31662
CRYSIS
  • Magiszter
    #26279
    Az én konfigom is hasonló, csak kisebb procival és nálam is meg-meg akad néha a crysis mindenféle indok nélkül. Csatában zavaró hogy lövök mint szemét, húzom rá a célkeresztet és akkor megakad és a következő pillanatban már 3 méterrel odébb van a kurzor és túlmentem a célon. Úgyhogy szerintem a VGA -ban akad meg a dolog mert a játék megy tovább, csak a kép marad le egy picit. Szóval e miatt feles visszavinni a dolgot. Rosszul megírt programok... azok a felelősek mindenért :-)
  • Magiszter
    #26278
    Crysis-nak? Mindegyik kevés

    Én azt olvastam valahol hogy a swap az lényegében az mikor a ramból nem tudja kellő dinamikával pucolni a már feldolgozott adatokat. Tehát ha betölt valamit akkor az ott marad és nem üriti ki a cumót amikor már tök felesleges lenne és jön rá az új. akkor látja hogy hopsz, ebből baj lehet, kiüríti és úgy rakja bele az újat, csakhogy e miatt egy pillanatra megakad a játék.
    De lehet hogy hülyeségeket beszélek, rég olvastam már erről.
  • Prince23
    #26277
    De gondolom felesleges volna kicseréltetni egy másikra... biztos az is ezt csinálná. (galaxy-tól van a vga)
    Config: Amd athlon x2 4200+, 2gb Ddr2 Mbram (667 herz), 8800gt
  • arty
    #26276
    vagy a kevés ram, kevés video-ram, lassu winyo, töredezett filerendszer a winyon ... napszél :D

    patch kell, az nyilván ezernyi hibát javit, bár ahog yolvasni, generál is ujakat :D
  • bertino
    #26275
    vagy ehhez a programhoz télleg kurvára kevesek a mi gépeink... :D
  • bertino
    #26274
    dehogy üzletpolitika, látom nem érted mit mondtam de nem gáz :D

    a swappolás konkrétan fene se tudja minek az oka, nyilván a nem megfelelő programozás is közrejátszik benne.
  • Prince23
    #26273
    Akkor ez a swappolás mindez üzletpolitika? akkor nem vga gond?
  • bertino
    #26272
    jaja, assasin's creed ezerszer jobban meg van írva, de annak tény és való, hogy nincs ilyen csillivilli grafja, szal gépigényben is van különbség.
    tudnám díjazni, ha crytek ugy alkotná a game-jeit, hogy aktuális konfiggal fusson jol, ne pedig a 4 évvel későbbi tecnikán.

    igen, tudom: üzletpolitika a hardvergyártóknak, de télleg idegesítő.
  • Prince23
    #26271
    Hát a legvégi végkifejletet (hadi hajós leszámolás a hídon) ott muszály volt normalra levinni, mert mindig elkapott egy repesz a lények felrobantásaiból. Mindig rosszkor voltam rossz helyen. Már nem bírtam idegekkel.


    ui:
    [b]Geforce 8**** kártya tulajosoknak!{/b]
    Nektek is be-be szaggat/swappol a Crysis? max felbontásban? és a karim sajna nem bírja a 8x-os élsimitást, így kikapcsoltam... (nem patchaltem Crysist, partició túlterheltség miatt nem engedte)) remélem nem vga hiba... mindennap előfordul a fejemben amikor ilyeneket látok pár játékoknál, h a vga hibás, mert pl a Rainbow six vegas 1-2 részek is tökéletesen futnak, de mindig ugyanott be szaggatt pár tizednyi secundumig, és utána megy mint a karika. de pl. az Assassins Creed meglepetésmre gyönyörűen fut a splinter cell double agenttel egyetemben.
    A Test Drive unlimited is ezt csinálja, mint a vegas játékok, ott is pár tizednyi másodpercre megáll a kép, és megy tovább szépen. X percenként csinálja. Szal vannak játékok, ahol a VGA-m ezt csinálja... kissé idegesítő... de nem vészes. Vegyük a cod4-et, az is gond nélkül fut...

  • arty
    #26270
    deltán vitted végig? :O

    grat!
  • Prince23
    #26269
    Na most viszem másodjára a sp-t. Már uccsó mapon járok. Most egészen más véleményen vagyok. Bár a storyja még így sem lett jó, helyette a látványra mentek ,a grafikára, csak éppen érthetetlenül szagatott elég sok helyen max felbontással és speciális graf beállítással, kivéve az AA-t, az ki van nekem kapcsolva, tehát szaggat: ott ahol nem is várná az ember... Be kell valljam: pocsékul van optimalizálva egy 8800 gt-hez képest, ami még támogatja is grafikailag a Crysist és a Hellgate Londont is. Szal a grafika az gyönyörű, a havas pályán már szinte éltek a környezet, mintha a valóság lett volna. És nagyon különösnek vélem, h ott egyáltalán nem is szagatott, miután kijutottam a barlangból. Nem az év játéka, de Top 5-ben benne van.
    Nagy negatívuma: iszonyatosan rövidek a mapok, még delta nehézségű szinten is, viszont a dzsungelek még alegelején kárpotolnak minket, már-már Fra Cry hatást éltetve.
  • simonl #26268
    Sziasztok,

    Kérdésem lenne, megvettem az eredeti játékot, törölném a virágbolti verziót de mintha egy "fantom crysis" települt volna a meghajtómra.
    Hogyan tudom türülni? formázni sem engedi az adott meghajtót....
  • Narxis
    #26267
    Aha, csak úgy repültek az fpsek, gigaherzek, ramok, gigabájtok. :D
  • kifli
    #26266
    Hu ezt a tápikot is rég néztem :) Volt valami izgi az utobbi 3 hónapban? :D
  • bertino
    #26265
    komolyan, nálam sokkal folyamatosabb, pl. a hegy lábánál atomfullos majdnem max grafos tankcsata közepette abszolut folyamatos, előzőleg sokkal szaggatottabb volt, érezhető rendesen a különbség.
  • Magiszter
    #26264
    Én ilyet a Path of Neo-nál tapasztaltam. Ha letiltottam a hangkártyát (integrált) akkor akadás mentesen ment a játék. Ha engedélyeztem akkor játszhatatlan volt.
    SP3-as dolgot meg furcsállom. Úgy hallottam hogy csak biztonsági frissítéseket raktak bele, semmi mást. De lehet akkor megér egy prózát.
  • arty
    #26263
    én ilyet nem érzékeltem

    viszont az alaplapi realtekkel 10-15% minusz a framerátából az audigyhez képest :(
  • DarkSector
    #26262
    Van benne igazság.
    Az fps a haverom szerint is jobb de ez nem csak a crysis esetében, hanem a legtöbb mai játéknál.
  • Peetboy
    #26261
    Ez jól hangzik. Majd én is felteszem hamarosan a Service Pack 3-at és leírom mennyivel lett gyorsabb a gém.
  • bertino
    #26260
    ezt valami full amatőr írhatta, fingja sincs a helyesírásról...

    szerk.: látom a cikk alján ráadásul 2 személy írta, no comment
  • bertino
    #26259
    tanusítom, hogy SP3as XPvel nem akad ugy a game, mint SP2vel vagy akármivel -.-
  • keménypetya
    #26258
    Hellosztok. Régen láttam ha jól emléxem hogy volt kiirva egy hamachi szerver . Annak nem tudnátok megadni a nevét meg a jelszót?
  • TSlash
    #26257
    OK, nagyon köszi a választ.
    Akkor asszem elfelejtem a Vistát.
    Köszi
  • G18XM8
    #26256
    Bocs © TSlash-nek ment nem neked...
  • G18XM8
    #26255
    Xp-re nincs dx10, próbáltam feltenni rá a dx10 for winxp-t, a dxdiagban kiírta, hogy dx10, de a játékok továbbra is dx9ben futottak. És haza vágta a Gears of wart, az egyik kedvencemet... Most vistam van, azon tökéletesen műkszik a dx10, és van némi különbség, de nagyon kevés... A Crysis dx10 kamu, de ezt mindenki tudja szerintem...
  • Mentol
    #26254
    Hali,

    Segítsetek, légyszí, elakadtam az Assault:Cavalry pályán! Ki kéne lőnöm egy helikoptert, ami nem jelenik meg, csak a minimapen...
    Ilyenkor mi a teendő?
  • grebber
    #26253
    Off:

    Nem szebbek jobbak lesznek a játékok

    Ja valószinű le fognak állni a graf fejlesztésével ne röhögtessék ki magukat!
  • TSlash
    #26252
    Ja, én XP-t használok, nem Vistát.
    Tudom, hogy elvileg csak Vistan van DirectX 10, de meg lehet szerezni valahonna XP-re is?
    Köszi
  • TSlash
    #26251
    Üdv Mindenkinek!
    egy hülye kérdés:
    A program alapban felteszi a DirectX 10 -et, vagy valahonnan le kell töltenem, ha használni akarom?
    Köszi
  • KILLER2
    #26250
    Utána egy szóköz és egy szám 1 és 4 között (1-low, 4-very high, a többi meg logikusan köztük)
  • Hecker007
    #26249
    hy, valaki megtudja mondani nekem hogy hogy lehet megadni ezeknek a cvaroknak az értékét? mert nekem sehogye akarja elfogadni :(
    pl: sys_spec_objectdetial
    ezeknek nem tudom hogy lehet megadni az értékét :S:S
  • grebber
    #26247
    Engem már nagyon de nagyon érdekel a Crytek másik 2 project-je.

    1. -Game based on new intellectual property- Crytek, in development (TBA).
    2. -New, possibly non-fps game- Crytek, in development (TBA).
  • grebber
    #26246
    Tegyed fel rá az 1.2-es cracket ennyire egyszerű.
  • reznák
    #26245
    hello


    újratelepítettem a gépem és nincs fenn semmilyem emulátor program és amikor felteszem az 1.2 patch-et mindig azt írja ki ,hogy emulátor programmal való ütközés észlelése az 1.1 patch-nél nem ír ki semmi ilyet
    rendesen müködik .

    Légyszi segítsetek ,hogy mi lehet a gond
    Köszi
  • heringer
    #26244
    Jól van köszi.
  • grebber
    #26243
    Esetleg ki kell jutni a hajóból :D ?? Vannak ajtók amiket csak maximum powerrel lehet kiütni!
  • heringer
    #26242
    Üdv.
    Itt hova kell menni,vagy mit kellene csonálni,nem jövök rá.
    Link
  • grebber
    #26241
    Cevat Yerli:

    2011 - DirectX11 release date

    Továbbá még sokat istenítette a 2011-es évet, ugyanis itt hatalmas mérföldkő lesz a játékfelesztésben. Yerli hozzátette: Az elkövetkezendő időkben szeretnének sűrűbben, több játékot kiadni.

  • arty
    #26240
    nem a dx10(.1) a bulltshit, hanem a vista exkluzivitás (amire sztük a sebesség miatt volt szükség, ne az a BULLSHIT, mert lassu mint a szar)
  • grebber
    #26239
    Ezt majd akkor mond ha lesz only dx10-es game ne ezeket a korcs féligez de mégse az gameket nézzed.
    Dx10.1 pl Assassinban is mutatja élsímitásnál alig lesz lassabb a game!