31662
CRYSIS
  • Seithennin
    #26643
    egyetértek játékélmény onnantól ahol már csapattal lehet nyomulni nagyon jó előtte kicsit FC 1 re hajaz xD meg a story világok harca de azért nagyon ott van! viszont anno az FC 1 engem abszolut nem kötött le nem tetszett 1általán, szép volt meg minden de nem volt átütő ez viszont epikus:P
  • grebber
    #26642
    Ugyanez van majdnem a létző összes játéknál ezalól a FC2 sem lesz kivétel.Sosem lesz minden ugyanugy kidolgozva sajnos mivel nem lenne gép hozzá amin futna.
    Játékélmény szerintem baromira jó nanoruha végett.
  • DarkSector
    #26641
    Háát növényzet sokkal gyengébb, mint a karakterek fegyók, meg víz kidolgozottsága. Meg ürlények sem túl jók.
    Nem azt mondom hogy nem kellemes játék a Crysis, de rendessen vannak hibái.
    Legalábbis én jobb játékélményre számítottam.
  • grebber
    #26640
    "de cry-ban valahogy nem minden illik a képbe." Erre monj már egy példát.
  • DarkSector
    #26639
    növényzet nem részletessebb, de szebben mutat szerintem.
    Cryban meg már a talaj is homályos helyenként, a fák meg bokrok szerintem rosszul lettek megalkotva.
    Far-ban meg legalább passzolnak a dolgok, de cry-ban valahogy nem minden illik a képbe.
  • grebber
    #26638
    Eddig létező összes videot megnéztem a sokak által világmegváltónak titulált Far Cry 2 ből.
    Amiket le lehet szűrni:

    - Ai kb Crysis szintű vagy még ennél is gyengébb
    - A lelőtt ellenfelek úgy esnek hátra mintha valami műanyag probababát döntenének fel.
    - Graf ha kb öszeségében Crysis szintű (bár más helyszín ezért nehéz hasonlítani) de növényzet ott is gyengusz.
    Számomra nem lesz nagy durranas semmi újdonságot nem mutat fel.
  • JaSoN HuNTeR #26637
    nem vok PC ellenes.Konzol is **** me állandoan belassul a GTAIV...
    Manapság nem tudnak optimizálni normálisan egy játékot.

    csak hiányoznak azok az idők amikor 100fps-el ment egy játék ;)
    2000-2003 között
    Amikor Radeon 8500 seriák voltak.
  • grebber
    #26636
    PC-s játékoknak leáldozott topikban a helyet ott vannak ilyen kaliberű pc ellenes emberkék.
  • DarkSector
    #26635
    LOL.az durva.
    Nekem X-fire telepítés 25perc volt.
    :P
  • Seithennin
    #26634
    az a te szégyened nekem spec nem akad...
  • DarkSector
    #26633
    De béta volt, csak full -ként lehetett boltban megvenni.
    Bugok meg akkorák voltak, 1.2pach után, hogy néha forgolódtam és egyszercsak a levegőben iszonyat falak jöttek elő, mintha egy óriási híd alatt álltam volna.
    És volt mikor egy fal szerű sík lap jelent meg amellettem és én meg átsétáltam azt túloldalt megint jó volt.
    Youtube-on már buggyüjtemények vannak, amik illúzióromboló hatásúak.
    Nameg a növényzet, ami fullon is siralmas.
    Ettől FarCry 2 már biztos csak szebb lehet.
  • JaSoN HuNTeR #26632
    szégyen a PC nekem Fable 2004 es játék akad 1024be.
  • Seithennin
    #26631
    lécci dobd ki a számítógéped akkor oksi?:D
  • Seithennin
    #26630
    valami problem?
  • grebber
    #26629
    Valamit benéztél ilyen soha nem lesz!
  • JaSoN HuNTeR #26628
    áhh ennyit be****tátok! XD ennyih PC megkéne szünjön me xar!
    Futás venni konzolt me holnap már nem lesznek PC gamek!
  • Seithennin
    #26627
    a játékélmény maxon volt:) még mindig a hatása alatt vok:P
  • Seithennin
    #26626
    jah nekem 1 szer fagyott csak, bug meg csak textúrában volt párszor de semmi zavaró dolog
  • Seithennin
    #26625
    nehogy innot vegyél! atom béna cég! nézz be a milyen gépet vegyek most fórumba...
  • grebber
    #26624
    Te nem valami bétával játszottál véletlenül??

    Mert édekes modon nálam nem volt "annyi bug" jóformán szinte nem is tudnák mit mondani példának fagyás meg 1db sem volt pedig már 4x végigjátszottam.
  • DarkSector
    #26623
    Jah mert 640-es GTS-ekre mérték még akkoriban, meg a 768-as GTX illetve Ultrára.
    De érdekes hogy GX2 is elhasal rajta.
  • ricsimaster
    #26622
    Bocsesz , de végül ez a karit veszem meg : InnoVision GeForce 8800GT 1GB DDR3
  • DarkSector
    #26621
    Jah lehet, mert pontossan nem tudom, de nekem amúgysem tetszett mint játék.
    Max mint már egyszer mondották is egy nagy TECHDEMO az egész.
    Mert a sok bug megöli a játékélményt. Végigvittem, de annyi bug volt, fagyás, meg minden...hogy már a vége felé mondom legyen má vége azt uninstall...vazze.
  • Seithennin
    #26620
    azzal jól fog menni de a vidkari picit kevés hozzá mert elvileg 640 mb os kari kell a teljes tökéletességhez, de az én 512mb 8800 GT men is ment fullon reccenéz mentesen
  • Seithennin
    #26619
    meg arra is oda kell figyelni hogy mit írok ide a fórumba:) már írtam hogy elnéztem szerencsére...
  • grebber
    #26618
    "Konzolosoknak jó hír, hogy a készítők felhagynak a játék kizárólag PC-re való fejlesztésével, így a folytatás Playstation 3-ra és Xbox 360-ra is meg fog jelenni. A döntés egyik oka, hogy az előző rész megjelenése előtti, brutális gépigényről szóló hírek tömegpánikot váltottak ki, és a vártnál kevesebb példány fogyott a játékból, a másik ok pedig, hogy az FPS stílusú játékok konzolon 4-szer, 5-ször jobb eladásokat csinálnak, mint PC-n."

    info: Gamekapocs

    "A Crytek már nem PC exklúzív
    Cevat Yerli kijelentette, hogy a Crysis volt az utolsó Crytek játék, amely kizárólag PC-re készült el.

    Yerli elmondása szerint a döntés oka a PC-n virágzó kalózkodás: jelenleg a Crysis vezeti a letöltési listákat, és ez nem egy olyan pozíció, amire büszkék lennének. Bár továbbra is támogatni fogják a PC-t, az exklúzív címeknek búcsút inthetünk, mivel bevételt is szeretnének látni a munkájukból."

    info: Gamestar

    Jobban oda kell figyelni miket írnak a hírekben!
  • ricsimaster
    #26617
    vista ultimate 64 bit
  • Seithennin
    #26616
    a gépigény és a kalózkodás miatt kevés fogyott ezért lesz multiplat
  • Seithennin
    #26615
    persze épp ezért adják ki oda is
  • grebber
    #26614
    Az biztos több fogy majd konzolon mint pc-n.
  • FlyHigh
    #26613
    konzolon szerintem nem ez az igény, nem hiszem hogy túl nagy durranás lesz.
  • Peetboy
    #26612
    Rég láttunk már itt szép Ingame képeket. Rakjatok fel PLS!
  • Seithennin
    #26611
    HUH igazatok volt! hülye voltam:P valóban csak félreolvastam! Multiplat és annyi van PC is a tervekben hála istennek:P
  • Seithennin
    #26610
    igen de csak ha vistád van xp alatt ugyanos a legmagasabb beállítás nem elérhető
  • FlyHigh
    #26609
    jah talán 1024X768-ban, de 800X600-ban biztos.:D
  • ricsimaster
    #26608
    Haliho!
    Már én is kezdem de szeretném megkérdezni hogy ezen a gépen menni foge very highon: 4giga kingston, quad q6600, GALAXY GeForce 9600GT OC XTREME TUNE 512MB
  • Seithennin
    #26607
    de már is utánanézek
  • Seithennin
    #26606
    hát én azt olvastam hogy a kalózkodás miatt nem lesz pc re folytatás hanem csak konzol
  • grebber
    #26605
    Valamit nagyon benéztetek azt irták hogy a következő részek nem "csak" pc-re fog megjelenni.De ugyanugy pc-re is ki fog jönni. Max konzolokra előbb de tuti a pc-s megjelenés is.
  • FlyHigh
    #26604
    Ez így nem igaz, konzlokat is beveszik a fejlesztési listába, ennyi.