31662
CRYSIS
  • Hedic
    #26883
    akkor varjuk meg a 2-dik epizodot.Meglássuk mien lesz az.remélhetöleg ennél már csak jobb jöhet.
  • KILLER2
    #26882
    Ez szép volt.
  • ChuckyHUN
    #26881
    baZtatjuk az embereket, de játékélmény nincsenám aSZtán!! leSSZ még majd alternativ Utvonal + áLLEEjtő grafika(lowon). ugyaniJen nyelvtanhelyességgel elbúújnék:DD
    em basztatás képpen de kikívánkozott:D
  • KILLER2
    #26880
    Nekem tetszett a játék. Bár valóban inkább a játék tetszett, int a történet. Tetszett a nanoruha és a fegyver moddolás, meg a dolgok nagy része és voltak benne jó pályák, de összességében a történet rövid és van jó pár szar pálya. Erre a legjobb példa a híres alien hajó, a Core.
  • KILLER2
    #26879
    Lebuktam, hogy igazad adok neked részben, mi? xD
    Csak tudnám, hogy akkor mi zabálja LOWon annyira az FPS-t. Ott nagyon előtűnik a VGA limit.
  • The Protector
    #26878
    A grafika sem lessz lényegesen szar.A játékélmény pótolhatná de nem fogja mert az asztán nincs.csak az alternatív utvonalak meg az álleejtő(pár helyen)graf a lényeg.
  • The Protector
    #26877
    Itt baztatják mert nincs jó gépe.Ugyanijen konfiggal vittem végig a játékot.Jobban megy mint az új gépemen,kevesebb vele a gond is.TÖKÉLETESEN MEGY.
  • reaper4
    #26876
    ja és az a fos graf annyi fps-el megy , mint pl 1 cod4 fullon.... -> számomra szánalom.
  • lac coo
    #26875
    Nocsak ....! :P
  • reaper4
    #26874
    és nem kicsit. nem high -on vagy very high-on olyan (sőt szarabb) , mint akármelyik jó név a pc palettán...
  • KILLER2
    #26873
    Ez a baj a Crysisal. LOWon nagyon gyengék a textúrák és ez elcseszi az egészet.
  • reaper4
    #26872
    de ez a szar, h low-on annyira szar a graf, h inkább fel se rakja. bármelyik játék fullon fut szebben(szebb graffal), mint ez low-on(gusztustalanul)...
  • K0CKA
    #26871
    Low-on futni fog az tuti de Ram kell 1,5-2GB!
  • reaper4
    #26870
    6k körül megvan a + 1.5giga ram. monnyuk jobb lenne 2x1gb os, vagy 2x2gb os :)
  • reaper4
    #26869
    nyugodtan számolj 1.5 rammal. 2giga minimum kell neki, de így is keveslem a vga mem-et...
  • Colton
    #26868
    gondolom 512 ram-ot ugye?
  • gyuri12
    #26867
    Vegyél ramot,az most nagyon olcsó,és akkor menni fog!;)
  • Colton
    #26866
    És még

    Windows XP SP2
  • Colton
    #26865
    Hello!

    Szeretném meg kérdezni hogy ezen a gépen van-e esélyem hogy menjen a crysis?

    Intel(R) Pentium(R) 4
    CPU 2.66GHz
    512MB RAM
    RADEON 9800 SERIES 256.0 MB
    DirectX 9.0c
  • ChuckyHUN
    #26864
    Nagyot fogsz koppanni :SS
  • CoD23
    #26863
    hi all!!
    holnaptól én is tolom ez a gamet!!
    kíváncsi vok rá nagyon!!
  • gyuri12
    #26862
    Az 1.2-es patch sokat javít a játékon? A bátyám gépén újra kezdtem játszani,medium/high grafikán megy 30 fölött FPS-sel,de néha nagyon lelassul.:(
  • arty
    #26861
    nincs nagy=semmi (dx10unlockerrel)
  • fdsag
    #26860
    Köszi!Semmi más nem futott, de lehet, hogy inkább maradok az XP-nél, úgysincs nagy különbség a képminőségben.
  • Ability
    #26859
    Sry a sok kommentért, már nem vagyok VIP. Szóval a parancsikon mögé beírod, hogy: -dx9. A másik lehetőség, hogy ha a Gamesbe berakta az ikonját, akkor azon jobb klikk, és DX9 mód. Lapozófile-ra nem tudok mit mondani, nekem nem is volt telített a memória, nem is kerregett a vinyó. Nem lehet, hogy más szorította ki, és pont a lapozofile miatt "nem tudta kimenekíteni" a játék idejére a felesleget?
  • arty
    #26858
    nemhiába mondják, az emlékek megszépülnek :D
  • Ability
    #26857
    Habár VH-val nem játszottam a havas részen, de a játékot kb. a feléig elvittem, és érdekes, hogy a High-hoz képest nem volt lassulás. High alatt meg a havas rész kb. 25 FPS volt. ^^
  • fdsag
    #26856
    Letiltott lapozófájlnál kiírta, hogy kevés a memória meg le is fagyott.Vista-n, hogy tudsz DX9-ben játszani?
  • Ability
    #26855
    Igazad van, a havas résznél már csak 25 volt.
  • arty
    #26854
    "DX9 + VH konfig"
    "8800GT 512"
    "Stabil 30 FPS."

  • Ability
    #26853
    Stabil 30 FPS. De a végére kicsit visszaesett, a hajón inkább csak 20 volt, és nagyon ingadozott.
  • K0CKA
    #26852
    Zsír!
    nem is gondoltam hogy iylen magas fekbontásban is viszi a játékot!
  • Ability
    #26851
    8800GT 512
  • K0CKA
    #26850
    Milyen VGA-d van?
  • Ability
    #26849
    Amúgy meg Vistán nem DX10-ben játszottam, ott is DX9 + VH konfig. Látványra ugyan az, megnéztem, nagyon apró eltérések vannak. Azok is lehet csak azért, mert az előre definiált VH konfig más.
  • Ability
    #26848
    Miből gondolod, hogy kevés? Nálam 1680x1050 Very High-ban is elég volt neki, nem is telítette meg, pedig még mellette ott volt csomó előtöltött program a superfetch miatt. Habár a nagyját biztos kitkarította...
  • fdsag
    #26847
    Köszi szépen!Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz XP-n és ez a DX10 tényleg kamu-e?Vista-n 2GB RAM kevés volt neki, persze XP-n simán futott.
  • Madmano
    #26846
    Vagy WinRAR-al.
  • bertino
    #26845
    7zip nevezetű programmal tudod kicsomagolni.
  • Madmano
    #26844
    Kibontod.Az exe-t bemásolod oda,ahol a crysis.exe van.Aztán ezzel az unlocker exe-vel indítod a játékot.Főldob egy ablakot.Be kell pipálni,mit akarsz.....