31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #27130
    Nézem nézem de nem látok nagy újításokat...dióhjban leírná valaki miben lesz másabb maga a játék?mármint nem a sztori...
  • grebber
    #27129
    Warhead:

    3 új video pre alphaból
  • A tumi
    #27128
    Hello.
    Meg tudná mondani valaki,hogy alapesetben melyik mappába telepít a játék?
    Patch-elném a gamet de ripes verzió van meg és kellene az,hogy milyen mappát hoz létre a játék telepítése során.Mert így nem tudja a javitást feltenni.
  • Bence94
    #27127
    bazz
  • LacHUNt3r
    #27126
    xD ez rohadt nagy
  • passatgt
    #27125
    :D
  • gduck
    #27124


    És a milliós géphez analóg kábellel csatlakoztatta a monitort
  • grebber
    #27123
    De tényleg normálisan müködöt mert doom 3 ho is volt meg far cry hoz is de mindegyik szar volt minden baja volt nem lehetett nomrálisan játszani!
  • V43 1105
    #27122
    Hm, jól hangzik teljesen igazad van! ;D
  • grebber
    #27121
    Csinálhatnának már egy nomrálisan müködö coop modot hozzá!
  • V43 1105
    #27120
    3db .. 2 SLI hiddal ..
  • mikrofonhead
    #27119
    3utas SLI az már hány darab kártya?Az, hogy működik?
  • A tumi
    #27118
    Köszönöm a segítséget.
    Én is arra gondoltam,hogy a feliratok magyarok e.
  • Narxis
    #27117
    Elvileg a multi5-be van magyar nyelv, de az is annyi, hogy magyarul feliratozzák a párbeszédeket, magyar menü stb. De ez bőven elég.
  • A tumi
    #27116
    Hello!

    Létezik a Crysis-hez magyarosítás?Én sehol sem találtam.
    FAQ olvastam abban sem volt erre vonatkozólag semmi utalás.
  • arty
    #27115
    hoc.hu benchmark, 3 db gtx280

    1280x1024ben majdnem jo a veryhigh (ha tesztben 47fpst kapsz, az anyahajon 20-25fps lesz max :D )

  • tonyo9
    #27114
    hogyan tudom inditani a játékból a single player mapokat?
  • Bence94
    #27113
    végülis igazad van
  • Narxis
    #27112
  • LacHUNt3r
    #27111
    Azért rengeteg embernek nem tiszta,milyen beállítások és konfigok lehetségesek alapból a crysisban,és mikor bejövök ide elég az első oldalra ránézni,hogy ostoba kérdéseket vitatnak sokan egymás közt!
    Ezért! -.-'
  • Prince of Máté
    #27110
    Ezt most magyarúl mínek irtad le?
  • Hedic
    #27109
    szerintem ennyit mindenki megért angolul!!!
  • VRSDM
    #27108
    [center]
  • LacHUNt3r
    #27107
    Hali szevasztok mi a pálya a Crysissal?:)
    Látom itt az elején a grafika a tárgy..akkor leírom tüzetesen hogy mintnki értse aki nincs benne ebben..
    amik vannak: angúlúl Vsita alatt: -low
    -medium
    -high
    -very high
    Xp alatt: -low
    -medium
    -high
    magyarúl Vsita alatt: -alacsony
    -közepes
    -magas
    -nagyon magas
    Xp alatt: -alacsony
    -közepes
    -magas


    Kérem szépen ennyi eltekintve az egyéni beállításoktól összesen!A többi mind a Crymod által,vagy más modder csapatok és illetők álltal kiadott egyéni konfig beállítást tartalmaz,esetleg olyan mapokat csinállnak amiknek a grafikai beállításokat tartalmazó file-jaikban módosítva vannak az értékek,ezért néznek ki másképpen,vagy szebben..
    Remélem mindenkinek kristály tiszta a dolog. :)
  • arty
    #27106
    nincs hivatalos "ultra" beallitas. konfig fajlokban a számokat átirogatva lehet tovább "szépiteni" és lassitani, ha épp rondának vagy tul gyorsnak érzed :D
  • DarkSector
    #27105
    Miért van ULTRA pach?
  • Hedic
    #27104
    Lehet h lámaság lesz,de ezt mostmár muszáj letisztáznom magamba!
    Ez most ULTRA?
    Most akkor a very high a legnagyobb vagy most hogy van ez?
  • grebber
    #27103
    Nekem is volt ilyen asszem alt +enter vagy mit kell nyomni ilyenkor és akkor teljes képernyőre rakja.
  • vidu01
    #27102
    Bakker nekem van amikor elcsúszva jön be a game:


    Volt ilyen már valakinek ? Vagy csak a képernyőillesztőm szarakodik? Más játéknál még nem fordult elő.
    Full screent beixelem akkor jó lesz, utána viszont randomba van amikor megint így jön be.
  • grebber
    #27101
    Lekell hozzá szedni very high config fájlokat.
    De a menüben akkor is high lesz de very high efektek előjönnek (kiálló kövek a talajon fákon átszűremlő fény)
  • Hedic
    #27100
    ok.thx.de xp alatt h lehet feltenni very high-re?
  • grebber
    #27099
    Xp-n megy jobban mivel ott csak high beállítás van de amint felteszed a dx10 unlockert ugyanolyan lassu lesz mintha vistán tolnád a very highot :D
    De viszon ha xp alatt felteszel very high konfigotatt szebb lesz és gyorsabb is.
  • Hedic
    #27098
    xp vagy vistan megy jobban a játék?(64) vagy (32bit)???
  • mikrofonhead
    #27097
    Csak azért kérdem mert a memóriát nem nézve ( 2 GB egyenlőre) egy ennél jóval jobb gépet tudok szerencsére beújítani és örömmel látom, hogy ilyen szépségesen is fog futni majd, ha csak 15 FPS-el :D
  • EK1TEP
    #27096
    Am ahogy nézegettem a topicot sok embernek (najó nem olyan soknak) van még a régi GTS és tökre ugyan ilyen konfigja ez tökjó
  • EK1TEP
    #27095
    4800-as amd, 8800GTS 320mb, 4gb ram és Vista 32bit van a gépen ééés nem haragszom :)
  • mikrofonhead
    #27094
    Bocsi ne haragudj, de leírnád milyen konfigon futtatva néz ki így?Még ha csak 8 FPS-is :D
  • crash44
    #27093
    ez a configos dolog csak kamu
  • gyonax
    #27092
    Annyit tudok hogy elvileg az r_postprocesseffects = 2-vel lehtne, de nálam ezt csak 1-re engedi állítani...
  • Narxis
    #27091