31662
CRYSIS
  • Me Ga
    #26928
    Nekem 1024x768 minden High-ra állítva átlag 50fps körül produkál egy GigaByte HD4850.
    Szóval jó kis kártya...
  • Hedic
    #26927
    en inkabb gyurok még egy kicsit és inkabb akkor már veszek egy HD 4870-et!
    csak akkor kérdés h elég e lesz mellette e 2 GB ddrII 800 Mhz RAM,meg az AMD Athlon (tm) 64 x2 Duol Core processszer 4400+.
  • gduck
    #26926
    A 4850 egy nagyon jó kártya:



  • Prince of Máté
    #26925
    Engem is érdekelne, 4850-et veszek majd.
  • mikrofonhead
    #26924
    Üdv kockák!

    Gondolom sokan hallottak és mégtöbben vették meg, az új ATI kártyát.HD4850-re gondolok most perpill.Mindenhol azt mondják, hogy sokkal jobb mint a 8800 GT és a Crysis-on kívül minden játékban még a 9800GTX-nél is erősebb valamivel.Ha valaki vett már ilyen kártyát és ezzel játszik az pls írjon véleményt a dologról, mit bír az új fiú.

    Úgy gondolom, hogy ez nem OFF-olás, lévén, hogy mindannyiunk érdeke a dolog
  • gduck
    #26923
    konzolban beírod (~)
    r_displayinfo 1
    parancsot
  • bertino
    #26922
    frissebbet szedj le.
  • vidu01
    #26921
    Hogy lehet itt FPSt mérni? Fraps nem mutat semmit (minden más játéknál kiírja).
  • gduck
    #26920
    nem
  • Sponnyabob
    #26919
    Ha frissítettem a videókártya drivert akkor ujra kell rakni a játékot?
  • re1212
    #26918
    azt még nem, csak az 1.1-es van fent.
  • vidu01
    #26917
    1.2es patchet felraktad?
  • vidu01
    #26916
    Hello!
    Még csak most ismerkedek a játékkal, valahol hallottam hogy van ilyen belső tesztelő progi azt hogy lehet elindítani?
  • re1212
    #26915
    sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, feltelepítettem a játékot, de amikor elinditom és bejönne a videó, akkor feketek, kék képernyő, de hang van high beállításon XP SP3-n , ha leveszem közepesre akkor már látszik valami, de akkor se az igaz.A legújabb driver van fent.
    Konfiguráciom, E8200, 8800 GTS 512, 4 giga ram.
    MI lehet a gond??
    Előre is köszi mindenkinek!
  • Narxis
    #26914
    Frissítsd a drivereket, nekem is olyan VGA-m volt először és nem fagyott ki vagy ilyesmi.
  • Sponnyabob
    #26913
    bocs hogy ilyen hosszu lett de a sagítséget előre is köszönöm.
  • Sponnyabob
    #26912
    Hali! Azt olvastam hogy minimum gépigénynél elég 9.0 Directx és 256Mb memória a videó kártyához és ez nekem meg is van a többi része a gépemnek fölötte van a minimumnak. Na most ha ez igaz akkor miért akad ki folyton nálam a játék? Fut a program akadás nélkül eléggé elfogadható grafal és egyszer csak puff kiakad. De ezt miért csinálja ha alapon van minden beállítás akkor is szenvedek vele. V.ki tud rá megoldást? vagy csak annyi a megoldás hogy vegyek egy jobb videó kártyát amugy nVidia Geforce 7600GT-m van. ha v.ki tud más megoldást amit nem igazán hiszek de hátha akkor kérem hogy irja meg köszönöm
  • Zsoltika 007
    #26911
    Miért ne lehetne? Ennyi idő alatt biztos hogy csiszoltak a motoron. És a crysishez képest sem akkora a különbség. Az már más kérdés hogy hogyan fog futni..
  • bertino
    #26910
    sztem csak 80%, hogy photoshop. :)
  • XenHai
    #26909
    Hát akkor futatni majd 8fpsel !
  • grebber
    #26908
    Na amit én kibogarásztam belőle jobb másolásvédelmet akarnak bele rakni.
    Multit kicsit átdolgozzák lesznek benne más megoldások.
    Meg szerintük a PC-nek kéne lennie a domináns platformnak ezért döntöttek úgy hogy pc exluziv lesz.
  • K0CKA
    #26907
    Eh most komolyan ilyen graf lesz vagy ez photoshop?
  • grebber
    #26906
    Chevat Yerli-vel kérdezz felelek a Warheadról + alul van két kép belőle.

    Aki profi angolos kiemelhetné a tömör lényeget magyarul!
  • VRSDM
    #26905
    idővel kibújik a szög a zsákból és póruljárás lesz nV téren. szvsz :$
  • gduck
    #26904
    Meg az a fejlesztő csapat is aki hagyja magát "lepénzelni"! Sajnos piszkos anyagias világban élünk, ahol mindent a pénz mozgat! Ezért nem támogatja a CryEngine a DX10.1-et :( Mert csak ezen múlna...
  • bordy
    #26903
    hát igen, az nv is egy nagy tetves banda...
    de ezt már lehet tudni egy ideje hogy visszafogják a fejlődést.
  • lac coo
    #26902
    Kis olvasnivaló ....
  • Colton
    #26901
    Hi! Kösz De ezzel van egy gond!

    a Honlap ahonnan le kéne töltenem az nem akar bejönni azt irja hogy "Internet Explorer Cannot Display The Webpage"

    esetleg tudnál valami másikat adni?

    Köszi
  • gabesz752
    #26900
    Elég rövid, de azért látni benne pár újítást...
  • The Protector
    #26899
    Ott kezdődne a 2.pálya és töltené be.Vmi gond van nálad.tedd újra vagy szedd le a 2.pálya mentését a FAQ-ból.
  • grebber
    #26898
    Crysis Warhead Trailer
  • Colton
    #26897
    Előre is Köszi a Segitséget
  • Colton
    #26896
    Hello!

    A Játék Fut! De van egy probléma! Miért van hogy amikor annál a hajónál az a Lény Megragadja Bohócot ott követni kell ezt a valamit és amikor végéhez értünk mondja a főnök hogy ugrás! na ott elsötétül a kép és lefagy! Ez Miért? és Hogy tok Rajta segiteni?
  • lac coo
    #26895
  • grebber
    #26892
    Community Patch hírek

    Újabb cég licenszelte a Cryengine 2-öt persze ez is mmo :(
  • KILLER2
    #26888
    Elfogult voltam
    Játékélmény továbbra is kárpótol, mert szerintem van az, csak hát rövid és a történet is elég összecsapott. Tudom, régen nagyon elfogult voltam, akkor nagyon nagy volt a Crysis őrület. Mostanra már lecsengett, aztán én is rájöttem, hogy nem annyira nagy szám ez. Szeretem ezt a játékot, TOP 10ben simán benne van nálam, de csak mint jól moddolható játék jó kis nano ruhával és kellemes multival. Az egyjátékos része nem nagy szám.
  • The Protector
    #26887
    Örülj neki balfaszkám.
    Ez kikivánkozott.
  • VRSDM
    #26886
    KILLER2
    mintha mp beta megjelenéskor nem te írtad volna?! hogy téged nem zavar miylen ocsmány ronda, a fő a játékélmény mert az nagyon ottvan és mindenért kárpótol?!
  • Hedic
    #26885
    csak 4 dolog legyen benne jo.
    1.legyen jo történet
    2.szép legyen a grafika
    3.ne keljen hozzá erömű h legalább medium-higon mennyen.
    4.erre meg irjon mindenki amit akar (remélem h kis lövöldözös rész lesz benne,sokkal több mint az elsö részbe)
  • KILLER2
    #26884
    Én arra leszek kíváncsi, hogy a konzolok hogy és milyen minőségben fogják vinni PChez képest.Meg azokra is, amiket te írtál.