:
    AMD Athlon X2 5200+
    MSI K9 Neo V3
    Geforce 9600GT
    2 GB RAM
  • Ley Roland
    #26058
    nem tudjátok a RIP az milyen ???
    Mert az kevesebb részből van de megkérdzem hogy érdemes-e lészedni!
  • CUCLI
    #26057
    gondolom ability
  • VRSDM
    #26056
    megkérdezhetem hogy kinek a keze munkája a banner alatti flash?
  • DarkSector
    #26055
    Csodálkozol.
    Mit akarsz húzni a procidon, ha core 2-eseken is lassú.
  • DarkSector
    #26054
    Mindegy mihez hasonlítod a crysist, értsd meg hogy diafilm lenne a játék a gépeden ha netán betölt a játék egyeltalán!!!!!!!!!!!!!!!
  • Peetboy
    #26053
    Ez a fránya Crysis mindig kilép a windowsba ha meghúzom a procimat. Biztos azért mert nem kap fesz emelést, de az én alaplapomon nem is lehet emelni.
  • Narxis
    #26052
    Nem.
  • V43 1105
    #26051
    Kezd újra a játékot, és jó lesz .. : )
  • Ley Roland
    #26050
    és semmi esély nincs már hogy menjen?
    igaz hogy a pro street meg a cod4 megy minimumban PFF , de ezekhez nem is kell nagy gépigény!
    ezekhez hasolitva nem menne el?
  • Magiszter
    #26049
    Nekem még régen sem volt ilyen. Most a 1.2-es peccsel nekem a dzsipek hátsó kerekeinél folyamatosan porzik a talaj, mintha állandóan mennének. Érdekes, de nem zavaró.
  • Narxis
    #26048
    Bug, az egyik patch miatt.
  • Dave77
    #26047
    Hi!
    Megvettem a gamet, install, patch felrak. Az elején már találkozok is az elsö buggal, ugyanis a dzsippeknek "hiányzik" a hátsó két kerekük... Miért?
    Gef9800GX2-vel minden magasra állitva, 1280*1024ben tökéletesen fut, garfika, hang gyönyörü, csak ez nem (eddig). Valaki...?
  • DarkSector
    #26046
    Hát csoda hogy a lények kitaláltak onnan.
    Biztos azé kellett szenvednünk, hogy kivezessük őket onnan és kint meg megöljük őket!
  • DarkSector
    #26045
    huh
    gáz, én crysist sajna még csak nem is próbáltam...
  • Magiszter
    #26044
    Köszönöm! De akkor gondolom egy 5200-es Windsor magos is kihajtaná nem?
  • KILLER2
    #26043
    Az tényleg katasztrófa. Padig talán az egyik legígéretesebb pálya volt. Látványos, végre a híres idegenek híres hajóján vagy, erre egy rakás szar. Jól néz ki, meg minden, de játszani borzalom rajta. Pedig nem lett volna olyan nehéz úgy megcsinálni, hogy el is lehessen benne igazodni.
  • Ley Roland
    #26042
    és semmi esély nincs már hogy menjen?
    igaz hogy a pro street meg a cod4 megy minimumban, de ezekhez nem is kell nagy gépigény!
    ezekhez hasolitva nem menne el?
  • V43 1105
    #26041
    x2 5000+ BE, azthiszem kitudná ..
  • VRSDM
    #26040
    istenem ez CORE valami förtelem, első 10percben mókás, érdekes, látványos aztán meg szenvedés hogy most mivan? hol voltam és hova tartok? mit is kéne csinálnom egyáltalán? :S
  • Magiszter
    #26039
    Lenne egy technikai kérdésem:

    Mekkora proci kellene (AMD) hogy kipörgessen egy 8800Gt-t? Tehát ne legyen olyan hogy CPU limit. Jelenleg egy X2 3600+@2200 asom van (VGA sincs még de igyekszem együtt venni).

    Más technikai jellegű kérdés:

    Sandbox2-ben hogyan tudok küldetést csinálni? Adott egy pálya, mindenféle AI-val meg minden ami kell, de eléggé céltalan küldetés nélkül. Hogyan tudok "Menj ide, robbantsd fel ezt...stb" küldetéseket csinálni?
  • Prince of Máté
    #26038
    Sőt...
    Ha a haverom csinálja a szerót be se tok lépni " kirúgtak a szerverről"
    Ha meg én csinálom akkor tudunk játszani, csak kb fél percig mert utána kirúgja őt!