31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #25997
    nekem is ilyen kárytám van, mellé 1giga 533 ddr2, és egy X23800+

    ha kell pm-ben elküldöm a configom amit csináltam rá, pont kicentizve 23-24 fps-re
  • Smithwarden
    #25996
    Ugy tudom ma (es tegnap este) problema volt az EA bejelentkezo szervereivel, nem csak Crysis-nal.
    (most mar mukodik)
  • keménypetya
    #25995
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy lehet e a crysis multiba botokat berakni?a választ előre is köszönöm :)
  • meszibalint
    #25994
    már olyat is ír, hogy nem sikerült csatlakozni a szerverhez...
    pont ma töredezettségmentesítettem a c meghajtót, elég szar volt... lehet, hogy valami fájl sérült esetleg?
    tegyem újra a gémet??
  • meszibalint
    #25993
    miért kapok olyan üzenetet, hogy megszakadt a szerverrel a kapcsolat, mielőtt bejelentkezne a crynet rendszer szerverére?
    ha meg bejelentkezik, és látom a szerverlistát, elkezdek játszani, kis idő múlva megint kidob a megszakadt a kapcsolat üzenettel...
    valaki valami ötlet??
  • BIZ0906
    #25992
    jaja
  • arty
    #25991
    2600XT = 3650, átnevezve, jobb energiagazdálkodással. teljesitményben azonosak :)

    tehát jol játszhato rajta a játék, elfogadhato minőségben
  • BIZ0906
    #25990
    Nekem akkora felbontáson highben még tűrhetően fut, lowon meg simán én mediumban tologatom. Szerintem menne a te karid meg újjabb de lehet hogy egy picit gyengébb.
  • Dark Angel 666
    #25989
    szóval ha 1024x768as felbontás mellett mindent lowra állitok , akkor futna rendesen ?
  • arty
    #25988
    eleinte mehet minden mediumra

    aztán a játék végefelé pár dolog megy majd low-ra :(

    persze, ez attol is függ, mennyire zavar az alacsony frameráta
  • Dark Angel 666
    #25987
    Szerintetek hogy állitsak be egy RAdeon HD 3650 kártyát hogy játszható sebességgel fusson a játék ?
  • Narxis
    #25986
    Crysisnak nem is egy VGA kell. :)
  • DarkSector
    #25985
    Háát azé a többi együt sok, de egyenként eltörpülnek a VGA mellett.
  • Narxis
    #25984
    Ja és az csak a vga, hol marad a többi része a gépnek? Ilyen az élet. :/
  • DarkSector
    #25983
    Meg én lazán kiegyeznék ha a gép sokkal olcsóbb lenne, mert mondjuk 1 jobb vga árából 10db játékot lehetne venni.
  • DarkSector
    #25982
    Hát aki játszani is szeretne a játékkal, az biztos, hogy ha nemis CSAK gépet fejleszt, de legalábbis ELSŐSORBAN azt teszi.
  • Narxis
    #25981
    Hát igen, az örök kérdés, gépet fejlesszek vagy szoftvert vegyek? :D Valószínűleg sokan az előbbi mellett döntenek. :)
  • DarkSector
    #25980
    Meg 1 nagy gond van.
    Hogy akik siránkoznak a warez miatt, azok érdekesmód pont mind tehetőssebb személyek közül vannak 98%-ban.....
  • Prince23
    #25979
    Hát nem is csodálom... még is ki az a hülye aki gyűjtené az Nba live-ot?!:D Max egy részt megvesz eredetibe, többit meg megoldja magának xD mert annyit nem ér a progi , h kiadjunk 10k-t.
  • DarkSector
    #25978
    De nem kell őket félteni, már iit van az INTERNET adó, aztán ha nem elég nekik, akkor másképpen, de beszedik a lóvét....
  • DarkSector
    #25977
    Nem a játék ára sok...hanem a fizetés kevés, de ezt mást nem nagyon izgatja!
    úgyhogy nem is mondtam semmit.
  • simonl #25976
    Szia,

    Neked adok igazat, azért ne kezdjük el sajnálni a kiadókat......csak kicsit agyaljunk rajta hányan kezdtek el már tavaly, a crysis híre hallatára hardware t fejleszteni. NVidiátol, Intel től vajon hány % ot utaltak az EA hez.
    Egyébként ha meg normális áron értékesítenék a játékokat kishazánkban, nyilván jobban menne.
    Szerintem már kezdik kapisgálni mert a Vegas és az AC már 7990 ért jött ki.

    Igyekeztem nem demagóg lenni......
  • Narxis
    #25975
    A legfrissebb.
  • Peetboy
    #25974
    Nézd meg az Ati oldalon. Amúgy meg lejött végre...
  • mademan
    #25973
    crysishoz meilyk a legjobb ati drvier hd 2600 xt hez?
  • Peetboy
    #25972
    Csak a multi miatt vettem meg.
  • Peetboy
    #25971
    Ja , én is a Far Cry-t eredetiben csak októberben vettem meg. 3 és fél évet vártam rá, hogy lemenjen az ára. Amúgy meg nem vettem volna meg, csak a multi miatt.
  • JaSoN HuNTeR #25970
    hát azon a csúcskonfigon ami neked van 2048x1280 200fps...Nem tudtad xD
  • Magiszter
    #25969
    Én meg úgy vagyok vele, hogy 12k-ért bermennyire is jó meg szép a játék nem fogom megvenni.(egy heti munkám). Az meg hagyjám hogy minek ha úgy is élvezhetetlenűl fog menni a gépemen. Ha meg megveszem az olyan vasat hogy már tűrhetően fusson, nem marad pénzem... ördögi karika. Ha normális áron egy normális játékot kiadnak akkor megveszem, mint ahogy már tettem az előtt is (bár némely játékot sokkal a megjelenés után vettem meg.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "- Magyarország egy jó hely! "
    "- Ne hülyéskedj!"
  • Peetboy
    #25968
    Most én is mondhatnám azt, hogy milyen sokat vártam erre a játékra és mennyire csodáltam, hogy mennyire szép meg minden és mennyi munka van benne, de nem veszem meg, minek ha letölteni is lehet...
    ......A gépemen még Mediumon sem fog elfutni, akkor meg......
  • Smithwarden
    #25967
    Beta-t mar sehonnan. (Multi-nak volt betaja a jatek megjelenese elott 2-3 honapig.)
    De a single demot innen - Crysis.hu
  • mademan
    #25966
    Helló!
    Azt szeretném megkérdezni hogya crysis béta verzióját honnan tudom letölteni?
  • arty
    #25965
    NBA'09 már nem jön PC-re. Más EA sportjátékok sem.

    Kitérdekel? Nem az a lényeg, a trend.. lehet, h nem elsz zárodarabja a trilogiának PC-n, de ezt valoban magunknak köszönhetjük :(
  • VRSDM
    #25964
    lesz, de nem CSAK! pc-re . hanem átportolják minden fele...

    25962 - ott a pont ;). szájbaverema hugomat aki utána beköp anyunál. és még én panaszkodjak . ANYA! DE HÁT ÁRULKODÓS :D neki meg vérzik a szája :P hagyjuk már. játszák az álszentet.
  • RNadal1203
    #25963
    akkor most nem lesz Crysis 2 PC-re??
  • DarkSector
    #25962
    Igazuk van, viszont nekik is van elég saruk felénk, úgyhogy nem nagyon értem ezt a fellengzős dumát.
  • Prince23
    #25961
    DE wrz mindig lesz, és így ezáltal uploaderek is... hacsak nem szűnik be PC, de ezt is csak magunknak köszönhetjük akkor, ha ez megvalósulna (ami sztem kizárt dolog).
  • grebber
    #25960
    Crytek to Abandon PC Exclusive Development


    Citing piracy reasons, Crytek CEO Cevat Yerli is the latest developer head crying wolf that PC gaming is being brought down by the rampant illegal downloads issue. In an interview with PC Play, Cevat states that the Crysis developer has been seriously hurt by piracy, and PC gamers that pirate games inherently destroy the platform. As a result Crytek will no longer develop PC exclusive titles, which was most likely the case either way now that its CryEngine is being ported to PS3 and Xbox 360.

    info: Worthplaying.

    Magyarul dióhéjban: Cevat Yerli aztmondja a pc-n lévő kalozkodás megöli a platformot (igaza van) és hogy nagyon rosszul érintette őket is a warez.Ezért nem lesz több pc exkluzivitás tölük!
  • Narxis
    #25959
    Nincs mit.
  • Peetboy
    #25958
    Köszi.