31662
CRYSIS
  • FlyHigh
    #26603
    Warhead asszem még csak PC-re jön, aztán multiplatform. PC mindig ott lesz a platformok között, engem meg nem zavar ha pl PS3-ra is megjelenik.
  • Narxis
    #26602
    Én azt olvastam, hogy a most készülő kieg lesz CSAK PC-re utána készülő részek meg konzolra IS.
  • DarkSector
    #26601
    Pedig sajnos nagyon kiakadtak a fejlesztők, és úgylátszik komolyan elálnak a pc támogatottsága mellől.
  • KILLER2
    #26600
    Erről én nem is hallottam. Hát beszarás lenne, a pofátlanság teteje. Egy CSAK PC-re kiadott játék folytatását CSAK konzolra kiadni..... Érdekes lenne. Ez a játék PCre való. Meg aztán a mániájuk ez a nagy moddolhatóság, azzal meg mi lenne? Crysis többek közt azért az egyik kedvenc játékom és nehéz megunni, mert hiába vittem végig, ott a sandbox és szinte azt csinálok benne, amit akarok, ott vannak az extra pályák, meg minden.
  • Seithennin
    #26599
    azért az durva nagy szemétség lenne :S
  • ricsa008
    #26598
    pedig én ettől félek
  • Seithennin
    #26597
    Vááá. most toltam végig atom jóó a vége, nagyon tetszik!!!:P azért remélem nem b*sznak ki velünk és nem csak konzolra jön a 2. rész mint ahogy azt bejelentették:(((
  • DarkSector
    #26596
    Nem.
  • HD JOHNNIE
    #26595
    Nálam a felhasználónévvel nem volt kibékülve, de megoldottam. Ma kipróbálom multiban :)
  • Madmano
    #26594
    Na,nálam megoldódott a dolog.....Az emailcímemben a 4est átírtam 5-re.Így már elfogadta a GameSpy oldalán.
  • Seithennin
    #26593
    hát állítólag az gépigény szerint mindenképp
  • Lambo fan
    #26592
    sziasztok
    szerintetek jelenleg PC.-re a Crysis a lehető legszebb grafikájú játék amit megvehetek?
  • HD JOHNNIE
    #26591
    Sztem az lehet a baja, h ami az emailcímedben szerepel az nem lehet benne a jelszavadban.
  • HD JOHNNIE
    #26590
    Ugyanez a problémám nekem is. Teljesen mindegy milyen nevet írok be, nem jó neki... :(
  • The Protector
    #26589
    Furcsa mód én 1 napja azzal a mentéssel fojtattam agamet.és most is müxik.a hiba az ön készülékében van.szvsz
  • Madmano
    #26588
    Az miért lehet,hogy a GameSpy-ra nem tudok regizni?A weboldalon sem.A jelszó és az emailcím nem illik össze.Vmi ilyesmit ír ki.
  • KILLER2
    #26587
    Nálam is megy, nála van valami baj.
  • Seithennin
    #26586
    fura mód én is rákattintottam a linkre és műxik, nem lehet hogy nállad a hiba?!
  • Moregnan
    #26585
    Ne nézz hülyének kérlek, 404-et nyom az orrom alá a link-re kattintva. Sőt a google nem a barátom, elég sokat keresgéltem mentések után sok helyen semmi vagy 404 szintén, meg más fórumokba is benéztem, elég alapos voltam.
  • Seithennin
    #26584
    ilyenkor azért az agyvérzés kerülget xD
  • The Protector
    #26583
    TE.még mielött a sok tré megkövezne.Itt van fölül a faq.Kördítős(ahol optimalizálási ótmutató meg,magyar crysis közösség van)húzd rá az egeret és a jobb szélén lesznek a mentések,minden map legelej sok lőszerrel1.2höz is tökéletes.
  • Moregnan
    #26582
    Üdv!
    Egy kérésem lenne, a játék vége felé elakadtam valami bug miatt, feltettem a 1.2-es patch-et ami meg elcseszte a mentésemet, most pedig kezdenem kéne előről az egészet. Valaki könyörgök tegyen fel egy mentés fájlt rapidshare-re vagy e-mailben valahogyan küldje el nekem, onnan amikor az anyahajóra kerülök, az atom bomba ledobás előtt. Nagyon hálás lennék érte.
  • Zsoltika 007
    #26581
    Eredeti a game?
  • Madmano
    #26580
    Van egy nagyonkérdésem:fenn a Crysis,felpatch-elve 1.21-re.De az Istennek sem tudok accountot csinálni a netes játékhoz!Beírom,amiket kér,aztán azt dobja ki"a jelszó és az emailcím nem illik össze"!Erre mit lehet csinálni????????
  • VRSDM
    #26579
    audio vibrance - még csak a menüket sem tudod :C
  • HD JOHNNIE
    #26578
    Sziasztok!

    Ti mit használtok az online játékhoz? Ase- vagy xfire vagy pedig a belső keresőjét?
  • The Protector
    #26577
    Kapcsold ki a sound vibration beállítást.
  • Zsolt01
    #26576
    Sziasztok.

    Pár órás folyamatos játék után egyszer csak elkezdett pattogni (recsegni) a hang.

    Mitől lehet ez ?
    Valami megoldás rá ?

    Köszi !
  • Seithennin
    #26574
    annál szebb nehezen lesz, ha a dx 10 felvan nyitva akkor az a max szoftveresen, a többi hardvertől függ ergó a gépedtől hogy mire képes maxon, talán még nézd meg itt felül az optimalizálási útmutatót ott találsz 1-2 ravaszságot:)
  • Madmano
    #26573
    Már kérdeztem,de rám se bagóztatok:fönn a játék,az 1.2es patch,meg a dx10unlocker(XP van fenn).Milyen módot érdemes főltenni,amivel esetleg még szebb,jobb lesz a játék?
  • Narxis
    #26570
  • Seithennin
    #26569
    semmi gond
  • ZÓÓÓcsi
    #26568
    Sorry! De nem bírtam ki..
  • Seithennin
    #26567
    amúgy csöppet a világok harcára hajaz ez a játék:P
  • Narxis
    #26566
  • Seithennin
    #26565
    nagyon humoros -.-
  • ZÓÓÓcsi
    #26564
    Kapcsold ki a "texture vibrance" opciót!
  • Seithennin
    #26563
    hali! nem tudjátok mitől lehet hogy a játékban elég sűrűn vibrálnak a textúrák? csak ez a game csinálja ezt:S
  • arty
    #26562
    ...látom még büszke is vagy a hülyeségedre :)
  • The Protector
    #26561
    nem kell mert a kódódat már tuti ellőted
    és nekem max azért kéne