31662
CRYSIS
  • bertino
    #26238
    Dx11... ezek sztem a Holdon élnek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
  • Viktor9202
    #26237
    Tök mind 1 mondjuk, mer sztem a DX 11-el se fognak többet elérni, mint most a DX 10-el se értek el semmit, csak a népet hülyítették.
  • arty
    #26236
    a dx11 lehetne mondjuk windows7 exkluziv, mint ahogyan a dx10 vista exkluziv

    tök jo lenne, pont mint most

    :(
  • grebber
    #26235
    Szerintem a Microsoft csettint egyet és itt lehetne akár a dx11.
    Szép lassan fogják bevezetni.Minden új dologgal így vannak.Még a dx10.1-nek le kell csengeni.
    Meg nvidiának is rettentő érvágás lenne mondjuk a dx10.1 nemtámogatása is az :D
  • Narxis
    #26234
    Nem csak azért kérdezem, hanem ezt nem a Microsoft fejleszti? :D Vagy lemaradtam valamiről? :D Az SP1-el került bele a 10.1 a Vistaba, szal nem értem.
  • grebber
    #26233
    Hát ebbe a DX11-be mondjuk va valami hiszen nvidiának lesz beleszolása mivel nincs meg neki a dx10.1-se :D
  • Narxis
    #26232
    Jaja, ezen a halálpontos jósláson akadt fent az én szemem is...
  • Narxis
    #26231
    Jósolgatnak össze-vissza, jelenleg, SZERINTEM a számítástechnika olyan mint egy szupergyors vonat, tudod merre tart, de ha kinézel az ablakon csak elmosodott tájakat látsz. Amit Cevat úr elmondott az max. a véleményük, de nagyon nem biztos. A másik, meg, hogy milyen Dx 11-et akarnak ŐK beemelni?
  • arty
    #26230
    "1920x1080@60fps-re optimalizálva"

    irreális, ha az utobbi évek fejlődési üteme marad... akkor esetleg elképzelhető, ha a mostani szinten marad a látványvilág és csak a felbontás+frameráta változik, de én azt nem szeretném :))
  • grebber
    #26229
    Ezt most hogy vontad le ebből nemértem az összefüggést?
  • Narxis
    #26228
    Hahahaha, az arc az megvan. :D
  • grebber
    #26227
    Cevat Yarli elmondásai alapján a Crytek már készül egy DirectX 11 megoldás beemelésére, illetve úgy látják, hogy a CPU és GPU fejlődés jelenleg teljesen párhuzamos utat jár be, de elképzelhető egy ütközőpálya is, ahol eltűnnek a különbségek a két chiptípus között.

    A középtávú jövőre nézve, ami 3-5 évet jelent, számolnak a PS4 és az Xbox720 megjelenésével, emellett pedig 2012-re azt jósolják, hogy a játékok fix felbontásúvá válnak, egységesen HD 1920x1080@60fps-re optimalizálva.
  • I1Q
    #26226
    pb be van de megnézem majd a konzolt is
    kösz majd jelentem
  • lac coo
    #26225
    Ez is Far Cry szindróma ... :D
  • gduck
    #26224
    PB védelem be van kapcsolva a beállításoknál?

    Nézzed meg a kirúgás pontos okát (a konzolban látod, konzolba lépés a ~ billentyűvel!)!
  • I1Q
    #26223
    üdv crysis fanok. technikai problémám van, ebben kérnék segítséget. kb 3 hónapja nem toltam a gamet de tegnap kedvem támadt egy kis multi hentelésre, viszont akárhova próbáltam belépni be se engedett "szerverröl kirúgtak" üzenettel. még a saját szerveremre se engedett fel. felraktam a legújabb patcheket. teljes a tanácstalanságom. a game original
  • arty
    #26222
    FarCry szindróma :(
  • grebber
    #26221
    Ez a mod is nagyon jónak ígérkezik!

    Parallel mod

    The Legend of Stargate mod Azta ez sem gyenge!

  • grebber
    #26220
    Ja az a baj hogy minden napra jut egy mod bejelentés vannak köztük jobnnál jobbak azt mire kijönnek ,ha egyátalán kijönnek :(
  • gduck
    #26219
    20%! Nagyon soká lesz ez még kész
  • TomBond
    #26218
    Tudna valaki egy mentési linket adni a Core pálya után? Már nagyon unom, és a címben szereplő linken nem találom (nem igazán tudok angolul). És kéne egy leírás is hogy mit hogyan kell átnevezni hogy nállam is menjen.

    Köszi
  • grebber
    #26217
  • Magiszter
    #26216
    Crymod Itt a downloads -nál néz bele az SP modokhoz és megtalálod. Pontos linket nem tudok adni.... illetve.... link .... de pszt! egy szót se senkinek
  • HUmanHunter
    #26215
    tegnap végre énis végigjátszottam; csodálkoztam hogy ilyen rövidre sikerült:O mikor az anyahajón jártam, azt hittem hogy kb 60% nál tartok, erre v 80% mire odaértem, ott még akciózni egy keveset és végigjátszottam.. nem volt rossz játék, várom a 2. részt :)
  • ZÓÓÓcsi
    #26214
    Ezzel szívtam én is. Az 1.2-es patch nálam megoldotta...
  • mademan
    #26213
    Sziasztok!
    Honnan tudom letölteni azt a natural modot a crysishoz,egyáltalán mire jó az? thx
  • DarkSector
    #26212
    Jah értem én, de azért azt tudni kell, hogy nincs játéknál olyan hogy fix 25, csak minimum 25.
    Vagy esetleg ha lekorlátozod, konzolparanccsal.
  • VRSDM
    #26211
    LAC COO ! VISSZA-VISSZA-VISSZA!

    amúgy lac coo pártolásomtól független, akárki akármit mondd igaza volt már régen :)
  • Narxis
    #26210
    Így van, én is. :D
  • Peetboy
    #26209
    Pedig régebben szerettem olvasni az ódákat amiket írtál a Crytekről, Cryengineről és az Nvidiáról....
  • lac coo
    #26208
    Nem szoktam chat-elni ....
  • Narxis
    #26207
    Mostanában olyan ritkán írsz ide, miért? :D
  • VRSDM
    #26206
  • passatgt
    #26205
    velem nem kell foglalkozni, nem mondtam hogy nálam 24 fps-el megy:D
  • passatgt
    #26204
    írtam, hogy fixen:)
  • DarkSector
    #26203
    párdon.
    egyeltalán mien configod van?
  • lac coo
    #26202
    Témánál vagyunk ...!
  • DarkSector
    #26201
    Csak az a probléma, hogy míg a filmeknél fix ez a 25, addig a játékban is megtenné, ha ez a minimum volna, hiszen a játékban INGADOZIK az fps.
    Vagyis akkor úgy mondom, hogy 25fps alá ne essen, vagy inkább 30 és akkor folyamatosnak fogod látni.
    átlagba 35-40 szokott lenni, hogy ha esik néha az fps, akkor ne csússzon a minimum alá, de természetessen ez játékfüggő, és szituációtól is függ.
    Elmondani könnyebb mint beálítaní.
    Inkább maradjunk annyiban, hogy told az fps-t addig fel amíg tudod.
  • Prince of Máté
    #26200
    Tudtam, hogy valaki megemlíti ezt a témát...
    Értsétek már meg, hogy Játék vs Videó kurvára MÁS tészta ok?
  • passatgt
    #26199
    videók általában 24 fps-el mennek

    ha játékban fixen ennyi van, sztem nincs gond:)