31662
CRYSIS
  • RYO21
    #31222
    Érdemes megvenni a Warheadot a warsal együtt? (EA store-on keresztül) Játszik valaki a multival?
  • Daell Drow
    #31221
    Eleg megvenni a warheadet ahoz jar a wars nevu kulon futathato game ami only multi.
  • Me Ga
    #31220
    Mind a kettő bene van.
  • SirAlo
    #31219
    jah es meg 1 kerdes: Ha csak a Warheadot veszem meg azzal egyedul is tudok jatszani , multizni ? Vagy kell az alapjatek a Crysis is?
  • SirAlo
    #31218
    Ez egy kulon jatek vagy csak egy csomag amibe benne van mind a 2 jatek ?
  • RYO21
    #31217
    Ha lenne bankszámlám, lehet hogy meg is venném. :S Steamen mikor lesz megint olyan akció mint amilyen a Portallal volt? :D
  • modelcar
    #31216
    Crysis Maximum Editiont :)
  • SirAlo
    #31215
    Crysist vagy a Warhead-et erdemesebb megvenni ? Multi resze meiknek a jobb? Meikel jatszanak tobben
  • modelcar
    #31214
    Viszonylag sokan játszanak.
  • SirAlo
    #31213
    A multirol engem is erdekelne tobb info, ha jol van megoldva stb lehet megvennem
  • FRe4k
    #31212
    Sokan tolják a multit?
  • lolSL
    #31211
  • Me Ga
    #31210
    Steam-en 5 EUR a komplett pakk, ha valakit érdekel.
  • Geri98
    #31209
    ok már nem kell
  • Geri98
    #31208
    hali!

    lehet hogy noob kérdés de mi a jelszó a patch 1.2.1-hez ? vagy hol lehet megkeresni ?
  • Scottt
    #31207
    Srácok DX9-ben fel lehet venni maximumra a fizikát?Nekem csak eggyel alatta engedi,pedig az tetszik benne a legjobban.Warheadban egyik patch után engedte.
  • Daell Drow
    #31206
    Hat pedig eredetiben semmi ilyen hiba nincs, legalabbis nalam anno nem volt.
  • JackSparrow88
    #31205
    Na ennyit a gémről. Olyan bugba ütköztem hogy ez már szánalmas egy ilyen játéktól. Helikopter bug
    Gyakorlatilag ugyanaz a hiba jött elő nekem is mint a videóban. Magyarul az a heli amit le kéne lőni, egyszerűen nem látszik csakis a térképen mozog de a valóságban nem látok semmit se.(még ha álcázva lenne is látnom kéne valamennyire de semmi) Asszem nálam itt ér véget a játék - pláne hogy két nagy méretű javítás is rajta van és akkor még előjön ilyen amatőr hiba, á. Nem hiszem hogy akkor jobb lenne a helyzet ha eredeti lenne a gém szal nálam innentől felejtős. Nagy kár érte pedig már kezdett kicsit megtetszeni de ez most alaposan kiverte nálam a biztosítékot...
  • Jaffa 2843
    #31204
    dx9 és "dx10" high közt nincs, azaz nincs semmi különbség.. minden más csak placebó :)
  • Joc2
    #31203
    Köszi. ma kipróbálom. de amúgy tényleg van különbség.
  • Jaffa 2843
    #31202
    játsz XP-n.. több fps és közepes-magas felbontáson pixelre pontosan ugyanugy néz ki mint "dx10"-ben.

    a következő parancsokkal pillanatok alatt fel tudod turbózni a grafikát a nemlétező dx10-es minőségre, minimális fps veszteséggel:

    con_restricted 0
    q_Renderer 3
    r_sunshafts 1
    r_UseEdgeAA 2 (-opcionális 1 vagy 2, ahogy neked jobban tetszik)
    r_UsePOM 1
    e_water_ocean_fft 1
    r_ColorGrading 1
    r_TexturesStreaming 0 (távoli textúrák élesek lesznek. pl hegyek. kb 100MB plusz memóriába kerül)
  • Joc2
    #31201
    Hali!

    Segítséget kérnék!Win7 (32bit) van a gépemen.Sima Crysis 1.2.1-es patch. Install problémamentes első indításnál szépen megy minden, közepes/magas felbontás vegyesen.DE! a többi indítás után már a menü is szaggat,kb 1 másodpercenként megáll egy kicsit,játékban meg úgy 3-5sec.XP-n viszi szépen csak ott nem olyan szép maga a kép (dx9) -tehát a gép elég erős hozzá. Mi az ami a 2. indítástól szarakodik?
    Legfrissebb videó és hang driverek...ja és legutóbbi indításnál a hang is elkezdett recsegni.Egyre jobb.

    Előre is köszi!
  • bertino
    #31200
    http://gamepod.hu/hir/crytek_a_pc_egy_generacioval_a_konzolok_elott.html

    hat, nem mintha nem lenne vilagos, mi a rakert nincs igazi tovabbhaladas, valami visszafog, ugye.
  • fery02
    #31199
    Pedig grafikát módosítják, a mwll-re meg ha rákeresel, megvilágosodik, hogy mi az.
  • steweee
    #31198
    ezek miben módosítanak ?

    a grafikához sztem nem kell nyúlni...
  • fery02
    #31197
    Real Lifesis mod?
  • kifli
    #31196
    natural mod, vagy mwll
  • Hexex
    #31195
    Sziasztok! Szerintetek melyik MOD-ot érdemes használni?
  • grebber
    #31194
    Akkor úgy irányítsad,hogy ne zuhanjon le ennyi :D
  • ghostboy
    #31193
    Kettővel előtte levő mentéstől újracsináltam, valóban szögegyszerű volt. Valamiért ott "beakadt", nem nyílt ki a túloldalon levő ajtó.

    Most épp abban a repülőgépben vagyok, amikor azokat a repkedő vacakokat kell írtani, és tágul a jéggömb. Hát én nem tudom, mit rontok el, de folyton lezuhan a gép. Túl közel jön a jéggömb és megfagyok?
  • grebber
    #31192
    Pedig egyszerű mint a bot!

    Most viszem újból 7-edszerre ha jól számolom de most tps nézetbe cell shaded grafikával :D
  • modelcar
    #31191
    Ezzel a maggal én is megszenvedtem :)
  • grebber
    #31190
    Ha nem megy Youtubos video
  • ghostboy
    #31189
    Na hát pont ez az. Kiírtottam mindenkit, de nem látom a hovatovább.
  • grebber
    #31188
    Nem igen értem mi az elakadás tárgya.
    Ebben a barlangrendszerben semmit nem kell csinálni azonkívül hogy írtod a lényeket. És mehetsz tovább.
  • ghostboy
    #31187
    Senki nem tudja a jelnelvők közül, vagy magasról tesztek rá?
  • KILLER2
    #31186
    Nekem C2D E6600 2.4 Ghz-ről P5Q alaplappal jó beállítással meg egy ASUS hűtővel simán ment 3.2 Ghz-t, szóval elvileg tényleg bírnia kéne annyit. Viszont a Crysis az trükkös dolog. Nekem pl 4GB RAM-al meg egy GTX260al a Warhead ment very highon 1680x1050ben. Ezzel szemben a Wars minimumon 1280x960ban akadt egy népesebb szerveren, ott talán a proci volt a kevés. Fene tudja, érdekes egy játék ez :)
  • kifli
    #31185
    ha sok az ellenség és esik az fps, az a proesszor miatt van, a te processzorod, gyári hűtéssel, jóesélyel megy 3-3.2ghz-t érdemes kipróbálni...
  • Synchronous
    #31184
    Ez a game erősen VGA függő ezért nem árt ha van belőle egy jobb darab... viszont egyik perifériát sem szabad exponenciálisan növelni hogy jól feltuningolod de a többi dolog marad a régi. Ha már bővítesz érdmes procit ramot és karit együtt, de a VGA-ba fektess többet.
  • ghostboy
    #31183
    Sziasztok! SG Fórumon eddig akárhány játékkal kapcsolatban kértem segítséget, mindig kaptam. Remélem, ez a jó széria nem hal el :-)

    Elakadtam. Már a űrgenyákat irtottam ki, sok alagúton átmentem, felvettem a lerakókból a töltényeket. Most egy óóóóriási terembe értem. Alul egy nagy folyósó rész, de az üvegfal vagy mi miatt nem tudok bemenni. Fent valami eszetlen tempóban robog a levegő (??), jobbra-balra elektromos kisülések. Biztos nem jártam tökéletesen körbe, de majdnem. Sehol semmit nem találok. Mi fölött siklok el?